Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od SlukoPrask
Ještě nějaké fotky

1. fotka: skvrnky do zlata

2. fotka: černé tečky.. ta v černém kroužku je nějaká větší mr*ka možná to je něco jinýho.. nahoře jde vidět jedna z mnoha dírek


Koukl jsi se na příspěvek č. 29? Pokud jo, tak jsi na stopě.
Postříkej to buď:
a) výtažkem z cigarety
b) RockEffect
c) Neudorff Spruzit

Jinak jde jen o prevenci aby se nepřemnožili, kytky ty žravý mrchy tak moc nepoškodí, aby to mělo vliv na výnos.

Old Post 07-08-2015 v 20:27 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuri420
Nový Člen

Karma uživatele Yuri420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 34



Zdravým všechny growery !
Už před 2 týdnama se mi na listě vyskytli takové dírky které nejsou skrz na skrz ale vypadá to vyžraně nějakým škudcem, tak sem to nechal bejt že to nebude snad žádnej problem ale dnes už je jich tam o dost více udělalo sem mi to na 3 větvích a to uplně nahoře u hlav... (jak mužete vidět na obrázcích )
Nemá s tím někdo už nějaké zkušenosti nebo neví co by pomohlo ? a taky jestli to má nějaký dopad na rostlinu do budoucna... Za každé info/radu budu velice vděčný(:
Viz photo

Old Post 10-08-2015 v 23:54 PM
Yuri420 je offline   Profil uživatele Yuri420   Find more posts by Yuri420   Foto galerie člena Yuri420   Click here to Send Yuri420 a Private Message   Add Yuri420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

WTF Příspěvek č. 35



mám celkem problem listy se začnou divně červenat kytka zastaví rust a pomře vypadá to že to je infekční . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 13-08-2015 v 15:12 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

pokračování Příspěvek č. 36



takhle to začíná

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 13-08-2015 v 15:23 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leetsy
Nový Člen

Karma uživatele Leetsy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 37

Zdravím!
Chcem sa spýtať keď sa mi úplne skrútili všetky listy na rastline je to spôsobené veľkým žiarom slnka? ďakujem za odpoved

Old Post 13-08-2015 v 18:44 PM
Leetsy je offline   Profil uživatele Leetsy   Find more posts by Leetsy   Foto galerie člena Leetsy   Click here to Send Leetsy a Private Message   Add Leetsy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Yuri420
Zdravým všechny growery !
Už před 2 týdnama se mi na listě vyskytli takové dírky které nejsou skrz na skrz ale vypadá to vyžraně nějakým škudcem, tak sem to nechal bejt že to nebude snad žádnej problem ale dnes už je jich tam o dost více udělalo sem mi to na 3 větvích a to uplně nahoře u hlav... (jak mužete vidět na obrázcích )
Nemá s tím někdo už nějaké zkušenosti nebo neví co by pomohlo ? a taky jestli to má nějaký dopad na rostlinu do budoucna... Za každé info/radu budu velice vděčný(:
Viz photo

Máš tam píďalku podzimní najdi jia zlikviduj

Sanyy

Old Post 14-08-2015 v 11:33 AM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
admar
Nový Člen

Karma uživatele admar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 2  

Spálené konce listů Příspěvek č. 39


Ahoj Groweři! Potřebuji poradit ohledně rostlinek, které pěstuji venku. Začaly mi usychat konce listů. Hnojím guanem a občas biobizz grow. Můžete mi prosím poradit? Může to být přehnojené? Nebo tomu něco chybí? Rostliny jinak docela prosperujou, jsou sytě zelené...

Old Post 17-08-2015 v 13:05 PM
admar je offline   Profil uživatele admar   Find more posts by admar   Foto galerie člena admar   Click here to Send admar a Private Message   Add admar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 40



Ahoj, můžete mi poradit co mám s listy, je to plíseň?
Jde o spodní a střední listy u Critical Jack, postup odůmírání listů je poměrně rychlý. Všechny postižené jsem otrhal a za dva dny jich mám znova kopu.
Bylo to ve vedrech, teploty v boxu kolem 30st.

Old Post 18-08-2015 v 07:50 AM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od bredh
Ahoj, můžete mi poradit co mám s listy, je to plíseň?
Jde o spodní a střední listy u Critical Jack, postup odůmírání listů je poměrně rychlý. Všechny postižené jsem otrhal a za dva dny jich mám znova kopu.
Bylo to ve vedrech, teploty v boxu kolem 30st.


a Vlhkost byla kolik když teplota byla 30st ?

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 18-08-2015 v 07:57 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 42

Vlhkost 45-50%, dělal jsem i postřik vodou. Teď je vlhkost 2 dny vyšší kolem 65%, samozřejmě už bez postřiku.
Toto stejné mi dělalo u Cr.Jacků i předchozí kolo.
Podobné problémy má více lidí, ale zde vždy bez nějaké konkrétní odpovědi

Old Post 18-08-2015 v 09:05 AM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 43

No a ještě pro upřesnění, používám AH a nepřekračuji dopor.dávky. Teď jsem nasadil Fish mix, kdyby to bylo nedostatkem dusíku, ale zatím s tím jedu 2 dny a změna není zatím příliš znát.

Old Post 18-08-2015 v 09:14 AM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 44


Zdravim ve spolek,

před pár dny mi začala chcípat jedna rostlina (viz. foto). Listly blednou, kraje hnědnou a kroutí se nahoru dovnitř. Může to být způsobeno tím, že byla pár dní dost přelitá, ale voda se vylila, takže to už teď problém není. Také jsem ji pohnojil guaranou, ale pokud tomu něco chybí, tak budu rád za jakékoliv připomínky. Také už začíná kvést.

Předem mnohokrát dík!

Old Post 24-08-2015 v 20:12 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 45



Ahoj, aktualizuji příspěvek č. 40 s problémy a žloutnutím listů. Poradí někdo? Spodní a střední listy odcházejí dost rychle a za chvíli tam nic nebudu mít a zbývá 50 dní do sklizně. Kytky Critical Jack, hnojky AH, pH 6,4, teplota 26-30, vlhkost 55-70%, v květu cca. 10 dní. Mám tam nějaké smutnice, zachytávají se na lep. deskách, těmi by to mohlo také asi být.

Old Post 25-08-2015 v 14:25 PM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od bredh
Ahoj, aktualizuji příspěvek č. 40 s problémy a žloutnutím listů. Poradí někdo? Spodní a střední listy odcházejí dost rychle a za chvíli tam nic nebudu mít a zbývá 50 dní do sklizně. Kytky Critical Jack, hnojky AH, pH 6,4, teplota 26-30, vlhkost 55-70%, v květu cca. 10 dní. Mám tam nějaké smutnice, zachytávají se na lep. deskách, těmi by to mohlo také asi být.


Hoj

V jaké poměru momentálně hnojis? kolik růstové/kvetove hnojivo , jinak se to tváří jako deficit fosforu tak bych zkusil PK 13-14 , v jakém médiu to jedeš? (předpokládám hlina s těma breberkama) Těch smutnic ale upřímně :-) je jich moc? Víš dospělý jedinec těchto k...v je poslední stadium jejich života to už kladou vejce a nová generace v podobě drobných bílých červů se krmí v substrátu korenama kytek. Zkus prohrabnout prstem substrát a pozoruj Jak to vypadá. Zajímalo by mě jak jsou velký ty kytky, protože pokud jsou kytky malé tak při přemnožení smutnic je tu možnost ze ji spustosi larvy kořeny a kytka to prostě nerozdycha :-( vím ze tady někde psal tuším Soma (uživatel) ze na tyhle potvory je dobrý neem oil tuším od Plagronu. Vyfoť prosím tě v čem to máš rozjetý. GL peace

ab imo pectore

Old Post 25-08-2015 v 18:39 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 47

https://www.bohemianforum.com/viewtopic.php?f=19&t=109

Too bredh: mrkni na ten odkaz ;-)

ab imo pectore

Old Post 25-08-2015 v 18:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 48


Ahojky, díky za odpověď,
jo, je to hlína.
Smutnic jen pár a na lepových deskách max. desítky, žádná kvanta, v hlíně zjevně nic není, žádná larva, nic.
Pokud by šlo o přesolení, což je možné také, tak mám spodní hlínu v dírách květníku pocukrovanou solemi, ale to nevím jestli je normální.
Na deficit fosforu mi to moc nevypadalo, listy jdou hned do žluta. PKčko už dostávají ale nepřeháním to s ním, EC (měřák zatím nemám) bude už dost na hraně nebo za, jak jim dávám výživu.
Jinak poměr růst/květ tak 40/60 vč. PK a Fish mixu, který láduji kvůli možnému def. dusíku skoro do každé zálivky. Ale listy odchází ve velkém, vršek krásně zelený a naprosto bez problémů. Skoro bych to neřešil vzhledem ke stavu vršku, ale to tempo odcházení listů je značné a mám strach, že do několika dní nebudu mít dole ani jeden, ačkoliv ještě před 10 dny bylo slušně husto. Teď to je skoro holé viz. foto.

Old Post 26-08-2015 v 11:12 AM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2023 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1574 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4467500 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív