Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 65

Jo, to je fajn, ale já se bavím o situaci až po orientačním testu.

a.

Old Post 27-03-2015 v 14:34 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibet019
Nový Člen

Karma uživatele Tibet019 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 66

Zdarec, tohle je muj prvni prispevek..uz nemuzu odolat :-) grower cekuju fakt dlouho..jen nemam potrebu prispivat..ale verte,ze den bez groweru neni den :-D.tohle a podobny temata mam precteny asi tak tisickrat ,nez se to tu rozjelo..,takze k veci ..,

Po vsech pribehaah tady i v realite,(i proto ze se nam narodil malej)jsem sundal dredy i nausnice a stejne vedel ze az me jednou zastavej tak budu lizat...nikdy s sebou nic nevozim a nejezdim v noci,kvuli pravdepodobnopti zastaveni atd.

I kdyz se mi to slovo nelibi, povazuju se za chronika:-) proste neni den co bych nezahulil..driv jsem hulil prvni ligu..ale pak jsem zacal ridit a hulim fakt minimalne..zhulenej jsem ridil snad jednou...

Prijedu do prace 6:00...dam s kamosem 2 coudy ze skla z venecku..piju..jim ..obeduju.. 14:30 koncim ...prijedu dom..
Musim jeste na nakup...jedu..15:30 zniceho nic za mnou majaky...rikam si...to asi neni na me :-) ,samozrejme bylo.. :-) ..zastavim..dam vystrazny..slusne pozdravim...VYSTUPTE SI A PREDLOZTE DOKLADY...vystoupim (skejtovy boty,maskace,ksiltovka,triko 23).podam dokkady..dejchnout - ok...KDY JSTE NAPOSLEDY HULIL (nebylo kam uhnout) .. vcera.//

..lizacka..5 min strachu..PREPARKUJTE SI POJEDETE S NAMI NA KREV...jel jsem...

Ridicak mi vratili ,doporucili mi ze nemam jezdit aute,ale ze me sledovat nebudo ze jim to je jedno..tak jsem udelal nakup .a mesic uz cekam na dopis..samozrejme vim jak to dopadne,jen doufam ze to nebude trestnej cin..nechci podminku to bych byl v pice..

Ps.: vubec me nesacovali ani auto..(to jsem myslel ze je jistota)
kdybych rek ze nehulim, stejne by mi dali liznout, a kdybych lhal nevratili by mi rp.mohli by mi ho vzit ..rikali to..

Chapu ze muzu za to obleceni.ale co je moc je moc..uz jsem udelal, cn jsem moch a vic uz nedam..dziny ,brejle, a kosili na me nikdo nedostane...

Takze panove-chronici- jrme absolutne nezpusobili ridit motorova vozidla..jeste ze jsem nemel nehodu..

Old Post 27-03-2015 v 16:48 PM
Tibet019 je offline   Profil uživatele Tibet019   Find more posts by Tibet019   Foto galerie člena Tibet019   Click here to Send Tibet019 a Private Message   Add Tibet019 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 67

Vítej!

Podle mě jsi to dobře neudělal. Za žádných okolností bych se nepřiznal, že jsem hulil a obzvlášť pak, že včera! Neodpovědět/popřít. A hlavně nevěřit, co ti policisté v terénu říkají. Jsou dobře vycvičení, abys jim sám poskytl co nejvíc důkazů, které se pak dají použít.

Ta logika - orientační test pozitivní, ale pokud nám nelžeš, tak ti necháme řidičák - nepřijde ti divná, hmm?

Ale jinak ti přeju, ať to pro tebe dopadne co možná nejlíp. Nenech se a braň se. Hledej a najdeš jak. Pokud se ti to bude jevit na větší problém, sežeň si právníka. Už jen ten rozdíl, jak se k tobě švestky chovaj v jeho přítomnosti je neskutečný!

a.

Old Post 27-03-2015 v 17:12 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibet019
Nový Člen

Karma uživatele Tibet019 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 68

Ne takhle to nerekli...az pak se rozhodovali jestli mi ho daji zpet..prej kdybych vypadal jak smazka nebo s tim mel uz problem vemou mi ho hned..
Jeden policajt sel pro test druhej se me ptal..TAK KDY JSTE NAPOSLed HULIL.?.co chces rict s mym ksichtem hulice?
1. Nehulim
-jde pro test
2. Vcera v 20:00
-jde pro test

Priste jezdim bez ksiltovky,ridicak nemam u sebe a minimalne celaskon mozna i listerin.. nejak to dostat z drzky..krev mam jasnou:-(

Doufal jsem ze budu to procento,ktery nenalize:-) jako spoustu mych kamosu..bohuzel jsem poucen.,pro priste sezeru ten citron klidne pref nima :-) stejne je to jedno,.se zaznamen budu lizat vzdy!at s dzinsama a nebo bez nich :-)

Old Post 27-03-2015 v 17:29 PM
Tibet019 je offline   Profil uživatele Tibet019   Find more posts by Tibet019   Foto galerie člena Tibet019   Click here to Send Tibet019 a Private Message   Add Tibet019 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 69

Hele, uvidí se no. Já prostě nemůžu souhlasit s tím, že je rozumný přiznat se.

Naštěstí v našem kraji na nějaký lízání docela kašlou + plus moje (skoro) vyholená hlava naznačuje, že huliče spíš mlátim

Tak ať to dopadne dobře!

a.

Old Post 27-03-2015 v 17:45 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Tibet019
KDY JSTE NAPOSLEDY HULIL (nebylo kam uhnout) .. vcera.//

..lizacka..5 min strachu..PREPARKUJTE SI POJEDETE S NAMI NA KREV...jel jsem...

kdybych rek ze nehulim, stejne by mi dali liznout, a kdybych lhal nevratili by mi rp.mohli by mi ho vzit ..rikali to..


Za 1) nechal ses nachytat - organ tu neni od toho aby posuzoval zda lzes nebo ne - klasicky jsi vymeknul pod manipulativni fintou ...

Za 2) pochybuji ze maji pravo na to odvezt te na krev kdyz a) test na drogy byl negativni b) jsi nevykazoval znamky stavu pod vlivem...

Udelal jsi chybu, proste te zpracovali a za to holt musis nest nasledky...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-03-2015 v 19:16 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Tibet019
co chces rict s mym ksichtem hulice?
1. Nehulim
-jde pro test
2. Vcera v 20:00
-jde pro test

Tobe stale unika ta logika - muzes mit ksicht jaky chces ale priznat se ze kouris ti proste prihorsi v kazdem pripade, naopak negativni stanovisko jim neposkytne zadny dalsi duvod te vozit na krev.

Jestli jsi nevidel pozitivni vysledek toho testu, dost mozna te vezli na krev protoze jsi se priznal (a tudiz vedeli ze neco "maji" namerit) i presto ze byl test negativni... Proste to na tebe klasicky usili...

Jinak oni dobre vedi co delaji, tys byl pod tlakem, navic psychicky vydeptanej, protoze ses dopredu bal jak to dopadne (a to i presto ze jsi nebyl pod vlivem!).. jen stacilo zacilit na ta spravna citliva mista (my jsme ti "dobri", kdyz budes mluvit pravdu, vratime ti ridicak) a byl jsi na lopatkach. Metoda cukru a bice funguje... klasickej psychologickej trik.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-03-2015 v 19:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibet019
Nový Člen

Karma uživatele Tibet019 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 72

Nevim,jestli to chapete dobre,mozna jsem to blbe napsal. Nikdo mi nerek ze kdyz budu lhat tak mi ho nevrati..to jsem vydedukoval sam..proste oni maji pravo vzit ti ridicak na miste,..je jen na nich jestli ti ho vemou nebo ne.,kdybych picoval,lhal nebo se jim jenom nelibil urcite mi ho nevratej..

Jeden sel do auta pro test a druhej se me zeptal.,pochybuju ze kdybych rek ze nehulim,tak se ten druhej otoci na podpadku a vrati ten test zpet.

Test jsem videl.?DW..thc jasna carka.,amfetaminy skoro neviditelna carka,skoro takova jakou jsem cekal ze bude mit ta thc.amfe. jsem nemel ani nahodou..

Ale je pravda,ze jsem mel rict ze nehulim.na krev bych jel tak jako tak ..ted to tam bude napsany..ale nemyslim si ze by se na to bral ohled kdyz budu mit stejne aktivni thc v krvi..

Old Post 28-03-2015 v 00:49 AM
Tibet019 je offline   Profil uživatele Tibet019   Find more posts by Tibet019   Foto galerie člena Tibet019   Click here to Send Tibet019 a Private Message   Add Tibet019 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 73

Jo, testy by dělali i přesto, ale teď mají důkaz v papírech, že jsi vědomě požil a vědomě po tom řídil. To pro tebe není plus.

a.

Old Post 28-03-2015 v 09:04 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Anuvin


V takovém případě se nejspíš vyplatí odmítnout rovnou i orientační test a ne až ten z krve.


No to by mě zajímalo, co je lepší, pokud víš, že nalížeš.

Měl jsem vždycky za to, že pokud odmítneš krevní rozbor, a orientační test budeš mít pozitivní, jedná se maximálně o přestupek, jelikož jim chybí důkaz pro trestní řízení.

Jenže u alkoholu nedávno soudy začaly jako dostatečný důkaz považovat i dechovou zkoušku. Otázkou tedy je, kdy toto začně platit i pro drogy ?

Spadám do skupiny chronik, hulím denně po práci, vždy kolem 19-20:00 večer a ráno pak kolem 9 jedu do práce. Jsem jak čiperka, rozhodně si nepřijdu ničím ovlivněný. Před jízdou nehulím nikdy a stejně mi to nejspíš není platné.

Zastaví mě ale jen vyjímečně. Snažím se slušně vypadat i se s nima slušně bavit, takže nemám problém a test jsem nikdy nedostal, maximálně jsem si dýchnul a jel jsem dál. Co jsem viděl okolo známé, kteří lízali, tak to na nich +- bylo poznat na první pohled. Dredy, tunely v uších, kšiltovky, atd. Policie ví

Old Post 28-03-2015 v 09:05 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od Exceptional
[...]
Jenže u alkoholu nedávno soudy začaly jako dostatečný důkaz považovat i dechovou zkoušku. Otázkou tedy je, kdy toto začně platit i pro drogy ?
[...]

No to je dobrá otázka. Nevím, ale určitě tu vidím jeden rozdíl a to, že alkoholový test ukáže - orientačně - jak moc jsi ovlivněn, zatímco ten na konopí pouze ano x ne.

a.

Old Post 28-03-2015 v 11:42 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od alesh

No to je dobrá otázka. Nevím, ale určitě tu vidím jeden rozdíl a to, že alkoholový test ukáže - orientačně - jak moc jsi ovlivněn, zatímco ten na konopí pouze ano x ne.

a.


S tím souhlasím. Proto by mě zajímalo, co můžu ztratit tím, že podstoupím orientační test a při pozitivním výsledku odmítnu odběry ? Ve srovnání s tím, když odmítnu rovnou? Měl jsem za to, že to minimálně stojí za to zkusit, jelikož jejich testy nejsou 100% a každý odbourává jinak. Ale pokud bych z toho měl mít potom ještě větší problémy, odmítl bych rovnou.

Pořád lepší být rok bez papírů a zaplatit 25tis,, než mít záznam. Pochybuju že na poprvé dostanete plnou paletu (2 roky bez papírů a 50tis.). V reálu vám dají max. rok a 20k a v polovině si požádáte o vrácení.

Známej nedávno nalízal (zastavili ho asi 30 minut po záhulu), jel s nima na krev a byly z toho 4 měsíce bez papírů a 15tis. pokuta. Divil jsem se, že nešel před soud, když měli jasný důkaz v podobě krevních odběru s nadlimitní hodnotou THC, ale bylo mu řečeno, že když je to poprvé, řeší to bez záznamu jen jako přestupek. Podruhé už se s ním párat nebudou.

Old Post 01-04-2015 v 17:29 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Exceptional

Jenže u alkoholu nedávno soudy začaly jako dostatečný důkaz považovat i dechovou zkoušku. Otázkou tedy je, kdy toto začně platit i pro drogy ?


Nic takovýho ale jak už psal alesh u testu co dává policie na OPl přímo v terénu není. Ten je pouze orientační, a dokud nebudou nějaký uplně nový lepší testy do terénu tak to pro drogy platit nezačne.

Aby mohl být Analyzátor alkoholu užit v praxi, je pro něj stanovena celá řada technických požadavků, které stanovuje Český metrologický institut.
V praxi je ke každému analyzátoru vydáván ověřovací list, který je jeden z důkazů prokazující, že naměřené hodnoty lze považovat za plnohodnotný důkaz.

- Že hulíš každejden večer z tebe podle mě nejspíš dělá pořád pozitivního (alespon na tom orientacnim testu). Ze se nezhulis pred jizdou ale pomuze alespon vtom, ze pak nejsi nervozni, nemas privrene oci atd..

To jestli je lepsi odmitnout rovnou sam nevim, proto sem psal ze se NEJSPIS vyplati odmitnout rovnou. Kazdopadne zajimava otazka.. tak sem slysel ze nekdy nefunguje.

Sedlackym rozumem si to predstavuju asi tak, ze policajti pak popisujou do zaznamu i to jak silna napr. byla ta carka na orient. detektoru a ze by nato urednik mohl prihlizet. Kdyz by byla slaboucka tak by to mohlo pomoct, kdyz silna pritizit proti uplnemu odmitnuti..ale kdo vi

Je možné po odmítnutí testu odjet ? Podle poraden záleží jestli zadrží/nezadrží řidičský průkaz. Otázka je jestli jim na odebrání stačí to, že po odmítnutí je řidič posuzován jako by byl pod vlivem, nebo jestli se musí chovat nestandardně.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 04-04-2015 v 20:53 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 78

Zdravím jednou mě vzali řidičák na 18 měsícu nebylo to sice kvuli THC ale pro pobavení to stojí k tomu 25tis. pokutu a podmínku že sem zdrhl na soukromej pozemek nojo každej byl mladej . zajímavý bylo to že mi ten řidičák zapoměli sebrat pak už jen chodily obálky na jak dlouho mě ho zabavili atd. jenže mě ho nikdo nezabavil nikdo si neuvědomil že kartičku pořád mám tak sem jezdil dál jednou mě zastavily ukázal sem kartičku pohoda a jel sem dál jenže tak po pul roce mě zastavil flojd co mě chytil tak hned věděl na služebnu sepsalo se to a řekl jestli zvládnu odřídit dom bez problému i když to bylo z města 12km daleko a pohoda .byl s toho zákaz na dalších 18 měsícu za maření a další podmínka všecko už odnesl čas ale nerad na tu dobu vzpomínám . sice toje trochu mimo mísu ale chtěl sem přidat svou zkušenost . S lízáním naštěstí zkušenost nemám ( klepu klepu klepu ) pár kámošu ale kvuli tomu už o papíry přišli někteří ač vyhulení zase lízali a nic nenaměřily přidal bych ještě zkušenost mého kamaráda nedávno ho zastavili po špeku hned lízání první pozitivní hned začal do nich valit že by nikdy v žádným případě za volant ovlivněnej THC nesedl že to by si nedovolil a je proti užívání omamných látek striktně proti další papírek negativní tak řekl ještě jeden a uvidí se naštěstí i třetí negativní a jel dál je to človíček velmi hovorově nadaný který dokáže obkecat uplně všecko a vnutit ostatním svou pravdu . A k tomu naštěstí měl štěstí při sobě

Old Post 06-04-2015 v 08:08 AM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od greenlight
mého kamaráda nedávno ho zastavili po špeku hned lízání první pozitivní hned začal do nich valit že by nikdy v žádným případě za volant ovlivněnej THC nesedl že to by si nedovolil a je proti užívání omamných látek striktně proti další papírek negativní tak řekl ještě jeden a uvidí se naštěstí i třetí negativní a jel dál je to človíček velmi hovorově nadaný který dokáže obkecat uplně všecko a vnutit ostatním svou pravdu . A k tomu naštěstí měl štěstí při sobě


Tady v okolí se stalo to samé. Známému dali líznout a aniž by mu ukázali výsledek testu, tak za ním přišli s tím, jestli hulí, že test je pozitivní. Tak se tam s nima začal do krve hádat, co si to o něm myslí, že není žádnej feťák (fakt nehulí), vzápětí tedy vytáhli jiný test a ten byl negativní. Takže účelová provokace...

Old Post 06-04-2015 v 09:02 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Exceptional


Tady v okolí se stalo to samé. Známému dali líznout a aniž by mu ukázali výsledek testu, tak za ním přišli s tím, jestli hulí, že test je pozitivní. Tak se tam s nima začal do krve hádat, co si to o něm myslí, že není žádnej feťák (fakt nehulí), vzápětí tedy vytáhli jiný test a ten byl negativní. Takže účelová provokace...


Nemyslim, že šlo o provokaci, ale spíš o to, že ty testy moc nefungujou. Někdy to dá výsledek pozitivní (ikdyž jste nehululi) a jindy negativní (přestože jste hulili) a pak jsou samozřejmě případy, kdy dá test pravdivý výsledek. Problém je v tom, že tyhle 4 případy nastávají zhruba se stejnou pravděpodobností, takže si nikdy nemůžete být jisti, jestli ukazují pravdu nebo ne. To cajti vědí a tak zkouší přidat další vodítka jako třeba otázky, jestli normálně hulíte nebo ne. Proto je lepší tvrdit, že nehulíte, a trvat na dalším testu.

Nejlepší je samozřejmě za volant zhulenej nesedat!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-04-2015 v 10:54 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1552680 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív