Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Indica mix v hlíně pod LED 120w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Indica mix v hlíně pod LED 120w Příspěvek č. 1






Čau groweři, dokončuju jeden malý pěstík, tak bych se tu o něm krátce zmínil.
Přes zimu je na půdě i ve sklepě moc chladno, tak jsem si vyrobil skříňku do bytu. Prostor pro pěst má š.56cm, hl.40 a v.145cm a je vylepen izolací za radiátor, nad tím ventilace a elektrika, dole mám hnojiva atd. Na svícení je 120W LED Mazar, odtah Sunon 120mm, ofuk Sunon 80mm.
Sázel jsem postupně podle očekávaného růstu, aby byly zhruba stejně velký. První byla (balení Caboose nevzešlo) Ice z Legalizace (celkem 47dnů růstu), další jsou Flowerbomb Kush (40) a White Lemon (33) od Strain Hunters. U Ice jsem ohnul hlavní stonek, WL zaštípnul a FK si roste bez zásahu, i přesto bylo nutné vypodložení.
Poslední fotka je tři dny před přepnutím.

Old Post 16-04-2016 v 22:27 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 2






Rostou ve stejné hlíně jako OB v 6ti litrových teku, jen FK jsem musel dát do dvougalonovýho Root Pouch, špatně jsem to naplánoval a tři plastový se tam prostě nevejdou. Na hnojení BioCanna a GreenSensation, pH 6,5-6,4 teploty v noci okolo 20°C a ve dne 25-28°C. Jediné, co ještě stojí za zmínku je, že 7 týdnů kvetení jsem jel bez filtru, ale pak už to nešlo, mám to u postele a... prostě po sklizení OB šly na jejich místo, jen jsem u boxu vyměnil Čb folii za něco pevnějšího.
1 - 16 dnů kvetení
2 - 24 dnů
3 a 4 - 31 dnů
5 - 48mý den

Old Post 16-04-2016 v 22:39 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

56/12 Příspěvek č. 3





Na novým místě mají víc prostoru, ale trošku klesla teplota, v noci min. 18°C a za světla 23-26°C, RH okolo 40%. Ice dozrála nečekaně rychle, byla už po 50ti dnech, přibývá jantarová barva pryskyřice. Ovšem nestihl jsem průplach a tak není moc na výběr, bude to holt uzemňovák (doufám). White Lemon mile překvapuje, pod LED se jí daří, což o každé odrůdě neplatí, za poslední týden pěkně nakynula.
Takže dnes, rovných 56 dnů od přepnutí, končí pro Ice život pod světlem. FK už taky vypadá že bude, a WL ještě chvíli vydrží. Vloni jsem měl dvě WL pod 6k výbojkou (bez záštipu 32 a 36g), tak jsem zvědavej na porovnání.

Old Post 22-04-2016 v 15:34 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 4

krasa a tady dalsi dukaz ze pod ledkama to opravdu roste mas ode mne palec nahoru a pokud mas tu 125 mzara z boosterem tak papa 142w pri boosteru tak dobrou chut mas ode mne velke K+ _)

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 23-04-2016 v 19:15 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 5

Pekna prace, jak box, tak pest :]. Jsem zvedavy na gramaz celkove vs. prikon toho Mazaru, hod sem pak prosim nejaky vysledek.

Zarazila me jen ta vlhkost v kvetu, 60% mi pripada uz jako docela hodne, nedelalo to problemy s plisnemi?

Old Post 23-04-2016 v 23:37 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 6


Čau chlapi, dík za pochvalu. Tohle je podruhé s tímto světlem, používám ho většinou jen na růst, celý kolo poprvé dopadlo takhle:
http://grower.cz/forum/showthread....727#post1155727
Jinak ten můj Mazar Spectrabox Pro 120 má spotřebu na růst 92W a s boosterem na květ 141W - 119x1W+3 ventilátory, alespoň podle levného měřiče. A pokud jde o vlhkost, psal jsem okolo 40%, víc tam bývá za tmy. Musím zaklepat, s plísní jsem se ještě indoor nesetkal. Gramáž rozhodně dodám, ale chvíli to potrvá, upřednostňuji pomalé sušení.

Old Post 24-04-2016 v 08:22 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

60/12 Příspěvek č. 7




Dnes dostaly slečny poslední porci fotonů, čeká je už jen pár hodin tmy a konec, celkem od přepnutí uplynulo 60 dnů. Všechny tři měly palice jako kámen, ovšem Ice po pár dnech schnutí trochu vyměkla. S White Lemon už mám zkušenost a nezklamala, za tu cenu není co vytknout.

Old Post 26-04-2016 v 19:33 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 8




Jak uvádí banka, "Flowerbomb Kush nemá ohromující produkci, ale poskytuje unikátní kvalitu". Na výšku má jen 38cm, a pokud chutná z poloviny tak jak voní, bude to pravda, v posledních dnech jsem chodil často přivonět.

Old Post 26-04-2016 v 19:36 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 9

Tak tu mám první dílčí výsledek, dosušil a zvážil jsem ICE. Aroma této odrůdy je velmi výrazné a specifické, velmi podobné Dance World od RQS, pro mně to smrdí jak pochcaná sláma, ovšem na rozdíl od DW se to moc nepřenáší do chuti, DW se nedá hulit, Ice celkem jo. Účinek je středně silný, ale zatim jsem zkoušel jen spodky, tvrdost palic lehce nadprůměrná, směrem dolů rychle klesající. Po Orange Bud je to, krom vůně, celkem příjemná změna ve všech směrech.
Na váze se nakonec ukázalo 28g plus spodky, ty jsem nevážil. Zbytek bude za pár dní.

Old Post 05-05-2016 v 11:14 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 10

A je tu zbytek, nebudu to natahovat, takže Flowerbomb Kush při výšce 38cm dodal 18g luxusního materiálu a White Lemon při 60ti cm zhruba 30g.
White Lemon je zatím jeden z nej strainů co jsem zkoušel bez ohledu na cenu, i když na získávání zkušeností volím hlavně levnější osivo. WL má slušný výnos, dobrou až výtečnou chuť - podle phenotypu, příjemný účinek a supertvrdý šišky, nenáročnej na pěstování. No a zdá se, že ani LED mu nevadí, zatím jeden z mých oblíbených. Flowerbomb Kush je taky slušnej tvrďák, ale ještě jsem ho nezkoušel.
Osobně jsem s tímto pěstem spokojen, bylo to hlavně testovací kolo, na příští zimu se chystám skříň prohloubit na 60cm. Díky všem za ohlasy a K+

Old Post 11-05-2016 v 13:13 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od murmur
No a zdá se, že ani LED mu nevadí


Ty už jsi našel strain, kterému vadí LED?!?

Old Post 11-05-2016 v 13:47 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 12

Jen jsem si na základě vlastních zkušeností všimnul, že některé odrůdy pod LED oproti výbojce poněkud obtížněji dosahují svého potenciálu. Samozřejmě je to můj subjektivní názor k tomuto konkrétnímu světlu a s přihlédnutím k mým schopnostem growera začátečníka :-)

Old Post 11-05-2016 v 14:02 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Druhé kolo Příspěvek č. 13




Nazdar všeci,
na další kolo jsem zvětšil hloubku skříně na 52cm, takže nyní má pěstební prostor 56x52x145cm, taky došlo ke změnám na přítahu použitím dvojité podlahy jako labyrint. Impulsem k těmto změnám byla trochu vyšší teplota, než bych si přál, tak snad se to vyplatí. Světlo a ventilace zůstaly předchozího kola.
Život v boxu zastupují po dvojicích White Siberian od Dinafemu, Special Kush #1 od RQS a novinka Paradise seeds Dutch Kush z Legalizace, a to v Lightmixu, živiny obstará BioBizz.
Klíčení proběhlo jako vždy na vatovém tamponu, po dvou až třech dnech všechna vyklíčila a šla do hlíny. První byly čerstvé DK, u SK jsem si nebyl jistej, mám ty semínka doma víc než rok. Nakonec všechny včera, pět dnů od rozbalení, už koukaly z hlíny.
obr. 3 - 2x Special Kush z loňského pokusu pod HPS 250

Old Post 01-12-2016 v 09:47 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Ode me K+ , krasny kyticky prvni kolo.
Je hezky pozorovat jak se LEDky dostavaji do obliby. :-)

Old Post 01-12-2016 v 11:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 15

ledky jsou fajn, obzvláště teď, když už se dají sehnat za celkem slušné peníze, předtím bych nad tím ani neuvažovala , ted budu zkoušet mikro s 58w asi na květ pořídím 2x 50w žárovku (red/blue) a uvidíme co z toho vznikne, každopádně tvoje dílo se mi moc líbí K+ letí

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 01-12-2016 v 12:23 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

5 dnů růstu Příspěvek č. 16


Díky za pochvalu a K+, s touhle barevnou bestií se mi myslím docela daří a věřím, že 6x20g není nereálný plán.
Dnes dosypána hlína a první zálivka od zasazení s Root Juice 1ml/l. Taky sníženo světlo z 80ti na 60cm.
Teplota je 19-25°C, vlhkost okolo 50%, ve skleníčku 70%. U přítahu mám zvlhčovačku, běží během svícení, ale zas tak moc to nepomáhá.

Old Post 04-12-2016 v 17:09 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2190380 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív