Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy vysadit ven? II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17

Ved vravím CITAJ! Stačí nakuknut dop mojej témy za oknom, traja skúsený pestovatelia tam píšu že sadí sa približne v polovici apríla začiatkom mája...stačí naozaj čítať je tu všetko...

Old Post 09-04-2015 v 11:10 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lotor100
Stálý Člen

Karma uživatele lotor100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18

Ok..dakujem za odpoved....a inak..preto sa mi neda vsetko citat lebo som na mobile a uz mi ide oci roz*ebat s toho zmurenia ..:d

Old Post 09-04-2015 v 11:14 AM
lotor100 je offline   Profil uživatele lotor100   Find more posts by lotor100   Foto galerie člena lotor100   Click here to Send lotor100 a Private Message   Add lotor100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 19

čaute, dá sa vypestovať mohutný strom aj bez predpestovania? Doma môžem maximálne naklíčiť ale potom by to už muselo ísť von... To znamená okolo 15. mája. Ďakujem za odpoveď.

Old Post 15-04-2015 v 16:04 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 20

jackson: Urcite to jde, jen je to vic nachylny na smrt (či zpomaleni) v tom stadiu kdyz je to jeste mlady - nez se to trochu rozroste.

Já mam více méně podmínky stejný jako ty, a musim přiznat že většina "jen naklíčenych" sazeniček mi nepřežila kvuli slimakum, pocasi, nepritomnosti, lenosti atd..
Kdyz to nemuzes mit primo doma, co alespoň vesklepě za okynkem/ na zahradě/ někde okolo baráku kde to budes moct hlidat ? Chce to hlidat veci jako slimaci, neprelit, silny vitr/kroupy(nazacatek vyresis sklenickem treba z vetsi petky).. O te ochrane proti slimejsum a dalsim vlivum je tu toho spoustu.

Prostě když si to pohlídáš a přežijou první třeba měsíc tak uz je to pak srovnatelne s poradne predpestovanou kytkou a můžeš mít klidně strom.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 16-04-2015 v 18:29 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 21

Zdravím, mám colour mix1 od DP (2xShaman, 2xPassion, 2xFrisian)... už mám vonku polovicu z toho... chcem sa opýtať, či sa ešte oplatí klíčiť to alebo to radšej nechať na budúci rok. Dik za odpoveď

Old Post 20-05-2015 v 19:29 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od jackson
Zdravím, mám colour mix1 od DP (2xShaman, 2xPassion, 2xFrisian)... už mám vonku polovicu z toho... chcem sa opýtať, či sa ešte oplatí klíčiť to alebo to radšej nechať na budúci rok. Dik za odpoveď


Zdravím
Zrovna včera sem špekuloval jestli ještě nepřikoupím nějaký semena.Podle mě to ještě cenu má.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-05-2015 v 04:18 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atara
Nový Člen

Karma uživatele Atara - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 23

Zdar borci, tak koukám že některý témata dost upadaj tak co je zase trochu oživit? Tak já mám už od 4.4. vyseto a mám cca 30 kytí a každá má tak 15 čísel a za 14 dní jdou do země, něco do skleníku, něco rovnou na záhon obehnaný igelitem, až budu mít čas, všechny je sem vypíšu ať máte co číst Tak zatím pěstu zdar!

Old Post 25-04-2016 v 15:30 PM
Atara je offline   Profil uživatele Atara   Find more posts by Atara   Foto galerie člena Atara   Click here to Send Atara a Private Message   Add Atara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 08-01-2017 v 05:51 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 25

loni sem si nechal naklíčit nějak koncem března a jelikož sem neměl jístý místo, tak sem ji měl do konce dubna za oknem, pak venku v asi 3L květináči a v půlce června šla do země(v půlce srpna zas ven.. samec ).. ven sem chtěl sázet v půlce dubna ale tak se nestalo. jinak řízky sem měl celkem pozdě, nějak až v červnu.. tak letos to snad dám v půlce dubna všechno ven.
ať to letos jede)))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 02-02-2017 v 19:45 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 26

Chápu, že jsou všichni natěšení po dlouhé zimě, ale páni kluci, je to rostlinka jako každá jiná a už má babička říkala, stejně jak má maminka - a já to od nich pochytil - sází se po 3 zmrzlých!!! Čili ven se vyndavá 14.5.

Pranostiky

Pan Serboni pálí stromy. (Pan Serboni = PANkrác SERvác + BONIfác)
Pankrác, Servác, Bonifáci jsou ledoví muži, Žofie je jejich kuchařka.
Pankrác, Servác, Bonifáci pro sadaře jsou zlí chlapci.
Pankrác, Servác, Bonifác – ledoví muži, spalují mrazem ovoce i růži.

Vězte, že všechny rostliny krom Automatu nakvétají okolo půlky, neli až ke konci srpna - od púle května z nich stihnou být setsakramentské stromy

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 22-02-2017 v 00:46 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 27

zdravím kdy budete davat ven tady v jihomoravskem kraji je to počasí všiljake poradí někdo?

Old Post 16-04-2017 v 14:01 PM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 28

[účet odstraněn]

Old Post 16-04-2017 v 16:33 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Obecné už venku ? Příspěvek č. 29

Zdar už ma ěkdo venku nebo ještě cekate ?

Old Post 24-04-2017 v 08:13 AM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 30

cekame, minimalne do 15. kvetna driv max do skleniku

Prostě démon

Old Post 24-04-2017 v 08:27 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 31

Čekám, až JZD zaseje kukuřici a přejdou ranní mrazy, cca koncem května

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-04-2017 v 09:28 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 32

jo dobre tak ještě počkám svama budu davat řízky ...

Old Post 24-04-2017 v 12:34 PM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2007 - Kedy vybrat semena? - 5 odpovědí
10-06-2014 - Kdy vysadit ven? - 1245 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1617990 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív