Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 321

Asi jo, pár let mi chybí (6). A na prevenci není nikdy brzy:-)

Old Post 29-11-2015 v 19:06 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 322

Tak mě je 38 , začínal jsem jako rekreant , někdy kolem 18 ale
jen na chvilku, kámoši bikeři - kurýři toho měli vždycky dost, pak jsem změnil prostředí a dlouho nic, teď pár let spíš zkoumám léčebný potenciál, ze začátku jsem byl drsnej skeptik.
Ale po úspěších s mojí těžkou migrénou (překonalo to i silná analgetika), a jak čtu výsledky důsledných a přesných vědeckých studií tak mě konopí začíná víc a víc zajímat.

Je to opravdu dar, pokud se používá v umírněném množství a nejlíp nějak zdravě, totiž inhalovat pravidelně s konopím i spaliny z papírků a nevím čeho už považuju teď za degradaci toho zážitku.

Vždyť ty čisté terpeny tak krásně chutnají.
A můj názor je hlavně žádný přešlechtěný potvory s co nejvíc % THC,
špatný vliv dlouhodobýho užívání na mozek je dobře znám, takže nejlíp odrůdy s hodně CBD, které je neuroprotektivní (chrání mozek) a navíc i stimuluje neurogenezi v dospělém věku.

Old Post 02-12-2015 v 09:35 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 323

Medicin: já jako kuřák rekreant bych to THC nedémonizoval, čím více THC tím méně toho člověk musí vykouřit tzn. tím lépe pro plíce. Rozhodně bych nechtěl kouřit pokaždé jak palec tlustou larvu abych se trochu zkouřil jak tomu bývalo dříve, bez pořadné genetiky (už tak toho šitu kašlu až až). Ale chápu tvůj odlišný přístup, každej od toho čekáme něco jinýho. Pro mě je ideální vzorek kde zhulenost nastoupí už po prvním prásku, kde k navození stavu stačí nejmenší množství. Jinak mám 28 abych nebyl OT

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 10-12-2015 v 13:22 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 324

Ahoj,
napsal jsem to špatně, samozřejmě že je zdravější pro plíce dát si jen několik prásků nečeho s vysokým %THC než zhulit spoustu materiálu s nízkým THC. Nerad bych THC démonizoval, to né, jednak jsou přesvědčivý výzkumy o jeho léčivých schopnostech a když se užívá v rozumných dávkách a cyklech tak je to ok.

Třeba se málo ví že spousta lidí každej rok umře na volně dostupný analgetika, Nesteroidní antiflogistika - NSAID, jako ibuprofen.

v USA se odhaduje ročně 3200 - 16500 mrtvých následkem NSAID.
http://www.nature.com/ajg/journal/v...jg2005305a.html
A tohle si můžu v lékarně kupovat na kila.

Proti tomu je umírněná a cyklovaná konzumace THC naprostá pohoda.

Měl jsem to napsat že je pro mozek zdravější když má kytka i hodně CBD, protože CBD asi chrání mozek.Nějaký výzkumy a studie na to jsou.
Nejlepší je vaporizovat, ale chápu že před hospodou nebo na nějaký akci to nejde.

Naposledy upravil Medicin 10-12-2015 v 17:53 PM

Old Post 10-12-2015 v 17:41 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 325

Mě bude v srpnu teprve 62 let :-)))

Old Post 04-07-2016 v 10:23 AM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 326

citace:
Původní příspěvek od Fanek107
Mě bude v srpnu teprve 62 let :-)))


To už jseš o kousek zkušenější než já :-)

Old Post 05-07-2016 v 09:31 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 327

Vůbec ne ... letos jsem sadil "rajčata" poprvé. Donutili mě k tomu zdravotní důvody. Tady jeden sliboval Fénixovy slzy a není schopný ani odpovědět. No snad přežiju do sklizně a udělám si sám.

Old Post 05-07-2016 v 16:59 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 328

Je mi 22 ale přijde mi že mi je pořád 15, nevím čím to je, ale život byl mnohem jednodušší 😂😄

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 25-07-2016 v 10:19 AM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 329

já vim čim to je... mě spíš hlavně přijde že to utíká rychlejc a rychlejc (28)

Mimochodem nebylo by lepší uvádět ročníky, ať je to aktuální i další rok? - 88, rok před revolucí a dva roky po černobylu... no neni to štěstí?

PS. moc nekoumejte datum registrace (dneska už je snad promlčený že mi tehdá bylo 17)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 25-07-2016 v 11:43 AM

Old Post 25-07-2016 v 11:12 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 330

Na to, že život utíká čím dál rychleji, znám zajímavou teorii.
Představ si, že když je ti 1 rok, tak celý prožitý 1 rok je vlastně celý tvůj život, tedy 1/1 života.
Když jsou ti 2 roky, tak 1 prožitý rok už je pouze 1/2 tvého života.
No a když je ti 28 let, tak 1 prožitý rok už je pouze 1/28 života. atd atd...

Jinak abych nebyl OT, tak já jsem 3 měsíce po Černobylu

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-07-2016 v 14:34 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 331

no já jsem 96 ročník a před tejdnem sem měl narozky. pálim od šestý třídy což je nevim... sedum let. poslední roky se spíš snažim drogy nefetovat ale studovat))))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 12-09-2016 v 22:23 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 332

Tak to já zase 97


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 07-10-2016 v 20:29 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 333

Silný ročník 90

Old Post 03-11-2016 v 17:55 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 334

citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Tak to já zase 97

To boli casy... vtedy som maturoval

Old Post 03-11-2016 v 18:44 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 335

75)

Old Post 03-11-2016 v 19:06 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 336

Ja jsem revolucni dite takze 89

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 03-11-2016 v 19:26 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6517130 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív