Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II. Příspěvek č. 1

Pokračování tématu "Kde všude se dá sadit aneb tipy kde I.

Old Post 21-04-2014 v 23:19 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slime
Stálý Člen

Karma uživatele Slime - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 2

Toto je môj rajón, ček it


https://lh4.googleusercontent.com/-hb4u3jDG6xQ/U26UImTO4dI/AAAAAAAAE1E/b5EQ5slu4s4/w1118-h669-no/2014-05-06+18.18.47.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-YP_3eofXg34/U26UNXvahOI/AAAAAAAAE1Q/-S-KaGAMpEY/w1118-h669-no/2014-05-06+18.18.50.jpg

Naposledy upravil Slime 11-05-2014 v 12:14 PM

Old Post 10-05-2014 v 22:07 PM
Slime je offline   Profil uživatele Slime   Find more posts by Slime   Foto galerie člena Slime   Click here to Send Slime a Private Message   Add Slime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amatér
Nový Člen

Karma uživatele Amatér - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3

Bydlím na vesnici,kde moc čorek myslím není,příští rok chystám zasadit kytky na různých místech a naznačit si je na google earth a dělat si obchůzky,víte co,sklidí vám jedno místo a třeba další 4-5 zůstanou :3 A ještě bych měl otázku:Lze pěstovat kytky venku v květináčích,mám takové super místo,ale je tam položených hodně břidlic,tak bych květináče dal na to,co vy na to ? Díky moc.

Old Post 30-05-2014 v 16:17 PM
Amatér je offline   Profil uživatele Amatér   Find more posts by Amatér   Foto galerie člena Amatér   Click here to Send Amatér a Private Message   Add Amatér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Amatér
Bydlím na vesnici,kde moc čorek myslím není,příští rok chystám zasadit kytky na různých místech a naznačit si je na google earth a dělat si obchůzky,víte co,sklidí vám jedno místo a třeba další 4-5 zůstanou :3 A ještě bych měl otázku:Lze pěstovat kytky venku v květináčích,mám takové super místo,ale je tam položených hodně břidlic,tak bych květináče dal na to,co vy na to ? Díky moc.

Ahoj jasně že to jde venku v květináčích, pár témat už tady bylo. A čím větší květináč, tím větší kytka
Peace, ať to roste!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 30-05-2014 v 16:23 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amatér
Nový Člen

Karma uživatele Amatér - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

Díky techem,máš moc luxusní alba zvlášt Balkon 2013,můžu se tě zeptat,jestli jsi kupoval semínka na netu,nebo sehnals někde inde ?

Old Post 30-05-2014 v 18:01 PM
Amatér je offline   Profil uživatele Amatér   Find more posts by Amatér   Foto galerie člena Amatér   Click here to Send Amatér a Private Message   Add Amatér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Amatér
Díky techem,máš moc luxusní alba zvlášt Balkon 2013,můžu se tě zeptat,jestli jsi kupoval semínka na netu,nebo sehnals někde inde ?

Díky moc za pochvalu, semínka jsem měl loni od kamaráda, vytáhl to z pytle co koupil a byl to docela maras model, ale nepodařilo se mi ho udržet do letosní sezony a letos jsem sadil od kamaráda Afghana a Purpla a měl jsem svého lemona a NoName(nějaká fialka). Z Afghana jsem udělal klony a Purple byl samec, tak jsem nechal jeden klon prcnout v boxu tím purplem a stihl jsem semena sklidit a už je mám zasazené a rostou jak divé. Lemona jsem vyhodil, byl to hybrid. Takže teď jedu Afghany z řízků a ze semen NoNamky a AfghanXpurple

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 30-05-2014 v 19:11 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 7

Jo a ještě mám 3ks Shiva Skunk, taky od kamaráda

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 30-05-2014 v 19:14 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amatér
Nový Člen

Karma uživatele Amatér - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Pěkný,myslíš že je lepší si koupit semínka z netu nebo si sehnat od kamaráda,nebo si vytáhnout ty co jsou v pytli,který si koupíš ?

Old Post 30-05-2014 v 21:29 PM
Amatér je offline   Profil uživatele Amatér   Find more posts by Amatér   Foto galerie člena Amatér   Click here to Send Amatér a Private Message   Add Amatér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 9

myslím, že lepší je podívat se tady po bazaru a koupit od některých členů co jsou na bílé listině, co jsem si tak četl, tak mají dobré crossy vlastní produkce a za luxusní peníze a i z pytle co vytáhneš, tak za zkoušku nic nedáš

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 31-05-2014 v 08:32 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od techem

...Lemona jsem vyhodil, byl to hybrid.....


Ahoj, myslel si tím hermafrodita, nebo je hybrid něco, co neznám, ale měl bych? c: Díky


Skleník2014

Old Post 02-06-2014 v 20:59 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podivin venda
Nový Člen

Karma uživatele podivin venda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 11

High,
chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost s pěstováním v 1000+n.m.v jak s automatama tak s klasikama ? jde mi o ranní teplotu

Old Post 13-06-2014 v 15:28 PM
podivin venda je offline   Profil uživatele podivin venda   Find more posts by podivin venda   Foto galerie člena podivin venda   Click here to Send podivin venda a Private Message   Add podivin venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Mankey


Ahoj, myslel si tím hermafrodita, nebo je hybrid něco, co neznám, ale měl bych? c: Díky

Byl to hybridek, měl 3cípé listy, místama jem s jedním cípem listy, slabé stonky...prostě nepodarek

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 13-06-2014 v 18:53 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Obecné Outdoor priprava na 2016 Příspěvek č. 13


Hojte, jsem tu nový (tedy nově reglý, ale už jsem tu byl několikrát z důvodu zájmu a teprv teď jsem se ohodlal pustit do pěstu).

Byl jsem obhlídnout místo za zahradou, kde se za ním tyčí pískovcová skála a jsou tam listnané stromy, pak nějaké keře. Zajímalo by mě jestli půda co je zde je kvalitní.. Já tomu moc nerozumím, vím jen že je to hlína ) Pak dále hned u skály se už půda mísí s pískovcem... Všiml jsem si, že tam rostou kopřivy,tj. je to dobré místo na pěst?


Jinak je to trochu schované za těmi stromy, a slunce tam jen prosvítá od rána a teprv od poledne do stmívání tam svítí slunce přímo.

Co jsem se tam díval teď, tak je to tam obrostlé nějakým plevelem/keři... Tak asi by bylo nejlepší to tam nějak rozkopat, abych to měl "čerstvé" na sázení přiští rok, co myslíte? Posílám fotku, zda je ta půda ok?

Můj nápad je, že si nejprv vysadím semínka za oknem, pak je dám do květináčů a budou na růst na zahradě na místech, kde je přímé slunce od rána do večera. Po nějaké době růstu, kdy už budou kytky trochu silné, tak je nechám přesadit na to místo.. Myslíte, že to takhle bude dobré nebo by pro kytky při konci růstu a celém květu bylo nejlepší mít pořád celé slunce..?

Old Post 08-11-2015 v 21:29 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 14


dalsi fotka.. (nevim proc ale limituje me to tady na max 1 fotku :S )

fotka je to mistecko kde rostly koprivy hned u te skaly, tj mozna dobra puda?

Vse focene vcera..

Old Post 08-11-2015 v 21:33 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 15


poslední fotka a koncim s spamovanim

Fotka je to místo kde je smět keřů, plevele atd a kde by to bylo pro me nejidealnejsi sazet.. jenze mozny problem s sluncem viz prispevek vyse

Old Post 08-11-2015 v 21:35 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 16

Hele a nemůžeš si raději zasadit pár kytek na zahradě? Třeba pár autoflowerů s výškou do 1m by mohlo stačit na první grow. Až ty stromy totiž na jaře zase nahodí listy, tak tam světla moc nebude. Chce to lepší místo, jižní svah, zarostlý třeba šípkovými růžemi popřípadě kopřivama (pod těma je navíc často i dobrá půda). Pěkně vyklestit okolo a můžeš řešit přípravu. Ta skála navíc může lákat horolezce, turisty atd.. = vyšší šance odhalení a ukradení. Pokud je navíc naproti patě té skály protisvah, tak ti tam v noci bude stékat chladný vzduch = větší riziko přízemních mrazíků, pomalejší růst atd.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 09-11-2015 v 06:45 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2014 - Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde I. - 1062 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6132740 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív