Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Odborná anketa - Víš co hulíš?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Odborná anketa - Víš co hulíš? Příspěvek č. 1

Vážení,

Momentálně se nacházíte na hlavní stránce k jedinečnému výzkumu v oblasti marihuany. Následná akademická práce nese název:

www.viscohulis.cz


Preference uživatelů marihuany: indoor versus outdoor.

Z názvu jistě vyplývá, jaký dosud neprobádaný soubor informací není znám.

Jsem studentka 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze obor Adiktologie. Tento výzkum je součástí mé bakalářské práce. Zúčastněte se jej prosím. Jedná se o celopopulační, větvený dotazník. Hlavním kritériem je, že jste uživatel (pěstitel) marihuany. Výsledky dotazníku jsou striktně anonymní. Surová data nebudou poskytována třetím stranám.

Co Vás čeká?

• Čeká Vás dotazník s názvem: Víš co hulíš?
• Ne více jak 13 otázek,
• Odhadovaná délka dotazníku: 5 minut,
• Po zodpovězení skvělý pocit, že jsem udělal dobrý skutek

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mne na : info@viscohulis.cz

Konec dotazníku je stanoven na 13.2.2015 ve 23:00

Děkuji
Veronika H.

Směle do toho!

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 12-01-2015 v 13:11 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Už se stalo. Jen bych tam ještě přidal klony nejen semínka.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-01-2015 v 13:43 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 3

napis ji na email. Slecna/pani neni asi grower

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 12-01-2015 v 14:02 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 4

citace:
Jste? Do jaké věkové kategorie patříte? Uveďte místo svého nynějšího pobytu: Jaké je Vaše nejvyšší dosažené vzdělání? Jste především uživatelem? Marihuanu především (většinou)? V jakém časovém rozmezí marihuanu kupujete? Jaké je obvyklé množství při nákupu? Zdroj nákupu marihuany mám? Jakou průměrnou cenu platím za jeden gram? Jaký preferujete typ? Preferujete konkrétní druh? Pokud ano, jaký? Jakou formou pěstujete? Kde pěstujete? Kolik v průměru vysadíte rostlin? Jaká semena preferujete? Preferujete určitý druh (odrůdu semen)? Pokud ano, jaký? Jakou výši činí výnos v průměru za jednu sklizeň? Jaká je průměrná četnost samčích plodnic ve sklizeném objemu? Kolik činily Vaše roční náklady spojené s pěstováním outdoor? Indoor pěstujete v? Jaký preferujete způsob pěstování? Kolik korun činily Vaše roční náklady na pořízení všech komponentů, potřebných k pěstování? Jakou výši činí výnos v průměru za jednu sklizeň? Kolik v průměru vysadíte rostlin? Osvětlujete výbojkou o celkovém výkonu? Čím rostliny hnojíte? Hašiš především: Jaké množství jste schopen (schopna) za rok vyrobit? V jakém časovém rozmezí hašiš kupujete? Jaké je obvyklé množství při nákupu? Zdroj nákupu hašiše mám? Jakou průměrnou cenu platím za jeden gram? Jak často marihuanu dostáváte? Jaký byl objem naposledy darované marihuany? Jaká semena preferujete? Preferujete určitý druh (odrůdu semen)? Pokud ano, jaký?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-01-2015 v 14:07 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 5

Asi schýza, ale přijde mi to jako dotazník od pčr aby sme jim ulehčily práci.

Old Post 13-01-2015 v 12:47 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 6

říkal sem si to samé :-) každopádně by se dalo leccos dohledat, i když je to anonymní...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 13-01-2015 v 12:59 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 7

Našel jsem ještě k tomuhle tématu neco na webu kde to slečna hájí a vysvětluje jakym zpusobem zbírá data a jak je schraňuje tady link:http://www.vinted.cz/forum/off-topi...46-vis-co-hulis

Jináč dotazník jsem vyplnil chtěl bych mít potom možnost vidět vysledky této studie či pruzkumu a nebo závěry ke kterym tyto informace byli využité ...

Street Smoker

Old Post 14-01-2015 v 21:17 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

Autorka se mi ozvala mailem a brzy se zaregistruje i sem na Grower. Dohledal jsem ji i na ofic. strankach fakulty, takze si myslim ze se neni ceho bat. Ma to celkem slusne posefovane a neni duvod ke strachu (urcite vas nikdo nebude popotahovat za pomoc k bakalarske praci, ktera ostatne muze pomoci nam vsem)...

Spis si myslim ze potrebuje opravdu relevantni ucastniky pruzkumu, tj growery a ne slecny z vinted.cz (nic proti ale ty pestujou tak za oknem maximalne)...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-01-2015 v 22:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 9

Jasně jasně nešlo mi o příspěvky ostatních na zmíněném (vinted puberťák.cz) ale vysvětlení (sice okrajově) oč jde a jak stím bude zhruba naloženo a jakym zpusobem má řešenou ochranu získanych a uloženych popř ip adres dat nic víc jsem tím nesledoval.

carlos: mohl by jsi přiblížit co je to tedy za project...? Oč slečně vlastně ve vysledku pujde více podrobněji dík..?

Street Smoker

Old Post 15-01-2015 v 19:04 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 10

Kdyz se slecna sama zaregistruje v blizke dobe, tak nam to urcite co nevidet osvetli sama

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 15-01-2015 v 20:57 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 11

Jo no asi jo fedousku já si na to počkám to je fakt

Street Smoker

Old Post 15-01-2015 v 21:51 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viscohulis.cz
Nový Člen

Karma uživatele viscohulis.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 12

Dobrý den,
jsem zde. Chtěla bych Vám poděkovat za vyplněné dotazníky.

Není třeba podléhat paranoie. Jsem studentka adiktologie a s PČR nespolupracuji. Bylo mi však od začátku jasné, že to nebude s typem mého dotazníku zcela jednoduché, jelikož se ptám na poměrně citlivé otázky.

Teď k jednotlivým komentářům:
@Mr.MEN - Máte pravdu. Na řízky jsem zapomněla. Nejste první, kdo mne na to upozornil. Bohužel v současné chvíli, již nemohu chybu napravit a onu možnost do dotazníku připsat, kvůli vysokému počtu zodpovězených. Příště na to budu pamatovat.

@carlos - v kolonce citace skutečně jsou, k mému překvapení, všechny otázky na které se tážu. Ovšem nejsou pokládány všechny. Dotazník je větvený a jednotlivé ot. jsou přizpůsobeny předchozím odpovědím. Z tohoto důvodu respondent odpovídá na max. 15 ot. či méně.

@sadař22- Fórum na vinted.cz jste našel správně. Použila jsem jej jako kanál, kde bych mohla získat potencionální respondenty. Ne však stěžejní! Odpovědi z tohoto fóra netvoří ani setinu z toho co je již zodpovězeno.
Hlavní a první "odchyt" respondentů se konal na veletrhu Cannafest 2014. Měla jsem zde tablet a s ním oslovovala návštěvníky.
Největší přísun vyplněných dotazníků, jsem zaznamenala po sdílení odkazu na FB stránce- Konopí je lék. Samotnou mě to překvapilo a o takovém nárůstu jsem ani nesnila. Původní odhady, po prezentaci mého plánu pro bakalářskou práci na fakultě, byly 200 úspěšně vyplněných dotazníků. V současné chvíli je odhad několikrát překonán.
Výsledky budou zpracovány v Bc. práci do května. Pokud úspěšně práci obhájím, následně bude vyvěšena na webových stránkách. Bude i veřejně přístupna v databázi akademických prací. Práce ponese název: Preference uživatelů marihuany: indoor versus outdoor.

Krátce bych také shrnula, co mě k výzkumnému projektu vedlo:
Z pohledu studenta adiktologie i laika, je marihuana věčné téma probírané ve společnosti, v médiích ve statistikách PČR atd. Máme možnost každoročně nahlédnout do statistik zabývajících se: kriminalitou, prevalencí užívání, škodlivosti na zdraví a dalších témat, které jsou nám předkládány. Existují statistiky o drogových závislostech na alkoholu, stimulačních i jiných návykových látkách. Nikdo se však nikdy nezabýval konkrétní preferencí uživatelů konopí, kterých je v naší společnosti početná řada. Když pomineme účinky konopí (škodlivé zdraví x léčivé účinky), v zásadě se neví, kolik lidí pravidelně užívajících konopí si jej pěstuje případně kde, jestli preferuje více hašiš než konopí, zda jej kupuje nebo dostává, jaké jsou náklady na pěstování, čím hnojí, jakou formu pěstování preferuje, kolik utratí, nebo velmi zajímavý údaj- jaké konkrétní odrůdy konopí preferuje (z počtu 2900 existujících). To zatím nikdo nezjišťoval. Cílem práce není uživatele a jejich počínání hájit ani kriminalizovat. Jde o zachycení fenoménu doby, kterou konopná kultura (a s ní spojené) stoprocentně je.


Uvítám dotazy i připomínky sem, případně na mail: info@viscohulis.cz
Pokud máte nějaký tip, kdo případně kde by mi s propagací výzkumu pomohl, budu za něj vděčná.
Čím více respondentů odpoví, tím více bude výzkum validní.

Děkuji
Veronika

Old Post 15-01-2015 v 22:46 PM
viscohulis.cz je offline   Profil uživatele viscohulis.cz   Find more posts by viscohulis.cz   Foto galerie člena viscohulis.cz   Click here to Send viscohulis.cz a Private Message   Add viscohulis.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele viscohulis.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 13

Konec dotazníku je stanoven na 13.2.2015 ve 23:00

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 06-02-2015 v 19:42 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 14

Verčo, otázka na tělo...co ty a konopí ?
Ono je to totiž dosti divné s tou naší Bylinkou. Stát / potažmo vlastně my všichni / si jí prodáváme v lékárně. Ovšem na druhé straně za její pěstování hrozí trestní stíhání.
Za pěstování Bylinky hrozí trestní stíhání. Myslím, že Tvá další anketa, by měla být na tohle ožehavější téma. Jinak ti držím palce, jsi vlaštovka mezi dravci a když bude vlaštovek více, třeba se jednou dočkáme normálních podmínek, tak jako např. v Holandsku.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 06-02-2015 v 21:01 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 15

Dnes je posledni den

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 13-02-2015 v 07:35 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 16

Dokončeno
Nacházíte se na stránce o jedinečném výzkumu v oblasti marihuany. Akademická práce nesla název:

Preference uživatelů marihuany: indoor versus outdoor

http://www.viscohulis.cz/

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 31-08-2015 v 18:58 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7494250 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív