Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Odpovědi: Příspěvek č. 17

Pro všechny : tzv. posměváčky, pochybovatele, zájemce, ale i těm co mají opravdový zájem o pěstování i ty co mi to přejí: Když tohle světýlko, bludičku, odbyté osvětlení atd...či jak to nazýváte zavěsim v tmavé místnosti, třebas v koupelně u stropu, tak Vám všem tady garantuju, že pod ním vypěstuju 2m vysokou kytku a sundam z ní 400g - 450g. KONEC:-)

P.S: Pro AladinaWarriora , omlouvam se, samozřejmě jsou to holky, je to však Herer a tak časem se z nich staly pro mě kluci, tak to vyplynulo.
Pro kolesa nemel by si jsi u me toho zahradníka dělat? Mimochodem spinkat by jsi mohl, jak sam rikas v te skrince, ani nohy by ti nekoukaly.
Pro DOCtoma Oceňuji, že je nadále budeš sledovat, daří se jim dobře, pasivní ventilaci jsem tam měl, ovšem zalepil jsem ji, kazila mi vzhled vnitřku, takže teď už tam opravdu není.
Pro Bruno , tomu jsem poslal soukromý vzkaz s odkazem, snad mu pomůže.
Tak čauky kluci

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 21-12-2015 v 09:12 AM

Old Post 21-12-2015 v 08:48 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 18

Ale jo. Neznalost věcí dělá člověka šťastným. A o to tady jde. Tak ať ty stromy nepřerostou. Jen když už něco garantuju, tak bych za to dal ruku do ohně. Uděláš to? :-)))

Old Post 21-12-2015 v 09:19 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 19

me to bavi, budu sledovat :-)

Old Post 21-12-2015 v 10:17 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 20

Držim palce ať máš co nejlepší výsledek, ale přece jenom by sis měl o tom něco zjistit. Rušit pasivní ventilaci jen kvůli vzhledu? To jaksi nechápu..Budeš ,,ubližovat'' rostlině jen proto, že se ti nelíbí pár dírek? A myslet si, že pod 12w ledkou budeš mít 2m kytku je dost naivní. Čím větší kytka, tím větší potřeba živin, vzduchu a světla pro fotosyntézu a následný vývoj květů. To by pak neexistovali watáže jako třeba 1000w apod. Na co? Všichni by jeli pod 12w ledkou zavěšenou v hale a pod ní plantáž (když to přeženu). Zkus se nad tim zamyslet :-)

Thomas V.

Old Post 21-12-2015 v 16:29 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 21

Zajímavý počin zahradniku
Líbí se mi tvé přidrzlé připomínky a to jak v tom máš prostě jasno a jedeš si svoje bomby nic ve zlém, je to myšleno dobře a pozitivně
Tvůj Micro počin mě zajímá a budu sledovat tu tvou neukočírovanou jungli v lince
Jen bych tě rád upozornil na to, že pokud nebudeš dostatečně ohýbat nebo tam nedáš scroog, tak ti prorostou i šuplíky s příbory a nenajdeš ani tu lžičku na kafe
Tak hodně zdaru a k+ letí do začátku

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 21-12-2015 v 17:19 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 22

Zdravím
Ode mě to jako prudu neber v žádným případě.Je to trochu mimo to co se tady razí,ale stejně tenhle set up může jenom překvapit.
Fandím ti a doufám že tenhle report doděláš ať už dopadne jakkoliv....
Já plně chápu že sou mezi námi takoví co jim nejde o maximální výnosy o ten nejnabušenější room atd.Tady de o čistou radost z pěstování.
Jako další pozitivum vidím v tom že (snad) dokážeš že to jde i jednoduše,levně a diskrétně.
Já osobně sem zvědav sleduju a držím palec.Měj se.
Zdárek
Z

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-12-2015 v 18:57 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Poslední příspěvek pro rok 2015 Příspěvek č. 23



Milí kolegové pěstitelé:-), tímto dodávám svůj poslední letošní příspěvěk, neboť se roztáčí povinný kolotoč kolem svátků a konce roku. Zaprvé si ho chci také trochu užít, zadruhé si volného času moc neužiji. Všem, kteří tento grow sledují jsem připravil i nové tři fotografie. Mé dvě HOLKY se už mají dobře a protože kvetení potrvá 8 týdnů, říkám dopředu, jsem nucen tak jako tak na Nový rok přepínat na květ, neboť v březnu odjíždím na nějakou dobu pryč. (Byl jsem nucen zprovoznit pasivní odtah ). Také musím uznat, že svým growroomem jsem se vydal tak trochu po proudu, přesto mne to velice těší. Byl to opravdu celé jen a jen experiment a bude-li to jen trochu možné, budu v něm pokračovat, neboť mě těší Váš zájem a i u mě doma je to s kytí takové milejší :-). A kdo ví, třebas pro mě čeká na konci alespoň malá sladká odměna. Mimochodem - nezaštipuji, neohybám , nechávám přirozený růst a stavbu rostliny, tedy malý stromeček (nepochybně mě to však láká) . Na květ si teprve hnojivo připravuji, ještě si nejsem zcela jist (uvidim, dle nabídky u nás v květinářství). Loučím se tedy, všem Vám tady také držím palečky a teprve při přepínání na 12/12 - Ahojky...

Obr.1 Tak tohle je prosím pěkně obrázek nalepený na vnitřní straně dvířek, který někteří zvědavci mohli zkoumat, takže tady je zblízka. Je tam pro inspiraci holek, aby věděly jak mají vypadat.
Obr.2 Tohle je drenáž, o které jsem psal. Půjčil jsem si ji od posypových služeb na zimu a snad se na mě za ten malý pytlíček nebudou zlobit.
Obr.3 Holky dneska ráno, v jejich případě právě při zhasnutí, všimnete-li si pořádně, každa už má svého osobního zahradníka . Dnes je jim 14 dní, od semínka, a začínají mi lehce vonět :-)





Odpovědi: - Pro Techema - Já to risknu.
Pro DOCtoma - neudělám. neuvěřím tomu, ale kdo ví, třebas to tu někdo vyzkouší. Já obě ruce potřebuju.
Pro petr 616 - OK, řeknu to těm holkám
Pro Váchy 55 - Ty si zase zjisti něco o použití lamp (ne tady, na internetu), možná budeš mile překvapen, v ostatním s Tebou musím souhlasit.
Pro bruno.kudrnu - Ó, děkuji. Ovšemže, je to trochu mimo, protože jsem to tak podal, jinak je to pěstování jako každé jiné, se vším všudy. I k té pouhé radosti jsem se musel propracovat, jistě chápeš. Jinak děkuji moc :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 22-12-2015 v 12:47 PM

Old Post 22-12-2015 v 12:17 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Palec nahoru Sbohem 2015- welcome 2016 Příspěvek č. 24

Moji milí drazí,
nemám sice udělaný fotečky, ale pro ty, co to tady se mnou sledujete mám dobrou zprávu, kytičkám se daří, mají se čile k světu, nakonec jsem si rozmyslel i všelijaké zaštipování, dávám přednost přirozenému růstu a na konec si však budete muset všichni sahnout trochu do svěomí, protože pod LED12w si to pro květ připravuje velice zajímavé věci:-), Navíc oceňuju, že nedělám vůbec žádné zásahy, a kytí mi to vrací a js ouvelice zdravé a prospívají :-) Jsou nádherně tmavě zelené, bez jediné vady na kráse :-) Po Novém roce si určitě nějaké ty fotečky neodpustim. Sličné slečny se potřebují ještě trošku poupravit a až dotanu pokyn, můžeme je dát nejen sem, ale i je přepnout na květ. Jinak jsem navíc velice rád a chci tady všem poděkovat, za překročenou hranici 1000 návštěvníků, což mě těší a jsem rád, že je o tento thread - vidíte jak se učim, takový zájem.Třebas zrovna já jem ta mladá krev, o které se tady mluví, že by byla potřeba. Ještě bych se rád podělil o radost, kterou jsem si udělal, totiž, pořídil jsem si dvě trička od Groweru, už se těším, až mi přijdou. Mimochodem, prošel jsem si vyúčtováním za energie a těch 12w nikde nebylo vidět.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 28-12-2015 v 16:51 PM

Old Post 28-12-2015 v 16:07 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 25

Ty jsi skoro jako Horníček se Sovákem :-)

Old Post 28-12-2015 v 17:06 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 26

Mard - Můj nový avatar je pro tebe

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 28-12-2015 v 17:26 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Flowering time (weeks) - 8 Weeks Příspěvek č. 27



Vzhledem k tomu, že místa v kuchyňském growroomu ubylo, musel jsem přepnout na kvetení po 21 dnech růstu s mírnou rezervou pro následujících 56 dní, kdy bude Jack Herer vytvářet svoje květy. Grow LED 12w zatím šlape bez problémů, kytky taky, substrát jsem vůbec přihnojovat nemusel, pokojová teplota je vyhovující a odvětrávání nikomu nechybí. Jakékoliv anomálie při růstu se neobjevili, zálivka je stále čisté H2O, lepové desky jsou pro jistotu. Zatím čistá práce. Přidávám pár fotek a už teď se mohu těšit, co se bude dít při kvetení.

Pomaličku se mi začaly do představ vkrádat plány na Outdoor 2016 :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 30-12-2015 v 11:53 AM

Old Post 30-12-2015 v 11:31 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 28

Promiň ale tohle je fakt ftipný přepínat je v takovýhle velikosti bez absolutně vyplněnýho prostoru

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 30-12-2015 v 12:10 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 29

kreator: ale co, na špeka tam bude de hlavně o tu radost z pěstování a ta z toho je přímo cejtit...

slamacek: ten odtah bys ale mohl vyresit... a ani by to nemuselo vypadat esteticky spatne, (dira v zadni stene skrinky? nebo spodem coz sice neni idealni, ale porad lepsi nez nic, podle fotky by to nebyl zas az takovej problem...). Tem kytkam by se hned lepe dychalo (a rostlo).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-12-2015 v 12:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 30

Jen jde o to že pochybuju že už ukázaly pohlavní dospělost. Do tý doby je zbytečný přepínat stejně nezačnou kvýst.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 30-12-2015 v 12:38 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Zpět na růst :-) Příspěvek č. 31

Kreator1993 - ok, tentokrát jsem ti dal za pravdu, není to ani pár hodin, takže je vracím zpátky do růstu a začneme vyplňovat prostor. Máš muj souhlas.
Crazyben - je to focený tak, abys tu dirku nevidel, přesto na celkovém pohledu je vidět, ona tam je, díra v zadní části skřínky.

A tu větší kytku štípnu a just jo! Ach jo, nějak povážlivě se nám to začíná kývat, čau kluci (A hele, už jsem stálý člen)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 30-12-2015 v 14:08 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 32

Zajímavý. Jsem zvědavý na výsledek
držím palce

Old Post 03-01-2016 v 08:11 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4824270 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív