Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Dotaz Kdo poradí? Příspěvek č. 65


Kluci přidávám jednu fotku, mám kytku z feminizovaného semínka, orig. , jsem opravdu přesvědčený, že tahle kytka samec neni, neobjevil jsem na ní ani jeden samčí květ, ani náznak. Takže všechno ok. Až na to, že tahle kytka prostě NEKVETE!. Už jede na květ dostatečně dlouhou dobu. Nevím čím to je, nechápu to,ani blizna-nic, tak se chci zeptat, jestli se tu někdo s něčím podobným setkal a co s tím mám dělat? Díky
(Snažil jsem se udělat co nejlepší fotku, ale asi se nezdařilo)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 29-01-2016 v 21:14 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 66

Samci většinou kvetou dřív a často tim impulsem ani nemusí bejt změna fotoperiody, takže ten to asi vážně nebude. Píšeš že jede na květ dost dlouho... to je konkrétně kolik dní (od přepnutí)?

Hele vim že to asi nebudeš chtít slyšet, ale aby začla kytka kvést potřebuje mnohem víc energie než na růst... moje teorie je že těch 12w dost možná nemusí stačit aby za 12h světla nasbírala tý energie tolik kolik potřebuje k řádnýmu vývoji plodu a pak je to celý zabržděný.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-01-2016 v 21:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 67

No a má ta kytka určitě každý den 12hodin nepřetržité tmy?

Old Post 29-01-2016 v 22:01 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 68

Ahojte, od přepnuti je to víc jak 14 dní a míň než 20. Mají i opravdu 12 hodin tmy, kontroloval jsem to, jak hodiny tak tmu No, aby to nakonec opravdu nebylo to světlo (to by bylo opravdu nemilé překvapení). Já to prostě nechápu, počkám ještě do příštího víkendu a pak ji asi budu muset vypnout. Přitom jaká škoda, když už jsem ji takhle hezky vypěstoval, měla by pěkný paldy.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 29-01-2016 v 22:12 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 69

tak to je cajk me jedna kvetla az po 20 dnech

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 29-01-2016 v 22:34 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 70

Vydrž, třeba to ještě něco udělá... a když nic, místo vypnutí bych naopak zapnul něco navíc.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-01-2016 v 22:38 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 71

To je tak když ti někdo řiká že pohlavně nezralá kytka prostě nepokvete a ty si stejně jedeš svoje.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 30-01-2016 v 05:53 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 72

Kluci dík, za tím nic, ale dám vědět.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 30-01-2016 v 07:07 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Kluci dík, za tím nic, ale dám vědět.


Dej jí ještě šanci dokud žije.Je pravda že jsi ji přepnul dost mladou,ale viděl jsem například mikrogrow v PC skříni s krásnými květy.Rostliny nebyli o nic větší než tvá krasotinka.Je to extrém který není nemožný,pouze ojedinělí.Například nejmladší těhotná dívka světa měla 5 let a pár měsíců:-o.Přitom by neměla mít vyvinuté reprodukční orgány že?Nech ji,třeba chce jen víc času.Připrav další semena a buď to dá nebo uschneŘízeček z pohlavně zralé rostliny nebo automat by byl možná vhodnější,ale jinak se člověk nedozví co jde a co nejdeHodně štěstí.

Old Post 30-01-2016 v 08:08 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 74

Slamacku slamacku.. Dej ji cas. Lampou to neni, ona jednou bude muset vykvest ikdybys ji mel doma za oknem ve stinu tak ti jednou stejne ukaze kvety. Podle me jen proste neni zrala.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 30-01-2016 v 09:02 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 75

Uznávám sem nedočkavej Dám ji čas a snad moje vůle bude tentokráte silnější než pokušení Také jsem viděl přepnuté květiny daleko mladšího vzrůstu a vykvetly už za pár dní a právě to mě znervoznilo. Jsem stejného názoru že ať je jaká je, jednoho dne prostě vykvést musí

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 30-01-2016 v 10:40 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 76

Kreator1993 - pořád mi vrtalo hlavou, co si mi to vlastně chtěl naznačit, tak jsem si o tom něco začal zjišťovat a opravdu jinak se přepínají kytky ze semen a jinak z řízků, což bude ta pohlavní nezralost, byla to pro mne novinka.(defakto jste všichni měli tak trochu pravdy) . Vyhledal jsem si také kdy se objevil první lístek a také kdy jsem přepnul na květ. Opravdu jsem je nenechal ani celý měsíc růst, což nestačilo, nechápu proč jsem na ně tak chvátal. Popravdě jsem se rozhodl čekat.A díky kluci, že jste se mi pomohli pomoci

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 30-01-2016 v 19:16 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pohodička Příspěvek č. 77

Kytka už se mi pomalu nevejde pod lampu, sem na maximu výšky A pořád nekvete
O víkendu zkusim udělat fotečku

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 03-02-2016 v 20:18 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 78

Ještě ani chloupek? Koukni pořádně, pohlaví už by ukázat mohla. Nebo má koule a ty sis jich nevšiml. :-) Což doufám, že ne.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 03-02-2016 v 20:30 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 79

vohni to smerem doluuu dokud teda nekvete

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 03-02-2016 v 20:32 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad Co říkáte teď ? Příspěvek č. 80




Foto1 - Kytka v microgroowu, nebo spíše polínka Líbí se mi ty stíny od větví na spodku, to je fakt hustý, všimněte si








Foto2 - Detailek ( Takhle vypadá pěkně hnusně, jak pavouk, brrr )








Foto3 - Detail max , chtělo by to lepší fotoaparát


Dneska jsem se rozhodl doslova vymést pavučiny ze své pěstírny a opravdu jsem jednoho pavouka vymetl . Práce na kytce mi zabrala téměř 3 hodiny čistého času. Za použití drátu jsem zase "řádil", vypil u toho 3 kafe, vykouřil 2 cigarety, ale řekl bych, že výsledek stojí tentokráte za to. Nakonec jsem ostříhal staré a zbytečné listy, prokypřil půdu tak do hloubky 2cm a pořádně prolil hnojivem, tak, že voda protékala skrz celý květník. Kytka je tedy alespoň důkladně zalitá . Jen jsem doposud nepochopil, co všechno chci říci, když jsem pracoval, myslel jsem na všechno a na nic. Krásně jsem si zarelaxoval a odpočinul, dělal jsem sice celou noc, ale co Tady tedy vidíte výledek. Ať nám to tedy roste..Začínám té své kytce věřit Ta až se opře do květu, tak to bude něco šílenýho :-)))))
Když tedy vezmu v potaz, že už jsem ji chtěl pomalu popravit, uf

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 04-02-2016 v 04:27 AM

Old Post 04-02-2016 v 04:07 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1595020 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív