Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6x Girl Scout Cookies Amazon Aeroponics
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

6x Girl Scout Cookies Amazon Aeroponics Příspěvek č. 1





Rookie's 2nd Grow
Box:- Growlab HomeBox V2.0 80x80x180
Systém:- Amazon 116 Aeroponics
Osvětlení:
- 400W Philips Master HPI-T plus (MH)
- 400W Philips Master SON-T PIA plus (HPS)
- WaveFlector XL
Odtah:
- VENTS VK125U
- Homemade pachový filtr
Ofuk:
-2x Klipsňák 15w
Zvlhčovačka: - Mám, ale nepoužívám. Jinak Guzzanti
Měřák:- Bluelab Guardian monitor (EC/CF,PPM,TDS)/PH/temp
Hnojky:- Komplet Advanced Hydroponics


Začátkem bych chtěl poděkovat místnímu členovi za "mimina" no a uvidíme jak se to vyvine.

Problém s přehříváním roztoku jsem vyřešil bílou deskou z pěněného PVC, která je na podložkách, aby mohl mezi deskou a vrchním krytem Amazonu proudit vzduch. Teplota roztoku se při použití MH zářivky nyní vyšplhá maximálně na 21°C což je oproti 28-30°C velké zlepšení.

3.1.16 Jsem přinesl mimina a usadil je v lázni 0,6EC(0,3EC vstupní odstátá voda+0,3EC jsem dolil hnojiv=0,6EC), 5,5pH a 19/21°C(noc/den). Alabastrové kořínky na začátku sotva koukali, ale v zápětí vystřelili jak Millennium Falcon. Vršky vypadali trošku zbídačeně, ovšem za ten růst kořenů to stálo.

9.1.16. jsem večer přilil hnojiva na výslednou hodnotu 0,8EC a za ty necelé dva dny vyrostli snad o 5cm.

Dnes 11.1.16 jsou 8. den v růstu a myslím, že už si na nový domov zvykly. Světlo mám +-50cm od rostlinek kvůli zmíněné teplotě. Navíc jsem TOPnul vršky kvůli větvení.
Hodnoty:
EC: 0,8 (TDS: 570ppm)
Ph: 5,5
Tep: 30°C(sálavé teplo-teploměr na desce); 20°C(přítah a vítr u kytiček) 27°C(vzduch u odtahu); 19-21°C (roztok)

Fotky:
1. - 3.1.16
2. - 11.1.16 po vyvázání
3. - Alabastr 11.1.16
4. - 11.1.16 před vyvázáním

Pokud by se někomu něco nezdálo rád si poslechnu nějakou radu :-)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 13-01-2016 v 08:25 AM

Old Post 11-01-2016 v 15:58 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

Ahoj pest budem určite sledovať- možeš napisat viac k tej pvc doske?

Old Post 11-01-2016 v 16:54 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 3

Cas prepnout, ted na startu ma alabastr kazdy )
Doufam ze po minulem nepovedem startu se to rozjede ke tve spokojenosti.
Deska je mozna dobra na start, ale jakmile to trochu zaroste, tak uz teplo zachyti kytky, muj nazor )

Naposledy upravil kcb 11-01-2016 v 18:43 PM

Old Post 11-01-2016 v 18:02 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 4

Já se modlím ke všem bohům co znám....nechám to ještě chvíli na růstu, protože musím to nechat rozvětvit tak lehce na spodní síti pak nad to dám SCRoG síť a až bude vypletena i ta tak přepnu...po přepnuti kytky ještě rostou cca 14 dní což mi krásně naroste tak na 60-80cm nad SCRoG síť :-)

Jinak ta bílá deska z pěněného PVC ... Já si musel koupit desku v obchodě.Pak jsem vyřízl velikost tak akorát do skříně a naměřil si jak je pod ní umístěný vrchní kryt systému s košíčky. Pokud máš rozměr jako já budeš mít díry trošku vzadu kvůli přístupu do roztoku tak abys to nenavrtal špatně :-D....pak na to přiložíš vrchní kryt obráceně tak aby to sedělo, obkreslíš no a vyřízněš díry tak akorát aby jsi protáhl košíček s kytičkou a je to. Pokud bys chtěl síťku dole jako já, tak si tam přiděláš nějaký prkýnka pár samořeznejma šroubama, uděláš pravidelně značky a prdneš tam hřebíky.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 11-01-2016 v 19:47 PM

Old Post 11-01-2016 v 19:29 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 5





Dnes 12.1.16 jsou 9. den v růstu. Mimi rostou jak z vody. EC se nezměnilo, ovšem množství hnojiv ano. Nejsem si jistý jestli jsou už dost velké na to aby vypily/vyjedli hnojivo a projevilo se to v takovém množsví vody. Staré listy jsou trochu poškozené nové se mi zdají v pořádku.

V pátek budu měnit roztok a přidám hnojiva +0,2EC na konečnou hodnotu 1EC(cca 700ppm). Co jsem četl tak při růstu bych měl přidávat 0,2EC každých 5-7dní na max cca 1,4-1,8EC což záleží na genetice.

Hodnoty:
EC: 0,8 (TDS: 550ppm) snížení o 20bodů
Ph: 5,5
Tep: 30°C(sálavé teplo-teploměr na desce); 20°C(přítah a vítr u kytiček) 27°C(vzduch u odtahu); 19-21°C (roztok noc/den)

Držte palce. Ať to roste

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 13-01-2016 v 09:02 AM

Old Post 13-01-2016 v 08:26 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 6

Jen k tomu přepnutí.. nejdřív vyplň pěkně síť. Jakmile prepneš, moc už nevyjedou, v hlíně tak o 50-70 %. V hydru nevím, možná trochu víc, ale žádná divočina to nebude.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-01-2016 v 09:14 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 7

Mrkni ke mne a uvidis ze jsi uz mel prepnout. Divocina to rozhodne je )

Old Post 13-01-2016 v 09:22 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 8

Než přepnu budu ohýbat pod první síť kvůli vývoji kytek. Myslím že hormon auxin se drží v nejvyšší části rostliny což způsobuje největší vývoj ve špičce. Pokud se rostlina ohne hormon bude i v nižších částech což by teoreticky mělo způsobit rychlejší vývoj spodních částí rostliny a tím pádem košatost. Až bude spodní síť zhruba vypletená nasadím nad ní druhou SCRoG síť do které už budu vyplétat dokud nebude absolutně plná kdy přepnu na 12/12.
Myslim že pokud to neposeru tak to v tom aeru určitě divočina bude :-D Už se těšim až je budu mít v plicích holky moje :-D

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 13-01-2016 v 09:48 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 9

Prepni to čím skôr... V aere to je fakt peklo na čom som toto kolo jednoznačne pohorel 😃

Old Post 13-01-2016 v 10:04 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 10

Je pravda, že v hydru/aeru to roste rychleji, o tom žádná. Ale je potřeba brát v potaz i genetiku, hej? Tohle je indika, co se moc natáhne. Dál jede hlavně na centrál a pokud není zastípnutá, nedělá ani moc velké větve. Takže něco na růstu ještě chtít bude.. Určitě bych ale nečekal, až se zaplní celá síť, to už je zas pozdě

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-01-2016 v 12:31 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 11

Rastie to kur.a rýchlo a ovela viac... Ja som už musel zložiť box. Mám už minimálne polku kvetu za mnou a stále to rastie do výšky... Aj keď konečne nie tak raketovou rýchlosťou.

Old Post 13-01-2016 v 21:33 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 12

Koles jasný spoléhám na Indiku. Až bude vypletených 75-85% tak přepnu Průběžně mi to tu kontroluj :-D
Zítra průběžný info...jsem znaven a dneska na to kašlu :-D Zdárek

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 13-01-2016 v 23:01 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 13






Zdárek, takže dnes 13. den na růstu.
Zdá se mi, že se maj holky dobře. I když možná měly málo hnojek, protože po těch 3 dnech jim kleslo EC a pár lístků se mi zdá že měli náznaky hnědých flíčků takže dnes jsem jim přidal hnojky na 1,1EC (760ppm). Zítra výměna roztoku. Fotky po dvou dnech....trošku změna

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 16-01-2016 v 21:39 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 14

Takže od včera od večera kdy jsem upravil ec na 1,1(760ppm) to kleslo přes noc na 720ppm. Dnes jsem vyměnil roztok všechno zkalibroval,uklidil a nastavil jim hodnoty na 1,2EC(820), teplota se nehýbe vůbec rozdíl pouze den/noc, a pH se pohybuje okolo 5,5 v rozmezí 0,1.
Do třech dnů nasadím SCRoG síť, kterou budu vyplétat max týden než přepnu. Uvídíme podle toho jak holčičky porostou :-)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 17-01-2016 v 11:13 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 15






Dneska jsem vyškrábal značky po 10l v nádrži a dolil vodu na maximum, abych viděl kolik a jak rychle holky vypijou. Hodnoty jsou 870ppm(1,2ec). Při minulém dolívání vody a hnojek jsem zvedl na 920ppm(1,3ec) a během jednoho dne to takhle dropnulo. Dnes jsem dolil vodu a hnojky srovnal na tu samou hodnotu 870ppm a uvidíme jestli se bude EC dál snižovat. Pokud to do zítra půjde ještě dolů zvedám na cca 1000ppm(1,4ec) a uvidíme.

Pokud se nemýlím tak pokud nastavím EC:
- moc nízké tak se ještě bude snižovat s tím jak bude ubývat vody.
- idelálně budou holky "jíst" hnojiva a "pít" stejně, EC se nebude měnit i když voda bude ubývat.
- moc vysoké, budou "přežraný" a budou "pít" víc vody a EC se bude zvyšovat jak voda bude ubývat.
Jen nevím jestli to moje snižování nemá něco společného s odpařováním nebo tak něco. Raďte prosím :-)

Jak je to s tím pH a hnojkama přežrání vs. podvýživa?

BTW z fotky č.4 mám husinu :-D

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 20-01-2016 v 16:12 PM

Old Post 20-01-2016 v 15:49 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

Ahoj ak sa nemýlim zvyšovanie ec je spojené s rýchlejším odparovaním vody. Mne sa to ec zvyšovalo najmä pro zvýšení teploty resp ked mi rástlo čoraz viac listov.

Old Post 20-01-2016 v 20:19 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2024 - GIRL SCOUT COOKIES libradrip led grow - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6770250 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív