Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 145

Dá se nějak vystopovat původ těch řezů z floweryfield?
Co jsem se díval tak mají jen čistej seznam odrůd nic víc,
Mám odtud 4 řízky a tak by mě docela zajímalo jestli je to feminizovaný, nebo regular od jaké seedbanky... atd...

Old Post 04-09-2013 v 10:38 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 146

Creed:
http://en.seedfinder.eu/MediMap/floweryfield.html

Old Post 25-02-2014 v 18:06 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 147

dobrej ulet 14€/rizek + doprava do vidne a zpatky, kdyby tomu aspon ta cena odpovidala...

Old Post 03-07-2015 v 20:31 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sv.jack
Nový Člen

Karma uživatele sv.jack - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 148

pár let z5 jsem zkoušel asi dva modely od nich a zklamání..máme v republice rozhodně lepší klonaře,jezdit do Vídně je podle mě blbost...zkoušel někdo poslední dobou?

Old Post 14-02-2016 v 13:29 PM
sv.jack je offline   Profil uživatele sv.jack   Find more posts by sv.jack   Foto galerie člena sv.jack   Click here to Send sv.jack a Private Message   Add sv.jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 149

Ahoj draci, jezdím do Vídně už čtyři roky a za tu dobu jsem zjistil, že to stojí za prd. Beru jen řezy na out. Za tu dobu jse my osvědčil jen Flowery fild a to jen dvě odrůdy. Alpin rocket a Bubblebeere. Jinak kdyby měl někdo zájem od dubna budu mět řízky k prodeji.

Old Post 24-02-2016 v 18:48 PM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 150

A co teď byl někdo u nich v poslední době? přerostlé řezy 30 - 40 cm za 15E.......

Old Post 21-05-2016 v 11:27 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanz
Nový Člen

Karma uživatele hanz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 151

Zdarec,nevídím tam problém,záleží kolik jich bereš,podle toho ti udělá cenu,ale co jsem tam byl,vždy 100% spokojenost,výška cca 15 cm,myslím klon.Jsem naprosto spokojen.Cena jak píšu,podle množství od 8 E,ale pak je ještě cca 6 km u Prátru a tam poměrně stejné,a cena 6,5 E,ale taky dobrý,musíš zkusit.Ať se daří...

Old Post 12-06-2016 v 15:34 PM
hanz je offline   Profil uživatele hanz   Find more posts by hanz   Foto galerie člena hanz   Click here to Send hanz a Private Message   Add hanz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Dotaz Zkušenost z řezy z Vídně?? Příspěvek č. 152

Zdravím, máte někdo zkušenosti s řezy z Vídně? Kde beru já tak pořád jen slibují a po 3 týdnech slibování že zítra určitě budou nevím kde koupit... Sháním řezy jižní Morava, nebo poraďte kdo máte zkušenosti z Vídeňákama. Díky

Old Post 08-08-2016 v 21:59 PM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 153

Flowery Field... max. spokojenost, ještě se mi nestalo že by neměly, ale už sem tam nějakej čas nebyl.

Jednou ve Vídni jinak sem jezdil na Linz.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-08-2016 v 10:26 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 154

neplánujete někdo teď cestu do Vídně nebo jíné pobočky Flowery Field? když tak PM...

Old Post 14-05-2017 v 08:48 AM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 155

Musím zjistit jak se jmenoval shop odkud dovezli znami rizky pro nas. Protoze maximalni spokojenost, silny cca 20 a vic centaku, obrovskej vyber, bohuzel vim jen to ze jsou z rakouska:-D ale dost jsem ale zirala. Protoze to byly REZY se stonkama jak muj palec.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-08-2017 v 13:22 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LenJelen
Nový Člen

Karma uživatele LenJelen - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 156

Ahoj osobne som navstivil FloveryField v sprievode domaceho rakusana ktory si tam bol brat klonce. Islo o hlavnu pobocku kde je priamo produkcia. Mali vsetko co ponukaju na internetovom zozname(bez predchadzajucej objednavky). Ponukaju male klony alebo take cca 20-30cm velke rovno na prepnutie.
Pri odbere ich borec postriekal proti breberkam pro sichr.
Naozaj profi komunikacia a jednaie. Klonce drahsie ale krasne prekorene plus rada ako hnojit a mimo toho co by nemali cca dlzka kvetu.
Krasne zabalene do krabice a zalepene.
Obrovsky obchod kde maju vsetko na pestovanie. Gavita official store a Gold label tiez.
A v neposlednom rade som tam pocul aj zamestnanca hovorit slovensky

Zdar

Old Post 19-08-2017 v 12:51 PM
LenJelen je offline   Profil uživatele LenJelen   Find more posts by LenJelen   Foto galerie člena LenJelen   Click here to Send LenJelen a Private Message   Add LenJelen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 157

Tak tos měl asi štěstí,já tam nakupoval 2×a shit.vůbec nechápu proč od těch vídenáků furt nakupujete..genetika na h.... a eště platíš tu dálku, dyť je tady u nás řízkařů jak nas.... Pravda né každej to dělá dobře..ale když se podívám na procentuální úspěch u řezů z vídně..20-30‰ v lepšim případě..a ty prachy za to,no nevim ať si každej kupuje co chce..

Old Post 19-09-2017 v 15:26 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 158

..takže suma sumárum klacek za cca kolik?..8-14€,,takže jednoduchou matikou si spočítejte (průměr250-350kaček/ks) když si tam pojedu koupit 20ks genetiky,což je prd co si budeme povídat ...tak za to vyvalim 5-7 T I S Í C KORUN!!!!..a to sem neptičetl litr za cestu..a ještě navíc s velice nejasným výsledkem(zkušenost)..imho..sem sice ze sever.čech ale vykérovanou jitrnici ještě na hlavě nemam...ale jen vesele nakupujte.zdar

Old Post 19-09-2017 v 15:51 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 159

Nevím jestli jsem měl štěstí , ale klony z Vídně bych za nic nevyměnil.Nejsem kdoví jakej znalec , ale povedlo se mi 2x 600w - 29ks udělat 1350g.Takže max.spokojenost!

Old Post 31-12-2017 v 20:49 PM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 160

já samozřejmě nejsem proti a nechci tady nic hanit...a nikomu...já mám zkušenost takovou..:-(
..uz dlouho jsem např.ve FloweryField nebyl ... důvod byl zklamání 2×za sebou což měodradilo..stejnětak jako některé seedbanky,ale to sem nepatří...
..budu a jsem Jedině rád že se kvalita..jak píšete..změnila k lepšímu.tak jen aby jim to vydrželo..tak zdar

Old Post 01-01-2018 v 11:57 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9924110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív