Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Samozavlažování outdoor 100% funkčnost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 33

Já bych se těch hnojek zas tak nebál. Prostě to něčím překreješ, aby na to nepražilo přímý slunce a mělo by to bejt v pohodě. Mluvím samozřejmě o "syntetických" hnojkách - u nějaký organiky je to samozřejmě o něčem jiným, nicméně na to tě výrobce většinou sám upozorní (třeba Plagron vysloveně zakazuje míchat svoje bio hnojky do zásoby).

Old Post 04-06-2013 v 16:01 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 34

zdarec, doufám že to tu zas ožije, protože letos má být extrémní teplo, a já v tomhle chci mít jasno, líbí se mi původní nápad tady autora, jenže ten průtok 1.5l/hod je opravdu moc, myslím že by to šlo omezit menším průměrem kapilární hadice:http://www.growmania.cz/kapilara-21...a-1m-p-122.html
na kterou bych napojil: http://www.growmania.cz/zavlazovaci-jehla-p-121.html
ale nevím jak by to fungovalo :-( pokud s tím máte někdo zkušenosti, dejte vědět, moc mi tím pomůžete ;-)

Můj prvni biopěst2012

Old Post 11-03-2014 v 19:51 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 35

Zdar!já doporučuju Blumaty, když už teda něco takovýho řešit. http://www.synsy.cz/zavlaha/

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 11-03-2014 v 20:14 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 36

Na to pocasi opatrne taky mela byt u nas extremni zima a hovno, hovno...

Old Post 12-03-2014 v 09:01 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 37

Spíš bude extrémní sucho než teplo a pro chlapcezlesa, mrkni na příspěvek 21, smrdí to duplicitou.
Ty Blumaty taky mám a když se to seřídí, tak je to fajn systém, jen je to docela opruz, než se to optimálně seřídí, pár nádrží proteče, tak to nechce zkoušet s plnou nádrží a častěji kontrolovat.

Old Post 12-03-2014 v 12:59 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 38

takže mám pořídit tropf blumat? Koukal jsem na to, ale radši bych to pochopil od někoho kdo už s tím má zkušenosti...prosím poraďte co mám nakoupit a jak to zapojit aby to fakalo aspon minimálně na 10 kytiček? :-) :-) mám v plánu buď orange budek nebo pineapple chunk :-) dobrůtky, nechci aby mi chcípli potom žízní ;-)

Můj prvni biopěst2012

Old Post 12-03-2014 v 18:37 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 39

tak si asi poradím sám, zajedu normálně do sorinu a zeptám se tam těch zahradníčků...ten tropf blumat no nevím nevím spíš bych zkusil rozmístit ty kapilárni hadice do řady z kopce(místo je ve svahu) ke každý kytce udělat vývod T rozdělovaček, nakonec prdnout tu zavlažovací jehli a vše by mělo samospádem, díky kopcu a umístěnému kýblu s vodou fungovat, samozřejmě musím všechno pořádně seřídit aby to dávakovalo tak 0.5l ke kytce/ za den, asi to vydím moc jednoduše ale co mi zbývá?

Můj prvni biopěst2012

Old Post 13-03-2014 v 19:46 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
synovialis
Nový Člen

Karma uživatele synovialis - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 40

Ahoj, myslím, že pôvodný zámer zakladateľa vlákna nebola kontinuálna závlaha počas dňa, ale predovšetkým rovnomerná distribúcia vody ku koreňom-preto asi aj ten prietok 1,5/hod.-len doplniť nádrž a nestarať sa kam to vyliať (a držať dvojlitrovku pri zemi kým sa vyleje všetka voda v horúcom dni :-P )
Blumat je vyslovene automatika bez elektriny, ale vážne dobrá vec len treba dobre nastaviť.
S Blumatom vo voľnej zemi skúsenosť nemám, ale myslím si, že sa bude správať trochu inak ako v kvetináči, no malo by to pekne fungovať-zvlášť, keď píšeš, že nádrž bude v kopci-tam bude aj dobrý spád
Dúfam, že som aspoň trochu pomohol,
pestu zdar!

Old Post 24-03-2014 v 20:26 PM
synovialis je offline   Profil uživatele synovialis   Find more posts by synovialis   Foto galerie člena synovialis   Click here to Send synovialis a Private Message   Add synovialis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PabloE
Nový Člen

Karma uživatele PabloE - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 4  

Nápad DOMÁCI BLUMAT ZAVLAŽOVACÍ SYSTEM Příspěvek č. 41


http://jyxo.info/uploads/C2/c2ff5f0bd5bf5651cf363da30c0ed55bc6b0bad2.png
http://jyxo.info/uploads/C2/c2ff5f0...55bc6b0bad2.png

Ahoj co na to řikáte? Myslíte si že to bude fungovat?

LIVE IN PEACE

Naposledy upravil PabloE 19-04-2015 v 01:43 AM

Old Post 18-04-2015 v 17:39 PM
PabloE je offline   Profil uživatele PabloE   Find more posts by PabloE   Foto galerie člena PabloE   Click here to Send PabloE a Private Message   Add PabloE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haja007
Nový Člen

Karma uživatele haja007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 42

Zdravím, co říkáte na systém tropf blumat, zdá se mi to jako relativně jednoduché a spolehlivé řešení za rozumnou cenu, chystám se objednávat, máte s tím někdo zkušenost? dík

Old Post 05-07-2015 v 10:03 AM
haja007 je offline   Profil uživatele haja007   Find more posts by haja007   Foto galerie člena haja007   Click here to Send haja007 a Private Message   Add haja007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 43

hledat
http://grower.cz/forum/showthread.p...Tropf+%2BBlumat

Old Post 05-07-2015 v 10:13 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 44

no celkom dobre...

pure guerila

Old Post 05-02-2018 v 11:14 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 45

out nezlaievam uz roky.. kytkam to nevadi.. staci zamulcovat poriadne aspon 10cm vrstvou..vacsinou burinou okolo kytky.. poda nevyschina ..ked prsi tak lahko voda pretecie cez mulc.. a zaroven je to prirodne hnojenie..

pure guerila

Old Post 07-02-2018 v 18:32 PM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 46

tiez som nikdy nezalieval.nikdy ani nic neuschlo.aj v miestach napr.v poli pri stlpe kde svieti slnko od rana do vecera.dolezitejsie je skor hlboko preryt podu.po cca 40cm je vzdy taka akokeby stvrdnuta cast pod ktorou je zem uz ina.cize prerazit tuto vrstvu a rastlina sa dostane k vode aj pocas sucha

Ipeľské Kosihy

Old Post 08-03-2018 v 16:33 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Greenmile
Stálý Člen

Karma uživatele Greenmile - 80% PěstitelskáKarma uživatele Greenmile - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 47

[účet odstraněn]

Old Post 01-05-2018 v 11:15 AM
Greenmile je offline   Profil uživatele Greenmile   Find more posts by Greenmile   Foto galerie člena Greenmile   Click here to Send Greenmile a Private Message   Add Greenmile to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 48

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 16:23 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5808810 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív