Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 49

Moc pěkně to vypadá.Už jsem se začínal obávat že nás přestaneš těšit dalšími fotografiemi.Omlouvám se že jsem tě podcenil.Začíná tě to trochu vtahovat žePři pohledu na tvou krasotinku si ale říkám,co se mohlo stát té druhé?Přeji ti ať se ti daří a budu se těšit na další příspěvek

Old Post 19-01-2016 v 10:00 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 50

Ahoj,
dobre, ze jsi se nenechal odradit jsem pro kazdou blaznivinu, takze drzim palce kyti vypada moc roztomile :P

Old Post 19-01-2016 v 16:28 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

příspěvek Příspěvek č. 51

Ahojte, dneska ráno jsem koukal (já vstávám, holka jde spát a naopak) ,že mi ta krasotinka začíná obrůstat, takže dnes večer až se probudí dostane novou bondage, což se mi jeví jako velice dobré, protože kmínky se tím pádem zpřístupňují světlu a obrůstají, holka není tak vysoká a má pevnou stabilitu, jsem opravdu zvědavý co vytvoří za šišky. Květina tak vypouští další větévky, které až začnou kvést (myslím, že už brzy) promění se v haldy a paldy Zase už přemýšlím, jak si to ulehčit, protože takovéto neustálé dotahování, ohýbání, ladění je také už práce a je náročná nejen na čas, ale je to trošku i umění, musíte jemně, abyste ji nepoškodili, zároveň prospěli a technicky dosáhl toho, čeho jsem chtěl dosáhnout. Např. správně ohnuté větve.

Odpovědi:
AladinWarrior fotografie samozřejmě ještě budou, nejspíš nové přidám nejpozději do konce týdne, jenže ono není zase tak pořád moc co fotit. Navíc fotka se okouká, ale vzpomínky zůstanou :-) Omluva se přijímá, je to od tebe hezké gesto, díky. Je pravda, že mě to teď trošku pohlcuje, snažím se však o to, aby Jackovi bylo dobře a dařilo se mu, on je teď to nejdůležitější A co se stalo z tou druhou?
Vyhořela.
Sezam Ne, nenechal jsem se odradit, protože jsem si uvědomil, že jsou zde lidi, kteří mi drží palce a přejí mi. A i když to nebylo ze začátku úplně jednoduché, přijde mi, že jsem za tu dobu nasbíral spoustu zkušeností :-)) Těžko se tady budu loučit. Díky za podporu, Aladin podcenil mě, já podcenil celej grower.cz

Také se asi začnu porozhlížet po nějakém doplňku na postřik pro výživu při kvetení a květů. Jenom tak lehké piánko...nic velikého:-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 20-01-2016 v 11:30 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 52

Musím uznat jedeš pěkně. Na to jaký má podmínky si myslím, že fakt dobrý. Budu sledovat a držím palce!

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 22-01-2016 v 20:57 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Aktualizace - Drátování Příspěvek č. 53






Všechny Vás zdravím. Dnes jsem se rozhodl opět přispět, po nezbytné předchozí přípravě, která obsahuje nejen vlastní pěstování o které tu jde prvořadě, ale také fotografování (správný záběr), úpravu fotek, přemýšlení o tom, co mám vlastně napsat a konečnou editaci sem na grower.cz. Ten, kdo průběžně monitoruje vlastní groowing ví dobře, o čem mluvím .Dnes však upozorňuji všechny slabé povahy, které jančí při pohledu na malou tečku na listu, nebo berušku, aby odvrátili svůj zrak jinam, protože by se mohli zhroutit, nebo se odvolávat na trápění kytek, což rozhodně nemám v úmyslu. Původní čínské umění bonsají jsem převedl do praxe a věřte, že tato kytka toto umění velice dobře snáší a zjistil jsem, že je k tomu poměrně dosti vhodná. Ovšem takováto péče je časově i prakticky náročná a možná např. u mé jedne kytky (2-max.3). Nejsem zastáncem vysoké kytky, která má sice nahoře hezký top, ale když se podíváte pod něj, tak co uvidíte? Správně ohnutá větev, obroste, protože má dostatek světla, aniž bych musel používat abnormálně silné světlo, jen kvůli tomu, abych kytky-u prosvítil skrze zbytečné listí a houští. Větve i stonek sílí a jsou tak schopny nést kvalitní pro nás tak důležité květenství. Každopádně, každý z nás pěstujeme svým způsobem a tato rozmanitost dělá z pěstování rostlin poměrně dosti bohatý a obsáhlý obor. Už vás však nebudu dále mučit planými slovy a přistoupíme k mojí rostlince Jacka Herera.








K obrázkům:
Jak vidíte použil jsem knihu a rady z pěstování bonsají, na fotografii výše je kytka než jsem se do ní pustil, na třetí fotografii je vidět jak jsou větve drátovány poměrně z detailu a čtvrtá fotka ukazuje jak kytička vypadá po celé úpravě. Nyní dostane ona i já zasloužený odpočinek po dobu jednoho až dvou týdnů, kdy vytvoří další větve, listy a obroste a také už s největší pravděpodobností ukáže svou první bliznu a nasadí na květ. Přepnutá na 12/12 už je. Přihlásím se tedy, až budu zase spokojený s výsledkem.




Finále - V noci jsem nemohl dlouho usnout a nakonec jsem vstal a zpevnil a ohnul i ty malé výhonky na dvou hlavních nejvyšších větvích, což mi udělalo nemalou radost.(Tady jsem to nestihl zachytit)











Tahle fotografie je vysloveně jen a jen momentka, která zachycuje celou atmosféru

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 23-01-2016 v 09:20 AM

Old Post 23-01-2016 v 08:52 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 54

Ježiš cos tos ní proved ? Šmarja bonsaje rostou třeba i 1000 let . timhle tempem budeš sklízet hermáče a ješte možná ani ne tenhle rok

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 23-01-2016 v 09:17 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Tohleto sem nepatří :-) Příspěvek č. 55


A ještě jednou :-) - Ano, ano, já vím, že tohleto sem do tohoto fóra nepatří, ale nemohl jsem si pomoci. Ti, kteří sem chodí pravidlně, už ví, že si tu občas střihnu nějaký ten úletíček. Takže se Vám musím pochlubit svým domácím vínem, které dělám hned vedle micra. Ve sklence je nové, které jsem právě stočil a označil bych je za výborné a v demižónku je naloženo už druhý den na další a doufám ještě lepší :-) .
Recept : 1,5 kg hroznů, 1,5 kg cukru svařeného s vodou a 3,5 litru vody. Za cca 8 týdnů, kdy hrozny spadnou na dno a víno bude čiré nashledanou. Mňam.




Kreator1993 Díky za příspěvek :-) Neboj, ona obroste (aspoň doufám). Hermafrodit z ní nebude, toho se nebojim, protože mám 100% feminizovaná semena, tudíž jejich genetiku laboratorně upravili tak, že je vyloučena možnost vytvářet samčí květy. Takže v poho. A kdo ví, třebas chci sklízet z téhle kytky, až za 1000 let.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 23-01-2016 v 09:40 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 56

Čau.Jsem rád že jsi sem v krátké době zase něco přihodil.Tímto krokem jsi mě trochu překvapil a ještě více přitáhl mou pozornost.Jsem moc zvědaví na další vývoj rostliny,protože se z toho můžu hodně přiučit.Líbí se mi totiž ta pevná struktura těla tvé rostliny.Třeba něco z toho nakonec sám aplikuji na svůj Groowing :-D.Ať to roste! P.S. Ty seš úleťák :-D,víno...he he.To bych fakt rád ochutnal i když jsem spíš na pivo.Vypadá to tedy zajímavě,je spíše sladké?...a díky za recept.

Old Post 23-01-2016 v 10:09 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 57

Bacha na ten drat me na nejakych kykach zarost do klacku

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 23-01-2016 v 14:54 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 58

AladinWarrior - čau. Mezi námi, když tak koukám na tu svojí kytku, na ty vršky na konci větví, mám pocit, že teprv teď ta kytka začíná opravdu růst a pochopila, co má dělat :-) Jinak ta pevná struktura už spíš připomíná stromeček než kytku :-) Jenže já ji od začátku dost trápím, pořád ji ty větve nějak kroutím:-) U nás se vždycky říkalo, dobrý palice potřebujou silnej kmen a větve. Nechci dělat kytku, která se mi bude, tak jako jsem to tady někde viděl, při kvetení bortit a padat a vázat k ní nějaké tyčky:-D Já také dýchám spíše pro pivo, ale víno v demižonu se u nás dělá po generace:-), tahle várka nebyla tak sladká, dal jsem méně cukru než je v receptu. Ovšem zase je silné, nejdřív nic, čůčo a pak seš vyjevenej :-)
Pioneer001 - jo, taky mám podobnou zkušenost, to ale zase tolik nevadí. Neměl bys drát tolik utahovat a vyměňovat ho a sundavat.

Kluci - uznejte, že pod 12w žárovkou (i když je to LED) je to slušnej výkon, dneska uznávám, že jsem i já osobně mile překvapen. Nechci si ani představit, co by se dělo, kdyby mi tady mělo svítit 1000w :-)


Hudební pěst na zahrádce

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 23-01-2016 v 23:09 PM

Old Post 23-01-2016 v 22:52 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 59

Konopí je jednoletá rostlina. Ta se chová zásadně jinak než víceletá. Tudíž je lepší než aby rostlina ztrácela sílu budováním silného stonku, napřít její síly do tvorby květových palic. Stejně kytka po vykvetení zahyne, tak je jedno zda má slabé stonky nebo silné jako ruka. Nepěstuji to jako dříví na topení.

Old Post 24-01-2016 v 07:16 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Kluci - uznejte, že pod 12w žárovkou (i když je to LED) je to slušnej výkon, dneska uznávám, že jsem i já osobně mile překvapen. Nechci si ani představit, co by se dělo, kdyby mi tady mělo svítit 1000w :-)[/B]


Na 12W žárovku to neni slušnej výkon, ale málem zázrak ne teď vážně... ono to nějak poroste vždy, ale jsem zvědavej na květ jestli to nebude málo.
Ten bonsai styl se mi líbí (moc), mě se jednou taky "omylem povedla"... trochu neohrabaně a brutálně sem zastříh kytku, kterou sem jeden čas mučil za oknem od února. To sem ještě dvakrát opakoval a nakonec sem omylem "roztrhl" stonek... no kytce to trvalo a zberchala se, no dopadlo to tak že měla cca 30cm s kmínkem o průměru cca 3cm s vrchama který vážně připomínaly korunu stromu, (javor asi nejblíž).

Od tý doby čekám na vhodnou genetiku (to bude myslim důležitý) a mam v úmyslu nějakou bonsai pro radost udržovat třeba... dokud mě to bude bavit, 12w neni tolik abych na to nesvítil 18 celej rok a když to pod tim jde, tak proč ne. Držim palce

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-01-2016 v 09:23 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Mard
Konopí je jednoletá rostlina. Ta se chová zásadně jinak než víceletá. Tudíž je lepší než aby rostlina ztrácela sílu budováním silného stonku, napřít její síly do tvorby květových palic. Stejně kytka po vykvetení zahyne, tak je jedno zda má slabé stonky nebo silné jako ruka. Nepěstuji to jako dříví na topení.


No když se někdo rozhodne pro bonsai, asi mu nepujde o to aby dostal z tý kytky co nejvíc... ale o radost ze samotnýho pěstování. To je docela schýza obecně většiny growerů tady... váha, váha, váha... chápu že je to pro některý důležitý a do určitý míry je to i měřítko kvality celýho growu. Ale ne každýmu jde v první řadě o to aby měl "plnej mrázák hulení".

Jinak jedno to neni... jako letitej outdoorista musim rict ze silny vetve a stonky sou moc dulezity! Na co supermega palice na tenky vetvi kdyz ti to zlame prvni podzimni vetricek? Nebo ti pak ty vetve paldy ani neudrzi a jak zaprsi a paldy navlhnou zacne se to lamat pod vlastni vahou? Ono i sila stonku a vetvi nejakym zpusobem vypovida o vitalite tech rostlin.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-01-2016 v 09:30 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 62

Kdysi davno jsem mel jednu co jsem taky (trapil)do bonsaie ..na podzim kvetla tak sem paldy strihnul v pulce a zalejval dal.. Byla v chladu a v lednu sem odstrih kousky vetvicek a zacal prisvicovat...na jare obrostla z palicek....

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 24-01-2016 v 14:55 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Hlína Odpověďi : Příspěvek č. 63

Všechny vás zdravím, sice jsem si chtěl jít lehnout, protože holky už vstávaly a mojí sběžnou prohlídku mají už za sebou, ale nedalo mi to, aby neodpověděl na dnešní příspěvky, protože mi přijdou zajímavé.
Mard - Marde, budu s tebou souhlasit, ale ne se vším. Myslím si, že u pěstování pod umělým světlem je více možností. Jedna z nich je ta, že dokud svítíme dobu 18/6, na což se běžně používal halogenid modrého spektra, tak alespoň z mých zdrojů vím, že je prakticky možno rostlinu udržovat ve stádiu růstu a života vlastně nekonečně dlouhou dobu, pokud ji tedy budu stále svítit. Proto my pěstitelé pod umělým světlem můžeme zapomenout na pojmenování jednoletá rostlina, protože dokavad ji nepřepnu, mohu ji nechat růst tak, abych byl spokojený a poté ji přepnout na květ. Pokud máš nějaký lepší postup jak nechat rostlinu vytvořit raketové palice, tak sem s ním. Možná je tenhle postup, co popisuješ možný v klasické hydroponii. Já si však myslím, že slabý stonek, jak ty píšeš, že je to jedno, nepomůže. Můj konečný názor je ten, mohu se mýlit, že silné větve jsou základem pro vytvoření silných a kvalitních květů. Rád bych měl na větvích prorostlé, těžké a kamenné palice, které budou mít detonační i dekorační high a na ty potřebuji větve, které je vytvoří a unesou i když třebas ne tak veliké a supermega palice.Jak říká crazyben, otázkou je, zda těch 12w Led bude stačit na takové květy, ale když stačí na silnou rostlinu :-)). Zase už tolik času na tvoření kytky není, protože už brzy začne kvést a to pokvete ještě dva měsíce, pak se sní teprve začnou dít věci, přesto při troše mého vloženého zájmu si myslím nebudeš ani ty na konci zklamanej. Mimochodem, konopí je opravdu velice dobré kuřivo, než topivo :-)
crazyben - No, já sem teďka jednu z těch větývek, pomalu tu nejlepší nalomil, a dost, ale naštěstí drží. Už na ní nesmím šahat, než zaroste, chtělo by to vosk. Vypadá to jak canada list :-) Jinak už asi víš, že za tvůj názor ohledně outdooru jsem ti poslal K. Vím totiž přesně o čem mluvíš, já tenhle názor o kvalitě a zdraví rostliny, která se pozná již na první pohled, dle jejího vzrústu, nosím také. A opravdu se nemám v plánu hnát za množstvím hulení do mrazáku, chci si v klídku vypěstovat kytičku, z které budu mít radost i z pěstování, bude se mi líbit a také, která mi bude chutnat, až si ji jednou večer ubalím, bude na co vzpomínat :-) Asi už víc tvůj příspěvek rozebírat nebudu, je vidět, že už máš něco za sebou a taky před sebou :-) No, jaro je ještě daleko, ale přiznám se ti, že už teď mi trošku moje první outdoorka leze na mozek. Těšim se jak blázen :-) Chci mít opravdu pěkné kytky, budu to muset všechno promyslet a zvážit :-)
Pioneer001 - já měl jednou kytku v pokoji a někdo mi poradil, abych ty veliké palice ostříhal a nechal jen ty malé, opravdu ty malé pak dorostly do velikosti těch velikých, takže jsem vlastně ten rok sklízel 2x.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 24-01-2016 v 22:08 PM

Old Post 24-01-2016 v 21:49 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Fotečka Příspěvek č. 64


Započal jsem dnešní den pohledem na mojí krasotinku a nedalo mi to, abych ještě se zalepenýma očima pořídil jednu fotečku. Rozespalost byla znát, protože jsem si při tom utrhl objímku se světlem, tak jsem ji musel odmontovat v obýváku, kde teď nesvítím. Prostě nápek hned po ránu :-) Je to sice třetí den po dosti razantním zákroku, ale přežila a už začíná obrůstat, snad včas. Napočítal jsem 11 pěkných větviček, které se povedou a 6 hlavních větví. Je fakt, že kdybych tu měl udržovat opravdu bonsai styl, tak těch 11 větví asi vezme za svý...na to už nemám odvahu. Taky přece jenom chci na konci kouřit, co by mi bylo platný doma teplo, když bych neměl co ubalit) Je mi jasný, že někteří si myslí, že z toho stejnak nic nebude, uvidíme :-) Zalévám teď čistě jenom vodou, až se chytne, začnu zase přihnojovat, podle návodu se hnojí 1x za 14dní do vlhkého substrátu. Asi to je ňáký silný hnojivo.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 25-01-2016 v 06:53 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8310490 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív