Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Tři děložní lístky - Triploid
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 65

[účet odstraněn]

Old Post 14-05-2012 v 14:10 PM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šempí holsen
Nový Člen

Karma uživatele šempí holsen - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Firestarter
Bohuzel se tahle vada neuchovava do dalsich pater -> Tudiz az to strihnes, tak se to bude delit zase po 2 vetvich na patro.

edit: U me to tak bylo! Pokud to nekdo mate jinak, tak postnete fotku, dost by me to zajimalo :c)

V tom pripade je asi lepšie riešenie ju zohnut-supercropping NESTRIHAT!!!!

Old Post 13-06-2012 v 12:23 PM
šempí holsen je offline   Profil uživatele šempí holsen   Find more posts by šempí holsen   Foto galerie člena šempí holsen   Click here to Send šempí holsen a Private Message   Add šempí holsen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 67


zdravím,kámoš vysadil Pandoru z legalizace a vyklubala se mu z toho zdeformovaná mrd*a.... zlepší se to jak bude větší ? nebo to bude ještě horší? díky

Old Post 17-04-2013 v 16:10 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

Zdravim, to se mi stalo s paradise seeds taky, kdyby to nebylo AF tak jo
ale AF nema sance.

Old Post 17-04-2013 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od DMG
Zdravim, to se mi stalo s paradise seeds taky, kdyby to nebylo AF tak jo
ale AF nema sance.


okey,kdoví co z toho bude za zlobra říkal,že už má nějak 3 týdny takže čeká kdy půjde na květ

Old Post 17-04-2013 v 17:49 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokusomyl
Stálý Člen

Karma uživatele pokusomyl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 70

mám tiež jedného mutanta od natural seeds WW,,,,nedelu ho budem kosit,,,oplatí sa ho sušit,bude mat vôbec nejakú potenciu(bude zhulovat)? vyzerá celkom v pohode listy ako od kryštálového cukru,,,nechat či vyhodit?

CL

Old Post 28-07-2015 v 13:42 PM
pokusomyl je offline   Profil uživatele pokusomyl   Find more posts by pokusomyl   Foto galerie člena pokusomyl   Click here to Send pokusomyl a Private Message   Add pokusomyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od pokusomyl
mám tiež jedného mutanta od natural seeds WW,,,,nedelu ho budem kosit,,,oplatí sa ho sušit,bude mat vôbec nejakú potenciu(bude zhulovat)? vyzerá celkom v pohode listy ako od kryštálového cukru,,,nechat či vyhodit?


To se bohužel dopředu říct nedá. Třeba mutace byla taková že obsah THC je velmi vysoký. Budou i semena?

Old Post 28-07-2015 v 15:43 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokusomyl
Stálý Člen

Karma uživatele pokusomyl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 72

nie nemá ani jedno

CL

Old Post 29-07-2015 v 07:41 AM
pokusomyl je offline   Profil uživatele pokusomyl   Find more posts by pokusomyl   Foto galerie člena pokusomyl   Click here to Send pokusomyl a Private Message   Add pokusomyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Triploid nebo Kriploid? :D Příspěvek č. 73

Zdravím, dostal jsem od známého pár semínek, klíčil jsem 4 semínka ve vodě(jakmile se objevil klíček hodil jsem to do hlíny) po cca 2 dnech se začali objevovat první děložní lístky.. ovšem místo 2 děložních lístků na všech byli TŘI! takže, zajímá mě zda to bude nějaký super mutant, což by znamenalo že zbylá semínka budou nejspíš taky tyhle mutanti

Slyšel jsem že to může být triploid, ale je prý velmi malá šance na výskyt... ale já měl až moc velké štěstí? takže fakt nevím

Co si o tom myslíte?
děkuji

http://jpeg.cz/obrazek/eLEh - Takhle vypadaj všechny

Old Post 05-11-2015 v 16:21 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 74

Cau.tak vzacny to neni uz se mi to parkrat stalo.Ale pokazde kytka rostla hodne pomalu.Nikdy z toho nic poradneho nebylo.No uvidis sam
Edit:
Zbyla seminka budou v pohode.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 05-11-2015 v 16:31 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 75

A už se vám někomu stalo,že by měl dvojčátka z jednoho semene 2 rostlinky?

Old Post 05-11-2015 v 17:20 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 76


citace:
Původní příspěvek od belladonna
A už se vám někomu stalo,že by měl dvojčátka z jednoho semene 2 rostlinky?


Jo! Dvě ze tří Satori od Mandala.. u dvou prostě vylezly dva klíčky a vyrostly obě kytky. Jedna vždy těžce zaostávala, druhá rostla normálně. Jedno dvojče ještě žije. Semena regulary


Trojitej děložní lístek mi asi nikdy nevyrostl

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-11-2015 v 18:08 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 77



Řekl bych že trojlístky se vyskytují u konopí ve stejném poměru jako čtyřlístky u jetele (Trifolium).
Asi před desíti lety jsem jenom tady na growru vycucnul přes 40 nicků zahradníků, kteří měli možnost mít je v květináči. Samozřejmě projekt byl pokusit se kontaktovat všechny obdařené a tuto anomálii podchytit a pokusit se ji postupně stabilizovat. Bohužel to nebylo možné. Polovina nicků nefunkčních, ti co se ozvali, ti nedopěstovali, ty co trojlístek pohřbili veřejně v trýdu (bez hloupých teorií) jsem nekontaktoval, nebylo už vlastně proč.
Jednoduše - nenarazil sem ANI NA JEDNOHO pěstitele který by trojlístek dochoval. Někteří mí známí o tom pouze slyšeli a snad jeden ho měl rovněž.
Já měl to štěstí hned dvě sezony po sobě (sadil jsem tehdy každé jaro do 200ks květináčů z nichž 1/10 šla následně do další selekce mého piplaného O.B.S.K.U.R.I.ho, tudíž pravděpodobnost výskytu byla jinde než u kupovaných semen) - a je zajímavé, že pytel s trojlístky se roztrhl v rozmezí 2003-2005, s kterým se shodují i exif data mých snímků.
Ten první šel do kopru záhy po focení (bral jsem to jako bezvýznamnou záležitost), u druhého jsem už zpozorněl a věnoval mu větší pozornost. A o tu jsem se zřejmě podělil i s nějakým podělem. Týden nato co vyhodila fusy mi ji někdo vytáh za bílého dne přes pootevřený okno do zahrady z baráku. A jak to mordoval přes tu ventilačku tak jsem našel v obýváku pod oknem jen ten květník a příšerný bordel z orvanýho kořenovýho balu, tudíž i pro můj trojlístek odchod ze světa věru nedůstojný a předčasný.
Fotky jsou příšerný, ale i po těch letech si dobře vzpomínám na tu pevnou, listy jakoby zcela opancéřovanou kytku, na jejíhož následovníka od té doby každé jaro stále čekám.

H.

edit: Ano, vím, do sandálů se ponožky neberou!

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-01-2016 v 22:18 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 78



Pouští mě to po dvou fotkách...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-01-2016 v 22:23 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 79



Nejde jinak...musím.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-01-2016 v 22:25 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 80



Ještě si užíval léta...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-01-2016 v 22:30 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9693210 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív