Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojeni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Dotaz Hnojeni Příspěvek č. 1

Zdravim borci!

Chtel bych se poradit ohledne hnojeni znackou Atami coco.Nakoupil jsme A,B,ATAZYME,ATA XL A PK 13 14
Zajima me jestli jste nekdo zkouseli prekrocit doporucene davkovani.

v hledani jsem projel snad vsechny mozne vlakna a nic moc jsem nenasel a v minulosti se o to zajimalo dost lidi.Na strankach atami je sice tabulka ale nejak si myslim ze by to slo docela dost zvysovat.

kytky vypadaji zdrave i kdyz ted uz jsem zvysil max.doporucene davk. o 1ml vsecho.Ec metr bohuzel nemam.vim muzu zkouset lejt co vydrzi a pri znamkach prehnojeni zastavit proplachnout a pokracovat dale ale do toho se mi moc nechce pac je to prvni in a abych pravdu rekl jsem dost rad ze to slape zatim bez problemu. Tak snad se najde nekdo kdo uz zkousel.Diky

Old Post 21-02-2016 v 17:26 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 2

Za sebe říkám, že hnojit spíše méně než více. Kytkám přemíra živin škodí.

Old Post 22-02-2016 v 08:44 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 3

Ano, kyti neublizi, kdyz das ctvrtinu doporucene davky hnojiv, ale muze ji zabit o ctvrtinu vic s trochou nadsazky

Old Post 22-02-2016 v 09:04 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

Tabulkama výrobců hnojiv bych se vůbec neřídil, ti chtějí jen co nejvíc prodat.. Řiď se podle EC metru a vzhledu kytek.. EC max. do 1.6-1.8, víc je naprosto zbytečné..

Old Post 22-02-2016 v 09:32 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od NORM
Tabulkama výrobců hnojiv bych se vůbec neřídil, ti chtějí jen co nejvíc prodat.. Řiď se podle EC metru a vzhledu kytek.. EC max. do 1.6-1.8, víc je naprosto zbytečné..


no EC zatim nemam ale chystam se takze se zatim ridim jen vzhledem kytek.jsem jenom zvedav.prvni in tak chci aby to bylo top.chapes

Old Post 22-02-2016 v 13:28 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

tak pro jednoduchost, dávej o třetinu menší dávku než je na tabulce.. ty vlastně ani nevýš jaké máš EC zdrojové vody..? a pH?

Old Post 22-02-2016 v 13:42 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

no EC zdroje nemam paru.jedine co mam je aktualni rozbor.

pH 8.1
Acidita 0.15 mmol/l
Alkalita 2.79 mmol/l
Tvrdost celková 2.49 mmol/l
Železo 0.02 mg/l
Mangan 0 mg/l
Dusičnany 3.54 mg/l
Chlór volný 0 mg/l
Barva 2 mg Pt/l
Zákal 0 jZF
Vápník 83.4 mg/l
Hořčík 12.7 mg/l

momentalne tam leju od Bcuzz A&B4ml/l ,Ata xl 2ml/l,a ted jsem zacal s pk13 14 s 1ml/l po tydnu se chystam zvednout na 2ml/l.vodu upravuju cca ph6 jelikoz mam jen ph test (kapky).ph vytoku je a stupen vic tedy ph cca7.

Kdyz kouknes na muj thread:http: //grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76653.

holky nevypadaj zle rekl bych prave ze naopak.

Old Post 22-02-2016 v 15:39 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8

Ahoj, je to sice dlouho, co sem někdo něco psal, ale zajímalo by mě, jestli někdo, kdo pěstuje v hlíně a hnojí hnojivama od AH, jestli opravdu dává jen poloviční dávku....?
Nemůžu si pomoct, ale když mám nepředhnojený nebo lehce předhnojený substrát (např teď budu mít CANNA TERRA professional, kde nepíšou nic o hnojivech, jen, že je to dobrý substrát... kokoti, tak se to přece chová skoro jako kokos, ne? Všechny živiny má kytka z hnojiv a když budu dávat jen poloviční dávky, nebude to málo?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 17-02-2017 v 21:18 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-01-2019 - Hnojení - 3 odpovědí
10-02-2018 - Hnojiva - 1037 odpovědí
16-08-2004 - Hnojení, výživa - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1278260 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív