Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejlépe kouřit z Bongu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 17

nikolaj 01: můžu se jen zeptat proč je pro tebe brko bez tabáku nehulitelný? Já hulím špeky jen bez tabáku.

Asi neexistuje univerzálně nejlepší bong co jde doporučit, to záleží kolik chceš investovat, co ti vyhovuje a co s ním chceš dělat. Každýmu sedí něco jinýho. Mě teď například vyhovuje bong micro simax nebo tak nějak. Protože skoro nic nestojí (takže o to nemáš strach), je to sklo, je hrozně malej, takže skvěle přenosnej. A když se ti nechce čistit vyhodíš ho a koupíš si novej. Ale to opravdu záleží co od toho čekáš. Být tebou tak ten dotaz přesunu do threadu čistě o bongách tam se to dá víc rozebírat ať to tady autor nemá zasraný. Tohle vlákno, jestli to správně chápu, má být hlavně o technice kouření.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 05-03-2015 v 11:10 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Nejsem velkej znalec bongů, ale nezkoušeli jste někdo bong přes mlíko? (Nemyslím trávový i když představivosti se meze nekladou). Když jsme dřív kouřívali vodárny, bylo to tak mnohem míň dráždivý, ale kdo ví, jestli to nebyly nějaký naše placeba

Nezkoušel jsem, ale podle mě by to bylo trochu kontraproduktivní. Když se THC rozpustí v mléce, těžko pak bude v kouři...hmm?

a.

Old Post 05-03-2015 v 11:28 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 19

alesh: nebude to jen zanedbatelný množstvý? Vem si jak dlouho vaříš mlíko, aby se tam něco rozpustilo, za tu půl vteřinu nevím co se stihne na ten tuk navázat a taky může použít odtučněný mlíko. Mě spíš vůbec neláká ta představa kouřít skrz mlíko ale fakt vůbec . Spíš mi dělá zle. Někdo to zkuste a napište jaký to bylo.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 05-03-2015 v 11:41 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 20

Do debaty "jak velké procento THC z kouře se rozpustí v mléce" bych se nerad pouštěl, spíš jsem chtěl poukázat na fakt, že lepší než voda to zřejmě nebude. A ne, ani mě to neláká.

a.

Old Post 05-03-2015 v 11:50 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 21

Hellfire: Je pro mě nehulitelný protože na to nejsem zvyklej, proste mi to krk nebere... s tabákem se mi to hulí samo celkově si víc brko vychutnám..stejně jako si nevychutnám vino bez koli takže na cesty zůstanu u brk.
Bong bych chtěl nějakej vetší na doma. Proto se ptám na nástrahy abych pak po měsíci nezjistil ,že ho můzu z nějakýho důvodu vyhodit. Cena kolem 1500.- ... zas takový OT to snad není....téma kvůli tomu zakládat nechci. Jestli máte nějakej typ čemu se vyvarovat nebo víte o obchodě kde maj pořádnej výběr bohatě mi to stačí.

Old Post 05-03-2015 v 12:14 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 22

bong a mlíko? 100lidí má sto chutí. Kdysi dávno kámoš dával do bongu kdeco... (mlíko,vodku,absint,kafe,džus...) se divím,že tam nelil i vodu z ponožek :-)

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 05-03-2015 v 12:54 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 23

Říkám, s bongem a mlíkem nemám zkušenost, jen s vodní dýmkou. Pokud jde o ztráty THC v mlíce, to snad opravdu nemusíme řešit... Ale mám jeden dotaz, kámošové kouří bonga takto: nadrtí si materiál jako kdyby chtěli balit, smíchají s tabákem, napěchují do kotlíku a kouří. A žádný posílání, každej má svůj bong a když si chce někdo dát, tak si nabije svůj kotel. Je tohle v bong society obvyklý nebo ne?

Komár neni mucha pyčo

Old Post 06-03-2015 v 09:22 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EvzenTulipan
Nový Člen

Karma uživatele EvzenTulipan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 24

2: Skaff. Nechci se moc vměšovat do tvého zřejmě nespokojeného života. Jenže tvé provokace směrem k Martinovi mě dojímají. A trapná hláška ve stylu ,,kačer na provázku´´ leccos vysvětluje o tvé mentální zralosti. Po tak dlouhé době bys nejspíše potřeboval s hulením na chvíli seknout.

Martin- Moc zajímavá teorie. Vzhledem k tomu, že si požitek z tohoto daru přírody vychutnávám už jen zřídka, rozhodně si nějakou takovou rituální trubku s recepturou, o které ses rozepsal v prvním příspěvku vyzkouším, jen co přijde ten správný čas se správným naladěním pro pozitivní vibrace. Určitě se do tohoto tématu vrátím, abych informoval o výsledku.

Old Post 06-03-2015 v 16:36 PM
EvzenTulipan je offline   Profil uživatele EvzenTulipan   Find more posts by EvzenTulipan   Foto galerie člena EvzenTulipan   Click here to Send EvzenTulipan a Private Message   Add EvzenTulipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 25

Skaffíka neřeším, podle toho jak píše, zřejmě hulí něco na snižování inteligence, apropo Skafee na světě jsem byl, když žil ještě John F. Kennedy, jestli to dokážeš, podívej se kdy to bylo.
EvzeneTulipane, vývar z konopí v bongu je při kouření nejenom lahodný, ale dle mích zkušeností zvyšuje prožitek, pokud budeš zkoušet, hlavně ať je vývar v bongu teplý.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 06-03-2015 v 18:54 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 26

Pflusik: za mě, pokaždé, když kouříme bong ve více lidech, tak si dáš jednoho a pošleš dál. To co říkáš, bych si dokázal představit u hodně malýho kotle, aby na někoho nevycházel jen popel na dně.
Je to trochu neobvyklý, zvlášť když si představím, že více lidí na ten bong hladově čeká, a dívá se jak si jeden dá, pak kašle, pak to rozdejchává, pak zamyšleně čumí do blba než si vzpomene, že si má dát dalšího atd. a ostatní mezitím jen koukaj, a čekaj než bude bong k dispozici.
Pokud to myslíš tak, že každej má opravdu svůj vlastní bong, tak to mi přijde ještě divnější. Tahat se s bongem někam kde vím, že je, jen abych si mohl kouřit sám a svoje. Rád ochutnám trávu někoho jinýho a z jinýho bongu, stejně jako rád někomu nabiju svoje a půjčím mu svůj bong.
Ale pokud jim to tak vyhovuje, tak je to jen jejich věc. Každý ať kouří tak jak je mu to příjemný a nenechá si do toho kecat.
Nevzniklo to náhodou celý protože někdo nechtěl kouřít tu trávu zároveň s tabákem a druhej se zas toho tabáku nechtěl vzdát? Pro mě osobně je to teda hrozná představa. Člověk si hraje s chutí a kvalitou co to jen jde a pak to bude ředit tabákem, vždyť ta tráva chutná tak lahodně.

nikolaj 01: ve zkratce buď si koupíš akryl nebo sklo, akryl vydrží skoro vše takže, když ti ho někdo skopne nebo shodí ze stolu(a že se to dřív nebo později stane ať budeš sebeopatrnější ) tak se nic nestane ale nikdy nebude mít tak skvělou chuť jak skleněnej(možná je to subjektivní ale mě to tak prostě příjde). Čím pestřejší tvar bongu a různý vychytávky tím zajímavější zážitek při kouření ale taky více sraní s číštěním. Prolez web a určitě se do nějakýho zamiluješ.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 07-03-2015 v 11:11 AM

Old Post 07-03-2015 v 10:50 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 27

jj, jak uz spominal hellfire, bongo bud zo skla alebo co ja preferujem - pyrex (ma vlastnosti skla, akurat sa nerozbije )
jo, a vyhni sa komplikovanym tvarom - napicu sa potom cisti to bongo

Old Post 07-03-2015 v 11:26 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
.. Ale mám jeden dotaz, kámošové kouří bonga takto: nadrtí si materiál jako kdyby chtěli balit, smíchají s tabákem, napěchují do kotlíku a kouří. A žádný posílání, každej má svůj bong a když si chce někdo dát, tak si nabije svůj kotel. Je tohle v bong society obvyklý nebo ne?

Tak je docela možné,že mírná otrava nikotinem,ho hází rychleji do rauše,já jsem poznal takové extrémisty.

Old Post 07-03-2015 v 11:39 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 29

Maxeaux: před asi 7 lety jsem makal na jedný brigádě kde sem čistil vapkou přenosný hajzly, vydržel jsem to jen jeden den, pak už jsem se tam nikdy neukázal, byla to strašná práce. Ale prachy jsem dostal na ruku a tak jsem bežel si hned ten den koupit první pořádnej bong. Padla na něj celá moje jednodenní výplata za to peklo co sem tam prožil. Krásnej střední pyrexovej bong, byl úžasnej a krásně měnil barvu podle jeho teploty, prostě paráda, byl jsem unešen. Dal jsem si 1 kotel a věděl jsem že už nikdy nechci kouřit přes nic jinýho. Došel jsem za kamošem do parku abych mu ho ukázal. Při chystání hulení jsem ho omylem shodil z lavičky na chodník a bylo po něm. Seděl jsem tam jak opařenej. Zbyl mi jen ten pyrex kotel, ten se nerozbil a mám ho do teď jako vzpomínku na nejlepší bong co jsem kdy měl. Škoda, že sem si stihl zakouřil jen jeden kotel . Sorry za OT ale musel jsem reagovat na to že se nerozbije, vyvolalo mi to tuhle vzpomínku, asi vydrží víc to nevím ale dopad na chodník určitě ne to mi můžete věřit.

EDIT: myslím, že jsem vytvořil rekord v rychlostí rozbití bongu od jeho koupě, jestli mě někdo trumfnul dejte mi vědět.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 07-03-2015 v 11:57 AM

Old Post 07-03-2015 v 11:47 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od hellfire
Maxeaux: před asi 7 lety jsem makal na jedný brigádě kde sem čistil vapkou přenosný hajzly, vydržel jsem to jen jeden den, pak už jsem se tam nikdy neukázal, byla to strašná práce. Ale prachy jsem dostal na ruku a tak jsem bežel si hned ten den koupit první pořádnej bong. Padla na něj celá moje jednodenní výplata za to peklo co sem tam prožil. Krásnej střední pyrexovej bong, byl úžasnej a krásně měnil barvu podle jeho teploty, prostě paráda, byl jsem unešen. Dal jsem si 1 kotel a věděl jsem že už nikdy nechci kouřit přes nic jinýho. Došel jsem za kamošem do parku abych mu ho ukázal. Při chystání hulení jsem ho omylem shodil z lavičky na chodník a bylo po něm. Seděl jsem tam jak opařenej. Zbyl mi jen ten pyrex kotel, ten se nerozbil a mám ho do teď jako vzpomínku na nejlepší bong co jsem kdy měl. Škoda, že sem si stihl zakouřil jen jeden kotel . Sorry za OT ale musel jsem reagovat na to že se nerozbije, vyvolalo mi to tuhle vzpomínku, asi vydrží víc to nevím ale dopad na chodník určitě ne to mi můžete věřit.

EDIT: myslím, že jsem vytvořil rekord v rychlostí rozbití bongu od jeho koupě, jestli mě někdo trumfnul dejte mi vědět.

ja som ho rozebal ešte pri pokladni

Old Post 07-03-2015 v 16:04 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 31

Mléko v bongu je dobré, ovšem doporučují odtučněné protože nedělá takovou pěnu po bublání (jako u vodnice, taky jenom odtučnění). Jinak co se týče vody, jsem si koupil precooler, do kterého dám horkou vodu která požere všechny ty hovna, a do bongu už potom ledovou, protože ochladí kouř a ten tak nedrásá krk... Jinak konopný čas jsem nezkoušel, ale myslím si že to bude asi jen chuťová záležitost, kouř se totiž určitě ničím neobohacuje... Bonga už jsem zažil ovšem snad přes všechno, když nebyla voda.. Od džusů, přes coca coly, energeťáky...prostě všechno.. (zatím nedošlo na chcanky, tak je to ještě dobré)

Old Post 21-03-2015 v 13:35 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 32

Zkus právě tu odstátou horkou vodu a uvidíš jakou intenzitou tě konopí překvapí. Nezapomeň že teplo roztahuje a jak s oblibou říkám, studenou vodou se nikdy pořádně neumyješ.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 21-03-2015 v 19:04 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-02-2019 - Jak nejlíp vyčistit BONGO??? - 100 odpovědí
25-05-2004 - Jak nejlépe čistit dýmku? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6363540 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív