Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Průběžné fotečky Příspěvek č. 33



Sliboval jsem nové, průběžné fotky, Vy jste zase chtěli, abych to dotáhl až do konce, takže můj dnešní ranní příspěvek je tady. Ti co sledují, tak se mohou potěšit. Obě kytky, už netřeba představovat, pouze dodám, že obě dvě jsem jedenkrát zaštípl, protože co by mi to bylo platné, že rostou do výšky, když mám pěstírničku vysokou 3 cm :-) Mějte se

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 06-01-2016 v 08:38 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 34

3, slovy tři centimetry?!? To už není mikro pěst ale piko pěst :-) Ty žlutý desky tam dávat nemusíš, máš ty kytky tak malý, že jsou pod rozlišovací schopností mušek :-)

Old Post 06-01-2016 v 08:55 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 35

Kytky moc hezký, sice malý, ale hezký!! :-) Držim pěsti

Jen mě zaráží... - Bílej povlak na hlíně = plíseň? Tipuju, že jo a být tebou tak co nejdříve pořídim nějakej ofuk.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 06-01-2016 v 08:59 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 36

Vy dva !!! vůbec mě nepřekvapuje, že jste se tu s připomínkami objevili zrovna vy, ale já Vám dokážu, že na konci budete mít co dělat, aby se Vám to vešlo všechno do ruksaku. Ta plíseň je tam proto, že se jim tak dobře daří :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 06-01-2016 v 23:07 PM

Old Post 06-01-2016 v 22:54 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 37

citace:
Ta plíseň je tam proto, že se jim tak dobře daří :-)


Cože ? jako já kdybych to viděl u sebe tak bych se važně zděsil..ofuk by asi nebyl na škodu i když maj docela kmeny

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 07-01-2016 v 09:09 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru A je to :-) Příspěvek č. 38


Povlak jsem dneska sundal a zkypřil půdu, vypadá to lépe, že?. Zjistil jsem, že celý ten květináček je tvrdej jak beton, neboť je totálně prorostlej kořenama, které jsou uvnitř obtočené několikrát dokola a všude lezou ven.

Z tohohle světla si berou rostliny až 90% záření, narozdíl od jiných, kde si berou tak 30%.
Furt do mě budete hučet s tim ofukem, že ho tam dám!!!

Dope420 - neslintej mi tady (Kmínky mají pěkný viď? Já už jsem se párkrát zděsil taky, to máš pravdu.)
Mard - ty lepové desky jsem zlikvidoval do koše

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 07-01-2016 v 10:15 AM

Old Post 07-01-2016 v 09:49 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 39

Hele a mluvíš na ně že ti tak rostou? Prý se zjistilo že když na ně mluvíš nebo jim zpíváš, tak jim vlastně dopřáváš CO2 v ideálním poměru. Na druhou stranu kdybys jim nadával, tak se před tebou třeba chtějí schovat a raději rostou kořenama dolu, na to bacha!

Krásně čisté lepové desky, mušky také nejsou tvým problémem
EDIT: Omlouvám se ti za další příspěvek, omylem jsem to odklepl dvakrát, su hňup :-(

Old Post 07-01-2016 v 20:17 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 40

.

Old Post 07-01-2016 v 20:18 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Kytička roste Příspěvek č. 41

Ahojte, tak kytičku už mám jenom jednu, druhá vzala za svý holka. Od tý co žije nemám momentálně žádnou fotografii, ale jednou jsem ji stříhl a nyní jsem ve fázi ohýbání větviček, protože jinak by to nebylo možný. Zatím se mi podařilo na ní udělat 6 větví, jejichž vrcholky směle míří k bludičce 12w.. Jakmile budu s výsledkem, alespoň trochu spokojený, hodím sem nějakou foto.
Mějte se.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 17-01-2016 v 10:53 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Re: Kytička roste Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ahojte, tak kytičku už mám jenom jednu, druhá vzala za svý holka. Od tý co žije nemám momentálně žádnou fotografii, ale jednou jsem ji stříhl a nyní jsem ve fázi ohýbání větviček, protože jinak by to nebylo možný. Zatím se mi podařilo na ní udělat 6 větví, jejichž vrcholky směle míří k bludičce 12w.. Jakmile budu s výsledkem, alespoň trochu spokojený, hodím sem nějakou foto.
Mějte se.


Fandím ti ale překvapen nejsem,vzhledem k podmínkám se to dalo očekávat.Ta druhá na tom taky nebude nejlíp že ji raději neukazuješ že?Nebo myslíš že to dopadne a něco z toho bude?

Naposledy upravil AladinWarrior 17-01-2016 v 16:59 PM

Old Post 17-01-2016 v 11:26 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 43

No keď vravíš že je to prerastené koreňami- možno keby si mierne počas rastu hnojil, tak by sa korene šetrili. Rozhodne pridávaj ďaľšie príspevky, čakáme na to. Ja osobne ti fandím (y)

Old Post 17-01-2016 v 12:18 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 44

Ahoj

Urcite dej nejakej delsi resport, jsem zvedavej. Zvazis na dalsi kolo neco silnejsiho? (Za predpokladu ze bude dalsi kolo). Tve posty me bavi.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 17-01-2016 v 16:18 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 45

no pokud by mel nekdo zajem tak mam podobna dve svetla na patici e40 je to 2x zarovka jako tahle ale 21w tak muzete PM kdyby nekdo chtel
a at si rika kdo chce co chce led je budoucnost hlavne i v mikropestech
ja pod 2x 21w led udelal 6 automatu 40cm a priblizne 6x 5g kytka _

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 17-01-2016 v 16:38 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Aktualizace! Příspěvek č. 46

Děkuji za Vaše příspěvky a názory, kterých si velmi cením, protože mne samotného i vás obohacuje o zkušenosti.

AladinWarrior je to věc cti, hodně jsem teď nějaký čas sledoval videa na youtube.com o microgroowu, o pěstírnách, o kytkách, indoor, outdoor, čím se svítí, o tom jak se to dělá jinde.Jsou tam věci, ze kterých opravdu zůstává rozum stát. Slibuji Ti však, že nafotím svojeho Jacka a budeš moc sám posoudit (po zvážení podmínek) zda ta kytka stojí za to, nebo ne. Možná před lety bych ji ještě vyhodil, nyní z ní mám radost, protože je opravdu dobrá. Máš však pravdu, je tak hrozná, že ji radši neukazuju. Díky
P.S. Na brčko bude
kubok Já při růstu vůbec nehnojil, byl předhnojený substrát,ty kořeny jely jak blázen,pouze H2O v zálivce, také to teď řeším do budoucna, protože prostoru pro kořeny ty květiny mají opravdu málo. Ani nevíš, jak mi to udělalo radost, že mi fandíš,Děkuju. Problém s kořeny jsem začal řešit tak, že jednoduše vidličkou každé dva dny pořádně proreju vršek květináče. Zaprvé se dobře vsákne zalévání a provzdušní se možná kořeny, za druhé cítím jak to té kytce dělá dobře, ty kořeny rupaj, ale do dalšího dne se z toho vzpamatuje:-)
MethodMan Já to zítra, nejpozději pozítří nafotim a hodim to sem. Takže popořadě.Zvažuju dostat tam 3 kytky,mám 3 semínka Jacka Herera.Na druhé kolo se těš. Pak už se pomalu budu chystat na outdoor, času bude málo, už teď nad tím přemýšlím, co a jak. Každopádně pro druhé kolo zůstane až na pár změn všechno tak jak je teď. Uvažuji v hlavě, že bych dal jiné substráty, jiný systém zalévání, jiné uchyceni tak, aby kořeny byly spíše v roztoku, Také uvažuji o odvětrávání. O zvětšení pěstírny:-) Dobré by bylo i silnější světlo. A to se musím přiznat, že se mi začal líbit systém předpěstování kytek pod modrým světlem 18/6 a rovnou je přendat do druhé místnosti na květ 12/12 a furt dokola To je oproti semínkům a klonům strašlivý pokrok.
Pioneer001Co se týká LED budu s tebou souhlasit Jinak jsem vypozoroval, že pod Ledkama jsou ty kytky daleko silnější, nejsou tak vysoké, mají patra blíže u sebe, mají obrovské palice a méně jsou náchylné na choroby a škůdce. Nechceš mi sem připsat něco o těch automatech? Dík

Takže zatim

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 19-01-2016 v 10:00 AM

Old Post 19-01-2016 v 01:09 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Slíbené fotečky Příspěvek č. 47





Obr. 1,2,3,4 - microgroow s LED 12w tak, jak jsem ho stvořil.













Obr.1 je pohled ze shora. Podařilo se mi udělat 6 vrcholků, na které se můžete podívat. Do toho začali obrůstat i ohnuté větvičky uprostřed,což vítám.
Obr.2 S tím ohýbáním si rád hraji, je to fakt high relaxace.
Obr.3 Pohled pod sukni, ty staré listy? No, ale není to krása:-)


Obr.1 Tohle hnojivo jsem si nechal doporučit u nás v květinářství, zatím sním nejsou problémy, míchám dle návodu, zálivka 1x za 2dny.
Obr.2 Drát na ohýbání za 20,-. Je zelený, potažený PVC, takže nereziví, je pevný a zároveň se dá výborně tvarovat, pokud potřebuji silnější na větší tlak, prostě spletu dva dohromady.
Obr.3 Ještě jedno tričko, kterému jsem neodolával dlouho, hned při prvním praní jsem si ho obarvil, takže je teď pracovní. Na sezónu outdoor bude skvělý.
Obr.4 Takto mi na okně jdou právě hyacinty do květu, pěstování rostlin má široký záběr.







Hotovka A tohle je záběr z dnešního rána, asi 15 minut před zhasnuím lampy. Holka má za sebou tedy pěknou 12ti hodinovou šichtu. Řekl bych, že nevypadá zase tak hrozně, co říkáte? Jenom bych dodal, že byla docela legrace dostat všech 6 vrcholků do stejné výšky vedle sebe, tak aby byly stejně osvětlené a měli místo.







MethodMan - ještě jsem to ani nestihl dodělat a už jsi tu, zdravim:-) Ano větývky i stonek jsou opravdu silné, buď je to genetikou nebo to dělá to LED světlo. Myslím, že se ta síla odrazí i na květech. Co se týká přepínání na květ, tak jsem právě přepnul pane kolego. TEĎ! Dalším poznatkem je to, že ty rostliny nemají moc rády, když se snima často hýbe.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 19-01-2016 v 10:19 AM

Old Post 19-01-2016 v 09:36 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 48

No super, docela krásně se ti větví. A má teda monstrózní větývky, na to že neni ofuk.

Kdy budeš přepínat kolego?

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 19-01-2016 v 09:46 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5210320 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív