Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 609

citace:
Původní příspěvek od Hašišák
Pozor právě probíha policejní akce zameřená na uživatele drog.
Spolupracovník nalízal po 7h co hulil,odmítl test na canabinoly(nevím proč,tím si to uplně pojebal) a přišel na místě o doklady.

Včera stavěli kolegu(vůbec nehulí,vypada spíš jako nácek) s naklaďákem a nic je nezajimalo, jen okamžitě foukat a lízat.

Takže bacha na benga!


Jojo, kámoš taky dostal před pár dnama lajznout. Zrovna byl čistej, ale taky to není zrovna dredař nebo hipík.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 14-04-2012 v 12:16 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 610

Kontrole se lze vyhnout tím, že člověk přemejšlí jako policajt. Takže je dobrý si vytipovat místa, na kterých stávají a těm místům se vyhýbat. Pak je taky dobrý jezdit po trasách, kde není moc míst kde zastavit. A nevypadat jako totální vyhulenec.
(ťuk ťuk ťuk na dřevo) Tohle praktikuju už několik let a naprosto bez problémů. Taky je dobrý při kontrole koukat policajtům do očí a neuhýbat pohledem. Prostě a jednoduše, nebezpečí je minimální.

Old Post 16-04-2012 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 611

mě před šesti rokama chytli zkoláčkovánýho objížděl jsem celý náměstí kvůli tomu, protože jsem viděl ty jejich modrý pruhy už z dálky. Po tom úhybným manévru se dali za mnou, já začal utíkat z auta a oni mě dohnali. Prej proč jim utíkám a já že pospíchám tak následovala důkladná kontrola všech dokladů včetně kompletní prohlídky interiéru a technického stavu a samozřejmě taky dechová kontrola. Nic nenašli a evidentně je štvalo, že nepochodili...

Old Post 17-04-2012 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los Banános
Nový Člen

Karma uživatele Los Banános - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Povolené množství látky cannabis v krvi Příspěvek č. 612

Zdravím,jsem tu nový tak doufám že nepíši do jiného tématu než je k tomu určené ale nepovedlo se mi nic jiného dohledat,takže k věci,mám momentálně problém s odebráním ř.p. z důvodu požití marihuany,stalo se to tak že jsem si večer před spaním dal jointa a druhý den jsem dělal kurýra,jezdil jsem celý den,najeto asi tak 600km toho dne,když už jsem jel domů že konečně ulehnu tak mě před domem zastavila hlídka pčr,proběhla klasická kontrola a jakože únava na mě byla velmi zřetelná a v minulosti jsem byl trestán za hulení za volantem(prostě sem za den vykouřil gardu brk a jezdil sem,prostě debilita největšího kalibru ale poučil jsem se a jakože jsem častý uživatel thc a chutná mi a pomáhá tak jsem si řekl že když dám večer brko,vyspim se ztoho tak se nemůže nic stát ale opak je pravdou)kliftoni mají v databázi že jsem měl stímto problém,zeptali se jestli provedeme test na drogy testerem drug wipe 5s,souhlasil jsem stím že bude všechno v pohodě,test mi naměřil snad maximální množství které je možné,tak jsem se přiznal že jsem před 20ti hodinami kouřil jointa,jeli jsme na krevní testy.Z krevních testů mi přišla faktura se zjištěním nálezu látky cannabis ale bez množství a bylo proti mě zahájeno přestupkové řízení.Prosím vás je nějaká možnost jak se v tomhle kocourkově bránit když jsem opravdu nebyl zkouřenej?přijde mi nespravedlivé platit pokutu za něco co jsem neprovedl a ještě k tomu být bez not a to mě doposud řízení živilo.

Old Post 12-06-2014 v 11:13 AM
Los Banános je offline   Profil uživatele Los Banános   Find more posts by Los Banános   Foto galerie člena Los Banános   Click here to Send Los Banános a Private Message   Add Los Banános to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Re: Povolené množství látky cannabis v krvi Příspěvek č. 613

citace:
Původní příspěvek od Los Banános
Zdravím,jsem tu nový tak doufám že nepíši do jiného tématu než je k tomu určené ale nepovedlo se mi nic jiného dohledat,takže k věci,mám momentálně problém s odebráním ř.p. z důvodu požití marihuany,stalo se to tak že jsem si večer před spaním dal jointa a druhý den jsem dělal kurýra,jezdil jsem celý den,najeto asi tak 600km toho dne,když už jsem jel domů že konečně ulehnu tak mě před domem zastavila hlídka pčr,proběhla klasická kontrola a jakože únava na mě byla velmi zřetelná a v minulosti jsem byl trestán za hulení za volantem(prostě sem za den vykouřil gardu brk a jezdil sem,prostě debilita největšího kalibru ale poučil jsem se a jakože jsem častý uživatel thc a chutná mi a pomáhá tak jsem si řekl že když dám večer brko,vyspim se ztoho tak se nemůže nic stát ale opak je pravdou)kliftoni mají v databázi že jsem měl stímto problém,zeptali se jestli provedeme test na drogy testerem drug wipe 5s,souhlasil jsem stím že bude všechno v pohodě,test mi naměřil snad maximální množství které je možné,tak jsem se přiznal že jsem před 20ti hodinami kouřil jointa,jeli jsme na krevní testy.Z krevních testů mi přišla faktura se zjištěním nálezu látky cannabis ale bez množství a bylo proti mě zahájeno přestupkové řízení.Prosím vás je nějaká možnost jak se v tomhle kocourkově bránit když jsem opravdu nebyl zkouřenej?přijde mi nespravedlivé platit pokutu za něco co jsem neprovedl a ještě k tomu být bez not a to mě doposud řízení živilo.


Tak jelikož platí tabulky, kolik čeho je v krvi povoleno, musí být součástí posudku i ty naměřené hodnoty, jinak je k ničemu. Od toho bych se odpíchl. Je ale možné, že jsi dostal jinej papír než "kliftoni". I tak máš ale právo vědět, co ti naměřili. Nedělej si ale velké naděje, častí uživatelé mají ty hodnoty v krvi zvýšené, takže je dost pravděpodobné, že jsi tam něco měl. Pokud ale nebudou mít k dispozici přesné hodnoty měření (podíl aktivních kanabinoidů na celkovém naměřeném množství), nelze to použít jako důkaz proti tobě.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 12-06-2014 v 12:42 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 614

Zdravim,tak dnes jsem byl vychytanej hlidkou policie kde me byl predlozen lizaci test na drogy ,,zde odpovim na otazky ktere vas mohou zajimat-jsem pravidelny hulic cca 7 let kazdy den ,vzdy po vecerech nez jdu spat cca 3 speky kvalitniho venku.

1.jak dlouho pred testem jsem hulili----12 hodin a mezitim probehl spanek
2.jestli jste neco pili nebo jedli mezi hulenim a testem,.....proste jsem se v noci pred spanim prezral,pak zahulil a sel psat
3.jestli jste kourili cigarety mezi hul. a test.............ano kouril jsem cigarety mezi testem a hulenim
4.jak dlouho asi trval test od oliznuti do vyhodnoceni....15 minut
5.a samozrejmne vysledek testu........vysledek testu byl slabe pozitivni,tak ze jsem frcel na krev a cekam na vysledky.


a otazka na zaver,jaky tipujete vysledky..doktorka u krve rikala ze snad nic v krvy uz nebude,ale sestra rikala pravy opak.

Borda

Old Post 17-04-2016 v 18:43 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowHammer
Nový Člen

Karma uživatele GrowHammer - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 615

V krvi nic nebylo

platil jsi tu krev ?

Old Post 17-04-2016 v 20:38 PM
GrowHammer je offline   Profil uživatele GrowHammer   Find more posts by GrowHammer   Foto galerie člena GrowHammer   Click here to Send GrowHammer a Private Message   Add GrowHammer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 616

no já nevím, když jsem chtěla darovat krev tak měli v letáčku že až tři týdny trvá než THC vyprchá z krve. (To by nebyl problém, ale nakonec jsem stejně dát nemohla protože beru pravidelně léky, který se tam dost držej a nemůžu je vysadit.) Jinak kámošku teď chytli a nalízala, teďka běhá po právníkách, protože to nebylo poprvý... a ještě ti samí poldové co posledně. Zkrátka má pech.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 15-08-2016 v 12:49 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stage 5
Poradenské centrum

Karma uživatele Stage 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 617

Zdravím,

píšu jménem Kontaktního a poradenského centra závislostí STAGE 5. V původním nadpisu diskuse byla zmínka i o testech na THC za volantem. Kdyby někoho z vás zajímalo jak je to s testováním u silniční kontroly, koukněte na stránky Právní poradny ANO, která bezplatně pomáhá lidem, kteří se dostali do konfliktu se zákonem v souvislosti s návykovými látkami, kde se toto téma často diskutuje.

Přikládám odkaz na krátký článek o řízení pod vlivem: http://poradna.asociace.org/pravni-...eni-pod-vlivem/

Ve webové poradně můžete najít víc zodpovězených dotazů s problematikou řízení pod vlivem, ať už marihuany nebo i jiných látek.

Ve zkratce – Policie ČR používá ke kontrole orientační testy, které jenom prokážou přítomnost THC v těle. Nezjistí ale, zda je člověk aktuálně pod vlivem nebo ne. To se zjišťuje až následně na konfirmačních testech z plné krve.

Pokud vám vyjde orientační test pozitivní, tak to může pro vás znamenat i to, že vám policie na místě zabaví řidičák. K zabavování řidičáků u dopravní kontroly uvádím část odpovědi Mgr. Hany Fidesové, PhD. z této poradny:

„….Zabavení, přesněji zadržení řidičského průkazu je něco jiného. Policie má možnost v souvislosti s dopravní kontrolou zadržet řidičský průkaz až do vyřízení věci, tj. např. do uložení sankce správním orgánem v souvislosti s řízením o přestupku, řidičský průkaz, pokud má podezření, že řidič řídil pod vlivem návykové látky. Pokud tak policie neučinila, měl jste v podstatě štěstí, protože v souvislosti s pozitivním orientačním testem tak, učinit mohli. Zadržení řidičského průkazu ještě není trestem za přestupek, jen dočasné opatření….“

Každopádně hulení za volantem může hodně zkomplikovat život, ať už odebráním papírů, nebo v horším případě, pokud byste způsobili dopravnou nehodu, tak i mnohem tvrdším trestem.

Hezké dny

Miroslav Giljan
Kontaktní a poradenské centrum závislostí STAGE 5
Mahenova 4, 150 00 Praha 5
Poradenská linka: 605 319 926
http://www.progressive-os.cz/
https://www.facebook.com/kcstage5/
https://www.facebook.com/os.Progressive

Kontaktní a poradenské centrum závislostí STAGE 5
Mahenova 4, 150 00 Praha 5
Poradenská linka: 605 319 926
http://www.progressive-os.cz/
https://www.facebook.com/kcstage5/
https://www.facebook.com/os.Progressive

Old Post 23-12-2016 v 12:08 PM
Stage 5 je offline   Profil uživatele Stage 5   Find more posts by Stage 5   Foto galerie člena Stage 5   Click here to Send Stage 5 a Private Message   Add Stage 5 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stage 5! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1725610 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív