Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Cannalope 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Cannalope 2016 Příspěvek č. 1

Zdravím vespolek,opět jsem si po dvou letech zasadil pár kytiček na masti.Konkrétně Cannalope haze,postupně sem dám pár fotek,jak prospívají.

Naposledy upravil vv2 11-07-2016 v 15:18 PM

Old Post 11-07-2016 v 15:04 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Re: Cannalope 2016 Příspěvek č. 2


citace:
Původní příspěvek od vv2
Zdravím vespolek,opět jsem si po dvou letech zasadil pár kytiček na masti.Konkrétně Cannalope haze,postupně sem dám pár fotek,jak prospívají.

Old Post 11-07-2016 v 15:19 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Re: Re: Cannalope 2016 Příspěvek č. 3


citace:
Původní příspěvek od vv2

Naposledy upravil vv2 11-07-2016 v 15:37 PM

Old Post 11-07-2016 v 15:25 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 4


Pěkně se rozvětvuje,jsem zvědav,jak pojede dál:-).

Old Post 11-07-2016 v 18:05 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5


Minulý příspěvek jsem neměl dávat,aby bylo vidět kytííí po měsíci,takže opět k 20tému dni v měsíci foto,jak rostlinka nabírá na objemu a výšce.

Old Post 20-07-2016 v 07:01 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6


Po 3 týdnech další foto.Došlo k problémům,pro klid v rodině jsem musel menší rostlinku přesadit,drahá polovička začala moc vrčet,že okrasný stromek moruše převislé-v pozadí-nemá světlo a uhyne,kytí šla i s kořenovým balem do velké 70ti litrového nádoby.Na svém místě tedy zůstává focená modelka.Do konce července hnojena kvašenými kopřivami,včera dostala první dávku kvašených slepičinců,kvašeno ve 20ti litrech mléka,namíchána zálivka 1:10.Výška keře se zastavila na 235cm,šířka rostlinky 225cm.V sobotu po deštích dostane první postřik z rašelinového výluhu a budu očekávat brzké přepnutí na květ.Tak jí držím pěsti:-)

Old Post 10-08-2016 v 19:37 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matesss
Nový Člen

Karma uživatele Matesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

ako skladuješ tie hnojivká a koľko vydržia, tiež by som rád dával niečo takéto, žihľavy aj slepačiencov je habadej ale priestor na skladovanie veľkých zásob nemám, ako dlho to kvasí pred použitím?v mlieku to musí dávať dosť výrazný puch..
rastlinka fajná

Old Post 15-08-2016 v 20:03 PM
Matesss je offline   Profil uživatele Matesss   Find more posts by Matesss   Foto galerie člena Matesss   Click here to Send Matesss a Private Message   Add Matesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 8

Co se týká výkvasu slepičinců v mléce,cítit je to řádně,ale nijak to nehrotím-mám to normálně ve velkém kbelíku,cca 3 týdny po založení jsem s tím hnojil prvně,každý den s tím zamíchám,snažím se tu chvíli nedýchat:-).Zkraje jsem dával na 10 litrovou zálivku jen půl litru tohoto výkvasu,postupně to zvýším.Pokud bys zaznamenal ve spodních patrech žloutnutí listů,je třeba poměr snížit.
Co se týká rašeliny,koupil jsem v akvaristice rašelinový výluh Torben,cca 35kč,do litrové nádoby rozstřikovače dávám cca půl deci torbenu a doplním vodou,postřik na listy ve dvoutýdenních rozestupech.

Old Post 15-08-2016 v 21:48 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9

Zdravím
Já bych měl dotaz na tu odrůdu.Ty si tenhle model už pěstoval?Zaráží mě totiž
to haze.Myslíš že to stihne nebo podle čeho si vybíral?Nejsem rejpal nebo tak.Taky bych si chtěl vypěstovat haze venku,ale stále žiju v tom že to u nás bez zatemňování prostě nejde...
A ještě dotaz píšeš že to kvasíš ve 20l mléka,ale kolik těch slepičinců??
Máš to moc pěkný sleduju....Za případnou odpověď díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 16-08-2016 v 06:03 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 10

Popravdě,jedu tento model poprvé a tak jsem sám zvědav,jak to dojede.Kamarád,který mě Cannalope doporučil ji už měl a dozrála kolem 20.10,takže bude hodně záležet na podzimním počasí.
Slepičinců jsem do 20ti litrového býble dal cca 2litry.

Old Post 16-08-2016 v 06:07 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 11

Bruno, Haze je dobré zatemnovat a dojedou, říjen až listopad. Super Cali Haze dozrava i na severu v prvních dnech října. Pokud by jsi chtěl fazole F2 pošlu pm

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 16-08-2016 v 09:38 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 12

citace:
Super Cali Haze dozrava i na severu v prvních dnech října.


Ak ju zasadis niekedy v cervenci tak jo. Moja SCH sadena v aprili bola hotova koncom augusta/srpen - zacatek septembra/zari.

Btw co sa tyka tej Cannalope Haze od DNA, v kuloaroch sa sepka ze to je preprcana C99. Ak je to pravda, aj tak dobre, lebo na to ze popelka (C99 - Cinderella99) je takmer pure sativa, mne dozrala vonku v pohode zacatkem oktobra/rijen. Den kvetu 57.

Old Post 16-08-2016 v 09:57 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matesss
Nový Člen

Karma uživatele Matesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 13

díky za odpoveď
vyskúšam budúci rok tie slepačience, bude to morda, už sa teším:-D
ja som mal chocolate haze od royal queen, tam je otec canalopiak, zobral som to v 1/2 októbri, ešte to chcelo 2týždne ale dosť sa tam zapáčilo pliesni. Bez zatemňovania
Každopádne ten stav a chuť boli 10z10.
z 2rastlín 420g
ako správne zatemňovať?dávam pred zberom na 48hod do kumbálu ale nemám tam vetranie, rastlina je ako zaparená a začína plesnúť, tak to veľmi nevyužívam.

Old Post 16-08-2016 v 12:54 PM
Matesss je offline   Profil uživatele Matesss   Find more posts by Matesss   Foto galerie člena Matesss   Click here to Send Matesss a Private Message   Add Matesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 14

citace:

ako správne zatemňovať?


vytvoris im umelo rezim 12h tma, 12h svetlo. je tu toho mrte o zatemnovani.

Old Post 16-08-2016 v 18:18 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 15


Obávám se,že posílám poslední report z letošního pěstu,před třemi dny se na mojí modelku koukali policaiti přes plot,když kontrolovali okolní zahrádky kvůli zlodějům.Nebo budu mít štěstí a svojí občasnou pochůzkou mě ji pomůžou ochránit:-).
Takže jak je mým zvykem,kolem 20tého dne v měsíci posílám ukázku,jak roste.Dnes má 250cm na výšku a cca 240cm v průměru,krásně se větví.Jsou patrné první náznaky květu.Dostala dvě dávky výkvasu ze slepičinců,jeden postřik rašelinovým výluhem.Snad mě ji kluci nepřijdou vytrhnout a bude mě ještě pár dní vonět pod oknem.

Old Post 21-08-2016 v 13:31 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 16

Jak to dopadlo?

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 12-09-2017 v 11:27 AM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2454030 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív