Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 65


Ahoj mám problém s PH které se odráží na kytce? Zálivka PH 6,2 výtok PH 5,4 kytky jsem prolil 10litry PH 6,2 ale na výtoku je stejně stále 5,4-5,6. Hnojím 1x týdně EC 150-160. Zhruba před týdnem jsem byl na týden pryč a manželka hnojila každý den, což se samozřejmě projevilo. Kytky jsem prolil čistou vodou (výtok EC >2 -mám EC mert jen do 2). Po prolití jsem ustálil EC u výtoku na 140-150. Dřív jsem PH neměřil ani neupravoval a nebyl problém (neupravená voda PH 7,2). Listy jsou čím dál horší. Dík za rady.

Old Post 01-09-2015 v 19:42 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 66


foto druhé kytky

Old Post 01-09-2015 v 19:43 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 67


REPOST Moc vás prosím o pomoct, nechci, aby mi několikaměsíční práce protekla mezi prsty...

citace:
Původní příspěvek od jry


Zdravim ve spolek,

před pár dny mi začala chcípat jedna rostlina (viz. foto). Listly blednou, kraje hnědnou a kroutí se nahoru dovnitř. Může to být způsobeno tím, že byla pár dní dost přelitá, ale voda se vylila, takže to už teď problém není. Také jsem ji pohnojil guaranou, ale pokud tomu něco chybí, tak budu rád za jakékoliv připomínky. Také už začíná kvést.

Předem mnohokrát dík!

Old Post 01-09-2015 v 21:20 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Efendy
foto druhé kytky


nedostatek draslíku..pohnojit NPK, ale ruku do ohně za to, že to pomůže bych nedal

Old Post 01-09-2015 v 22:51 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ViruS1337
Nový Člen

Karma uživatele ViruS1337 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 1  

Dotaz Indoor 85watt problem s listy Příspěvek č. 69

Zdravim, mam problem s listy začalo sa to prudko rozširovať.
85watt cca 10-14 cm od svetla pomoc rychlo prosim


http://postimg.org/gallery/2vp6geju4/

Naposledy upravil ViruS1337 02-09-2015 v 06:19 AM

Old Post 01-09-2015 v 23:48 PM
ViruS1337 je offline   Profil uživatele ViruS1337   Find more posts by ViruS1337   Foto galerie člena ViruS1337   Click here to Send ViruS1337 a Private Message   Add ViruS1337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Ahoj mám problém s PH které se odráží na kytce? Zálivka PH 6,2 výtok PH 5,4 kytky jsem prolil 10litry PH 6,2 ale na výtoku je stejně stále 5,4-5,6. Hnojím 1x týdně EC 150-160. Zhruba před týdnem jsem byl na týden pryč a manželka hnojila každý den, což se samozřejmě projevilo. Kytky jsem prolil čistou vodou (výtok EC >2 -mám EC mert jen do 2). Po prolití jsem ustálil EC u výtoku na 140-150. Dřív jsem PH neměřil ani neupravoval a nebyl problém (neupravená voda PH 7,2). Listy jsou čím dál horší. Dík za rady.


Dle mého soudu byla zasolené půda z přebytku hnojiva, odpovídalo by tomu EC výtoku při proplachu. Proplach by tomu měl pomoct, ale co je už žluté, to je ztraceno. Koukni jestli rostou nové zelené lístky. Pokud ano, tak by to kytka měla přežít.

Pozn: kolega zelenymuz napsal že je chyba v draslíku. Nejsem si jist. Vysoké EC u vytékající zálivky spíše ukazuje na mnoho solí v hlíně, které se vyplavují.

Old Post 02-09-2015 v 06:53 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od jry
REPOST Moc vás prosím o pomoct, nechci, aby mi několikaměsíční práce protekla mezi prsty...


citace:

Původní příspěvek od jry


před pár dny mi začala chcípat jedna rostlina (viz. foto). Listly blednou, kraje hnědnou a kroutí se nahoru dovnitř. Může to být způsobeno tím, že byla pár dní dost přelitá, ale voda se vylila, takže to už teď problém není. Také jsem ji pohnojil guaranou, ale pokud tomu něco chybí, tak budu rád za jakékoliv připomínky. Také už začíná kvést.




No když je kytka dlouho přelitá, tak konopí, které je obecně na přelití dost háklivé trpí tím že začnou hnít kořeny. Takže nestačí jen vylejt vodu a usušit substrát, ale je třeba se zbavit hnilobných zbytků na kořenech. Hniloba (resp. baktérie které jí způsobují) totiž žere kyslík a vylučuje metan. Takže doporučuji použít buď nějaké "Enzymes" nebo slabý roztok peroxidu (tak 5 ml 30% H2O2 na 1 litr vody) a tím jednou zalít.
Co se týče peroxidu, tak zalévat pomalu, neboť to může vypěnit a hlína vyteče z květináče (jak mám bohužel vyzkoušeno :-( )
Ta fotografie s těmi zbarvenými okraji listů rovněž naznačuje nějaký těžký výživový problém, který je potřeba akutně řešit. Doporučuji nejméně týden nehnojit aby se kytka "vzpamatovala".

Old Post 02-09-2015 v 07:04 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 72

Napsal jsem to ne zcela srozumitelne. Vcera jsem proleval cistou vodou s upravenym PH (chtel jsem srovnat to PH).Hned při prvním prolití bylo EC 0,4 - 0,7 tedy přehnojeno bych asi vyloucil. Nove listky rostou. Spis me zarazi ze nedokazu srovnat to Ph je to v 10l kyblu, prolil jsem 10l vody s Ph 6,2 ale vyteka stale 5,4.

Old Post 02-09-2015 v 09:23 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Napsal jsem to ne zcela srozumitelne. Vcera jsem proleval cistou vodou s upravenym PH (chtel jsem srovnat to PH).Hned při prvním prolití bylo EC 0,4 - 0,7 tedy přehnojeno bych asi vyloucil. Nove listky rostou. Spis me zarazi ze nedokazu srovnat to Ph je to v 10l kyblu, prolil jsem 10l vody s Ph 6,2 ale vyteka stale 5,4.


Aha, tak se omlouvám že mne to zmátlo. No zas takový odborník nejsem abych tušil jak měnit kyselost půdy zálivkou. Já to dovedu pomocí zálivky jen u substrátu, který nedrží živiny, třeba u rockwoolu. U hlíny musím použít na snížení kyselosti dolomitický vápenec. Takže hoď trochu vápence na povrch hlíny a mělo by ti pH vytékající vody narůst nahoru.

Old Post 02-09-2015 v 11:32 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 74


Prosím mám dotaz u všech mých kytek došlo k podobne situaci začali jim docela dost rychle opadávat listy zloutnou od spodu od nejstarších na které stejně moc nesvítí dostávají teď 14 dní nějaké hnojivo pouze na květ takže bez dusíku nemůže to být tím že jim třeba ten dusík chybí na růst nebo je to tím že se nám ochladilo? Kytky jsou v kyblech na balkóně

Sanyy

Old Post 03-09-2015 v 14:27 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 75

omg to je normalní jste nikdy nepěstovaly? nebo co ?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 03-09-2015 v 14:44 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 76

je to tak chybi dusik... anebo svetlo... v pozdejsich fazich je to normalni.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-09-2015 v 14:45 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 77

Pěstuji poprvé tak sorry jinak carlos díky za odpověď

Sanyy

Old Post 03-09-2015 v 15:23 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 78


svilušky ?

Old Post 05-09-2015 v 14:55 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Šmoulí Prd
svilušky ?
tak 99% možná ještě třásněnky . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 05-09-2015 v 16:55 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 80

Šmoula: jestli tam máš ty jejich pavučinky, tak svilušky. Druhá možnost jsou třásněnky, ale tyhle breberky se stejně řeší všechny podobně: Biool, Mospilan...

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 05-09-2015 v 16:58 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2023 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1574 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0900820 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív