Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čtvrtý Indoor / 600W HPS / Worm-Humus / 6x Skunk #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Nápad Čtvrtý Indoor / 600W HPS / Worm-Humus / 6x Skunk #1 Příspěvek č. 1


Skončilo třetí kolo, takže začíná čtvrtý. Koupil jsem 15 semínek Skunk #1 od seedbanky Sensi seeds a 10.6. jsem je dal na noc do vody a ráno jsem je zasadil do země. Chtěl jsem mít 12 kytek, ale vyrostlo jen 7 a ta jedna pak chcípla, tak jich je teď jenom 6. Až do 9.7. byly venku, teď už jsou v pěstírně. Pěstovat budu opět technikou SCROG. V průběhu kola bych chtěl koupit pořádnej odtah s filtrem a přítah. Příspěvky budu přidávat každý výkend (budu se snažit v neděli dopoledne), protože přes tejden jsem většinou pryč.

Pěstírna:
malá podkrovní místnost (orientační rozměry - 125*200*175)

Světlo:
růst - 400W Osram Plantastar HPS, předřadník ETI 400W, stínidlo Hobby malé
květ - 600W G.I.B Lighting Flower Spectre, předřadník MARI 600W, stínidlo Hobby malé

Vzduchotechnika:
odtah - ventilátor z digestoře, 4 rychlosti
přítah - 120mm větráček z PC
ofuk - klipsnový ventilátor, průměr 15cm, 15W, 2 rychlosti
klipsnový ventilátor PRO, průměr 20cm, 7,5W

Genetika:
6x Skunk #1 (Sensi seeds)

Pěstovací médium:
80% Biobizz Worm-Humus a 20% BioBizz All-Mix z minulího kola
6x 11L květináče

Hnojiva:
BioBizz Bio-Grow
BioBizz Bio-Bloom
BioBizz Bio-Heaven
Biobizz Top-Max

Old Post 10-07-2016 v 17:52 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 2



38. den růstu

Kytky rostou pěkně, vypadaj zdravě a dělaj se z nich hezký keříky, až na jednu, která se zastavila v růstu a žloutnou jí listy. Opět mám pro zvýšení vlhkosti vaničku s vodou a ručníkem. Příští výkend budu nejspíš přepínat na květ.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
60%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled zezadu

Old Post 17-07-2016 v 10:14 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 3

Vypadá to podle těch zkroucených listů na moc vysokou teplotu. To stínidlo je na hovno pro šestikilo, určitě by to chtělo alespoň Waveflector, Taky je máš zbytečně moc u sebe, místa je tam dost. Jinak od prvního kola pěknej pokrok, tak ať se daří!

Old Post 17-07-2016 v 10:38 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od murmur
Vypadá to podle těch zkroucených listů na moc vysokou teplotu. To stínidlo je na hovno pro šestikilo, určitě by to chtělo alespoň Waveflector, Taky je máš zbytečně moc u sebe, místa je tam dost. Jinak od prvního kola pěknej pokrok, tak ať se daří!


Dík za rady K+, zvýšil jsem teda rychlost odtahu, tak by ta teplota měla trochu spadnout. Nový stínítko bude nejspíš v příštím kole.

Old Post 17-07-2016 v 10:50 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 5

Jestli to chceš dojet s tímhle stínidlem, chtělo by na květ trochu rozevřít, na fotkách z minulýho kola je vidět rozdíl v intenzitě světla ve středu a na krajích. Taky občasný vyleštění neuškodí.
http://www.magazin-legalizace.cz/cs...dil?rubricId=17
http://www.magazin-legalizace.cz/cs...etlo?rubricId=3

Naposledy upravil murmur 17-07-2016 v 11:29 AM

Old Post 17-07-2016 v 11:06 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 6



1. den květu

Včera jsem přepl na květ a nainstaloval sít na SCROG. Ta kytka co jí žloutly listy bohužel nepřežila (asi ze stresu z přesunu), tak jich je pouze pět a každou zavlažujou dva Tropf Blumaty, né že by to bylo potřeba, ale mám jich 11, tak proč je nevyužít. (Bylo jich 12, ale jeden my spadl na zem a rozbil se.)

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
70%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled z boku

Old Post 24-07-2016 v 15:07 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 7

Zdar,nechcu te kritizovat ale todle mi prijde jako vyhozene penize za elektriku.pokud vim tak skunk 1 je stopro indika.takze se to uz defakto nevytahne a sklidis hovno.rychle bych dal z5 18/6 a rechal je aspon jeste 14 dni rust.at z toho neco je,kdyz uz si mel takovy pech s klicivosti.a to stinidlo.....aspon spojit dve obyc v jedno do vlastovky.tak at se zadari.

Old Post 24-07-2016 v 16:27 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 8

Jo a na 5 kytek bych zvolil tak 15 litru kvetniky,kyble nebo neco a namichat hodne perlitu na provzdusneni.

Old Post 24-07-2016 v 16:30 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od shefin
Zdar,nechcu te kritizovat ale todle mi prijde jako vyhozene penize za elektriku.pokud vim tak skunk 1 je stopro indika.takze se to uz defakto nevytahne a sklidis hovno.rychle bych dal z5 18/6 a rechal je aspon jeste 14 dni rust.at z toho neco je,kdyz uz si mel takovy pech s klicivosti.a to stinidlo.....aspon spojit dve obyc v jedno do vlastovky.tak at se zadari.


Na stránkách kde jsem semínka kupoval píšou, že je to 65% Indika, takže si myslim, že prostor ještě zaplní, ale možná se pletu. Už jsem se koukal po novím stínítku a nejspíš koupim ADJUST-A-WING-MEDIUM "AVENTURE" a k němu elektronický předřadník Lumatek ULTIMATE PRO 600W, 400V se čtyřpolohovou regulací, ale na 80% až na příští kolo

Old Post 24-07-2016 v 17:12 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 10




9. den květu

Kytky krásně rostou a začínají se objevovat první pestíky.
PS: Protože jsem byl o výkendu u kamaráda píšu nestardartně v pondělí.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
70%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled zhora

3.Fotka - pohled do pěstírny

Old Post 01-08-2016 v 19:46 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 11





15. den květu

Kytkám už se dělaj paličky a jsou docela cítit, ale pořád rostou. Dal jsem pryč vaničku s vodou a ručníkem, protože už nepotřebuju mít velkou vlhkost. Taky jsem dal do každýho květináče dvě "dřívka", aby se udělala mezera mezi substrátem a květináčem. Snad budou mít kořeny víc vzduchu. A to hlavní, minulej tejden mi místní člen "Efendy" napsal jestli bych nechtěl koupit použitej Adjust-a-wing XXL za 700kč, tak jsem ho koupil a až visí. K+

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
55%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled zhora

3.Fotka - palička

4.Fotka - "dřívka" v květináči

Old Post 07-08-2016 v 14:18 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 12

Koukám že jsi v pořádku dojel a hned se do toho pustil, tak ať to roste.

Old Post 07-08-2016 v 14:48 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 13




22. den květu

Kytky krásně kvetou a už pomalu nerostou a příští tejden nejspíš budu mít novou vzduchotechniku.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
55%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled zhora

3.Fotka - palička

Old Post 14-08-2016 v 07:31 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 14






29. den květu

Palice se zvětšujou a začínaj se objevovat první hnědí pestíky. Nová vzduchotechnika čeká na vyzvednutí, bohužel jsem tenhle tejden neměl vůbec čas. A nejspíš mám v pěstírně svilušky, dokonce se objevili i pavučinky, tak mi prosím poraďte jak to mám řešit.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
55%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled zhora

3.Fotka - palička

4.Fotka - paličky

5.Fotka - pavučinka se sviluškama

Naposledy upravil Darwin 22-08-2016 v 18:43 PM

Old Post 21-08-2016 v 08:34 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 15

To je pruser....u vrchu sou vsude flekate listy jak blazen,skoda ze sis toho nevsiml driv

Za sebe doporucim silny tabakovy vyvar jak popisuji ve svem navodu jak na indoor.

Opravdu silny, aplikovat min 3x po 5 dnech. Nespichat vylozene na palice, ultra nakazene listy otrhat,hlavne kde je zespodu mega moc vajicek.

Asi je jich uplne nezbavis v tomhle stadiu, dulezite je je zarazit a to se ti urco povede na ten mesic.

Good luck, at to dobre dopadne

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 21-08-2016 v 11:39 AM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 16




36. den květu
Nová vzduchotechnika je nainstalovaná, zvolil jsem TT150 na odtah, VKO125 na přítah a taky jsem koupil pachovej filtr Prima Klima K2602A. Kupoval jsem to na http://www.comander.cz/ , protože maji širokej výběr a nízký ceny. A zašel jsem do growshopu (Hobbygrow) pro něco proti sviluškám a doporučili mi "insekticidní přípravek Samuraj", tak jsem udělal 25.8 a 27.8 postřik, pokaždý zhruba 300ml s koncentrací kolem 0,3 ml na litr. Zvolil jsem radši chemickou cestu, než to co mi radil Kvakos, i když si jeho rady vážim K+. Jestli má někdo zkušenost s tim Samurajem prosím napište.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
50%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - palička

3.Fotka - paličky

Old Post 28-08-2016 v 07:56 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2561420 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív