Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Mocné měření účinnosti některých stínidel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Zdravím, nevím jestli jste už někdy někdo viděl tohle stínidlo s CT ale pro mě to vypadá naprosto uchvátně. A cena neni zas tak přemrštěná když klasickej CT 120mm stojí 1500,- Chci se zeptat jestli s tímhle stídnidlem má někdo zkušenosti.Já ho viděl poprvé na cannafestu na podzim. A hnedka mě nadchnul ) Díky za odpověd.
http://www.grow4u.cz/shop/detail/29...mm#.VLuLOCxZ2os

No vypadá fantasticky,taková vylepšená verze typu"Sputnik".
I když ty ventilátory navíc,se taky budou muset po čase čistit.
U těchto stínidel je účinost menší,ale vyřeší problém s vysokou teplotou v boxu.

Naposledy upravil Mr.Sordo 18-01-2015 v 11:32 AM

Old Post 18-01-2015 v 11:21 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 50

Si myslim ze se to da vyresit.ze odtah bude nasavat pres filtr?

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 18-01-2015 v 11:41 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 51

Ano toto jsou dobré stínidla,jsou podobné Sputniku až na to lanko co je na sklo ...
Jen mne zaráží že neuvádějí jaký je vnitřní odrazový materiál,u Sputniku co mám je použit Miro9 a cenově je to srovnatelné s tímto na co odkazuješ.Jsou různé tvary podle toho jaký máš prostor. Na odkazu jsem našel sputnika levněji http://www.growgo.cz/sputnik-se-skl...-mm-p-7748.html

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-01-2015 v 11:42 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 52

Právě jediná nevyhoda co vidím je odraznost jen 95% tak nevim jestli radši nejít do toho sputniku mám plochu 120x120cm a tak si pokladám otázku zda by mi to osvítilo ty kraje ted mám cooltube 120mm dcla problém

Old Post 15-02-2015 v 13:21 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 53

Právě jediná nevyhoda co vidím je odraznost jen 95% tak nevim jestli radši nejít do toho sputniku mám plochu 120x120cm a tak si pokladám otázku zda by mi to osvítilo ty kraje ted mám cooltube 120mm dcla problém

Old Post 15-02-2015 v 13:31 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lordacek
Nový Člen

Karma uživatele Lordacek - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 54

Taky mám prostor 120/120/180 jedu 400W Philips Son-T Pia a přemýšlím.. čtu miliony názorů a každý říká dle svých zkušenosti...

zatím mám stínidlo s pouliční lampy

zde



a první kolo to fungovalo a podařilo se. Ale tak jsem pro nějakou inovaci

takže potřebuji nějaký výsledek
teplota je vyřešená a nebude tudíš problém.

První outdoor 2014 2xCritical+,2xPower plant

Old Post 28-02-2015 v 12:14 PM
Lordacek je offline   Profil uživatele Lordacek   Find more posts by Lordacek   Foto galerie člena Lordacek   Click here to Send Lordacek a Private Message   Add Lordacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 55

Ahoj, jedu první pěst a mám stínidlo Waveflector XL.
Chtěl bych dát na stínidlo PC větrák na ofuk výbojky.
Moje otázka zní jestli máte někdo vyzkoušené jestli je lepší na výbojku foukat, nebo dát větrák naopak a jakoby teplo od výbojky odvádět.
Díky za odpověď

Old Post 28-02-2015 v 17:29 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 56

Mam to vyzkouseny a lepsi je foukat na lampu jakoby na sikmo smerem k odtahu.Mam to vyzkouseny u 400w a lampu sem mel 15 cm od vrsku.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 28-02-2015 v 17:40 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Mam to vyzkouseny a lepsi je foukat na lampu jakoby na sikmo smerem k odtahu.Mam to vyzkouseny u 400w a lampu sem mel 15 cm od vrsku.

Díky za rychlou reakci. A jak velký tam máš větrák? 8cm?
Jedu taky 400w

Old Post 28-02-2015 v 17:43 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 58

Ja tam mel tenhle.http://www.growway-garden.cz/productdetail?pid=8636
Nevim jestli se to da srovnat s Pc vetrackem.Bude foukat asi vic,ale zase sem ho nemel uplne u stinitka ale tech 30cm od nej

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 28-02-2015 v 17:57 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 59

Mám box 250x85.. Jaky máte názor na to kdybych tam šoupnul 2xSTÍNIDLO WAVEFLECTOR XXL? Ideální?

Případně jiný tipy na stínidla


Nebo názor na 2xSTÍNIDLO WAVEFLECTOR XL?


Jedu 2x600w. Premyslel jsem o 3x600w ale to by bylo plytvani světlem podle me

Old Post 01-10-2017 v 14:37 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 60

3x600 by bolo vela,2x ideal.Stinidlo by som dal radsej xl.

Old Post 01-10-2017 v 15:11 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 61

Gggg..ja doporucuji defender...na 400 staci Mko...obecne je znamo ze bila barva rozptiluje nejlepe...a i z nejakeho vlakna tady na g vyplyva, ze defender ma nejvyssi celkovou hodnotu odrzeneho svetla v PAR...

Old Post 04-10-2017 v 11:49 AM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 62

No uvidime.. premyslim jeste Ledkach, ale zase je to dost drahy a a tady na g malo vyzkouseny

Old Post 04-10-2017 v 22:11 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9547770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív