Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » hašiš ala hovno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Organika hašiš ala hovno Příspěvek č. 1

čus bando mám tu jednu směšnou prozbu,dělal sem tet podruhe hašiš klasika přez led kdo by to neznal a pokaždé než mně voda stihne odkapat v kavovím filtr tak to nák skyše nebo skvasí prostě humus smrdí to a chutná to jak skutečný hovno,dělal jsem to z lampy asi z 40g takže jsem na svět nasraný,nevíte proč.? díky

Old Post 17-01-2015 v 11:15 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 2

jak dlouho ti to prokapává? asi dost dlouho vid? musíš zrychlit proces... necháváš to sednout v lahvi před překapáváním?

Old Post 17-01-2015 v 13:01 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 3

To se mi nikdy nestalo. Teď pravě hulim včerejší ice dělal sem to přes pytel 70. Co používáš jako první filtr? Jediná možnost je že ti tam napadá bordel z listů jinak fakt nevím.

Old Post 17-01-2015 v 13:06 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: hašiš ala hovno Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od plyn
čus bando mám tu jednu směšnou prozbu,dělal sem tet podruhe hašiš klasika přez led kdo by to neznal a pokaždé než mně voda stihne odkapat v kavovím filtr tak to nák skyše nebo skvasí prostě humus smrdí to a chutná to jak skutečný hovno,dělal jsem to z lampy asi z 40g takže jsem na svět nasraný,nevíte proč.? díky

To jsi měl asi do druhého dne, jak to zkvasilo, s tím už nic neuděláš, taková namočená zelená hmota pracuje, máš SHIT :-) . Možná když to použiješ na nějaké pečení koláčků, tak tam by se to mohlo ztratit , když to ochutíš třeba kakaem.

Grow Max 150W

Old Post 17-01-2015 v 14:42 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 5



přez noc nechávám sednout rano odříznu na bahýnkem a hnet to liju do kavoviho filtru kapalo to dva dny prvni byl v pohodě ale ten druhej to už načichlo ten smrad a je to takoví řídký bahinka asi ještě hodně vody tak sem todal na obal od cd aby to proschlo

Old Post 17-01-2015 v 17:06 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 6

tak to musíš lejt v menšim množství do více filtrů, protože ti to jinak zahnije pokaždý... máš skoro tři dny. to je strašně dlouhá doba. rychle se to kazí no

Old Post 17-01-2015 v 20:52 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 7

3 dny! Se fakt nediv..škoda,ale poučení pro příště..
ať se daří!

Old Post 18-01-2015 v 09:45 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

Ja jsem jednou nechal odstat Ice pytle pres noc i s materialem, a stalo se neco takoveho, plus listi atd se rozmocilo na takovou brecku, ktera protekla i 70tkou sitem, vznikl z toho takovej divnej zalenej hash, takze od te doby jsem proces zkratil na par hodin a vzdy ok. Ale delal jsem to pres Ice bagy, tady pres ty kavovy filtry jsem to nikdy nezkousel.

Old Post 23-01-2015 v 15:17 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 9

čau někde jsem četl že se to má nechat sedat jen 4 hodiny, aby se usadil jen haš, po delší době se začne usazovat i chlorofyl a další bordel a riskuješ že to zkvasí

Old Post 15-03-2015 v 08:33 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 10

http://grower.cz/forum/showthread....719#post1119719

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 21-08-2015 v 15:54 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

Proč to necháváte usazovat ?
Použít síto je přece jednodušší a je to hned ?

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 05-09-2015 v 16:03 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 12

usazovat se to nechává právě tehdy, když nemáš to síto...

Old Post 13-09-2015 v 22:19 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

Já to chápu, ale přijde mi to kompilovaný, síto 25 velikosti petflašky tě bude stát stovku máš to na pořád

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 14-09-2015 v 05:53 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Espado
Já to chápu, ale přijde mi to kompilovaný, síto 25 velikosti petflašky tě bude stát stovku máš to na pořád


Síto je primitivní řešení. Usazování ti zachytí i drobnosti, rozdrcené nebo úplně mladé a malé trichomy. Když použiješ síto, tak ti vždy něco sítem proteče a o to přijdeš.
Chápu že když prodáváš síta tak že je propaguješ, ale chápej že někteří si raději používají usazování.

Old Post 14-09-2015 v 06:39 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 15

Právě že mě se zdá, že i síto 25 micron je zbytečně jemný , soudě podle velikosti krystalu a sít, když jsem to zkoumal mikroskopem. I v něm zachytíš jemný prach a špínu ...

Usazováním zachytíš i prach a malý kousky který už zase nechceš

Samozřejmě s tou propagací máš pravdu

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 14-09-2015 v 06:52 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 16

Ja to nechavam sedat taky alespon 24 hodin. Nekdy to opravdu smrdí jako hovno ale jen nez to vyschne. Pak je to v pohode.

Old Post 14-09-2015 v 08:01 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3266210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív