Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Obtížná PMka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 33

U mě taky prudí frizinko.... A preposila to samé co napsal kolegovi ten hodnej a krobak... Měl by dostat Ban pokud nezná pravidla grower.cz

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 23-10-2015 v 15:35 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 34

citace:
takhle hloupi a naivni jsou fakt asi jenom slovaci jak tak koukam...


No chudak frizinko proste nema na vyber kedze tu je len zopar sk growov. Ten koment ohladom slovakov - tipujem ze si bol ozraly ked si to pisal, alebo si hlupy/naivny ty sam

Old Post 23-10-2015 v 18:58 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 35

JAKÁKOLIV NABÍDKA/POPTÁVKA PO TRÁVĚ JE TRESTÁNA BANEM!

Pokud o někom víte, dejte vědět grower teamu.

frizinko je a olso taky..........

Old Post 23-10-2015 v 19:30 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 36

Obdržel jsem 3xPM tento měsíc přikládám to mému tématu s matkárnou a nedostatku klonů v g-shopech
K poměru CZ/SK to je 1:2 když už se to tady takhle dělí .wtf? jdu se mrknout do pravidel jestli tam není i něco o tomhle
Skopčil jsem si zmínku o Banánech do podpisu tak od teď to platí i u mě :P

koukám že Frizinko to má i se spamem (positive)

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 23-10-2015 v 20:32 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 37

jo sorry neberte to nejak osobne s tema slovakama, jenom si klepu na celo kdyz mi pisou hloupi slovaci, ze by za mnou prijeli do prahy pro model, 500km za clovekem kteryho nikdy nevideli pro huleni? a pasovat to zase zpatky domu pres hranice? ted kdyz kuli uprchlikum kontroluji prisneji hranice? to mi proste hlava nebere... ale jeste jednou sorry za narazky na slovaky, nevim proc mi pisou jen slovaci... ale nic proti vam samozrejme nemam

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 23-10-2015 v 21:51 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
jo sorry neberte to nejak osobne s tema slovakama, jenom si klepu na celo kdyz mi pisou hloupi slovaci, ze by za mnou prijeli do prahy pro model, 500km za clovekem kteryho nikdy nevideli pro huleni? a pasovat to zase zpatky domu pres hranice? ted kdyz kuli uprchlikum kontroluji prisneji hranice? to mi proste hlava nebere... ale jeste jednou sorry za narazky na slovaky, nevim proc mi pisou jen slovaci... ale nic proti vam samozrejme nemam


Napiš mi do pmka nicky a půjdou rychle pryč ( počítám s tím, že napíšeš pravdu ) . A pro ostaní: koho obtěžují nabídky se sušinou dejte prosím vedět, o takové lidi tadyy nestojíme a rychle se jich zbavíme! Tohle forum není o prodeji sušiny a čím dřív to lid pochopí ( a jedno jestli ze svk. nebo od jinud ) tím lépe pro nás všechny

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 23-10-2015 v 23:33 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 39

uz jsem to psal na minule strance, clen Sortman mi psal a clen frizinko uz ma ban od Zedyho... jen nechapu ze to tem lidem za to stoji zaplatit 50kc, dostat ban a pak to zkouset znova

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 23-10-2015 v 23:51 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 40

Sortman

Old Post 24-10-2015 v 08:04 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 41

mne je luto ze to tu kazdy moralizuje, ale ako tu uz niekto pisal, ked tu borci robia grows s vynosom 1kg+ a kazdy to obdivuje tu problem nie je? Potom mi pride normalne ze ked si to tu clovek pozrie tak sa citi ako v e-shope s travou Fakt ak mi niekto vysvetli co sa da spravit s 2-3kg rocne, masticky ako vyhovorku nechcem pocut, lebo vacsinou sa v threade ani raz nespomenie, tak ho budem uznavat

Mozno off topic, tak pisem aj k teme: ja by som to riesil asi ignorovanim, ak by sa to opakovalo, pisal by som MODom tych ludi to prestane bavit stale platit 3€/75kč..

Na druhej strane, ruku na srdce, kto nikdy NIC nepredal? to by som rad vedel

Dakujem za docitanie mojej eseje

Jah!

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 17-08-2019 v 00:22 AM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 42

To ake ma kto vynosy, co stym potom robi, a ci niekedy predal alebo nie je uplne irelevantne. Pravidla fora hovoria jasne, a nemyslim si, ze tu je priestor na akukolvek diskusiu.

Old Post 17-08-2019 v 08:55 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 43

Ako aj keď to niekto predáva, tak nech si to predáva... ale nie tuyto cez grower. Tiež nepochopím ako niekto môže byť tak blbý, že si myslí že keĎ tu rozpošle growerom správy že chce kupiť a pod. tak že ako sa za ním pôjdu groweri posrať len aby zarobili ? Veď tu taký človek ani nemá čo robiť, či už z hľadiska toho že nemá ani z ďaleka také záujmy ako my groweri, a po druhé je hlúpy že si myslí že mu niekto niečo predá. Keď už to niekto predáva tak určite nie cez internet Ono je to jednoduché... rob si s úrodou čo chceš ale tu to sharovať nemusíš

A keď som si čítal tie vaše veci ohľadom anonymity... Nebuďte hlúpi, internet nikdy nebol, NIE JE, a ani nikdy nebude súkromná záležitosť... ICQ bolo svojho času veľmi nespoľahlivé ohľadom anonymity, nebudem rozpitvavať. A nepomôžu Vám ani anonymizéry ani VPN ani nič podobné. Jedine že by ste boli fakt ku**a machri cez PC. Kto si myslí že je na internete v bezpečí, je na veľmi veľkom omyle. Človek ktorý to s PC vie, tak mu je jedno jaké šifrovania a bludy tu (alebo kdekoľvek inde) sú... Všetko sa dá prelomiť, nič nie je na 100%, a na internete nikdy nie ste v súkromí. Ale myslím si že väčšina z nás/vás to už dávno vie... to ja len pre tých čo si to nechcú pripustiť, NIE, nikdy nie si anonymný kámo... Neverili by ste podľa akých maličkostí a, pre bežných ľudí nepodstatných vecí, ťa dokažu vystopovať a presne identifikovať ešte aj to kedy si šiel srať. To, kto si sa dá zistiť veľa inými spôsobmi ako IP adresou. Keď ťa chcú dostať, tak ťa dostanú. A internet je na to dnes úžasný a najlepší nástroj. Pretože na internete je všetko

Ďakujem za pozornosť.

Viem že stará téma ale nedalo mi to.

Naposledy upravil Keir 17-08-2019 v 14:44 PM

Old Post 17-08-2019 v 14:15 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0519290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív