Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vyroba CO2 - Jedla Soda , Ocet , Kvasnice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 49

je tu este dalsi forum o co2 a ten system ocet+soda si zase rozmyslite schvalne si to najdete

Old Post 02-12-2001 v 12:22 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 50

mno pokud už se rozhodnete použít co2 ocet-soda aparaturu na vaše kytí, mohu jen doporučit kapačkové sety z nemocnic - ovládání je jednoduchý a dost přesný, navíc to vypadá fakt moc profi........


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 08-12-2001 v 14:01 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

kapačky Příspěvek č. 51


Poraď mi, prosimtě, kde je mam sehnat.

Old Post 10-12-2001 v 14:57 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 52

Jeziiis, umis cist? Fakt sorry, nerad prudim, ale zkus se zamyslet. Jednak existuji obchody s lekarskym materialem, druhak existuji zveraky a skrtitka na vzduchovani...

Ech, mozek

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 10-12-2001 v 17:42 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 53

mno já jse je sehnal přes jednu kamarádku, která pracuje v nemocnicy na sálu............... eště mi nabízela i ty pytlíky, ale ty jsem nechtěl - nejsou mi k ničemu.

Docela hustá představa jak si jde vyhulenec (či hulič chcete - li) do lékárny či prodejny s lékařským zbožím kupovat kapačky....... fffeťák jeden....(!)
Jinak výhoda kapaček je v tom že mají odvzdušnování přímo na šnůře a navíc nádobku, na které můžete sledovat rychlost kapání a dle toho regulovat.....!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 15-12-2001 v 08:58 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 54

Lacky: Jejky, co je na tom, ze si koupis kapacku, to se taky stydis kupovat treba prezervativy? Vzdyt jim je to jedno, hlavne ze je kseft...

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 15-12-2001 v 11:04 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarhul
Nový Člen

Karma uživatele jarhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 55

a to se nedaj sehnat nějaký tablety,který by to uvolňowaly samy...?!

Old Post 06-03-2003 v 11:12 AM
jarhul je offline   Profil uživatele jarhul   Find more posts by jarhul   Foto galerie člena jarhul   Click here to Send jarhul a Private Message   Add jarhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amater0
Stálý Člen

Karma uživatele amater0 - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 27 

Dotaz pangamin-pivne kvasinky-vhodne na CO2? Příspěvek č. 56

Zdravicko.Chcem sa len opytat ci Pangamin je vhodny na vyrobu CO2,totiz ine kvasinky ako toto som nestretol.
Ako to vyzera,dke sa to predava a pod akym nazvom?/vinne kvasinky/
Vdaka za info.

"Kto chce,ten hľadá spôsoby,a kto nechce,ten hľadá dôvody"

Old Post 06-03-2003 v 20:08 PM
amater0 je offline   Profil uživatele amater0   Find more posts by amater0   Foto galerie člena amater0   Click here to Send amater0 a Private Message   Add amater0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certos
Nový Člen

Karma uživatele certos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 57

Nevíte někdo jak a čím změřit CO2 v prostoru. A jestli jo tak kde a za kolik se to dá sehnat. Bez CO už ani ránu.

Old Post 09-03-2003 v 10:37 AM
certos je offline   Profil uživatele certos   Find more posts by certos   Foto galerie člena certos     Add certos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amater0
Stálý Člen

Karma uživatele amater0 - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 58

Zdravicko certos.
Skus pozriet stranku www.testo.de,alebo www.testo.sk,www.k-test.sk a mnoho dalsich,trebarz produkty firmy Hanna instruments a vobec najlepsie je zadat si do vyhladavaca "CO2".
Snad som ti aspon trosku pomohol.
Caff

"Kto chce,ten hľadá spôsoby,a kto nechce,ten hľadá dôvody"

Old Post 09-03-2003 v 10:54 AM
amater0 je offline   Profil uživatele amater0   Find more posts by amater0   Foto galerie člena amater0   Click here to Send amater0 a Private Message   Add amater0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certos
Nový Člen

Karma uživatele certos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 59

Diky moc amaterO, ale jsem zas tam kde jsem byl. Chce to spostu peněz a na to ja S... Já myslel že se dá někde něco do desítky sehnat, ale to je moc. Zkusím si udělat nějaký generátor, ale to nebude úplně ono.

Old Post 10-03-2003 v 19:03 PM
certos je offline   Profil uživatele certos   Find more posts by certos   Foto galerie člena certos     Add certos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 60

darlor: myslím že CO2 má smysl po celý růst kytky. protože kytí přeměňuje CO2 na kyslík (fotosyntéza) během celého svého života.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-10-2003 v 08:24 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 61

jenom malá připomínka- když už dodávam extra CO2 tak kde získat extra O2 pro temnou periodu růstu
dík za vychytávky

Old Post 07-11-2003 v 19:05 PM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muffator
Nový Člen

Karma uživatele Muffator - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 62

No možnosti je dost,jak dodat kytickam CO2,pro náročné kteří jsou ochotni investovat peníze bych doporučoval klasickou CO2 bombu-a to není zrovna levná záležitost a pravidelne to na kyti pouštět.To se potom dá dosáhnout až dvojnásobného rustu než normálně.

Old Post 19-12-2003 v 08:48 AM
Muffator je offline   Profil uživatele Muffator   Find more posts by Muffator   Foto galerie člena Muffator   Click here to Send Muffator a Private Message   Add Muffator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vsvadlenka
Stálý Člen

Karma uživatele vsvadlenka - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 63


Tohle je odzkoušené a nejjednodušší - viz. obr.
20% cukr, trochu droždí a odražená voda.

Old Post 28-12-2003 v 16:46 PM
vsvadlenka je offline   Profil uživatele vsvadlenka   Find more posts by vsvadlenka   Foto galerie člena vsvadlenka   Click here to Send vsvadlenka a Private Message   Add vsvadlenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 64

ten ocet se sodou je pekelnej napad, urcite to vyzkousim...

btw. nezkusil nekdo tu bombu co2 na svareni dat ke kytkam a nechat ji trosku pustenou??

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 10-01-2004 v 11:47 AM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8095040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív