Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Kytka na zastříhávání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sajmonn
Nový Člen

Karma uživatele Sajmonn - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 11  

Kytka na zastříhávání Příspěvek č. 1

Zdarec, už delší dobu přemýšlím nad tím, že doma chci nějaké hezké barevné kytky a zároveň mě napadla myšlenka na jiné stříhání než jsem zvyklý, tak se ptám, napadává Vás nějaká kytka, kterou si mohu postavit na okno/stůl, o kterou se budu hezky starat, ALE bude se dát prostříhávat? - mluvím tedy o tom, aby to mělo smysl to prostříhávat a já si mohl vyzkoušet nějaké srandy a navíc, aby to bylo hezké, co vás napadá? díky za reakce :-)

Old Post 30-05-2016 v 09:48 AM
Sajmonn je offline   Profil uživatele Sajmonn   Find more posts by Sajmonn   Foto galerie člena Sajmonn   Click here to Send Sajmonn a Private Message   Add Sajmonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 2

Hele krasne zbarveny, zivelny a nenarocny sou tzv. okrasny koprivy, na tech to muzes zkouset a maj je snad vsude

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 30-05-2016 v 09:52 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sajmonn
Nový Člen

Karma uživatele Sajmonn - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

ps.: Snad mám správný topic.

Old Post 30-05-2016 v 09:54 AM
Sajmonn je offline   Profil uživatele Sajmonn   Find more posts by Sajmonn   Foto galerie člena Sajmonn   Click here to Send Sajmonn a Private Message   Add Sajmonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sajmonn
Nový Člen

Karma uživatele Sajmonn - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 4

Mno a nějaké další alternativy?
Vypadá to zajímavě, ale radši bych ještě něco jiného, ve smyslu je to pěkné, ale moje představa se blíží možná i k něčemu menšímu. Fakt to chci třeba jen na stůl/okno, tzn. nechci, aby to bylo dominantní a toto se tváří, že je to rádo velké, každopádně díky, už mám alespoň alternativu. Pokud nepadne další nápad, určitě do toho půjdu, díky!

Old Post 30-05-2016 v 12:02 PM
Sajmonn je offline   Profil uživatele Sajmonn   Find more posts by Sajmonn   Foto galerie člena Sajmonn   Click here to Send Sajmonn a Private Message   Add Sajmonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 5

Ja je kdysi mel a pokud je budes strihat, jsou to pekny keriky a nevadi jim ani kdyz ti prerostou a ty je pak vic oskubes na mensi velikost. Prinejhorsim zajdi do zahradnictvi a oni poradej co na takovy hokus pokusy

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 30-05-2016 v 12:15 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 6


Hele... každej na stole máme něco jinýho

Old Post 30-05-2016 v 21:28 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sajmonn
Nový Člen

Karma uživatele Sajmonn - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

I to je varianta

Old Post 31-05-2016 v 07:46 AM
Sajmonn je offline   Profil uživatele Sajmonn   Find more posts by Sajmonn   Foto galerie člena Sajmonn   Click here to Send Sajmonn a Private Message   Add Sajmonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2903810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív