Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6x Girl Scout Cookies Amazon Aeroponics
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 17

No mě ale EC pořád klesá. Sleduji ppm protože je to přesnější než EC a evidentně to stále klesá. Na druhou stranu mám strach, abych je nepřepálil.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 20-01-2016 v 21:00 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 18

Vsak toje dobre ze klesa ne ? Aspon poradne zerou kdyz hodnota stoupa tak pijou vodu a hnojiv majou nadbytek. Takhle bych si urcite nestezoval. Kdyz sem jel bubler kde sem mel 6 velkych kytek tak dene min. 0,5 ec jsem dolival.

Old Post 23-01-2016 v 10:01 AM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 19

no jsem rad ze jedou jak maj...ale idelani stav je ze pouze ubyva voda a hnojky jsou na stejne hladine porad ne? jakoze pijou vodu s hnojkama stejne...pokud jim ubyva EC tak maji malo hnojek ne?

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 23-01-2016 v 17:17 PM

Old Post 23-01-2016 v 15:47 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 20

Me vzdycky ubyvala voda ale rychlejs klesalo ec nez hladina vody a kytky krasny vzdycky mozna s toho duvodu ze museli zlehka hledat hnojky tak narostl obrovskej korenovej system . Muzes zkouset trosku zvedat a pozorovat jak co ubyva ale hlavni je ze zerou. Jaky mas těd ec?

Old Post 23-01-2016 v 20:14 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 21






22.1.16 v 21:00 dolitá voda a hojky na 940 ppm a pH 5,5.
Dnes 21. den v růstu a vidím to tak max 3-4 dny a budu přepínat, protože rostou jak bláznivý :-D. za ten den a kusek to takhle kleslo na těch 870ppm...Mám přidat hnojky?
BTW po dobu focení těhle pár fotek jsem na ně ani jednou nesáhl aby bylo vidět jak rostou.
Hodnoty:
EC: 1,2 (TDS: 870ppm)
Ph: 5,7 hlídám to, aby to bylo mezi 5,5-5,8pH

Fotky:
1. - 23.1.16 4:48 - 00:00
2. - 23.1.16 21:03 - 16,25hod
3. - 24.1.16 14:03 - 33,25hod
4. - Hlídač a hulikámoš :-)
5. - po zastrkání pod síť

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 24-01-2016 v 22:30 PM

Old Post 24-01-2016 v 13:20 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 22

No zatím si nejsem jistej jestli je ta sít k něčemu ale ja si počkám

indoor 600w

Old Post 24-01-2016 v 16:53 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 23





Kdybych tam neměl tu síť tak bych buď musel vyvazovat nebo používat kolínka abych pořádně vyplnil celý prostor. Jedu jen na 6 kytek, takže to musím vyplétat, kdybych měl těch 16 co se tam vejde, tak bych přepínal mnohem dřív a ani bych to nemusel vyplétat...ale nejsem milionář a nemam tolik na řízky :-D

Takže dnes 29.1.16 jsou 3.den na květu 12/12. Přepínal jsem 27.1. Mám tam nějaký nedostatek typl bych to na vápník i když asi jim chybělo všechno. Zvedl jsem EC a uvidíme. Kořeny jsou nádherně bílé.

Hodnoty:
EC: 1,4 (TDS: 1000ppm) v 11 hodin dopoledne
Ph: 5,5

Fotky:
1. - 29.1. Vápník?
2. - 29.1
3. - 28.1 Není nějak moc světlá?!
4. - 28.1.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 30-01-2016 v 08:42 AM

Old Post 29-01-2016 v 16:10 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 24

Hele nemám tolik na řízky je úplně mimo.takže si logicky koupíš méně a budeš na ně svítit mnohem déle než na tech 16 ks.a prosvítíš mnohem víc než když by sis koupil o 10 řízků víc.
aspon podle mě si udělal chybu a možná ve finále na tom ještě proděláš.

indoor 600w

Old Post 30-01-2016 v 08:33 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 25

Chlape jsem student.....platit pravidelně za elektriku mi nepřijde tak hrozný jak dát 1600 za řízky :-D...to to raději prochlastám :-D

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 30-01-2016 v 08:42 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Rookie
Chlape jsem student.....platit pravidelně za elektriku mi nepřijde tak hrozný jak dát 1600 za řízky :-D...to to raději prochlastám :-D



No tak to jo ale podle me je to stejne skoda i kdyz si student ale sleduju a preji solidni vysledek.

indoor 600w

Old Post 30-01-2016 v 08:53 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 27

Díky moc, snažím se :-) Příště zkusím těch 16 protože by mě taky zajímalo jak moc času ušetřím.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 30-01-2016 v 10:29 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Rookie

Takže dnes 29.1.16 jsou 3.den na květu 12/12. Přepínal jsem 27.1. Mám tam nějaký nedostatek typl bych to na vápník i když asi jim chybělo všechno. Zvedl jsem EC a uvidíme..


Mikroprvky je imho lepší doplňovat jinak než základními hnojivy. GHE essentials mi fungují dobře při správném pH pro jejich vstřebávání..

Jinak přepnuto tak akorát, myslím

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-01-2016 v 11:01 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 29






1.2.16 dnes 6. den na květu. (dohromady 29.)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 01-02-2016 v 10:43 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 30





2.2.16 - 7. den 12/12
Ticho po pěšině...

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 02-02-2016 v 19:35 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 31

Hele kdyz v amazonu prepinaji za par dni tak nevim co by si chtel usetrit spousta lidi to tam da a hned prepina. Logicky mi pride 16ks hardkor protoze pestovat tam nuďle na tak uz tesnym prosoru mi pride bez chuti. Radsi peknejsi palky osviceny alebo hmota nez mekoty.

Jinak ty fleky mi delalo ph mam za to kdyz he vic jal 6,2.

Jinak teze typu kdyz ec stoupa berou si vic vody nez hnojiva ok, ale ne proto ze ty hnojiva nepotrebujo. V rustu krasne pada ec a ubyva min nez voda coz v kvetu je to opacne ma to mnohem vetsi spotrebu vody nez tech hnojiv jelikoz to ma mnohem vice listu a vzrust zavisli na spotrebe zalivky je nepatrne vetsi rozdil.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 03-02-2016 v 10:32 AM

Old Post 02-02-2016 v 19:59 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 32




Longere:
1. nějak nechápu to s těma nudlema na těsnym prostoru.
2. pH nikdy nešlo nad 5,8. Snažím se ho držet na 5,5 kvůli absorbci NPK.
3. Myslíš že vypadají zdravě? Dnes jsem jim nastavil 1130ppm 1,6ec. Není to moc/málo?

Nalel jsem jim do nádrže vody co to jde a doladil hnojky+enzymy+grow excel a pH. Teď budou holky sami, ale bude to v pohodě, protože jsme na to trénovali a 3 dny sami zvládnou.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 03-02-2016 v 15:35 PM

Old Post 03-02-2016 v 15:04 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2024 - GIRL SCOUT COOKIES libradrip led grow - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3535460 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív