Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » prosím admini sem !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dr.Demo
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Demo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 65535  

prosím admini sem !!! Příspěvek č. 1

Zdravím vás. vůbec se mi nelíbí vaše chování, měl jsem ukázkové téma v indoor galerii s názvem: můj první indoor g13/hashplant a vy jste mi ho smazali kvůli jednomu příspěvku kde jsem inzeroval nějaké své nepotřebné věci. Nechápu proč vám to vůbec vadí, když jsem si to napsal DO SVÉHO TÉMATU. Do svého vlastního tématu si přece mohu psát cokoliv chci, přece tím nikoho neobtěžuju v cizích tématech. Něco jiného by bylo, kdybych tohle psal mimo bazar někomu jinému do tématu. Ale do svého vlastního? Nikoho tím nenutím se na to dívat a do mé galerie vůbec chodit. Tak co je to tu za bordel??!! Zaplatil jsem vám členství a nemůžu si psát do svého vlastního tématu co chci??? Dále, když píšu přímo soukromou zprávu hlavním administrátorům tak velké a známe stránky jako je tato,tudíž by měla mít nějakou úroveň, tak nejste schopni mi ani odepsat? ŽÁDÁM TEDY OBNOVENÍ MÉHO TÉMATU, a pokud vás opravdu tak ''pobuřuje'' to, že jsem si do svého tématu napsal, že prodám pár věcí tak tento příspěvek pro mě za mě smažte, ale obrázek si o vás podle toho udělám. Pokud tak ale neučiníte, budu požadovat vrácení poplatku za členství, které mi je k ničemu když mi zde mažete bezdůvodně témata, které jsou mimochodem příkladná. Hezký večer

Old Post 14-01-2016 v 19:27 PM
Dr.Demo je offline   Profil uživatele Dr.Demo   Find more posts by Dr.Demo   Foto galerie člena Dr.Demo   Click here to Send Dr.Demo a Private Message   Add Dr.Demo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 2

Tak ty mas dost chlape :-D

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 14-01-2016 v 19:55 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Demo
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Demo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 3

to by mě zajímalo proč

Old Post 14-01-2016 v 20:56 PM
Dr.Demo je offline   Profil uživatele Dr.Demo   Find more posts by Dr.Demo   Foto galerie člena Dr.Demo   Click here to Send Dr.Demo a Private Message   Add Dr.Demo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

Cau chlape...
hele ja se nedivim, forum ma nejaky pravidla a ty si je porusil.

Zakony bys mel taky dodrzovat at sou jak chtej debilni, kdyz je porusi prijde trest. Jestli sou ty pravidla spravny, nebo ne, je vedlejsi a resit to nehodlam.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-01-2016 v 22:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

Jo, spravedlnost je bohužel slepá ale to neznamená že by měla být poctivá. Nabídky a poptávky holt pouze v bazaru. Kdo by taky platil za bazar, když by si to mohl vychcaně dát do vlastního threadu, že ano?

Old Post 15-01-2016 v 08:45 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 6

¨tak jasně co nechápeš na tom že na bazar je tu placená sekce? to forum musí nějak vydělávat na provoz a tohle je jedna cesta... za to dostanes vybranou cilovou skupinu pro tvé zboží a nemusíš čekat jestli někdo nezabrousí třeba na aukro... tvá chyba pokud nečteš a nectíš pravidla fora na které lezeš. Pokud by nebyl trest za porušení a jen by se mazali příspěvky s "ilegálním bazarem" bez postihu, měl by to každý u píči a admini by nedelali nic jineho. Jestli tohle nechapes , nemusis tu byt. ;-)

Old Post 15-01-2016 v 12:22 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 7

Pánové nevím ale dřív nevim jak to bylo ale taky sem si do treadu napsal ze nabizim njke rizky jenze to je 4-5 let a nikomu to nevadilo a ted se musi vydelavat na chod to nikdy nebylo a slapalo to taky tak nevim panove

indoor 600w

Old Post 09-02-2016 v 18:52 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6067570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív