Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40
Autor
Téma 
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 625

Jo...
jsem dneska zas měla asi zatmění, po delší době, nebo asi nějaká potřeba.
Jedu takhle z práce a vzala jsem stopaře..takovej klučina s krosnou, no skoro brečel...
Nemůžu z toho, jestli jsem měla zatmění nebo vo kolika, ale nepřestávám být v údivu, jak lidi umí bý zlí a vynalézaví, ulhaní a vůbec jim to není blbý.
Přesně kvůli takovejm šmejdům potom na to doplatí ti, co tu pomoc opravdu potřebují.
Nedokážu, prostě tohle nedokážu zkousnout. Jsem vedle jak ta jedle

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 13-05-2014 v 19:51 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 626

Nic proti nikomu, ale takové lidi si kolem sebe nenechávám, resp. jsou kolem, ale ne blízko. Bych je musel praštit, to už je mi milejší dát cizímu, slušnému bezdomovci nějaký peníz, než "známému sockovi" na sklo. Samozřejmě je rozdíl, mezi sockou a kamarádem, který prostě nemá peníze, či možnosti, ale kompenzuje to tím, že je kamarád (co si budem vykládat, je málo lidí, kteří dělají pro druhé více, než oni pro něho, nebo jsou takoví do doby než poznají spousty lidí vámi zmiňované socky) . Prostě svině vždy fuck off !

Divoženko : sic nevím co a jak, ale také mě lidi nepřestanou udivovat ...

Old Post 13-05-2014 v 20:38 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 627

To Divoženka :
To máš odvahu brát stopaře,neřeknu stopařku,ale nějakěho hejska.
No i když,ty už asi stopaře brát nebudeš,že?
Jestli se nemýlim!lol

Old Post 13-05-2014 v 21:24 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 628

A mám tu další príbeh. Včera som si na fleka nosil hlinu za rok mi tam vystavali panelovku kvôli strojom čo stavali dialnicu a tak som to tento rok zvážal na biku. Ako úplny debi.. som si tie 75 litrové vrecia dával do menších a do rupsaka aby nikto nevidel. Samozrejme som si všimol že zamnou na biku chodí môj sused ktorý ma sleduje. Naštastie som si to všimol tak som si dal pozor aby som ho nedoniesol na flek ono musíte zosadnúť z bicykla nehať ho niekde schovaný a prejsť aj tak pešo. Napokon prešiel okolo mňa 3x keď mi oznámil že volá policajtov že vynášam bordel (šrikdle zo strechy). No iné nervy som mal najprv slušne som mu vysvetlil že vysypávam len hlinu no nedalo sa nechápal Nešlo mu do hlavy načo by som vynášal tak ďaleko hlinu
Dávajte si pozor. Sniperi starý striehnu všade....

Old Post 02-07-2015 v 06:23 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 629

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
A mám tu další príbeh. Včera som si na fleka nosil hlinu za rok mi tam vystavali panelovku kvôli strojom čo stavali dialnicu a tak som to tento rok zvážal na biku. Ako úplny debi.. som si tie 75 litrové vrecia dával do menších a do rupsaka aby nikto nevidel. Samozrejme som si všimol že zamnou na biku chodí môj sused ktorý ma sleduje. Naštastie som si to všimol tak som si dal pozor aby som ho nedoniesol na flek ono musíte zosadnúť z bicykla nehať ho niekde schovaný a prejsť aj tak pešo. Napokon prešiel okolo mňa 3x keď mi oznámil že volá policajtov že vynášam bordel (šrikdle zo strechy). No iné nervy som mal najprv slušne som mu vysvetlil že vysypávam len hlinu no nedalo sa nechápal Nešlo mu do hlavy načo by som vynášal tak ďaleko hlinu
Dávajte si pozor. Sniperi starý striehnu všade....


Jj pobavilo mám obdobný starosti a patálie u rodičů na vesnici :-D:-D
Sniperi starý striehnu všade.... Si z...bal more se budu kosit celé dopoledne :-D:-D:-D. Musíš striehnuť aj ty ako sniper :-D peace.

ab imo pectore

Old Post 02-07-2015 v 07:08 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 630

kurva ja bych ho tak mrdnul az by se zesral dedek, ja bych se s nim nesral, tyvole uz tet me to sere

Old Post 02-07-2015 v 09:42 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 631

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
A mám tu další príbeh. Včera som si na fleka nosil hlinu za rok mi tam vystavali panelovku kvôli strojom čo stavali dialnicu a tak som to tento rok zvážal na biku. Ako úplny debi.. som si tie 75 litrové vrecia dával do menších a do rupsaka aby nikto nevidel. Samozrejme som si všimol že zamnou na biku chodí môj sused ktorý ma sleduje. Naštastie som si to všimol tak som si dal pozor aby som ho nedoniesol na flek ono musíte zosadnúť z bicykla nehať ho niekde schovaný a prejsť aj tak pešo. Napokon prešiel okolo mňa 3x keď mi oznámil že volá policajtov že vynášam bordel (šrikdle zo strechy). No iné nervy som mal najprv slušne som mu vysvetlil že vysypávam len hlinu no nedalo sa nechápal Nešlo mu do hlavy načo by som vynášal tak ďaleko hlinu
Dávajte si pozor. Sniperi starý striehnu všade....


Taky sem potkal takhle známé s krosnou na zádech v lese ! Když se ptali co to nesu tak sem řekl že vodu kterou na konci tůry vyleju a zpět půjdu na lehko. Každý rád uvěří že jsi zapálený turista co trénuje formu To že neseš 20L vody na kytky nemusí nikdo vědět

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 04-07-2015 v 10:38 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 632

Toz nasad na dedka hruby tempo a mas hnedka klid. Staci ject 25+ to uz vetsinou starsi nedavaj. Pokud nema elektrobike

Kvalita predevsim!

Old Post 04-07-2015 v 17:18 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 633

Máme věčné boje se sousedama, co bydlí pod námi. Lidé, kteří stavěli bytovku svépomocí nikdy nepochopí, že existuje něco jako SVJ (sdružení vlastníků jednotek) a tím není jejich celý dům. Válčíme s nimi od chvíle, co jsme se nastěhovali a to na mladší lidi jsme velmi klidní (žádná hlasitá hudba či noční tahy). Nejprve prý od nás slyšeli kukačky (na co by si sakra mladí lidé dávali do moderně zařízeného bytu kukačky? ), následovala hádka za přehozenou deku přes vánoční světýlka na našem balkoně (paní brutálně řvala, že shoří celý dům) přes nečekanou návštěvu v našem bytě skrz vysávání v osm večer (zapomněli jsme klíče ve dveřích zvenku a sousedka si vlezla až do obýváku před naši televizi) po stížnosti na ozvěny z klece osmáků (které jsem kvůli nim dal pryč), pak také výhružky udáním na město (že náš pes chrápe, atd.) Zkrátka není nad dobré sousedské vztahy Ale v jedno jsou tihle aktivní důchodci skvělí - člověk nemusí mít strach, že by se někdo nepozorovaně dostal do domu, ti jsou v oknech pořád

Don't worry, be happy!

Old Post 30-09-2015 v 20:19 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 634

@Royal - skus rozniest famu ze vlastnis strelnu zbran. Kazdy ti da pokoj, ver mi

Old Post 01-10-2015 v 08:32 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 635

No aby se pak nedivil, když ho příjde navštívit zásahovka. Tenhle typ omezenců si dokáži vymyslet cokoliv aby člověka potopili. Roznese sice o sobě, že má zbraň ale tupec si to přebere po svojem a bude si stěžovat na policii. Přeci nebudou bydlet pod někým, kdo má zbraň! Na policii si pro jistotu vyhledají v rejstříku, že daný člověk zbraň opravdu nevlastní no a pak je logické co bude následovat.
Spíš bych je prostě ignoroval a to je bude srát nejvíc. Jak si k Vám příjdou stěžovat na nějakou koninu, na kterou máte právo podle nějakých pravidel dané jednotky tak prostě otevřít, slušně pozdravit, vyslechnout , říci nashledanou a zavřít. Prostě se sněma nevybavovat a dělat si to, na co máte právo. Když bydlíte nad něma tak bych toho využil a začal chodit po bytě tak, že budu našlapovat na paty a tím trochu rozumně dusat. To jim bude lézt na mozek tak, že se zblázní a nebudou proti tomu nic moc udělat. Nebo pouštět hudbu do 10hodin je v normě, takže poslouchat hudbu přesně do deseti a pak ji hned vypnout, atdatd. Chce to vymyslet něco chytrého, čím jím znepříjemnit život. Až dají pokoj, tak dáte pokoj jim. A hlavně je neustále hezky zdravit (i když oni nezdraví) a dělat že je vše v pořádku

Old Post 01-10-2015 v 09:43 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 636

Maxeaux - No, zbraň nepotřebuji a i kdybych měl, nepřijde mi to jako vhodná alternativa. Mám sice obrovskýho bojovýho psa, ale ten je tak bojovnej, že by jim ještě uvařil kafe Řešíme to prostě ignorací

Pixxel - Nene, sice jsem už párkrát vytekl a neudržel klidný a tichý hlas, ale nechci se stavět do role stejný svině jako jsou oni, abych jim znepříjemňoval život

Don't worry, be happy!

Old Post 01-10-2015 v 18:50 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 637

tak , to zna snad každej, vždycky někdo přide s tim jestli "si spolu nedáme", nebo "nemaš něco?" jednou mě to fakt dostalo pač si proto přišli už po druhy za den , řekl sem jim at počkaj že mam na pokoji už ubaleny at přidou za hodinku. Ubalil sem jim tak lečebny co mam na spani, to by uspalo i koně, přihodil sme do toho par slupek z muchomurky červeny a ubalil to jak nejpečlivěji sem uměl.

Kluci si přišli pro brko, ja jim ho dal řekl že si nedam kvuli učeni a civěl z okna až s tim začnou. Chudaci sice nemohli spat ale ani se pořadně hejbat, měli hlad ale bylo jim na bliti, když ulehli tak zjistili že se jim spat nechce a když někde chodili tak byli zas strašně mrtví , vidění rozostřený, druhej den měli strašněj bolehlav, jeden nešel dva dny do školy pač chrápal a nikdo ho nemohl probudit (sme ho profackovali on se zvednul oblíknul se vzal věci a zas lehl do postele).
Když sem jim to řekl tak to vypadalo že mě zabijou ale učel to splnilo zatim ke mě pro další nebyli

Old Post 31-10-2015 v 14:48 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 638

Ahoj všem,
jak by ste reagovali v mém případě?
Jedu pár let indoor, 1x1m , cca 1x za rok.Dělám si to jen pro sebe,baví mě to, mám invalidní důchod,onkologické potíže, a další sračky k tomu, tak mi to po chemoškách hooodně pomáhá.
Jeden "kámoš" se rád stavoval (někdy mě trochu štvalo jak často) na košta, a ted po mě chce abych mu udělal pár kytek jinak se něco stane. Tak já do toho rvu love , chodím do jednoduchý práce s ohledem na mý zdraví. A ten člověk mi přitom kdysi pomáhal když sem nemohl chodit, a teď mi takto vyhrožuje po roce co jsme se neviděli (byl sem dlouho ve špitále a nic nejel...). Volal mi nejprve v dobré víře , jak se mám,že by se zase stavil, esi něco nemám na prda, tak zjistil, že sem nejel a nic teď nemám a že mám před sklizní. Cítil se dotčený , už mi nebere telefon a nereaguje na sms, můžu čekat že mě napráší?
Já si to leta buduju , stalo mě to fůru času a poctivě vydělaných peněz,zpracovávám to pro svý zdraví a teď mám o to přijít?
Jak by jste se stavěli k tomuto problému?

Old Post 30-11-2017 v 08:38 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 639

Jednoduché.
Takového člověka ihned vymazat ze svého života. Dělat jako by neexistoval. Vše sušené co máš doma odklidit na bezpečné místo ke známým a vždy mít doma jenom to co je třeba na léčbu. Skříň a kytičky bych teď normálně doma nechal a dojel bych to kolo, usušil a pak uklidil na bezpečné místo ke známým. Tak stejně i světla a drahou techniku. Vůbec bych to neřešil. Pokud by k tobě policajti přišli, tak se v klidu můžeš odkázat na svůj zdravotní stav. Soud k tomu také bude jistě přihlížet. Dílovat nedíluješ, máš to pouze pro svou osobní potřebu a zdravotní stav.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 30-11-2017 v 09:32 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 640

Mal som jednoho ktory bol od sameho zaciatku velmi dobry clovek mozno obcas viac hulil ale bolo to okej, v tej dobe som este vobec nepestoval a len kupoval, ked som ja nekupil tak kupil on alebo potom skladacka a bolo to super nakoniec sa mi prvy krat podarilo vypestovat skoro 700g jack herera ktory bol proste uplne super bonga brka padali kade tade a len pekne zazitky boli ale po konci roku som si uvedomil ze robit stale to iste dookola mi nepripada normalne a zabijal som svoj cas, nakoniec som sa trochu skrotil ale on uplne naopak pracoval a svoje vyplaty cca 20tisic czk a viac vyhadzoval vsetko len vsetko na weed aby mal co hulit, to ma uz sralo totalne lebo jeho priorita v zivote sa stala len sa nahulit a ked nebolo co tak isiel domov lebo ho to nebavilo triezveho byt vonku alebo tak, ja som mu navrhol nech si spolu nieco vypestujeme , vtedy som mal nieco okolo 1000czk a vela seeds a on nechcel prispiet ani kc lebo povedal doslovne citujem " preco si nejdem radsej kupit hulenie" on v tom nevidel nic len z ruky do huby a nemal nikdy dost a ochota nula bodov, dokonca som mu dal jednu kytku northen light krizeny s ww a povedal som mu nech si to ususi ze s toho bude mat taky 25 tvrdych kamenov ktory pochovali po 1 bongu do zeme ale co on urobil?! On si to vysusil v aute na kureni a zostalu mu len par hnusnych susnov, a po 2dnoch ked mu to doslo bol zas umna ci nemam trosku, dokonca som zistil ze ich par aj ukradol z miest co som pestoval, takze som sa s nim rozlucil a prerusil kontakt i ked byval nedaleko odomna ale nakoniec to pochopil , takze trava pre neho bola na zaciatku ako sen ako premna zazitky super ale potom to slo s kopca prenho a teraz som sa dozvedel ze si ide pernik no mnam nech sa mu dari chlapcovi

Old Post 01-03-2018 v 20:56 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1941010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív