Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd 250W OG Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 65

Koukám, že jsem to trochu podcenil Opravdu povedenej pěst. Jsem zvědavej na nějaké makro sišiny a samozřejmě report

Jaká je teď vlhkost v těch sklenicích?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-01-2015 v 08:04 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 66

220 je tam.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-01-2015 v 12:36 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Vyhlášení Příspěvek č. 67





Tak dobrý podvečer Všem!

Jsem tady se slíbeným vyhlášením výsledků Matro jsem rozčlenil do třech jakostí I jakost jsou jen vršky, II jakost jsou paličky někde mezi spodkem a vrškem a III jakost jsou spodky. Jinak Paličky jsou menší ale za to jsou tvrdé jako šutr!

Krásně citrusově to voní a chutná! Ale k pořádnému smokereportu bych se chtěl uchýlit, až po nějaké době curingu Aspoň tři týdny to chci nechat ještě odpočinout, ale i teď je to moc příjemné pokouření. Jinak vlhkost v zavařovačkách je asi 50%, což není úplně vhodné...někde jsem se dočetl, že má být kolem 65%, tak jsem na víčka nalepil tenké plátky jablíčka a doufám, že se mi vlhkost trošku zvýší

Začnu tím nejlepším, takže skoro makro fotky toho nejhezčího

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 30-01-2015 v 17:00 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 68






FOTO č. 1: Palice I. jakosti celkem 93,92g
FOTO č. 2+3: Palice II. jakosti celkem 42,57g
FOTO č. 4+5: Paličky III. jakosti celkem 60,34g
+7,5g košty atd.

Celkem tedy 204,33g

Vítěz je tedy yabasta s 98,86% přesností tipu
Druhý s 97,88% přesnotí tipu je Hofixxx
A těsně třetí Maxeaux s 97,83% přesností tipu

Vítězům gratuluji a za odměnu dostanou slibovaná káčka


S výsledkem jsem spokojený. Možná by to mohlo být ještě lepší, ale líp se mi to nepovedlo Hranici 200g jsem překonal a to by můj osobní cíl!. Na závěr bych chtěl poděkovat Všem za káčka, rady a že sledovali!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Naposledy upravil goordon 01-02-2015 v 11:25 AM

Old Post 30-01-2015 v 17:24 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 69

Jinak, koho by zajímalo, tak co nejdřív chci dát klíčit další várku. V lednici už mám nachystané osivo a bude se jednat o Skunk #1 od Sensi seeds a o Crytical Jacka od Dynafem seeds. Všecko po dvou kusech a pod stejným setupem! Jen chci zainvestovat do Adjust-A-Wingu, protože si myslím, že dobré stínítko je základ dobrého pěstu Takže ještě jednou všem moc díky a za pár týdnů se tešte na smokereport! Zatiál

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 30-01-2015 v 17:38 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 70

Ahoj, v prvni rade reknu ze mas fakt krasnej pest. Kytky zdravy po celou dobu a palice nafoukly, jak maj byt
Jenom sem pisu, protoze me zarazi tvoje pocty...... Kdyz sectu vsechny tri jakosti, vysledek je 196,83 takze je to pod hranici dvouset gramu....
Ale Kacko leti, pest nadhernej a tohle je drobnost.....
PS: Dalsi rundu pojedes opet Hesi a kokos? Co vyzkouset bio.... treba light mix a plagron?

Old Post 01-02-2015 v 08:07 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 71

tez sem si toho vsiml,ale treba se preklepl pri psani tech tri hodnot sem,i kdyz ma to na dve desetinny mista,a splist se uz v jednotkach kdyz to pises na dve desetiny...nebo tech 8 gecek se ani nedostalo k vazeni a pak uz se ty preklepy nejak vloudijou :-D

Old Post 01-02-2015 v 08:30 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 72

Nene, ja su kak... ta výsledná gramáž je dobře. Opravdu toho bylo, kolik je napsane. 7.5 gramu co tam chybí padlo v průběhu na rychlosušení a košty předtím, než jsem to finálně zvážil a narval do zavařovaček Takže se omlouvám ale zapomněl jsem tam ještě napsat že 7.5 džís jsou košty Při psaní jsem byl zrovna vysoko, takže se vyskytla chyba

A co se týče té hlíny, tak se mi nelíbí z toho důvodu, že to dlouho schne... Mám velké 11l květináče a jsem zvyklý to zalévat tak, že to celé proleju, až mi zespod začne valit voda. Kokos vyschne pak do těch 4 dnů, kdežto soil by schnul určitě déle. Proto jedu kokos, takže u něj asi zůstanu i nadále.

Jinak ještě jednou díky za kladné ohlasy o omlouvám se za nedorozumění

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Naposledy upravil goordon 01-02-2015 v 11:23 AM

Old Post 01-02-2015 v 10:27 AM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 73

Paráda.. Tak to má vypadat.. Ta OG vypadá moc pěkně taky ji někdy musím skusit. Taky chci překonat hranici 200 gé, zatím sem teď 3 první kola vychytával a inovoval a další pěst už jedu na rekord mám sice 60x60 cm ale snad se to tam nějak narve Zasloužený Káčko letí a dobrou chuť

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 14-03-2015 v 11:56 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapco
Nový Člen

Karma uživatele hapco - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 74

parada! gratulujem k vysledku ja idem tiez teraz podobnu zostavu ale scrog

Old Post 20-07-2015 v 20:52 PM
hapco je offline   Profil uživatele hapco   Find more posts by hapco   Foto galerie člena hapco   Click here to Send hapco a Private Message   Add hapco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 75

[účet odstraněn]

Old Post 10-12-2015 v 13:42 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 76

[účet odstraněn]

Old Post 10-12-2015 v 13:43 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2016 - 2) CFL 250W 4x OG Kush - 71 odpovědí
04-01-2016 - 3rd GROW OG KUSH - 0 odpovědí
23-11-2014 - 2nd 250W OG Kush - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0111930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív