Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Widow a spol. v hlíně pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

18/12 Příspěvek č. 17




Nechal jsem si jednoho samce WW a už začal sypat. Vybral jsem si nejmenší keřík a nechávám ho dozrát za oknem, na noc ho zavírám do skříně na mikrogrow, prostě zatmívačka.
Kořeny v bubláku.

Old Post 26-05-2016 v 19:40 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

21/12 Příspěvek č. 18



Po třech týdnech kvetení holky pořád rostou, nejmenší v hlíně M7 má 78cm a jedna vdova se utrhla a do metru jí chybí pět čísel, FK v bubleru zatím 65cm. Samec mi zhermil, takže semínka nebudou. Jinak vše jak má, tak už to jen nepodělat.

Old Post 29-05-2016 v 18:10 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

28/12 Příspěvek č. 19





Už to pěkně kyne a dostávájí víc hnojiva, mám ještě zbytek Green Sensation a jednou už taky dostaly. Zálivka je obden, jen Lemon OG Haze auto musím zalívat skoro každý den - jinak celou dobu roste a kvete jako ostatní fotoperiodický, to jest nyní devět týdnů od vyklíčení. Do bubláku dolívám obden litr a víc, EC je 1,0 - 1,1 a pH se stále drží na 6,1. Zítra bude poslední výměna náplně, je to kýbl na 10l a je v něm okolo sedmi litrů.
Vdovy jsou v rozmezí 90 - 105cm, což je oproti téměř čisté sativě OB trochu překvapující, neboť na tom byly stejně. FK v bubleru už má 85cm a Mandaly 80 - 90cm. Teploty za světla se blíží ke třicítce, vlhkost je teď v celé zemi vysoká a sklep v tomto není výhoda, ale je tam stabilně 19-20°C.
Při výměně ventilátoru mi tento spadl do porostu a lehce polámál jednu vdovu, takže oprava pomocí drátu, třeba jí to nakonec pomůže. Taky před týdnem došlo k výměně výbojky za Philips Son-T, ta původní už má něco za sebou a nějak se mi nezdála. Na stínidle mám úpravu nastavení výbojky podle A-wingu a momentálně odpojenou externí zásuvku pro předřadník s pevnou šňůrou.

Old Post 05-06-2016 v 19:07 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

36/12 Příspěvek č. 20



Pomalu to pokračuje, hnojení je teď na maximu. Dávám 2-3ml na litr, pak není třeba moc upravovat pH, které držím na 6,3-6,4 a občas dám booster, který jsem dokoupil.
Konečně jsem taky zprovoznil odhlučnění odtahu a je to poznat. Díky doladění ventilace teď teplota nepřesahuje 28°C a vlhkost je taky nižší, za světla 50-60%, za tmy pak k 70ti a 19°C.

Old Post 13-06-2016 v 20:16 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

43/12 Příspěvek č. 21



Holky v hlíně mi dělají docela radost, pěkně kynou, žádná plíseň ani banány, i když vlhkost neklesá pod 50 a za tmy se dostává i přes 80%, tak zatím bez potíží, jen filtru se to moc nelíbí. Automatu pomalu začínají žloutnout listy a hnědnout chlupy, tak dostává už jen vodu, ostatní to čeká za pár dnů.
Kush v bubleru je o něčem jiném, má jen malinký paličky a ani moc nevoní, je to fiasko a jen zabírá místo v boxu. Listy jsou hodně tmavý, možná toho hnojiva bylo moc, EC je teď 1,1 (max bylo 1,25) a ubývá už jen voda.
Taky jsem si nachytal několik predátorů na likvidaci mšic u paprik, než zkusím nějaký postřik.

Old Post 20-06-2016 v 20:46 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

50/12 Příspěvek č. 22


Konec se nezadržitelně blíží, takže už jen voda a pomalu si chystám mikroskop. I přes vyšší teplotu a hlavně vlhkost, která neklesá pod 55%, vypadá všechno v pohodě. Ten automat je skoro zralej, je to nejhezčí kytka v boxu a pořád nejvíc chlastá, M5 bude za pár dnů, jsou to ty dvě žlutý v popředí.
Díky za K

Old Post 27-06-2016 v 17:52 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

57/12 Příspěvek č. 23


Před pár dny jsem zjistil, že jsou kytky dost oprcaný, a po prohlídce se ukázalo, že nejmíň jedna vdova zhermila, už jsou na ní dokonce zralý semínka. Jak moc je to na hovno se uvidí po usušení, ale dobře to nevypadá. Zatím jsem seknul automat a lampu ztlumil na 300W. Díky moc, Dutch Passion!

Old Post 04-07-2016 v 16:08 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

Další, boha jeho to už neni normální... sleduje někdo zahraniční fora? jestli maj s dp podobný zkušenosti?

Já jen jestli nám sem do čr neposílaj druhořadý produkty tak jak to je dneska s jídlem atp.

Jinak to je pěkný, škoda toho hermouše.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-07-2016 v 17:14 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 25

jaj tak to je skoda. Na dp se priste vyer. Obecne tu sou s tim spatny zkusenosti. Ja si od nich kdysi koupil nejaky DP mix (cislo uz nevim bnyl tam ale mazar a tusim bluebery a jeste neco) a vyklicilo mi jedno. Jedno uz prislo rozsrackovany z CP takze za ty penize tomu nedaj ani nejakou zkumavku za 2koruny. Proste chuji. Ruznych brekotu tu taky na ne najdes spousty. Je to skoda jejich modely se me libej treba takova bluebery ale po tech zkusenostech a co ctes uz bych to neriskoval.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-07-2016 v 18:04 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 26

No jo, už jsem se poučil, ale nebylo to zadarmo. Ještě že jsem odjel mikropěst pod LED, jinak by nebylo co do papírku, páč ten OB z minulýho kola je sice kupodivu bez semen, ale taky je to pěknej humus, nedá se to hulit. Každopádně pozitivum je, že vdovy mají největší paldy, jaký se mi zatím urodily, tudíž nějakej progres by tu byl, ale...
Jinak před dvěma týdny jsem zasel další várku celkem jedenácti různých feminizovaných sativních odrůd, dohromady 16 kousků, tak snad se konečně zadaří.

Old Post 04-07-2016 v 19:07 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 27



Zdar všem, tak abych to shrnul, vše je sklizeno, po 60ti dnech padl Flowerbomb Kush v bubleru (90cm), moje nejslabší kytka v indooru, a o dva dny později přišly na řadu i ostatní. Horních dvacet centimetrů jsou slušný paldy a zbytek až na vyjímky pak nestojí za řeč, malý a řídký paličky, i když pryskyřice je tam dost. Většina už je usušená, ale zpracování sušiny je má nejméně oblíbená činnost, tak na to moc nespěchám. Nakonec to vypadá, že oprcanost je minimální, semínka jsem našel zatím jen pár v automatu, ale ještě jsem to moc nezkoumal, zdá se, že to byl ojedinělý incident.

Tady je něco málo k jednotlivým odrůdám:
Lemon OG Haze auto - stavbou a větvením nejhezčí v boxu, ale 12 hodin světla na pořádný šišky nestačí, takže automaty už jen venku. Jako jedna z vyjímek měla celkem slušný i spodky. Kouř je takový nijaký, trošku nasládlý s decentním účinkem, ale citron nikde.
Mandala 7 - jeden stonek bez větví, výnos okolo 20g, lehce "benzínový" kouř střední síly, ale chce to ještě (stejně jako ostatní) pořádně otestovat.
Mandala 6 - jediná zaštípnutá, má nejmenší paldy, ale jako druhá výjimka ze dvou podobné kvality až dolů, ještě schne.
Mandala 5 - až na pár řídkých větví skoro jako M7 včetně výnosu.
Flowerbomb kush - minulý kolo v hlíně to byla velice aromatická kytička, kouř taktéž, už chápu proč flowerbomb, místy je to až moc. Taky je to asi nejsilnější odrůda, jakou se mi kdy podařilo vypěstovat, což bohužel neplatí pro bubler - minimální chuť, vůně i účinek, přijde mi celkem obtížnější na pěstování. Od zkušeného growera to může být opravdu bomba.
White widow - celkem vyrazné štiplavě citrusové aroma, skoro jako OB, ale lepší chuť a hlavně účinek, zkoušel jsem prozatím jen jednu a spokojenost, stavy vcelku pohodička, slušná vysmátost co se časem nenápadně vytratí...
Fotky ze sklizně jsem nestíhal, nová práce a novej pěst, časem doplním kolik zhruba bylo té vdovky.

Old Post 23-07-2016 v 21:13 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 28



Takže vdovy bylo asi 95g, Mandalas cca 60g, automat jsem nevážil a FK šel rovnou do popelnice (bio). Toť vše.
Howgh!

Old Post 27-07-2016 v 14:49 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 29

Caute...DP WW no mam skusenost s regularmi klicivost 10z10 jeden kripel ....5 samic kazda ina mozno dve podobne..... niaky ten bananik som nasiel na kazdej na konci kvetu .....ale zas ja som im tiez dal zabrat ...... skus nabuduce Black widow od Mr Nice malo by to byt to iste mozno este lespie ...

Old Post 12-08-2016 v 02:40 AM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 30

Ahoj lidi. K těm DP taky musím zakomentovat. Předchozí kolo the ultimate 10x mi vyklíčilo vše 10/10 a nezhermila ani jedna kytka. Matro jsem probral komplet celý a našel jedno jediné semínko a to ještě jakési prapodivné. Teď valím 10x Power plant a opět klíčivost 100% tak snad mě to nepřekvapí v průběhu..jinak na venek mám 3x Hollands hope od DP a zase klíčivost 100% a hermáč žádný no nevím asi berete semena z nějakých obchodů co ty semena špatně skladují nebo já nevím....

Každopádně ti gratuluji alespoň k takovému výsledku a držím palce příště

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 12-08-2016 v 20:09 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1774280 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív