Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » aero Amazon 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Hydroponie 2dny na rustu Příspěvek č. 33



Přesně tak uvidím co udělá big bud nechal jsem ho jen dva dny na růstu a už jedem 4 den květ cca týden a budem zaštipovat jinak vše při starém

Mandala 2012

Sklep

Old Post 12-05-2016 v 17:08 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

7/12 Příspěvek č. 34


7 den na květu a big budy se začínají natahovat už jsem je stipnul a pak možná ještě jednou

Ec 0,7

PH 5,8-6,0

Hnoje pouzivam opět českou znacku Jib

Jediný co je špatně ze mam malou vlhkost asi 40% protože musím topit tak v noci je párkrát postrikam a snad stačí

Mandala 2012

Sklep

Old Post 15-05-2016 v 09:31 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

9/12 Příspěvek č. 35


Ec 0,7 a budem zvětšovat

PH 5,9 udržujeme jinak mam vodu 7,5

Zaštípal jsem aby byli všichni do latě .

Hnojím furt na růst a za chvilku budem měnit roztok.

Holky mají 25cm růstu strašně mě baví ten neuvěřitelný rozdíl od zeminy a vody

Mandala 2012

Sklep

Old Post 18-05-2016 v 19:50 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 36

S tou vlkhosti jen mas mensi listy a tenci stonky. NIc jineho vlkhost nedela. Proste je rostlina mene robustni. Tobe to stejen v tom amazonu udela jungli a bude se podpirat navzajem. Takze si myslim ze v cajku.

Kvalita predevsim!

Old Post 19-05-2016 v 07:51 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 37

rozumimm kolego jak rikam v noci je parkrát stříknu a musí stačit ...

tedka jsem s tím ec v rozpacích jak používam hnojky Jib tak tam pišou na hydro třetinovou koncentraci tak mě pak nemuže přeci Ec vylest na požadovanou hodnotu nebo se pletu ? Díky pro upresnení

Mandala 2012

Sklep

Old Post 20-05-2016 v 05:37 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

12/12 Příspěvek č. 38


Mam ve 14 dnech květu vyměnit roztok a namíchat kvetovku ? Nebo ještě počkat aby se ještě natáhli?

Mandala 2012

Sklep

Old Post 20-05-2016 v 20:35 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 39

Jak ruce svědí tak je lepší počkat ;-)

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 20-05-2016 v 22:15 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 40



Já přepínal takhle a po 12 dnech je to takhle

Old Post 21-05-2016 v 05:37 AM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 41



To ze hnojis s EC 0,7 znamena ze nehnojis prakticky vubec a podle toho ty mrdky taky vypadaji. Prvni 2-3 tydny kvetu jsou v Amazonu nejdulezitejsi, kdy to nejvice roste a tys jim nedal nazrat. vetsina lidi kteri pouzivaji vodu z kohoutku ma vstupni EC 0,4-0,6 a tys jim jakoze prilepsil na 0,7 )))

Prepnuto po 3 dnech a ted jsou 8 dni na kvetu. Velikost si muzes srovnat podle velkeho ofuku ktery ma vrtuli +- 40 cm

Old Post 21-05-2016 v 05:40 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 42

kcb, nevim jak Frydrych, ale já mám ec vstupní vody 0,2 a dával jsem ec 1, dle metrop tabulky a taky to nerostlo nijak závratně.. ta fotka z přepnutí je 16. den růstu.. pravda byly to miniaturní klony a zabržděný přepravou asi... ale stejně, čekal jsem víc. Jo a je to Critical Mass

edit: nechápu tvůj progres xD
edit2: ty tam musíš dávat 20cm klony

Old Post 21-05-2016 v 05:45 AM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 43

Standartni klony od Barta, jejichz kvalitu a vitalnost muze potvrdit vice pestitelu tady na foru. Model je to JH.

Old Post 21-05-2016 v 05:54 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 44


To bude ono, já začínal s tímhle...

Old Post 21-05-2016 v 05:57 AM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 45

Jinak pardon, ty ses ptal na hnojení Frydrych a já tu píšu o přepnutí.. Mě to popletlo.

Abych nebyl offtopic, tak Metrop doporučuje hnojit květovou složkou až po 3 týdnech na květu. JIDB maj tu tabulku na flškách na piču, tam je dávkování na zeminu a kokos, hydro doporučujou třetinovou koncentraci což mi přijde málo. Ted jsem najel na hnoje na třetí týden růstu, protože mi začlo klesat ec z 1 na 0,85, takže mícham roztok už 1,2 pro doplnění. Za týden měním vodu a už dám květovky.

Naposledy upravil Squer 21-05-2016 v 06:18 AM

Old Post 21-05-2016 v 06:04 AM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 46


Seru na tabulky už jsem domíchal a dneska jsou 14 dni 12/12 dal jsem ec 1,2 a postupně budem zvyšovat

Kcb jsi týden napřed ja mam dohromady svícení 16cty den takže ty mas o 5 dni navrch je pravda ze se do toho pomalu dostavam Pac dřív jsem všechno prehnojíl tak si dávám majzla

Mandala 2012

Sklep

Old Post 22-05-2016 v 16:09 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 47

3+8 je stale jeste 11 tak me ta tvoje matematika docela desi )))

Old Post 22-05-2016 v 16:44 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 48

je poznat ze do aera by se meli poustet lidi co uz maj jine, jednodussi techniky/styly v malicku, jinak je to spis na skodu.

kcb : co to je za model, ze si ho cvakl tak brzo, pouzivas posuv?

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 22-05-2016 v 17:15 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-12-2017 - Amazon 116 - 26 odpovědí
23-11-2017 - Amazon 116 - 0 odpovědí
23-11-2017 - Amazon 116 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0182490 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív