Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
mrtko
Nový Člen

Karma uživatele mrtko - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 625

(pre miravlak ) taketo peny som si vsimol okolo ciest u nas na zahorí, vedla cesty zhruba kazdych 15metrov zapichnuty dreveny kolik navrchu postriekany takouto penou. vraj to vydrzi niekolko mesiacov, chodim tade casto podvecer autom a nikdy som zver okolo nevidel zatial co o kus dalej kde tieto koliky s penou niesu veselo pobehuje zver po ceste takze si myslim ze ta pena moze fungovat dobre.

Old Post 24-05-2016 v 11:49 AM
mrtko je offline   Profil uživatele mrtko   Find more posts by mrtko   Foto galerie člena mrtko   Click here to Send mrtko a Private Message   Add mrtko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 626

citace:
Původní příspěvek od mrtko
(pre miravlak ) taketo peny som si vsimol okolo ciest u nas na zahorí, vedla cesty zhruba kazdych 15metrov zapichnuty dreveny kolik navrchu postriekany takouto penou. vraj to vydrzi niekolko mesiacov, chodim tade casto podvecer autom a nikdy som zver okolo nevidel zatial co o kus dalej kde tieto koliky s penou niesu veselo pobehuje zver po ceste takze si myslim ze ta pena moze fungovat dobre.


jojo i u nás je to skoro všude,jen sem toho našel víc druhů tak nevím co vybrat ale nejspíš vemu tuto,protože má ten aplikátor a nemusim schanet zadnou pistol k tomu

Old Post 24-05-2016 v 22:26 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 627

Skús ešte http://www.hukinol.cz/
trošku lacnejšie..a nenápadné


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-05-2016 v 07:27 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 628


zdravím borci, vyzkoušel jsem vlasy moje,psí chlupy,chcal jsem tam, sral jsem tam,pěnu s pachovym sprejem zkoušel, gelový zvěř STOP, protidivočáčí sprej.....vpodstatě to buď fungovalo málo, nebo vůbec, postupem sezóny jsem přicházel o kytky kvůli zvěři, ikdyž jsem pro jejich odhánění dělal takřka maximum, jednou jsem se dal do řeči se sousedkou, která řešila spoustu let taky trápení se zvěří, protože bydlí na okraji vesnice a na její neoplocenou zahrádku se chodí pást srnky, každoročně sežranej salát a jiná zelenina, nicméně její dcera ji dala k narozeninám elektronický plašič zvěře a od té doby se ji zvěř vyhýbá obloukem, to mi nedalo a koupil jsem to taky, od té doby vůbec nic! vše jsem sklidil bez jediného úbytku!!! všem vřele doporučuji, je to na 9v baterii a prý to tam vydrží několik měsíců.....je vlhkuvzdorný, ale ne voděodolný, proto jsem tomu udělal krytku z květináče ...je to moje spása, nemůžu si vynachválit, dosah má tedy jen dle papírů 13metrů (tuším, nevím už přesně) ale políčko jsem měl v KUKU dlouhé cca 25m a úplně vklidu..... snad to nebude smazáno jako neplacená reklama, protoze tohle je fakt pecka!!

Old Post 02-10-2016 v 19:05 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 629

citace:
Původní příspěvek od Free-world
zdravím borci, vyzkoušel jsem vlasy moje,psí chlupy,chcal jsem tam, sral jsem tam,pěnu s pachovym sprejem zkoušel, gelový zvěř STOP, protidivočáčí sprej.....vpodstatě to buď fungovalo málo, nebo vůbec, postupem sezóny jsem přicházel o kytky kvůli zvěři, ikdyž jsem pro jejich odhánění dělal takřka maximum, jednou jsem se dal do řeči se sousedkou, která řešila spoustu let taky trápení se zvěří, protože bydlí na okraji vesnice a na její neoplocenou zahrádku se chodí pást srnky, každoročně sežranej salát a jiná zelenina, nicméně její dcera ji dala k narozeninám elektronický plašič zvěře a od té doby se ji zvěř vyhýbá obloukem, to mi nedalo a koupil jsem to taky, od té doby vůbec nic! vše jsem sklidil bez jediného úbytku!!! všem vřele doporučuji, je to na 9v baterii a prý to tam vydrží několik měsíců.....je vlhkuvzdorný, ale ne voděodolný, proto jsem tomu udělal krytku z květináče ...je to moje spása, nemůžu si vynachválit, dosah má tedy jen dle papírů 13metrů (tuším, nevím už přesně) ale políčko jsem měl v KUKU dlouhé cca 25m a úplně vklidu..... snad to nebude smazáno jako neplacená reklama, protoze tohle je fakt pecka!!


Vypadá to solidně. Ta baterie ti na sezónu stačí? Píšou že výdrž až 2 roky.
Příští out to rozhodně zkusím, jestli s tím už někdo máte taky zkušenosti, tak recenzujte..

Old Post 11-10-2016 v 20:44 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomasdedik
Nový Člen

Karma uživatele thomasdedik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 630

Zdravím.Len tak ma napadlo.Čo takto tam rozmiestniť gumové hady.Niektoré stočené na zemi niektoré zase pozavesovať.Možno by som ich natrel na žlto,čierno.To je v prírode jasný signál (nepribližuj sa ku mne).+ Samozrejme vlasy, chcanky

Old Post 09-02-2017 v 16:25 PM
thomasdedik je offline   Profil uživatele thomasdedik   Find more posts by thomasdedik   Foto galerie člena thomasdedik   Click here to Send thomasdedik a Private Message   Add thomasdedik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomasdedik
Nový Člen

Karma uživatele thomasdedik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 631

Mám doma veľhada královského možno tam rozházdať jeho bobky

Old Post 09-02-2017 v 16:26 PM
thomasdedik je offline   Profil uživatele thomasdedik   Find more posts by thomasdedik   Foto galerie člena thomasdedik   Click here to Send thomasdedik a Private Message   Add thomasdedik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 632

citace:
Původní příspěvek od furian


Vypadá to solidně. Ta baterie ti na sezónu stačí? Píšou že výdrž až 2 roky.
Příští out to rozhodně zkusím, jestli s tím už někdo máte taky zkušenosti, tak recenzujte..



nezaznamenal jsem po použití jedinný úbytek kytek, netknuty, ani větvička. teď jsem je nainstaloval do kukuřice znova, přepnul vypínač a opět to hlasitě "luplo" - znamení že to funguje, celou zimu mi ležely na půdě. nicméně příští sezónu preventivně vyměním baterie, to mi za ten risk nestojí, aby se to vybilo a zvěř to semlela

Old Post 13-07-2017 v 19:35 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 633


Ten plasic mam aj ja, kytky su nedotknute. Zapuzdril som ho do potravinarskej krabicky

Old Post 13-07-2017 v 20:36 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 634

použil jsem tři kůly kolem kytky jako na týpý, pletivo a pro jistotu to tam vždy řádně zechčiju

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Old Post 13-09-2017 v 11:22 AM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 635

Myslíte, že bude fungovat ? https://www.aliexpress.com/item-img....32e240ehvv6FO#

Old Post 17-11-2017 v 18:22 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 636

Proc ne? Otestuj a daj report. Mozno to aj ja skusim

Old Post 17-11-2017 v 19:00 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 637

Já jsem aplikoval pachové ohradníky a pohoda, vše přežilo do té doby než to našli teenageri a sklidili to :-/

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 17-11-2017 v 21:19 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 638

Je to peklo s těma čorkama. Člověk s tim stráví takovýho času, většinou ten flek má někde bůh ví kde, chodí to tam zelejvat po večerech aby ho nikdo nezahlídl a stejně pak přijdeš na podzim a kytky pryč. Až mi je vždycky do pláče. A to ještě dost často sklidí i kytky, který nejsou zdaleka nakvetlý a mají zatím jen blizny..nepochopim. zřejmě prostě ganja-smažky jak říkám já. Každopádně proti zvěři se mi neosvědčila ani nafta, ani psí chlupy a ani ten pípák proti krtkům. Když je možnost, tak vždy oplotit a je pokoj. Nafta a chlupy fungují dle mého jen do prvního pořádnýho lijáku.

Thomas V.

Old Post 18-11-2017 v 10:30 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 639

Já na ten venek rád používal prostor pod vysokým napětím, čez to tam každé tři roky projede drticem, na dva roky je to k použití a ten třetí musíš udělat jinde, měl jsem prima flek u rybníka, voda u zadku, to se to panečku zalévalo, jenže v září začali střílet kachny a myslivec vleze všude a prošlapal co mohl...

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 18-11-2017 v 11:44 AM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 640

citace:
Každopádně proti zvěři se mi neosvědčila ani nafta, ani psí chlupy a ani ten pípák proti krtkům.


mas pravdu, pipak proti krtkum je na 2 veci

Old Post 19-11-2017 v 11:20 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6200880 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív