Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Yuri420
Nový Člen

Karma uživatele Yuri420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 225



prosím Groweři poraďte co mám udělat aby ji bylo lépe.. :'(

Old Post 23-05-2015 v 10:00 AM
Yuri420 je offline   Profil uživatele Yuri420   Find more posts by Yuri420   Foto galerie člena Yuri420   Click here to Send Yuri420 a Private Message   Add Yuri420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 226

citace:
Původní příspěvek od Yuri420
prosím Groweři poraďte co mám udělat aby ji bylo lépe.. :'(


Hoy, vidím jen přelitou kytku , které můžou začít tak akorát uhnívat kořínky.

Osobně bych to zkusil lehce vytáhnout, opatrně vyklopit ať ju nezlomíš , ponořit kořeny do kýblu s odstátou vodou a opáchnout je. Podívat se jestli jsou ještě ok (ještě by měly) , a dát do suchýho substrátu do zatím malýho květináčku nejlépe za okno kde bude světlo než se vzpamatuje. Hlavně ten substrát (suchý) promíchej trochu s tím přelitým (hrst).A spíš to hned nezalívej, jen ros listy Ať se spraví. Peace

Old Post 23-05-2015 v 13:37 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 227

Velmi rád bych se zeptal zkušenějších na problém, na který jsem narazil.

Zasadil jsem 8 rostlinek z akce "Semínka pro seniory" (nejdříve naklíčení na papíru, pak do jiffu a vzrostlejší prcky do rašelinových květináčů). Hlína do těch květináčů - 10 l substrát Agro pro pokojové rostliny (tj. předhnojený). Od naklíčení 3 týdny krásně rostly (více-méně stejně, kromě 2 ks s mohutnějším růstem).
Po 3 týdnu jsem se rozhodl jim přihnojit. 6 kytek OK, jedna trochu chytnutá a jedna kytka totálně spálená (ty dvě mohutné přežily OK). Tak jsem jí hodil pod stůl do kýble, ale dnes mi to nedalo a vytáhl jsem kytku z toho rašelinového květníku a rozdrobil hlínu. Ukázalo se že rostlina měla kořeny jen v jiffy tabletě a vůbec neprorostly ven! Což odhaduji že je důvod spálení, protože ostatní osazenstvo dostalo stejnou dávku hnojiva. U zbylých kytek je vidět jak přes rašelinový květník vykukují drobné konce kořenů.
A teď můj uctivý dotaz: co může způsobit to, že kytka má extrémně nevyvinuté kořeny? Jinak vzrůstem byla podobná ostatní menším rostlinám, nebyla typ "zakrnělý mrzák".
Předem díky za názory!

Old Post 02-06-2015 v 18:05 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 228



Prosím pomoc mám 7 kytek pouze tahle jedna jde do kopru os spoda jeden list za druhým odchází zalevam odstatou vodou ph neměřeno nemám čím

Sanyy

Old Post 08-07-2015 v 22:51 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 229

citace:
Původní příspěvek od sanyy
Prosím pomoc mám 7 kytek pouze tahle jedna jde do kopru os spoda jeden list za druhým odchází zalevam odstatou vodou ph neměřeno nemám čím


může to být nedostatek manganu
viz

https://www.semena-marihuany.cz/cs/...estovani-konopi

Old Post 09-07-2015 v 00:44 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 230


Cauves prosil bych o radu. Trochu mi kolisala teplota zvlhcovac mi prelil kvetniky od spodnicch listu mi flekati.

Old Post 24-01-2016 v 08:41 AM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 231


2

Old Post 24-01-2016 v 08:43 AM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 232


3

Old Post 24-01-2016 v 08:45 AM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 233

Abych to upresnil od seminka sem svitil CFL zarovkou. Po 3 tydnech jsem poridil 400w vybojku s kombinovanym spektrem.rozhodne mi zvlhcovac prochcal kvetniky. Rekl bych ze sem zahnojil spis min jak vic. Takze momentalne sem nechal vyschnout kvetniky a nevim co dal ?

Old Post 24-01-2016 v 09:25 AM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 234



Ahoj,má někdo tip co mohlo takhle zkazit kytky?Jedu cca 25. den růst pod 200w CFL,no včera jsem přehodil světlo na HPS protože se mi zdálo že nerostou dost rychle a taky jsem je zalil asi po 3 dnech jako vždycky 2L vodou s doporučenou dávkou hnojiva na růst pro 5x 7l květníky,od te doby začali jakoby vadnout,vypadá to jako přelitý ale z 0,4L na květník?Nějak se mi to nezdá tak se chci poradit,díky za rady.Jinak PH zálivky 6,5.

Old Post 08-02-2016 v 23:32 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 235

Me treba takhle vadly powerplanti nevim proc ale vzdycky kdyz jsem vypnul slunce povadli ale nijak jim to neuskodilo uz jsou pod kudlou. Jinak bych se mozna zamyslel nad chybějícím dusíkem možnáá...

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 09-02-2016 v 00:37 AM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faux
Nový Člen

Karma uživatele faux - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 236



Prosim, je toto nedozrete alebo to je nejaka vada ?

Old Post 07-08-2016 v 17:53 PM
faux je offline   Profil uživatele faux   Find more posts by faux   Foto galerie člena faux   Click here to Send faux a Private Message   Add faux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 237

Ahoj nevi si nekdo rady??

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1174281

Old Post 11-08-2016 v 21:11 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FLVEK
Nový Člen

Karma uživatele FLVEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 238

Čaute, mám takový menší problémek, hehe, jak jinak, 2 vzorky, super skunk a WW...Super skunk úplně v pohodě, ale white widow mě už celkem štve před víc jak týdnem jsem si na listech všiml divných mrtvých skvrn a žloutnutí lisů, někdy i kroucení, tak jsem se s někým radil (messenger) a nějak jsme došli k závěru, že jim bude chybět fosfor a draslík. Koupil jsem. Minulý týden v pátek večer jsem to zalil první várkou všechny 4 kytky které určitě na obrázku poznáte. Potom ještě v pondělí ráno a trochu předevčírem večer. 5 litrovkou za ten týden, což si myslím že by mělo stačit. Kytky vypadaly najednou líp, listy zazelenali (samozřejmě né úplně všechny asi to chvíli trvá než se to do toho absorbuje ) takže některé kytky ještě vypadaly celkem pofiderně, ale už prostě líp. Každopádně jak jsem to zalíval tím fosforem a draslíkem předevčírem, tak jsem k tomu ještě přilil trochu hnojiva pro ty dobré kytky ( bloom, grow, micro ) no a dneska ráno se dívám a kurnik, jestli jsem to nepohnojil tím hnojivem. Najednou se začly trošku kroutit listy a na kraji lístků hnědé skvrnky. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se vůbec může ten fosfor a draslík míchat ještě navíc s tím hnojivem ? A nebo co si myslíte že to může být ? Mám to teď tak nechat a třeba za 2 dny přidávat jenom ten draslík a fosfor, nebo to nechat úplně vysušit do víkendu a potom zalívat normálně vodou ? nevím kolik toho fosforu a dralíku chtějí, jestli vůbec ještě něco, nebo už stačí. pH metr bohužel nemám, mám takový obyčejný a to si měří jak chce, no hrůza budu muset na příště pořídit, myslel jsem si, že to vychytám, ale nějak se mi ty vdovky nedaří..Děkuji za každou pozitivní odpověď

Old Post 27-10-2016 v 12:39 PM
FLVEK je offline   Profil uživatele FLVEK   Find more posts by FLVEK   Foto galerie člena FLVEK   Click here to Send FLVEK a Private Message   Add FLVEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FLVEK
Nový Člen

Karma uživatele FLVEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 239

Nevím, někdy mi tu jdou přidávat fotky, někdy né, tahle stránka je opravdu s přidáváním fotek vy*e*aná, omlouvám se. pokud by to někoho zajímalo tady klasicky odkaz na uloz.to díky moc...moje nervy...

https://uloz.to/!ebfdhoiu2upj/kytky-probleml-rar

Old Post 27-10-2016 v 12:46 PM
FLVEK je offline   Profil uživatele FLVEK   Find more posts by FLVEK   Foto galerie člena FLVEK   Click here to Send FLVEK a Private Message   Add FLVEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 240


Dotaz .. kdo mi poví co se děje s tímhle.. ? Hnojiva světlo teplota .. něco špatně málo moc.. popřípadě je to jen dozráváním ?

Old Post 19-01-2017 v 13:52 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2473270 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív