Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nákresy boxů!!! Přidejte svůj...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15
Co si myslíš o tomto?
Jsem rád, že jsem si toho všiml.
Přečtení tohoto threadu mi zničilo den!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
klomfar
Nový Člen

Karma uživatele klomfar - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 225


citace:
Původní příspěvek od koles
Koukáš, že máš ta patra propojená větráčkem, to by mohl být problém kvůli světlu, pokud bys v jednom patře chtěl mít kytky na růstu a v druhém na květu..


To mi taky docvaklo tak sem zpachtil takovejhle výmysl s důmyslnym vnitřkem na ten větráček a vypadá to funkční

Old Post 23-12-2015 v 21:54 PM
klomfar je offline   Profil uživatele klomfar   Find more posts by klomfar   Foto galerie člena klomfar   Click here to Send klomfar a Private Message   Add klomfar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele klomfar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xaphan69
Nový Člen

Karma uživatele Xaphan69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 3  

Obecné Zkušenosti se skříní Příspěvek č. 226

Zdravím, chci se zeptat nemáte zkušenosti s boxem typu "JYSK DUMHUS - skříň" viz. foto jsou od 350 za malé 46*60*150; 550 za 46*100*150? Případně názor? Kdyby se to polepilo zevnitř reflexní bylo by to stále na prd, jelikož je to měkké?

Chci být letos IN, tak sbírám info .

Je to skládací potvora, takže má i jakousi přidanou hodnotu oproti ledničkám a starým šatním, obráceným stolům.

http://cdn3.jysk.com/getimage/web.large/59674

Old Post 11-03-2016 v 06:50 AM
Xaphan69 je offline   Profil uživatele Xaphan69   Find more posts by Xaphan69   Foto galerie člena Xaphan69   Click here to Send Xaphan69 a Private Message   Add Xaphan69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 227


Už dlouho přemejšlim nad micro verticalem. Nějakou představu už zhruba mam (nastíněná na obrázku), ale chtěl byl se zeptat na pár technickejch věcí který by mě při stavbě mohli potkat.

Na začátek chci říct že chci svítit 200w CFL (příp. 100w HPS), ale vůbec netušim jak velký to mam postavit abych si nerval vlasy že se to pálí nebo naopak že to neni dosvícený. A jestli má cenu to třeba dát do malý cooltuby?

Viděl sem tu spoustu pěknejch kalfasů, ale chci postavit spíš jen malou konstrukci s fólií a navrch s deskou na ktery by blo upevněný malý stínítko světlo a odtah, mam ale trochu strach z vibrací co myslíte?

A nejdůležitější otázka... mam udělat síť i zespoda a proplést tam další paličky (box of green, nemýlím li se) nebo je lepší to nechat volný a foukat tudy čerstvej vzduch?

Budu rád za každou připomínku nebo tip.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-04-2016 v 14:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romanrenz
Nový Člen

Karma uživatele romanrenz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1  

stinidlo Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Zajímalo by mě , jestli máte někdo stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W , případně na jaký prostor ho používáte na 250w nebo 400w. Je tu někdo kdo tam má třeba 2* 250w ??????????????



celkem pohoda mam toto stinidlo a 400w GIB PRO 120x120 to bezproblemu pokryje

Old Post 19-02-2017 v 20:35 PM
romanrenz je offline   Profil uživatele romanrenz   Find more posts by romanrenz   Foto galerie člena romanrenz   Click here to Send romanrenz a Private Message   Add romanrenz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 229


Zdravím. Nákres nemám. Skříň je cca 80x180 a vysoká 200. Přívod vzduchu je z kotelny kde je stále 22 stupňů. Odtah je nad střechu druhým komínem. Musím tam dávat pachový filtr? Dík za názory.

Old Post 13-04-2019 v 15:27 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 230


Čau čau, zatím přidávám jen narys mého plánu. Komponenty se budou ještě určitě ladit aby to bylo vše ideální no moje představa je zatím taková. S tím že skříň pro matky a pro řízky si budu vyrábět sám a na míru. Uvidí se kam až daleko dotáhnu tento projekt 🙂 jinak bubblery budu určitě měnit. Našel jsem mnohem lepší.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 27-05-2019 v 00:48 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4825840 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív