Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dutch Passion - hermatění - genetický problém ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 65

Letos venku AutoMazar, Think Different a AutoBlueberry v pohodě kromě dvou AM, ti zhermili. Ale ta odolnost vůči plísni je naprosto tragická...

Old Post 13-09-2014 v 20:04 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 66

tak co, tak jak. Nekdo nejake nove info ohledne hermeni?

je to koníček

Old Post 06-03-2015 v 21:29 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shiva166
Nový Člen

Karma uživatele shiva166 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 67

Minule leto power Plant regular kličivost 8/10 pět samcu tři hermači.

Old Post 06-03-2015 v 23:37 PM
shiva166 je offline   Profil uživatele shiva166   Find more posts by shiva166   Foto galerie člena shiva166   Click here to Send shiva166 a Private Message   Add shiva166 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 68

Právě mám rozjetou objednávku od DP. Ale po přečtení jsem docela zaskočen.
Takže semena nedoporucujete? Nerad bych po vložení velké investice byl zklamán. Za rady díky

Old Post 07-03-2015 v 13:06 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Jeraldino
Právě mám rozjetou objednávku od DP. Ale po přečtení jsem docela zaskočen.
Takže semena nedoporucujete? Nerad bych po vložení velké investice byl zklamán. Za rady díky

Čau,

Psal jsem to už někdy dříve, ale napíšu to klidně znova.

V roce 2013 jsem měl 5 fem. Shamana a Frisian Dew. Kličivost 9/10. Pohodovej růst, ŽÁDNÝ HERMENÍ. Akorát shaman neni moc odolnej, co se plísně týče. Minulý rok jsem měl blueberry a Euforii. Teda byly to řezy, ale naprosto skvělý. Já mám s DP jen kladnou zušenost. Ale bohužel spousta lidí v posledních letech ne. Už jedou spíše na kvantinu, než na kvalitu. Asi bych už od nich nic nebral.

Pokud chceš jet outdoor, šáhni po fast version od sweet seeds. Opravdu jsou hotový do 25. září. A pokud indoor, tak se mrkni v inzerci po šnyclech, dost lidí má maminy z reg. semínek od DP.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-03-2015 v 13:50 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 70

Ve středu mě došla objednávka od DP masterkush z pěti feminizovaných semen nevylezlo ani jedno

Old Post 07-03-2015 v 17:03 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 71

Taky pridam svoji zkusenost s DP.. Koupil jsem Mazara regular10 semen.. 8 vyrostlo z toho 2 mrzaci ty jsem hned vyhodil tak ze 6 kytek z toho 3 samci a 3 krasne matky kazda trochu jina ale krasne.. rezy jsem odjel pod 125 usporkou rustovku abych zjistil jestli nebudou hermetit a nic.. tak ze ja jsem spokojen.. uvidim co to udela pod 600w ale myslim si ze to bude hodne dobre budu delat fotogaleri tak'muzete mrknout..

Old Post 09-03-2015 v 06:47 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 72

netykalo se to všech modelu, ale s prevaznou většinou Orange bud a Blueberry, kde Blueberry trhala rekordy. Spousta pestitelu tyhle oldschoolovky s zalem odepsala.
Tady bych rad nejaky zlepseni

je to koníček

Old Post 13-03-2015 v 15:49 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 73

Moje nová zkušenost: feminizovaná semena z color packu:

- 2x Blueberry - jedna hodila banán, druhou jsem nekvetl (nevypadaly zajímavě, vyhozeno)
- Mazar - hodil banánek (dobrý výnos, nechávám)
- 2x Orange Bud - zatim nic (dokveten jeden ze dvou bez problémů, zatím nechávám)

K těm banánkům.. ty samčí květy vůbec nedozrály, bylo jich málo (1-3) a navíc myslím, že jsou sterilní, takže nehrozí opylení. Pokud toužíte po těhle oldschool peckách, tak v tom hermatění v téhle opravdu minimální míře nevidím žádný problém.

Jináč držím už dva roky BB z regular semen, která nikdy samčí květ nehodila.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-03-2015 v 16:05 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BedaTravnikar
Stálý Člen

Karma uživatele BedaTravnikar - 73% PěstitelskáKarma uživatele BedaTravnikar - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 74

[účet odstraněn]

Old Post 03-05-2015 v 10:27 AM
BedaTravnikar je offline   Profil uživatele BedaTravnikar   Find more posts by BedaTravnikar   Foto galerie člena BedaTravnikar   Click here to Send BedaTravnikar a Private Message   Add BedaTravnikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 75

kurňa chlopi dosť som sa teraz zľakol...mám kúpený colour mix 1 (shaman, frisian, passion1) za ťažké prachy a ak z toho nič nebude tak si to asi hodím. Máte niekto skúsenosti práve s týmito odrodami?

Old Post 03-05-2015 v 14:45 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 76

hele buď v pohodě já od nich mněl minulej rok Shamana +Skunk 11.
nic nezhermilo a kytky (kdybych se víc snažim) byli krásný.
navíc mi zbyli semínka který sem zasadil tenhle rok a vypadaj peckově....
takže si myslim že je to fakt o smůle.holt si drž dobrou karmu člověče!

PS:ale samozřejmě že u tak drahejch semen a tak známí banky by si měl jenom valit voči!ne čekat jestli ti to vubec vyleze.



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 03-05-2015 v 18:21 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 77

jn, s Bluberkama je od DP celkem problém - já to vyřežil přikřížením s Critical Mass od Mr. Nice a z regularů jsem vybral pheno, který bylo matce BB nejvíce podobné a bezproblémů ustáleno

nějaký sem tam banánky, jak psal "koles" bych taky neřešil - většinou se nejedná o pravý samčí květ, popř. je sterilní. Sem tam se mi objevily u Chemdawgů, ale nikdy nebylo v palici žádný semínko.

To se netýká AutoMazarů - tam je jedno pheno (modrý, víc sativa) fantazie a to druhý (světlý, indika) celkem hrůza (málo kompaktní palice a hermení).

Old Post 31-05-2015 v 21:17 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 78

Měl jsem letos Mex. Sativu od DP REGULAR! Jedna samicka se zhermila a oprcanou jsem měl celou úrodu! ...to je k nasrání!

Old Post 14-09-2015 v 09:05 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 79

ja mam od DP regulery BB a Mazar, ten mazar klicivost 8/10 a genetika super, urcite se z toho neco da vyselektovat, u te BB to uz trochu pokulhava... asi by se z ni taky neco dalo vyselektovat, ale asi pri vetsim mnozstvi semen nez 7 (3 nevylezly) kazdopadne hermace jsem neobjevil ani jednoho, jenom kluky a holky cca 3/5 byly holky takze relativne ok

Old Post 18-09-2015 v 21:55 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 80

Letos jsem jel Frisian Dew a bohužel na jedné ze dvou kytek se ukázaly kulky :-( Ale je pravda, že se mi to ještě nikdy nestalo, letos prvně.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 28-10-2015 v 21:39 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5993070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív