Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Grow Max 150W // Test
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 17

Tak zo sem rad, ze jsem te potesil a mam zasluhy, alespon za hlasite koukani:-) To vis, moje dve holky pod LED 12w, to je jina liga, mimochodem, taky jsem mel jednu mensi, ted uz ji dorostla :-) tak cau

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 25-12-2015 v 15:41 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 18





tak malej up nsk 41/12. AO se zacaly tak kacet, ze mi to nedalo a vsechno sem vyndal, jeste jednou je totalne procisti od spodku a privazal je k tyckam, at se tak neklati a udrzi se na nhoach. spodary sem ocesal i SS a EDNIKum. pekne to kyne. trochu nmi pripada , ze je to ocesani na dev dva zastavilo, holt mensi stres. staci, at uz jen naberou na tvrdosti a hutnosti a parada. SS uz je krasne obsypany a EDNIK dela solidni centraly. LOG uz zacal taky vonet a AO jsou cerstvy mandarinky. jen at to este nakyne a dela radost dal:-) mir a slavu


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 01-01-2016 v 13:21 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 19






up. palicaci palicaty. par fotek za svetla.uz to pekne houstne a kyne. pomocnej klacek je jim skoro k nicemu, pac sou tezsi a tezsi a stejne se bortej:-) krasne vune uz se jich nemuzu dockat!


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 05-01-2016 v 09:14 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 20






V rychlosti malej up. nsk zacal flush davam jim poslednich 14 dnu zivota by voko. Vsechno jsem vyndal ze skrine vycistil a prolil poradne vodou. Bohuzel se mi povedlo je jeden den nestihnout zalejt a dva AO to nedali a padly jim listy. Zijou a kvetou dal, ale zalitnujou si palice, shit. Jinak AO se furt nechce ztvrdnout. Furt mi to pripada ridky, holt sativa dominant. Doufam, ze to este dozenou, kazdej den se zlepsujou. Nektery AO jsou uzasny a neskutecne vonej po mandarinkach. nic takovyho jsem este necejtil, hrozna laskomina. SS je tvrdej jak sutr, LOG zacina smrdet a je taky tvrdej, stejne tak AI. Ta zacala fakt pekne vonet do ovocna. EDNIK v tomhle setupu jede skvele a posudte sami fotky s plzni, na 150w to neni uplne nejhorsi ne?:-)


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 20-01-2016 v 13:15 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 21





nsk kosa vseho. ctyri kytky uz sly driv. na fotkach ednici a pak shark shock. SS je sutr a ednik natklej do zlobiva. AO krasne voni, ale je to sativa dominantni pheno a palice nejsou takovy sutry, jak bych si pral. je to dany samozrejme i watazi. log a ai tvrdy taky kamen. Na nakou dobu mi to bude stacit


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 01-02-2016 v 10:15 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 22

Ahoj, jak to dopadlo? kazdopadne to mas moc hezky a k+ leti

Old Post 20-02-2016 v 09:08 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 23

Super, super, super , Já to K-ko dám taky...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 20-02-2016 v 11:07 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7521150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív