Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Databaze hnojiv
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Ma tenhle thread smysl?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
nj marketing a bussiness...kupte vsecky flasky bude to o dveste procent lepsi :-D
abych nebyl OT,tak pridam svou zkusenost s plagronem a s cannou...canna bio flores + pk 13-14,lepsi volba jak plagron alga bloom+ green sensation...


ja pouzivam plagron alga bloom a k tomu pk13/14 od canny (+ AN rhino skin na lepsi stonky)... sice lidi rikaj ze by se nemely michat dve znacky ale ph je v pohode a kytkam je asi jedno jakej vyrobce ma logo na lahvi od hnojiv (btw. neleju to dohromady do jedne zalivky ale vzdycky to stridam, jednou plagron, jednou canna)
jinak ten green sensation je pekne predrazena kravina imho, jel jsem to jedno kolo a nic jsem nepoznal ze by to delalo... kytky proste placebem neojebes a ani je nezajima kolik jsi za ty hnojiva vyhodil penez samozrejme...

Old Post 18-01-2015 v 12:30 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
jo uz jsem to pochopil, vyrobce chce aby jsme to tam lili vsecko dohromady a ono se to vyvazilo, ale nejprijde mi jako nejlepsi reseni kazdou zalivku michat 3 komponenty dohromady, fakt to neni moc prakticky... navic se to kupuje v celku a pocitaj i s tim, ze budeme hnojit na rustu, coz mi prijde v hline jako zbytecnost, kdyz je predhnojena na minimalne 2 tydny dopredu (za 3 tydny prepinam)... ja napriklad vubec neresim rustovy hnojiva proto mi prijde takhle znacka spatna, protoze kdybych si od nich kupil jenom tu slozku B, tak k tomu stejne budu muset neco dokupovat co obsahuje dusik a jiny latky...


Nechapu na co si furt stezujes,namichat 3 slozky neni nic sloziteho pokud nejsi nahodou nesvepravny.u jidb muzes koupit prece hnojiva i zvlast,nemusis kupovat set.a ne kazdy jede hlinu takze spousta lidi hnoji uz od zacatku.je tva volba co chces jet a nemusis tu hned hanit neco co svou lenosti nejsi schopny pochopit.



Old Post 18-01-2015 v 13:19 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od breakbeat


ja pouzivam plagron alga bloom a k tomu pk13/14 od canny (+ AN rhino skin na lepsi stonky)... sice lidi rikaj ze by se nemely michat dve znacky ale ph je v pohode a kytkam je asi jedno jakej vyrobce ma logo na lahvi od hnojiv (btw. neleju to dohromady do jedne zalivky ale vzdycky to stridam, jednou plagron, jednou canna)
jinak ten green sensation je pekne predrazena kravina imho, jel jsem to jedno kolo a nic jsem nepoznal ze by to delalo... kytky proste placebem neojebes a ani je nezajima kolik jsi za ty hnojiva vyhodil penez samozrejme...



Tak proc pouzivas pk13/14, kdyz podle tebe greensensation je zbytecna vec? Vzdyt je to skoro jedno a to same pane odborniku pres slozeni hnojiv jinak jak pise yabasta, tak namichat 3 slozky musi zvladnout bez problemu i cvicena opice , ostatne u vetsiny hnojiv musis michat vice veci dohromady a z jakeho duvodu asi???? To je snad jasny ne?? jedu uz nekolikate kolo JIDB a nemuzu si je vynachvalit, ale jestli nekdo ma s nima spatnou zkusenost, tak sem s konkretnim pripadem...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 18-01-2015 v 17:25 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 164

citace:
Původní příspěvek od breakbeat


ja pouzivam plagron alga bloom a k tomu pk13/14 od canny (+ AN rhino skin na lepsi stonky)... sice lidi rikaj ze by se nemely michat dve znacky ale ph je v pohode a kytkam je asi jedno jakej vyrobce ma logo na lahvi od hnojiv TAK JESLI DOBRE POCITAM JSOU TO 3 ZNACKY.....


(btw. neleju to dohromady do jedne zalivky ale vzdycky to stridam, jednou plagron, jednou canna) TO JE JISTE O MNOHO JEDNODUSI A PRAKTYCTEJSI NEZ NALEJT ZE TRI LAHVICEK DO JEDNY KONVE A ZALEJT::::
jinak ten green sensation je pekne predrazena kravina imho, jel jsem to jedno kolo a nic jsem nepoznal ze by to delalo... JESLI JSI NEPOZNAL ZE TO NECO DELA TAK JSI ASI SLEPEC A NEZNAHUL (skus ject pulku s a pulku bez) samo kdyz tam lejes boostery a pkcka od jinejch znacek je to pak spise kontraproduktivni... proc je to asi kvetovej doplnek k plagronu.... asi pac doplnuje to co jim tam normalne chybi bo je toho malo zatim co u jinejch hnojiv muze bejt toho samyho dos a ty to pridanim gs jen predavkujes jednoduchej priklad na JINB jedna jejich slozka obsahuje nezanedbatelny mnoztvi vitaminu B+ (vybornej na koreny) jenze kdyz k tomu pridas este plnou davku korenaku zalozenyho na Becku tak to akorat prdavkujes a efekt nebude zadnej ba i mozna opacnej nez bys cekal)


kytky proste placebem neojebes a ani je nezajima kolik jsi za ty hnojiva vyhodil penez samozrejme...

to jiste ne ale hnojiva kuli tomu ze je neumis pouzit nemusi byt nutne na hovno tak tu neplkej hlouposti.

jinak kdyz se na to podivam chemicky jako ty tak je stech u nas dobre dostupnejch canna dle myho TOP

Old Post 18-01-2015 v 17:59 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 165

astronatre ja sem jel kolo stejny na chlup jednou s GS a jednou bez...rozdil byl asi 30 nebo 40g...pri 600w,takze zadna slava se nekona...za to s tou cannou sem spokojenej jak zelva,v tom s tebou musim souhlasit,taky tomu fest pomohla trichoderma kerou sem driv nedaval...

Old Post 18-01-2015 v 19:28 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 166

zdravim, trochu ozivim starsi diskuzi ohledne hnojiv. zajimalo by me jestli jedete klasickou cannu nebo jste zkusili biocannu? porovnaval nekdo ? a co treba advanced nutrients? mam v planu pristi kolo zkusit AN, mam od nich objednane hnojiva tak pak napisu jak to dopadlo, ale tu biocannu bych v budoucnu taky rad vyzkousel. diky za odppoved

Old Post 20-06-2015 v 23:05 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokojumbo
Nový Člen

Karma uživatele kokojumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 167

bio cannu sem jel ajedu semspokojenej.... ale ted jsem na cannafstu vyhral hnojiva mills. a chtel bych je zkusit ale nemaj oznaceny lahve etiketami nybrzjen cisly a janevim co je co.... nekdo nejaky zkusenosti?

Old Post 13-11-2015 v 12:31 PM
kokojumbo je offline   Profil uživatele kokojumbo   Find more posts by kokojumbo   Foto galerie člena kokojumbo   Click here to Send kokojumbo a Private Message   Add kokojumbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 168

Mam takovej dotaz, klasicky sem chtel koupit vermikompost a uz se prestal vyrabet, nejakej napad co tam dat mist toho ?

Old Post 13-11-2015 v 20:15 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 169

citace:
Původní příspěvek od petr616
Mam takovej dotaz, klasicky sem chtel koupit vermikompost a uz se prestal vyrabet, nejakej napad co tam dat mist toho ?


Proč by se měl přestat vyrábět?!? http://www.ekovermes.cz/index.php/produkty

Jinak pro informaci, vermikompost neni hnojivo a tak to nepatří do tohoto threadu.

Old Post 14-11-2015 v 02:36 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokojumbo
Nový Člen

Karma uživatele kokojumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 170

ma nikdo ty mills nutrients?

Old Post 01-12-2015 v 12:55 PM
kokojumbo je offline   Profil uživatele kokojumbo   Find more posts by kokojumbo   Foto galerie člena kokojumbo   Click here to Send kokojumbo a Private Message   Add kokojumbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 171

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
jo uz jsem to pochopil, vyrobce chce aby jsme to tam lili vsecko dohromady a ono se to vyvazilo, ale nejprijde mi jako nejlepsi reseni kazdou zalivku michat 3 komponenty dohromady, fakt to neni moc prakticky... navic se to kupuje v celku a pocitaj i s tim, ze budeme hnojit na rustu, coz mi prijde v hline jako zbytecnost, kdyz je predhnojena na minimalne 2 tydny dopredu (za 3 tydny prepinam)... ja napriklad vubec neresim rustovy hnojiva proto mi prijde takhle znacka spatna, protoze kdybych si od nich kupil jenom tu slozku B, tak k tomu stejne budu muset neco dokupovat co obsahuje dusik a jiny latky...

Tak ony ty Jungle jsou hlavně hydroponická hnojiva,ja je ted jedu v kokosu a zatím v pohodě akdyž míchám 10L kýbl zálivky tak dám nejdrív podle tabulky květovku a potom přidávám to A +M podle toho jestli tam chci více růstového nebo enzymů a EC si stím pěkně nastavím jak potřebuju..za mě zatím spokojenost


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 04-02-2016 v 12:54 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 172

Zajímal by mě váš názor, jestli teoreticky by mohl mít Cannazym (enzymy s přídavkem 12 vitamínů z pouštních rostlin, PK |0-2-1 ) určitý pozitivní výsledek na mladé sazenice ve formě postřiku.
Budu rád za každé vyjádření vašho názoru

Old Post 23-10-2016 v 10:47 AM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 173

Tak já žádné takové chemické sračky nekupoval. Jeden týden sem hnojil skvašenýma koňskýma kobilincama a další týden skvašenýma kuřincama ... 14 dní před sběrem jen čistou dešťovou vodu. Nic víc. A úrodu mám super.

Old Post 23-10-2016 v 12:47 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panel
Nový Člen

Karma uživatele Panel - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 6  

Obecné Příspěvek č. 174


[účet odstraněn]

Old Post 01-11-2016 v 17:31 PM
Panel je offline   Profil uživatele Panel   Find more posts by Panel   Foto galerie člena Panel   Click here to Send Panel a Private Message   Add Panel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 175

Čaute bando , měl bych možná "blby dotaz" ale mě to nedá , koupil jsem si poprvé booster od AN , Big Bud coco, trošku jsem stím zatřepal a teče mi teď z toho , takové tuhé "mlíko" je to v pořádku ? Nebo mi to hnojivo umřelo :-D

Old Post 19-07-2017 v 11:40 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 176

Ahojte,

uvažujem nad zmenou hnojív, ktoré momentálne používam. Nie žeby som nebol spokojný, ale prečo neskúsiť niečo iné?

Pěstím v aere, po prečítaní odporúčaní a skúseností som viac menej rozhodnutý pre Metropy, okom však blúdim aj po hnojkách od Advandced Nutrients. Pre ktoré by ste sa rozhodli vy?

Dík
An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 14-09-2017 v 13:37 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2007 - OBM hnojivo - 16 odpovědí
16-07-2004 - spotřeba hnojiv - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2368970 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív