Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bong - výběr,tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jaký preferujete bong?
Skleněný+percoolatory+předchladič
Skleněný+percoolator
Skleněný+předchladič
Obyč skleněný
Plastový
Nepoužívám
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Bong - výběr,tipy,pokec Příspěvek č. 1


Zdarec lidi,nedávno sem narazil na hrubý bong(viz obrázek),ale u výrobce není skladem,žeby ho nějaký český eshop naskladnil a nechce se mi to moc objednávat z německa
neví někdo o podobném bongu,který je skladem buď u výrobce nebo už v CZ shopu někde?...hlavní podmínkou je aspon 60cm,7mm - 9mm sklo a percoolatory díky za tipy

Naposledy upravil miravlak 29-04-2016 v 09:35 AM

Old Post 28-07-2015 v 13:50 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 2

hmmmm....a to čištění
tak co vole? už ti vrátili papíry?

Old Post 28-07-2015 v 21:11 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 3

joo dávno minulý rok v červnu od té doby bonguju jen když marodim 14dní nebo vánoce,celozávodka ) vlastně jak pak nemusím týden řídit nestojí to znova za to :P .. nad čištěním sem už vyzrál...stojí obyč odlakovač na nehty a sůl ,pak to pákrát propláchneš vodou a je jak nový a za pár kaček.....momentálně vyhlížím nějakého nového miláška,když už sem omezený kdy můžu,tak ať je to aspoň stylově

Old Post 29-07-2015 v 13:53 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 4


hip,hip hurááá ,začali vyrábět úplně ten samý jen má místo 63cm jen 58 xD takže narok mám jasno

CRYSTAL GRACE GLASS TREE BEAKER BONG

Old Post 26-11-2015 v 11:15 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

Osobně bych doporučil spíše honeycomb... Mám možnost porovnání (doma mám) triple honeycomb oproti triple percu (má kámoš) a honey je prostě dál... Navíc, honey čistí tak nějak jinak, že kouř je doopravdy delikátní...

Old Post 02-12-2015 v 17:43 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 6


citace:
Původní příspěvek od Tellur
Osobně bych doporučil spíše honeycomb... Mám možnost porovnání (doma mám) triple honeycomb oproti triple percu (má kámoš) a honey je prostě dál... Navíc, honey čistí tak nějak jinak, že kouř je doopravdy delikátní...


já stejne používám jeste predchladice atd ale ten honey se mi taky libi,jen se mi nelibi v jakých je bongach vetsinou to ma podstavec a to přímo nenavidim,mam radsi ty banky

Old Post 03-12-2015 v 16:53 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 7

Ty kravooo.To uz je normalne zbran to musi sekat hlavy Sem na bonga nikdy nebyl,ale tohle bych si nechal libit.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 03-12-2015 v 17:07 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 8

joo já sem v tom našel zalíbení hned v prvním bongu co sem kdy zkusil první se tady jelo ze skleněnek,pak došli do hry kýble pak sem koupil svůj první skleněný bong a už bych to za nic nevyměnil není nad to si zabublat

Old Post 03-12-2015 v 18:32 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 9

Roky jsem nosil s sebou v batohu plastovej 30cm bong, kterej byl legendární - kdo z něj z našeho města nehulil jakoby nebyl. Každopádně časem se tak zašpinil, že jsem se rozhodl pořídit 40cm skleněnej a na ten jsem nedal dopustit. V jedný slabší chvíli, kdy jsem si řekl, že už nebudu hulit, jsem jej prodal kamarádovi a od té doby bong nemám. Při mé frekvenci hulení mi ale ani nechybí

Don't worry, be happy!

Old Post 06-12-2015 v 09:31 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 10

Jako jo,taky už hulím jen nárazově,ale nedám na něj dopustit když už jednou za čas,tak pořádně a stylově xD

Old Post 09-12-2015 v 22:20 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 11


čau čau tak se taky pochlubim se svým hybridem
dlouho jsem chtěl takovou skládačku a až teď vidim co sem všechno vdechoval za hovna je to bomba, dá se tak stáhnout i fakt narvanej kotel a příjemnej pomalej nástup a né tkový ty rychlý trcky
a jde vidět jak hned po prvním uhlí je ten kouř čistej že neni ani zasraný sklo

Uhlí --> Voda --> Uhlí --> Voda --> Voda --> Led

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 20-12-2015 v 13:17 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Dope420
čau čau tak se taky pochlubim se svým hybridem
dlouho jsem chtěl takovou skládačku a až teď vidim co sem všechno vdechoval za hovna je to bomba, dá se tak stáhnout i fakt narvanej kotel a příjemnej pomalej nástup a né tkový ty rychlý trcky
a jde vidět jak hned po prvním uhlí je ten kouř čistej že neni ani zasraný sklo

Uhlí --> Voda --> Uhlí --> Voda --> Voda --> Led


To se musí super čistit

Old Post 20-12-2015 v 22:29 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777


To se musí super čistit


To si piš když sem si přes to dal první kotel tak sem čuměl s tim že to nějak nefunguje, protože z klasickýho bongu dostaneš hned facku nebo do miniuty seš high ale tady ne.. tady to stáhneš a až třeba do 5ti minut teprve cejtíš nájezd je to fakt příjemná změna, ušetří mi to hoodně umejvání a dokonce to bongo ani nesmrdí !!

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 22-12-2015 v 17:43 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 14

mě teď zaujala značka ROOR, ti mají taky zajímavý equip......
http://roor.de/

Old Post 26-12-2015 v 16:49 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Dope420
čau čau tak se taky pochlubim se svým hybridem
dlouho jsem chtěl takovou skládačku a až teď vidim co sem všechno vdechoval za hovna je to bomba, dá se tak stáhnout i fakt narvanej kotel a příjemnej pomalej nástup a né tkový ty rychlý trcky
a jde vidět jak hned po prvním uhlí je ten kouř čistej že neni ani zasraný sklo

Uhlí --> Voda --> Uhlí --> Voda --> Voda --> Led



To jsi kupoval jako kombo nebo postupně?

Old Post 26-12-2015 v 16:50 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777



To jsi kupoval jako kombo nebo postupně?


Zdar, nejdrřív jsem si koupil jen to klasickej bong bez tý baňky na vodu a uhlí...pak mi to ale přestalo stačit jestli si budeš pořizovat tyhle skla, tak si k tomu tyhle baňky kup radši hned, protože určitě ti to taky přestane stačit a ušetříš pak čas s mytím a budeš hulit zdravě

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 27-12-2015 v 12:10 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5130720 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív