Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Otázka na outdooristy i ostatní - kde sháníte genetiku?
Každý rok řezy od jiného matkaře
Každý rok ověřené řezy od známého/jednoho matkaře
Každý rok originální semínka - regular
Každý rok originální semínka - feminizované
Vlastní F2 semínka
Vlastní F2 semínka + semínka co vyměním s ostatními členy
Držím si matky odrůd co jsem získal jinde a jsou dobré na outdoor
Držím si matky osobně vyzkoušených odrůd
Držím si matky osobně vyšlechtěné/vyselektěné
Vlastní kříženci z výměny pylů mezi členy
Genetiku neřeším - co se ke mě dostane to zasadím a uvidím
Venku vůbec nepěstuji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Obecné Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!! Příspěvek č. 1

Ahoj všem,

pěstuji ganju už poměrně dlouho(10+let) a před lety jsem jako mnoho začátečníků čerpal informace z groweru což mi výrazně pomohlo... ehm... začít.Myslím tím základní informace.S jejich aplikací je to už trochu jinak a člověk si musí vše vyzkoušet a zjistit co má dělat trochu jinak , co mu vyhovuje a co ne. Delší dobu jsem nebyl na G. moc aktivní, protože jak se říká život je tam venku(finanční krize,2x stěhování, koupě domu a z toho důvodu přerušení ganja aktivit atd...).Nicméně bych chtěl mou absenci napravit a chodit sem častěji což je taky důvod proč vzniká tento(doufám) seriál.Není totiž nic lepšího než si od semínka vyselektit vlastní odrůdy, které mi vyhovují a na tom stavět, takže se tímto s Vámi chci podělit o mé snažení.

Moje selekce bude více "outdoor oriented", protože je žalostný nedostatek matkařů, kteří selektí něco pro naše podnebí.Pokud sháníte řezy na venek, tak Vám většinou něco někdo prodá s tím, že "by to mělo být na out", ale sám to venku nezkoušel.To samé platí o seedbankách, takže už mě to nebaví a rozhodl jsem se, ostatně jako mnoho growerů přede mnou, pomoct si sám a držet si vyselektěnou genetiku.Je to sice nevděčná práce a vyžaduje čekat do podzimu, aby člověk věděl, které matky zrušit a které ponechat, ale výsledek stojí za to.Letos to vidím zatím na 10 odrůd ze semínka.I pokud se zaplní matkárna, tak každý rok bych chtěl vyzkoušet 5 - 10 odrůd na další selekci.

Následuje seznam odrůd, které považuji za nadějné na outdoor:

SBL(Shiva x Blueberry x Lebanese) - F2 selekce(2 zdroje semínek)
Double shark - originální semínka
GMO CBD indica(údajně CBD sativa,která se projevila neočekávanými indikovými účinky) - F2 selekce
Blue Mystic - F2 selekce
Special queen - F2 selekce
Sweet Kush - originální semínka
Apollo Kush - originální semínka
Green Hulk - originální semínka
Brutal Sweet Mendo - originální semínka
Sweet Chem Kush - originální semínka

Naposledy upravil Tarrnaa 17-05-2016 v 10:01 AM

Old Post 04-03-2016 v 16:51 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 2



VÝBĚR a ZAŘÍZENÍ PROSTORU:

Pokud selektíme vě větším je nejdůležitější mít prostor s celoročními podmínkami.Nejdůležitější je osvětlení a vlhkost.Na bytě jsem toho musel nechat.Zvlhčovačky jsou drahé, málo účinné a poruchové.Většinou je v paneláku extrémně suchý vzduch (kolem 30%). Pro nějaké klíčky to není.Já to vyřešil bývalým uďákem ve sklepě se stálou vlhkostí 60- 70%. Naklíčené semínka předpěstovávám v akvárku s akvarijními zářivkami.Na řezy budu pořizovat minipařeniště s topným tělískem a akvarijní armaturu do většího akvárka.

Po mnoha zkušenostech pár poznatků o osvětlení:

LED s nízkým příkonem - na houby

LED UFO, LED s vysokým výkonem(150 - 300w panel např.) - nezkoušel jsem

Zářivky - ideální na nejmenší sazenice a zakořeňování řezů

Metalhalogenid - výborná volba pokud neřešíte platby za elektřinu, na řezy je to moc velká síla

CFL - výborný poměr cena/výkon, univerzálnost(řezy i matky)

Co se týká CFL je škoda, že před lety skončila Nurtureligh.Já osobně jsem vyzkoušel několik úsporek a pouze pod Nurturelight byly kytky tmavě zelené a skoro se plazily při zemi - vůbec se netáhly. Plug and Grow nesplnilo mé očekávání a rostliny pod ním nebyly tak vitální.Snad nejhorší na trhu je Elektrox.Příliš topí, takže jsou neúčinné a v kombinaci se suchým panelákovým vzduchem Vám zdřevnatí a uschne i košatá matka V novém boxu jsem uvažoval o Maxibright nebo Agrolight, ale u té první je problém s objednáním.Agrolite je zase masivní design což podle mě snižuje účinnost.Vyhněte se obecně masivní konstrukci "do šířky" u nízkých watáží.Nebude tolik potřebného světla na jednotku plochy. Nakonec z nouze padla volba na Feliz, která byla ze 125w úsporek nejuzší a překvapivě kytky rostou normálně.Také mě překvapila nízkou teplotou - Elektrox by mi sazeničky usmažil Uvidím dál,ale zatím jsem spokojen.Pokud by byla nedostačující ohledně výkonu dám tam časem 150w.


Naposledy upravil Tarrnaa 04-03-2016 v 17:43 PM

Old Post 04-03-2016 v 17:07 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 3



PO TÝDNU OD NAKLÍČENÍ

Momentálně mám 32 rostlinek pěti odrůd. Po vyřazení samců pojedu další kolo se zbytkem odrůd.

Naposledy upravil Tarrnaa 04-03-2016 v 18:07 PM

Old Post 04-03-2016 v 17:09 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 4


Ideální teplota i nyní v zimě.

Old Post 04-03-2016 v 17:10 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 5

SELEKCE

Selekce je nekompromisní proces což si málokdo uvědomuje.Moje selekce bude rozdělena do několika fází.

1. selekce semínek(velikost,textura,zralost)
2. selekce sazenic (kompaktní růst, kořenový systém,rychlost a hustota růstu)
3. vyřazení samců
4. bilanční selekce (hodnocení odrostlejších samic na rychlost nakvétání, rychlost a hustota růstu)
5. smradová selekce(pach rozemletých listů v růstu)

- poslední fázer selekce matek

6. selekce po sklizni(vzhled a kompaktnost palic, náchylnost k nemocem,smokereport)

- vyřazení nevhodných matek

Bude to dlouhá cesta a budu začínat pouze s 50 - 60 sazenicemi, takže letos vyselektím snad 1- 2 odrůdy. Cílem je mít v matkárně 4- 6 matek.

Naposledy upravil Tarrnaa 05-03-2016 v 10:20 AM

Old Post 04-03-2016 v 17:17 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 6

Zdravim te..
Jooo,sem strasne rad ze si zpet a jeste vic sem rad za tenhle serial
Presne jak rikas,matkaru co maj zarucenej out gen je strasne malo.Letos planuju skoro to same.Jinak SBL mam taky Jeste se chci zeptat,od koho je BM?Jel jsem ho pred lety od RQ seeds a bylo to hodne dobre.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 04-03-2016 v 17:19 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 7

Ahoj a díky. BM mám od kolegy z práce.Ten tady moc nechodí.Jinak s těma matkařema je to tak.Všichni jedou lampy.Osobně znám jen dva co dělají selekci na out.... jeden z nich je Hlava a ten se teď po letech posunul o level dál(e-shop se semeny) Musím se přiznat, že od něj i čerpám půlku genetiky, protože jsem jel několik let venku jeho Sweet Mendobog a byla to zaručená tutovka.

Old Post 04-03-2016 v 17:34 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 8


Tady ještě ideální podmínky v akvárku.Klíčivost mám 100%, mortalita 0%.Příště přidám něco o klíčení a selekci semínek.Budu taky rád, když přispějete do ankety a pomůžete tak vytvořit co nejucelenější obraz o komunitě venkařů a kolik nás je poměrově např. oproti ostatním pěstitelům

Old Post 04-03-2016 v 17:57 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 9



SELEKCE SEMEN

Selekce semínek je důležitý první krok, který nám zúží hrdlo výběru například z vlastních kříženců nebo osvědčených rostlin, které jste si vybrali ať už z důvodu obsahu THC, odolnosti proti chorobám, výnosu, ranému dokvétání nebo kombinaci daných vlastností.I tady na velikosti záleží. Snažíme se vybírat semínka co nejtmavší a největší pokud možno s kresbou. Nejlepší jsou potom velké s pruhy(alespoň dle mých zkušeností). V prvním kole vyřadíme příliš malé, světlé, nezralé, bez kresby, podivného tvaru(příliš protáhlé a jinak deformované).Ve druhém kole vybereme z těch nejlepších ty objemově největší.

Obr. 1 : příklady postahované různě z webu

Obr. 2 : příklad konečné selekce na velikost.Trošku pomůže seřadit si semínka do řady pro opravdu objektivní výběr.

Naposledy upravil Tarrnaa 05-03-2016 v 18:47 PM

Old Post 05-03-2016 v 15:52 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 10



VÝSADBA

Po pečlivé selekci máme úzké hrdlo výběru a jistotu, že sázíme to nejlepší. Na webu jsem našel obrázek, který nejlépe vystihuje postup. Dvě vrstvy hajzlpapíru nebo ubrousků(nevlhčené bez parfému) navlhčit rozstřikovačem vody. Na ně položíme volně semínka a potom zase dvě namokřené vrstvy papíru. Jen bych to z vlastní zkušenosti poopravil. V příkladu je to s talířkem, ale tam vám může pokropený ubrousek zaschnout i za 24 hodin, a proto raději používám nádobky zcela vzduchotěsné. Může se klidně použít krabička z pomazánkového másla, ale v poslední době jsem si oblíbil nenadírkované plastové krabičky na hmyz ze zverimexu nebo tera burzy.Sice jde dovnitř světlo, ale máte už od pohledu neustálou kontrolu nad vlhkostí.Základ je naprostá čistota všeho náčiní.Připojil jsem foto typu co momentálně používám. Krabičky umístíme na tmavé a teplé místo, i když nejdůležitější parametr je asi teplo jelikož v mém případě funguje i strčení krabičky do terárka k hadovi, kde topím žárovkou

Naposledy upravil Tarrnaa 05-03-2016 v 18:31 PM

Old Post 05-03-2016 v 16:10 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 11


Po naklíčení co nejdříve semínka přesadím do 6cm květináčků klíčkem dolů do hloubky 0,5cm a umístím do akvária se zářivkami. Akvárko nesmí být zavřeno neprodyšně, ale musí být ponechána škvíra. Nejlépe to vyřeší sklo uřezané na míru podle rozměrů akvárka a plastové rohy na akvárko ze zverimexu, které vytvoří distanc mezi krycím sklem a okrajem akvária 3-5mm a zároveň drží sklo na místě. Vlhkost se potom drží okolo 70 - 90% v závislosti na počtu květináčů aniž by jim hrozily plísně. Jak rostlinky povyrostou na 10cm a začnou se táhnout za světlem jsou připraveny na přesazení do 10cm květináčků a přemístění do matkárny. Sázíme tak, že zahrabeme celý stonek. Po pár dnech přichází na řadu selekce sazenic podle vitality a způsobu růstu.

Plastové distanční rožky na akvárka by měly být za pár korun v každé lepší akvaristice.Sice na vás budou chvíli koukat, ale měli by to mít. Omlouvám se za nekvalitní foto.

Old Post 05-03-2016 v 16:29 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

2. SELEKCE SAZENIC Příspěvek č. 12



Tak je pryč víc než týden a mám téměř ukončeno známkování kytek v růstu. Nejdříve jsem si značil rostlinky asi týden staré co se táhly do vrchu a to hlavně na sílu stonku jestli roste rovně a udrží váhu rostlinky.Aniž bych to čekal měl jsem tam i dvě s pěkně chlupatým a rapidně rostoucím kořenem, tak jsem je taky označil.

Jak teď rostou a sílí známkoval jsem 4 vlastnosti: síla stonku, husté a kulaté listy, rychlost růstu a taky jsem oznámkoval pár s nejvíce tmavě zelenou barvou.Vyšly mi i průniky skoro všech vlastností u SBL a Special queen.

Tyhle blbosti se zapícháváním špejlí a štítků s popiskama dělám jen proto, abych si ten subjektivní výběr trochu objektivizoval a viděl pěkně které nasbíraly nejvíc bodů.

Obr. 1.) zpátky doma po známkování a jinak seřazené

Obr. 2.) dávám bokem ty co se mi vůbec nelíbí


Ještě tak týden a můžu zkusit vyřadit samce přepnutím.

Naposledy upravil Tarrnaa 17-03-2016 v 18:29 PM

Old Post 16-03-2016 v 18:25 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 13


Ještě k samotné úsporce Feliz. Zatím mě jen mile překvapuje.Kytky mají patra těsně nad sebou a vůbec se netáhnou nahoru.

Lepší výsledky měla snad už jen nurturelight - viz. tady:

http://grower.cz/forum/showthread.p...8719#post698719

Potom jsem měl možnost vyzkoušet Plug & Grow na květ:

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=5

Dále jsem vyzkoušel Elektrox a už bych ji nechtěl.

Takže rekapitulace úsporek:

1. Nurturelight - ok
2. Feliz - ok
3. Plug & Grow - ok
4. Elektrox - nedoporučuju pro malou účinnost a spoooustu odpadního tepla. (sory asi 90% growshopů )

Ještě jsem nezkoušel Agrolite a Maxibright. U té druhé se mi líbí graf spektra, ale zatím se to blbě shání na našem trhu. Kdyžtak poreferujte kdo vyzkoušel tyto dvě značky.

Naposledy upravil Tarrnaa 17-03-2016 v 18:35 PM

Old Post 16-03-2016 v 18:38 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 14

Zatím běží selekce z těchto odrůd:

1. SBL
2. Blue Mystique
3. Special Queen
4. Double Shark

...dnes přepnuto na květ a nechávám naklíčit zbytek:

1. CBD Indica
2. Brutal Sweet Mendo
3. Sweet Chem kush
4. Sweet Kush
5. Apollo Kush
6. Green Hulk

Naposledy upravil Tarrnaa 27-03-2016 v 18:40 PM

Old Post 21-03-2016 v 12:54 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 15

Jinak v tom míním pokračovat ještě tak jeden dva roky po této selekci, aby bylo co nejvíce chutí a vůní Už pomalu uvažuju co vybrat na příští a přespříští rok a vidím to na shánění favoritů z dřívějších dob.

1. vyselektit bílé pheno Durban Poison
2. Pamir Gold
3. Mazar x Mango
4. Mazar x White Rhino nebo Orange Bud
5. Orange Bud samotný
6. křížence Double dutch nějakého

NĚJAKÉ TIPY NA MASIVNÍ OUT MRCHY?

Old Post 22-03-2016 v 10:19 AM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 16

Dnes první samec SBL. Zbytek ještě neukázal ani preflowers.

Old Post 27-03-2016 v 18:45 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!! - 0 odpovědí
04-03-2016 - Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!! - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3941100 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív