Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18
Autor
Téma 
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 241


Udělaly se mi na kořenech černý tečky a nevím co by to mohlo být. Hledání ve fóru nepomohlo. Jedná se o hydro a ty tečky jsou jenom jakoby na koncích kořenů

Old Post 20-05-2015 v 19:44 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od plesnivá noha
Udělaly se mi na kořenech černý tečky a nevím co by to mohlo být. Hledání ve fóru nepomohlo. Jedná se o hydro a ty tečky jsou jenom jakoby na koncích kořenů

JIstej si na 100% nejsem, ale tohle vypadá jako plíseň

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 09-06-2015 v 16:55 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 243



nevíte kde je problém ?
hnojeno alga grow,s tím už asi 2 týdny nehnojim kvůli tem listum
ph zálivky 6,2 - 6,8 (akvarist test)

vypadá takhle už skoro 2 týdny . K+ za vyřešení

Naposledy upravil kwb 15-07-2015 v 19:40 PM

Old Post 15-07-2015 v 12:13 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 244

citace:
Původní příspěvek od kwb
nevíte kde je problém ?
hnojeno alfa grow,s tím už asi 2 týdny nehnojim kvůli tem listum
ph zálivky 6,2 - 6,8 (akvarist test)

vypadá takhle už skoro 2 týdny . K+ za vyřešení


Hoj počti o peroxidu vodíku, sterilizuje médium, beli kořeny určitě je toho tady na g dost většinou u hydroponie, nebo už si odzkoušel? Myslím že by ti mohlo pomoct;-) GL NA peace

ab imo pectore

Old Post 15-07-2015 v 13:54 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 245

to nice Bloom : četl jsem, ale pěstuju v hlíně a nechci zabít prospěšný organismy.Proto jsem ho nezkoušel, ale vypadá to už jako poslední šance ptz jsem zkoušel ledacos.

Old Post 15-07-2015 v 19:39 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 246

citace:
Původní příspěvek od kwb
to nice Bloom : četl jsem, ale pěstuju v hlíně a nechci zabít prospěšný organismy.Proto jsem ho nezkoušel, ale vypadá to už jako poslední šance ptz jsem zkoušel ledacos.


Hoj

Mno došlo k nake chybě odpověděl jsem uživateli plesniva noha, Imho nevím jak se to stalo.

ab imo pectore

Old Post 15-07-2015 v 21:52 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 247

citace:
Původní příspěvek od kwb
nevíte kde je problém ?
hnojeno alga grow,s tím už asi 2 týdny nehnojim kvůli tem listum
ph zálivky 6,2 - 6,8 (akvarist test)

vypadá takhle už skoro 2 týdny . K+ za vyřešení


Každopádně je to divný. Ale protože to vypadá že se to netýká všech listů, ale jen některých, tak mám spíše podezření na nějaký hmyz nebo plíseň a nikoliv na celkový výživový problém se zaléváním. Zkus prosím prohlédnout ty napadený listy (které bych určitě odstranil, aby se to nešířilo) pod lupou, zda tam není "něco" co by tam nemělo být.
Nepolil někdo tyhle listy něčím ošklivým?

Old Post 16-07-2015 v 00:55 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 248


zdarec lidičky,poradíte prosim co s tím?Jen jedna kytka ve skříni má tenhle problém....začlo to až v květu a je to den ode dne horší.Pěstuju hlínu od plagronu,hnojený alga bloom,zálivka ph 6,3.Vidim to tak na 14 dní do konce tak už týden nehnojim.

:-)

Old Post 21-08-2015 v 16:09 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 249

Ja bych rekl svilusky podivej se ze spodu na listy.Jestli tam budou pavucinky tak je to jasny.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-08-2015 v 16:45 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 250

Ty flíčky opravdu vypadají na hmyz. V květu je problém kvůli plísni něčím stříkat. Já to raději stříknu hned na začátku květu preventivně výluhem z tabáku. Před tím jsem jednou musel nouzově natírat listy štětcem a to už nechci opakovat :-)

Old Post 21-08-2015 v 19:10 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 251

no fakt je to probllem jen týhle kytky,brouci bylo to první co mne napadlo...tím to fakt nebude.Ty fleky na listech sou takový nafialovělý a postupuje to nahoru.Myslim,že jí spíš něco chybííííí

:-)

Old Post 21-08-2015 v 19:42 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 252


lidičky,myslim že kdyby to byla nějaká havět tak je to na všech....foto ostatních slečinek:-)

:-)

Old Post 21-08-2015 v 19:46 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointrox
Nový Člen

Karma uživatele jointrox - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 253


Zdravim. Nevi o tomhle někdo něco ?

Mír v Duši

Old Post 29-09-2015 v 12:32 PM
jointrox je offline   Profil uživatele jointrox   Find more posts by jointrox   Foto galerie člena jointrox   Click here to Send jointrox a Private Message   Add jointrox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od jointrox
Zdravim. Nevi o tomhle někdo něco ?


Dovedeš si představit že tady jsou lidi, kteří podobný/resp. stejný/ příspěvek čtou už potřetí? To že na to nikdo neodpovídá je dáno tím, že tohle nikdo nezná. Já jsem se s tím nesetkal nikdy. Pochybuji že ti někdo odpoví.

Old Post 29-09-2015 v 13:25 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointrox
Nový Člen

Karma uživatele jointrox - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 255

Nejspiš jo .
Ja sem to myslel tak že si to moc lidi nepřečte .

Mír v Duši

Old Post 30-09-2015 v 08:13 AM
jointrox je offline   Profil uživatele jointrox   Find more posts by jointrox   Foto galerie člena jointrox   Click here to Send jointrox a Private Message   Add jointrox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dastt
Nový Člen

Karma uživatele dastt - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 256

stalo se me to taky, uz sem na to myslim nekde odpovidal, jestli pestujes v kvetinacu tak je to tim ze koreny nemaji misto a 'dusi se' , kdyz sem presadil prestalo to, jestli to mas v zemi tak to ti neporadim

Old Post 01-10-2015 v 08:29 AM
dastt je offline   Profil uživatele dastt   Find more posts by dastt   Foto galerie člena dastt   Click here to Send dastt a Private Message   Add dastt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5609740 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív