Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Orange Bud v hlíně pod 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Organika Orange Bud v hlíně pod 250W Příspěvek č. 1






Čau zahradníci, tento můj první pěst na G je tak trochu neplánovaný potomek. Když mi na startu toho plánovaného nevyklíčilo zakoupené balení 3ks femek, dal jsem na test klíčivosti mj. 15ks Orange Bud z vlastní produkce a 3ks semínek, které jsem získal z Money Makeru po opylení samcem OB, takže regular. Jelikož vše vyklíčilo, rozhodnul jsem se pro souběžnou rundu, alespoň zjistím, jestli se ty semínka hodí nejen pro ptáčky.
Klíčení proběhlo na vatových tamponech, poté LightMix a pod LED. Po 16ti dnech přesazeno do 3,5l teku s GrowMixem a troškou vermikompostu a guana,konečně jsem nezapoměl ani na mykorhizu. Takže holky i kluci putovali do osvědčeného DIY boxu z ČB folie š80 x h60 x v130cm, světlo na růst MH GIB 150W a na květ Osram Nav-T 250W, hobby stínidlo a předřadník Lumatek 250 s regulací, odtah TT 100 s regulátorem, přítah pasivní a na ofuk se taky něco najde. Přepnout chci co nejdřív, hned jak dole uvidím kořínky, nebude žádný záštip apod. Momentálně mají 8-11cm, na krmení je BioCanna, no při přesazování vypadaly hladově. Teď snad mají kvalitní zeminu, tak jsem zvědavej, jak moc to vyletí.
1. start
2. dva dny
3. poslední 3 šly do Jiffy
4. po přesazení
5. dnes, po třech dnech

Old Post 06-02-2016 v 21:53 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 2



Nazdar všeci, tak se začátkem týdne začal zkracovat den a od zítřka svítíme 12/12, ráno bude výměna metalu za sodík, do identifikace pohlaví na 175W. Za pět dnů povyrostly asi o 5cm, dnes mají OB 23 & 24 dnů a ty zbylý o něco míň, jedna je stále v boxu na růst. Teplota přes den 25-29°C, v noci klesá k 16ti, vlhkost podle možností, pH 6,5. Za týden snad řady prořídnou a přeživší získají nějaký prostor navíc.
Už dříve jsem používal kvasné lahve s droždím na výrobu CO2 podle Soft Secret 3-2012, ale teď tam mám kyblík alá Pioneer a už jen podle smradu je to rozdíl.

Old Post 11-02-2016 v 13:48 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

3/12 Příspěvek č. 3




Kytičky povyrostly ke 30ti cm a většina se pěkně větví. Kluci se zatím schovávají, ale dlouho už to nevydrží. Světlo je 20-25cm vysoko, teplota ve dne do 28°C, v noci min. 16°C, hnojivo po přesazení jen jednou, dnes voda a BioRhizotonic pH 6,5 0,4l na kytku. Připadá mi, že regulary jsou proti feminizovaným semínkům mnohem vitálnější, rostou rychleji.
Nedávno jsem si uvědomil, že výrobci bio hnojiv nenabízí enzymy, nemají je ani v dávkovacích tabulkách, takže otázka zní - má smysl u bio hnojiv používat enzymy?
Jako bonus moje první chilli 3 týdny.

Old Post 14-02-2016 v 15:59 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

9/12 Příspěvek č. 4




Začíná to být docela prales, zatím odstraněn jeden samec, ale už se to vyjasňuje. Výška mezi 35 a 47cm, teplota den max 29°C a v noci min 16°C, vlhkost 40-70%. No a na závěr jedno foto rodičů.

Old Post 20-02-2016 v 18:12 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Pěkný...
zaujalo mě že OB je vlastní produkce... to si křížil dva orange mezi sebou? To asi nebude ta nejlepší cesta, ne?

Jinak mamka je moc pěkná a fotr taky... neni to uplně takový koště jak samci bejvaj.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-02-2016 v 18:25 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 6


Jo z balení 10ks regular jsem měl nakonec čtyři maminy a jednoho taťku, tak jsem to na jedné zkusil a teď testuju, co z toho bude.
Jeden cross MM&OB mám ještě v růstu, třeba překvapí.

Naposledy upravil murmur 20-02-2016 v 19:16 PM

Old Post 20-02-2016 v 18:52 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od crazyben
to si křížil dva orange mezi sebou? To asi nebude ta nejlepší cesta, ne?


lol a jaká by asi podle tebe byla nejlepší cesta? když chceš ob tak musíš mít i matku i fotra ob...

Old Post 21-02-2016 v 07:27 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

no šlo mi o to že je to tzv inbrední křížení... něco jako incest (jak dopadá velký procento incestních potomků víme). Vybrat z toho mamku a řezat ok, ale ty semena... to bych se malinko bál...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-02-2016 v 10:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od crazyben
no šlo mi o to že je to tzv inbrední křížení... něco jako incest (jak dopadá velký procento incestních potomků víme). Vybrat z toho mamku a řezat ok, ale ty semena... to bych se malinko bál...


Bál čeho? Inbrední křížení se používá ke stabilizaci linie. Pokud jsou oba rodiče stejná a navíc ustálená odrůda (jako OB), dá se očekávat celkem homogenní potomstvo nesoucí rodičovské znaky. Samozřejmě i mezi potomky budou slabší a silnější kusy, ale nebude to taková divočina, jako kdyby došlo ke křížení s nepříbuznou linií.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-02-2016 v 11:12 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

10/12 Příspěvek č. 10



Dnes na dívčí koleji odhaleni čtyři chlapci, všichni bez milosti zlikvidováni, mám podezření ještě na dva. Ale kořeny měli docela pěkný. Abych nezapoměl, od pátého dne květu se svítí na 250W.

Old Post 21-02-2016 v 17:52 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

14/12 Příspěvek č. 11




Čus groweři, za dva týdny po přepnutí se holky vytáhly na 53-60cm. Nakonec z 15ti OB zbylo 10 samiček a ze dvou kříženců MM byl zatím jeden samec, ten třetí je na květu teprve druhý den. Včera poprvé poloviční dávka hnojiva pH 6,5, ta hlína je dost naládovaná, teplota za světla 25-30°C, vlhkost 30-60%. Brzy budu muset asi nasadit filtr.
No a chilli po měsíci.

Old Post 25-02-2016 v 14:16 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

17/12 Příspěvek č. 12


Tak jsem našel a zlikvidoval tři hermoše, zbývá sedm OB a dva MM. Asi ta odrůda nebude tak stabilizovaná.

Naposledy upravil murmur 28-02-2016 v 16:19 PM

Old Post 25-02-2016 v 14:18 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

21/12 Příspěvek č. 13





Zbylých sedm Orange Bud se vytáhlo na 67-82cm a pěkně kvetou, ale už mi zbývá na výšku jen 10cm, snad to bude stačit. Spodky jsem oholil, s tou 250W nemají šanci. Už dostávají plnou dávku hnojiva, teplota stále od 16ti v noci do 28°C ve dne, vlhkost okolo 30% přes den.
Co se týká kříženců MM&OB, tak jeden byl samec, druhej samice s tendencí k hermatění (zatím žije - 70cm), no a poslední, můj favorit, je deset dnů na květu a vypadá taky na samce. Možná si ho nechám na pyl (foto 4)

Naposledy upravil murmur 03-03-2016 v 12:59 PM

Old Post 03-03-2016 v 11:03 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

28/12 Příspěvek č. 14





Čus všeci, půlka květu je pryč a holky pořád rostou, ta nejmenší má 74cm a čtyři jsou mezi 92-95cm. Vypadá to na slušný salámky, uvidim za měsíc. Zůstalo celkem osm kusů, samce jsem nakonec vyhodil. Jinak vše stejné, teplota od 16ti v noci po 28 ve dne, vlhkost vetšinou pod 40%. S hnojením to nepřeháním, vypadají spokojeně, možná už dostanou jen vodu, přidávat guano apod do growmixu asi nebyl nejlepší nápad.
Na jedné kytce jsem dnes našel dva samčí květy, tak snad už to bude bez překvapení. A chilli brzy pokvete, už mi vyklíčili 3 další.

Old Post 10-03-2016 v 12:02 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 15


Ještě jedno foto po zhasnutí. Stínidlo už nejde dát výš, tak snad to bude stačit, nechce se mi na poslední čtyři týdny stavět Dark Room.
Díky za K+

Old Post 10-03-2016 v 21:45 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

35/12 Příspěvek č. 16



Nazdar, další týden pryč a nic moc se nezměnilo, je to každý pes jiná ves, na pět týdnů květu je to slabší. Dvě z nejvyšších jsou dost řídký a mají pokroucený listy, takže zbylých cca 250 semínek nechám sýkorkám. Na další kolo mám z loňska balení WW regular od DP a to bude poslední pěst (pokud vyklíčí) něčeho od této banky, vždyť výběr je tak široký...

Old Post 17-03-2016 v 14:05 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - 3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1449280 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív