Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED panel MARSII 700W (Test)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 81

kdo z vas,co tady radite jelo ledky?jen at vime kdo placa načtěte texty

🍀

Old Post 01-02-2015 v 09:24 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 82

Nezlob se, ale Ty jsi jel nekdy aspon 600W sodik ? Kdyz se divam na tve vytvory tak sodiky jsi nepouzil ani jednou v zadne watazi. Vymlovat se na to ze neudelas g/w protoze mas prostor jenom 120*60 ? Nebud smesny, to jen ty sis vybral svetelny zdroj, ktery neodpovida tvemu prostoru. Ted mas na tom prostoru 3 x Mars panel, ktery podle Tebe je vykonnejsi, jednotlive jako 600W. Ja mam aero, ty mas aero. Az budes mit dokumentovane fotky z 28 dne kvetu po 6 dnech rustu, ktere budou aspon trochu podobne jako ty me, tak se muzeme pobavit o tom, ktere svetlo je efektivnejsi. Podle me to musi byt LEDky, ale vysledky vypadaji jinak. Vzhledem k faktu zes je smazil na rustu +-20 dni )))
Hlavne me ted u tebe opravdu zajimaji finalni delky palic, abychom si srovnali moje kecy o lumenech a prosviceni. Tve LEDky musi svetlo rozdelovat rovnomerneji, vzhledem ke 3 panelum.

Nechci aby se to tady zvrtlo na zabomysi valky mezi dvema tabory, nebo vzajemnym osocovanim, diskuze by mela byt vecna, podlozena vysledky.
LED reseni vypada fantasticky na papire a v teorii, ale realne vytvory tomu zatim neodpovidaji. Pokud chcete nekdo srovnavat vyslednou wataz mezi sodilem a LEDkama, tak jak uz psal drparadox, tak si musite uvedomit ze realna wataz musi byt u LEDek rozhodne nizsi nez u sodiku, jinak to neni ani evoluce, natoz revoluce. A to nepocitam porizovaci naklady, za usetrene prachy muzu jet na sodiku minimalne 2-3 kola kdy budu mit zaplacenou elektriku a za tu dobu jsem schopen vypestovat 2x vice, toz proc bych to delal, kdyz si spoctu plusy a minusy tak nemusim umet do 5 napocitat abych zjistil co je pro me efektivnejsi. PROZATIM !!! a doufam, ze jenom prozatim je to sodik.

V kazdem pripade drzim palce vsem co se pokouseji dohnat LEDky k dokonalosti, jak pestitelum i vyrobcum.

Old Post 01-02-2015 v 11:00 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 83

Pravda je,ze jsem jel jen 250w sodík.Nemam Mars panel!!!to je docela důležitý!!!Kolikrat ty jsi jel ledky???Ja nejsem komercni pestitel,proto mam takový box,zajímá me kvalita a ne kvantita!!!Samozrejme ze me taky zajímá výnos,muj odhad s g/w byl pred květem,ted uz vim,ze je to možné,ale jak jsi napsal,necháme mluvit výsledky.Zasadit a nechat růst neni um

🍀

Old Post 01-02-2015 v 13:34 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 84

Presne tak jde vam o kvalitu nebo kvantitu, co preferujete?? Ja s moji prvni zkusenosti s ledkou jsem ve finale cumel jelikoz kvalita byla opravdu velmi spickova a ted uz muzu tvrdit ze stejna s pestem pod HPS. Take jsem tomu ze zacatku moc neveril kdyz jsem tu cetl jen same negativa ale problem byl v tom ze se tu nikdo ani nepochlubi jakou ci onou zkusenost s tim ma,growri budte radi ze se tu najdou lidi kteri do toho jdou a jeste se svama podeli o info, a tak jsem nevedel a zkusil a nakonec jsem happy.Je pravda ze Sodik byl a zatim je pecka, ale co je na HPS sileny je nehoraznej odber, proto jsem zkusil LED

Old Post 01-02-2015 v 22:49 PM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 85

Chlapi, kurde prestante to brat jako nejake osocovani, tohle je konstruktivni kritika. Nepisu ze je vase reseni na prd, pisu jake ma prozatim plusy a minusy.

citace Bajt Presne tak jde vam o kvalitu nebo kvantitu, co preferujete?? Ja s moji prvni zkusenosti s ledkou jsem ve finale cumel jelikoz kvalita byla opravdu velmi spickova a ted uz muzu tvrdit ze stejna s pestem pod HPS. Take jsem tomu ze zacatku moc neveril kdyz jsem tu cetl jen same negativa ale problem byl v tom ze se tu nikdo ani nepochlubi jakou ci onou zkusenost s tim ma,growri budte radi ze se tu najdou lidi kteri do toho jdou a jeste se svama podeli o info, a tak jsem nevedel a zkusil a nakonec jsem happy.Je pravda ze Sodik byl a zatim je pecka, ale co je na HPS sileny je nehoraznej odber, proto jsem zkusil LED

Cetl ses vubec? Presel jsi k LEDkam protoze vysledny produkt ma spickovou kvalitu, tedy stejnou jako ma HPS? Takze preferujes stejnou kvalitu pred polovicnim vynosem ? Neodporujes si? V tom pripade se divis zes pred zkousenim LED reseni o nem cetl jenom same negativa ?

Ja a hromada lidi vam rozhodne fandime, ale taky bohuzel umime pocitat (

A ted veta mesice )):
Zasadit a nechat růst neni um.

Myslim zes ted urazil cele osazenstvo sine slavy a dobrych pestitelu, bo si je dal na uroven sine zmaru. Jelikoz kdo jiny nez oni sami vi, ze um v tom rozhodne je.

Tohle je muj posledni prispevek k tomuhle tematu.

Pestu zdar !

Old Post 02-02-2015 v 06:16 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 86

kcb to nema cenu,to je jak hazet perly svinim...:-D

Old Post 02-02-2015 v 06:19 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 87

Zdarec :-) kde je pokracovani??? :-)

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 04-03-2015 v 13:17 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 88

tez by me zajimalo...

Old Post 04-03-2015 v 13:59 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 89

Po tom co jste tu předvedli u jeho threadu se nedivím, že se mu pokračovat nechce

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 04-03-2015 v 15:48 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 90

Ledky jsou ok do 350W víc ne , jedině tak se dá udělat slušně 5kytek od semene. Sám mám několik panelů různých watáží a jel několik kol.

Pro ledkaře : nešahejte po větších watážích jak 350W na 1x1 to stačí víc nemá efekt. Když už, tak na víc jak 1.5x1.5 tak si kupte rovnou druhej vedle něj. Jeďte pod nima scrog :-) Salámy nemá cenu očekávat, na scrog sou Ledky best.

Pro sodikare: ano máte pravdu , co jsem rozsvítil 600w hps tak jsem začal tvořit salámy. Ale nechte bejt, nejeden sodikar mi pochválil mñamõznì pálky pod LED.A pokud bych já volil tak buď 600W na salámy, nebo ne 250hps ale 300W LED na jen scrog.

To jsou jen mé osobní zkušenosti, škoda že sem líný sem psát častěji či threadovat.

Na závěr? 600W na salámy a zbytek prosvitit ledkama, a delaj zdravější rostlinný spektrum a rostlinky jsou celkově zdravé.

Pěstu zdar a peace

Old Post 25-05-2015 v 14:01 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 91

nojo ale pod 300w ledkama stejne vic nez 1g/w neudelas takze na to srat a radsi svitit sodikem, ten aspon prosviti hluboko... za me jednoznacne sodik, ledky maji obrovske (az nesmyslne) porizovaci naklady

Old Post 28-05-2015 v 20:35 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od scars22
Ledky jsou ok do 350W víc ne , jedině tak se dá udělat slušně 5kytek od semene. Sám mám několik panelů různých watáží a jel několik kol.

Pro ledkaře : nešahejte po větších watážích jak 350W na 1x1 to stačí víc nemá efekt. Když už, tak na víc jak 1.5x1.5 tak si kupte rovnou druhej vedle něj. Jeďte pod nima scrog :-) Salámy nemá cenu očekávat, na scrog sou Ledky best.

Pro sodikare: ano máte pravdu , co jsem rozsvítil 600w hps tak jsem začal tvořit salámy. Ale nechte bejt, nejeden sodikar mi pochválil mñamõznì pálky pod LED.A pokud bych já volil tak buď 600W na salámy, nebo ne 250hps ale 300W LED na jen scrog.

To jsou jen mé osobní zkušenosti, škoda že sem líný sem psát častěji či threadovat.

Na závěr? 600W na salámy a zbytek prosvitit ledkama, a delaj zdravější rostlinný spektrum a rostlinky jsou celkově zdravé.

Pěstu zdar a peace

To je samozřejmě blbost. Problém je v tom, že v LEDkách jsou extrémní rozdíly (opravdu extrémní, můžou dosáhnout i víc než desetinásobku - top vs panel za dvojku z Ebay. A ty, které by mohly sodík překonat, jsou tak drahé, že se to zatím asi nevyplatí.

a.

Old Post 28-05-2015 v 21:16 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 93

No právě, je jich mnoho.
Jeden panel za druhým. Mam jich několik.
Věřím že nejsou ted úplně best hightech:-) , některé jsou novější jiné starší.Ale mam 300W za 25700 a mam 300W za pětku:-) potom ještě další... Celkem se v nich (co mam) orientuji a vím které jsou opravdu dobré, a které nikoliv,což jsem výše psal u těch co se mi osvědčily. Nějaké 5W diody jsem pravda netestoval... a ted uz si to jedu úplně jinak, zase lépe.

Peace

Naposledy upravil scars22 29-05-2015 v 09:42 AM

Old Post 29-05-2015 v 08:53 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od scars22
No právě, je jich mnoho.
Jeden panel za druhým. Mam jich několik.
Věřím že nejsou ted úplně best hightech:-) , některé jsou novější jiné starší.Ale mam 300W za 25700 a mam 300W za pětku:-) potom ještě další... Celkem se v nich (co mam) orientuji a vím které jsou opravdu dobré, a které nikoliv,což jsem výše psal u těch co se mi osvědčily. Nějaké 5W diody jsem pravda netestoval... a ted uz si to jedu úplně jinak, zase lépe.

Peace

Bohužel o ceně to taky není. 25700 za 300W panel je směšný.
Právě v týhle době přichází na trh panely s kvalitními COB LED, který by mohly mít parádní účinnost a (relativně) dobrou cenu.

a.

Old Post 29-05-2015 v 10:16 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 95

Vím, ale tehdy to tak stálo, na kvalitu se nikdo nedíval,taky výběr už je jinde atd...
Já nejsem odborník přes elektroniku a nedělám si svý panely,jen jsem měl tehdy štěstí jich pár vyzkoušet a zrovna výše zmiňované,mohu říct- byly na tom dost podobně (jen cena se závratně lišila).
Nechci tu zacpavat vlákno co není o Led. Jen pokud bude někdo chtít se na něco zeptat, řeknu jak sem to měl já. Víc ledkařů se hodí ne :-)
Jde tu jen o sdílení zkušeností a vzájemným radám, aby se co nejméně potencionálních ledkařů spalilo nad blbou koupí.

Old Post 29-05-2015 v 10:53 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BedaTravnikar
Stálý Člen

Karma uživatele BedaTravnikar - 73% PěstitelskáKarma uživatele BedaTravnikar - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 96

[účet odstraněn]

Old Post 22-10-2015 v 22:19 PM
BedaTravnikar je offline   Profil uživatele BedaTravnikar   Find more posts by BedaTravnikar   Foto galerie člena BedaTravnikar   Click here to Send BedaTravnikar a Private Message   Add BedaTravnikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9774780 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív