Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bong - výběr,tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jaký preferujete bong?
Skleněný+percoolatory+předchladič
Skleněný+percoolator
Skleněný+předchladič
Obyč skleněný
Plastový
Nepoužívám
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
wainee
Nový Člen

Karma uživatele wainee - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 17

doporučuju weed star. objednáš, zaplatíš, do tejdne je to v čechách.

měl jsem od nich celkově přes deset různejch bongů od 15 do 130 euro a dalo by s říct, že bong s turbem ti dá tu facku, bong bz turba naběhne postupně. to samý platí u počtu hladinek, attachmentů -> čím víc, tím pomalejší náběh. mám tu jak nádoby na uhlí, tak různý druhy perců, ať už hq, slitholly, shower discy a podobně, a všechno ti to dá trochu jinej průběh. v podstatě je nejlepší mít co nejvíc co nejrůznorodějších bongů, protože je to jako s modelama - když hulíš jeden dlouho, není to ono.

Old Post 29-12-2015 v 10:57 AM
wainee je offline   Profil uživatele wainee   Find more posts by wainee   Foto galerie člena wainee   Click here to Send wainee a Private Message   Add wainee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 18

jako pro debila mi prosím někdo vysvětlete jakej je vlastně rozdíl v tom mechanismu když mám turbo a když ne. Přece když tam je a tahám tak je stejně ucpaný a je to totéž jako by tam nebylo ne? I když teda jediný co mě napadá je to že když je tam turbo a natáhnu kouř, tak si je pak uvolním a vdechnu všecko zatímco bez turba to nejde, vždycky to tahám stejnou rychlostí... right? jde o tohle nebo existuje něco jako kvantovo-bongová záhada se štěrbinami jako u světla?:-D (v překladu nběco o čem netuším a přitom to dělaj všichni).. kašlu na to, píšu to už potřetí a pokaždé si to vymažu protože to vůbec nedává smysl:-D

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 15-04-2016 v 15:54 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magor95
Nový Člen

Karma uživatele Magor95 - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 19

@TheLittleOne Neboj se, dává to smysl . Já mám skleněný bong. Je tam díra na turbo, ale je tam zátka. Začínal jsem na plastovým, který turbo mělo. Rozdíl v náběhu nevidím. Jen potom, když tam máš percoolery atd. by to mělo být víc smooth. Nikdo v okolí takový bong nemá, takže s percoolatorama nemám zkušenost, ale asi si ještě jeden pořídím. Jinak ten co mám, jsem koupil na cannafestu. Byli tam němci a prodávali značku Jelly Joker. Jsem spokojenej, je to tlustý kvalitní sklo a hodně vydrží.

WEED IS LEGAL IN MY HOUSE

Old Post 25-04-2016 v 18:49 PM
Magor95 je offline   Profil uživatele Magor95   Find more posts by Magor95   Foto galerie člena Magor95   Click here to Send Magor95 a Private Message   Add Magor95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od wainee
doporučuju weed star. objednáš, zaplatíš, do tejdne je to v čechách.

měl jsem od nich celkově přes deset různejch bongů od 15 do 130 euro a dalo by s říct, že bong s turbem ti dá tu facku, bong bz turba naběhne postupně. to samý platí u počtu hladinek, attachmentů -> čím víc, tím pomalejší náběh. mám tu jak nádoby na uhlí, tak různý druhy perců, ať už hq, slitholly, shower discy a podobně, a všechno ti to dá trochu jinej průběh. v podstatě je nejlepší mít co nejvíc co nejrůznorodějších bongů, protože je to jako s modelama - když hulíš jeden dlouho, není to ono.


zdarec,no momentalne mam weed star bong a rozbil se mi kotel a žádný mě tam nepasuje,spodkem to proste podsává,už su z teho na nervy,u zadneho bongu sem nemel problem s neoriginalnim kotlem,ale tady proste zadny nesedi

Old Post 25-04-2016 v 21:39 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od miravlak


zdarec,no momentalne mam weed star bong a rozbil se mi kotel a žádný mě tam nepasuje,spodkem to proste podsává,už su z teho na nervy,u zadneho bongu sem nemel problem s neoriginalnim kotlem,ale tady proste zadny nesedi


?? jako že netěsní?? Však jsou jen 2 sockety: 14,5 a 18,8 mm (pokud nemáš skládačku, ale to se netýká kotlů), tudíž by Ti to mělo seděť v pohodě, a nebo je ten bong nějak vybroušený víc... Zkus koupit elektrikářskou pásku (takovou tu pologumovou) a oblepit to... Což sice budeš muset měnit, ale lepší než nětěsnost... Nebo zkusit splašit WS kotel :-)

Edit: tady máš kupříkladu kotle čistě od Weed Staru http://www.cannabisshop.cz/canabiss...ed-Star-Kotliky

Old Post 26-04-2016 v 17:14 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Tellur


?? jako že netěsní?? Však jsou jen 2 sockety: 14,5 a 18,8 mm (pokud nemáš skládačku, ale to se netýká kotlů), tudíž by Ti to mělo seděť v pohodě, a nebo je ten bong nějak vybroušený víc... Zkus koupit elektrikářskou pásku (takovou tu pologumovou) a oblepit to... Což sice budeš muset měnit, ale lepší než nětěsnost... Nebo zkusit splašit WS kotel :-)

Edit: tady máš kupříkladu kotle čistě od Weed Staru http://www.cannabisshop.cz/canabiss...ed-Star-Kotliky


jo já vím,mám těch bongů víc ... má to 18,8 ale prostě spodek adapteru nesedí v tom socketu,jedine proste tu izolačku,ale je to na ... to je tak když si moc a špatně to položíš právě potřebuju origo adapter(ale zas davat 250+postovne),kotlik mam,ale to nepouzivam,mam jinačí


tohoto mazlíka sem si dovezl z cannafestu,měl sem v plánu dovézt lepší,ale moc na výběr tam zrovna nebylo samý prcek

Bong Messias Illusion 12 Arm


BTW.. jeste by me zajimalo jestli má někdo vyzkousene rozdily mezi Dome,percolatorem a honeycomb zatim mam vsecky bonga jen s percolatorem,ale letos chcu dalšího mazlíka takse rozhoduju co přibude do sbírky jen me stve ze bonga s honeycomb delaji jen s rovnym podstavcem a né s bankou

Naposledy upravil miravlak 27-04-2016 v 11:12 AM

Old Post 26-04-2016 v 23:42 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od miravlak

BTW.. jeste by me zajimalo jestli má někdo vyzkousene rozdily mezi Dome,percolatorem a honeycomb zatim mam vsecky bonga jen s percolatorem,ale letos chcu dalšího mazlíka takse rozhoduju co přibude do sbírky jen me stve ze bonga s honeycomb delaji jen s rovnym podstavcem a né s bankou


No, já mám rád percoolatory, protože si tím můžeš oživit i více bongů :-D momentálně jedu na Triple honey comb od BL ( http://growmart.cz/zbozi/bongo-trip...rcolator-42-cm/ ) a je to fakt topovka i bez dalších chladičů... Ale nedalo mi to :-D a 14dní zpátky jsem si objednat předchladič s percem, a celkem mě to baví... Ale kdybych si měl vybrat mezi dome a honey comb, beru honey... sedí mi víc... Co jsem měl porovnání s namakanými bongy s dome, tak ten kouř nikdy nebyl tak jemný jak z Honey...

Old Post 27-04-2016 v 20:38 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Tellur


No, já mám rád percoolatory, protože si tím můžeš oživit i více bongů :-D momentálně jedu na Triple honey comb od BL ( http://growmart.cz/zbozi/bongo-trip...rcolator-42-cm/ ) a je to fakt topovka i bez dalších chladičů... Ale nedalo mi to :-D a 14dní zpátky jsem si objednat předchladič s percem, a celkem mě to baví... Ale kdybych si měl vybrat mezi dome a honey comb, beru honey... sedí mi víc... Co jsem měl porovnání s namakanými bongy s dome, tak ten kouř nikdy nebyl tak jemný jak z Honey...


právě ten honey mě taky láká,jen moc nemám v oblibě ty rovné strojany,radsi mam kdyz si to mozu vzit za tu banku ale asi letos vyzkouším at mozu porovnavat kamoš měl 63cm se 3 domečkama a nwm no,ten percolator se mi zda taky lepší...

jinak to co máš,se mi docela líbí,ale štve mě,že to nemá ledovač a úzké hrdlo,lepší je když je to široké
edit: ou tento mazel nevypadá špatně Honey Comb a percolatorem 2×10 60cm

Naposledy upravil miravlak 27-04-2016 v 21:54 PM

Old Post 27-04-2016 v 21:35 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od miravlak


jinak to co máš,se mi docela líbí,ale štve mě,že to nemá ledovač a úzké hrdlo,lepší je když je to široké
edit: ou tento mazel nevypadá špatně Honey Comb a percolatorem 2×10 60cm


Měl jsem v ruce několik baněk, a nepřijde mi v tom takový rozíl... Třeba ten co mám já, má velký ten podstavec (ten kruh), takže je dost stabilní (ikdy jednou mi spadl, ale přežil to :-D kromě kotle :-D ), a myslím si že ten tvar je o zvyku... Až zkusíš honey, nebudeš chtít nic jiného :-D pak už jen kombinovat a zdokonalovat :-D

Old Post 28-04-2016 v 17:35 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wainee
Nový Člen

Karma uživatele wainee - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 26

osobně jsem od ws zkusil asi patnáct bongů a k plastu zpátky už nikdy. každej bong dává jinak - sám to mám tak, že z litrovýho bongu s turbem bez percu dostanu největší pecku a stav nabíhá hned. ten samej bong s hladinkou a bez turba už nastupuje pomalejc... čím víc perců a větší bong, tím pomalejší náběh. alespoň pro mě. měl jsem třeba dvoulitrovou bazooku a 80cm vysokýho punchera a obojí je už sppíš kontraproduktivní, takže když nechceš mít těch bongů třeba pět najednou, doporučuju nějakou litrovou klasiku + případný hladinky..

Old Post 29-04-2016 v 08:36 AM
wainee je offline   Profil uživatele wainee   Find more posts by wainee   Foto galerie člena wainee   Click here to Send wainee a Private Message   Add wainee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 27


citace:
Původní příspěvek od wainee
osobně jsem od ws zkusil asi patnáct bongů a k plastu zpátky už nikdy. každej bong dává jinak - sám to mám tak, že z litrovýho bongu s turbem bez percu dostanu největší pecku a stav nabíhá hned. ten samej bong s hladinkou a bez turba už nastupuje pomalejc... čím víc perců a větší bong, tím pomalejší náběh. alespoň pro mě. měl jsem třeba dvoulitrovou bazooku a 80cm vysokýho punchera a obojí je už sppíš kontraproduktivní, takže když nechceš mít těch bongů třeba pět najednou, doporučuju nějakou litrovou klasiku + případný hladinky..


no mě vyhovuje kolem těch 50cm s percolatorem,předchladičem...právě.když už můžu hulit tak mě nedělá problém zapnout film a hulit hodinu,mě to z těchto bongů baví,je to paráda plánuju každý rok koupit nějaký a udělat si pořádnou sbírku

flaming se mi bohužel převrátil a klepl o topení díky čemu se ulomil percolator,tak už je nepoužitelný,ale je mi ho zase líto vyhodit

tady je teda má evoluce

Tellur: asi je to fakt o zvyku no,mě ta baňka příjde prostě stylovější,nemožu si pomoct

Old Post 29-04-2016 v 09:27 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 28

Čus čus,

chci se vás zeptat, co si myslíte o akrylu. Řiká se, že natahuje onen pronikavý odér a že to neni tak dobrý jako sklo. Jak je to s tím "načichnutím" a tím sklem vs akrylem? Jedinej důvod, proč přemejšlim nad umělou hmotou je "nezničitelnost."

Dík,
jry

Old Post 26-05-2016 v 19:38 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od jry
Čus čus,

chci se vás zeptat, co si myslíte o akrylu. Řiká se, že natahuje onen pronikavý odér a že to neni tak dobrý jako sklo. Jak je to s tím "načichnutím" a tím sklem vs akrylem? Jedinej důvod, proč přemejšlim nad umělou hmotou je "nezničitelnost."

Dík,
jry


a už si někdy hulil přes sklo? To by ti hodně ulehčilo rozhodování
za mě teda rozhodně sklo, protože kouř je opravdu lepší..pro někoho nevýhoda je že se o to už musíš starat a čistit to oproti akrylu

hlavně taky záleží jestli to chceš mít na doma nebo to tahat i ven
a to s tím odérem máš pravdu..nejsi první od koho to slyšim a prostě sklo je sklo
snad se rozhodneš moudrře

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 28-05-2016 v 17:08 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Dope420


a už si někdy hulil přes sklo? To by ti hodně ulehčilo rozhodování
za mě teda rozhodně sklo, protože kouř je opravdu lepší..pro někoho nevýhoda je že se o to už musíš starat a čistit to oproti akrylu

hlavně taky záleží jestli to chceš mít na doma nebo to tahat i ven
a to s tím odérem máš pravdu..nejsi první od koho to slyšim a prostě sklo je sklo
snad se rozhodneš moudrře


Jojo, zkušenost se sklem mám, jediný, o co mi jde, je nezničitelnost Pač by byl tahanej na cesty a mezi lidi.

Old Post 28-05-2016 v 17:33 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od jry


Jojo, zkušenost se sklem mám, jediný, o co mi jde, je nezničitelnost Pač by byl tahanej na cesty a mezi lidi.


Tak to jdi rozhodně do skla a vždy si hold dej práci s tim že to zabalíš třeba do ručníků
ono to sklo taky něco vydrží .. mě třeba 5krát spadla taková ta malinka přechodka z menšího průměru na větší a až ten 6 pád se rozpůlila, ale neni to nic co by nevyřešil vteřiňák jako čuměl sem kolik toho vydrží

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 28-05-2016 v 19:41 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 32

A nebo nerozbitné sklo ;-) Akorát to naroste i cena... ještě by ses mohl porozhlédnout po bongu s kufříkem, nebo bong který se ejde do jednoho z prodávaných kufříků ;-)

Old Post 29-05-2016 v 12:41 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2389530 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív