Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40 41
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 609

mno.. nejradši mám asi klasickou petku se sklem )) nejobyčejnejší bong ale nejvíc mě baví, udělám díru, přelepím elektrikářskou páskou a pome jinak špeky častěji z lamp, sem tam pyro

Old Post 18-10-2013 v 17:45 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 610

Když jsem začínal hulit, kouřil jsem výhradně brčka. Ale s lety jsem přestoupil na bongy - brčko si sice dám, ale prakticky vůbec je nekouřím. Ale baví mě balit.

Old Post 19-10-2013 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 611

Tak ja používám vykuchanou žárovku. Protože nejsem barbar co by zahusťoval plastik dělanej přes butan. Tak hodim malou kuličku do žárovky zacpu špuntem a zespod zahřeju zapalovačem až se naplní kouřem odšpuntuju a skleňenkou vysaju kouř. Dostat tam tu kuličku je dost obtížné někdy. Rychle se začne roztíkat když se vyndá z lednice. Ale stojí to za to!

Old Post 02-03-2014 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 612

Volcano

Old Post 07-03-2014 v 19:08 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 613

no ze začátku sem samozřejmně jako asi všichni kouřil speky zhruba 2-3 roky no a potom se ke mně dostal bong a us je jedu taky tak 2-3 rokem mam metra deset centaku dlouhej bong a davá fakt velký nicméně víc a víc přemejšlim o návratu na brka přece jenom ten bong je vobčas fakt čistá vymnazanost a to už mi neni tak pochuti jako dřív ....



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 25-05-2014 v 20:33 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 614


70% jointy, 5% bong a plus minus 25% vapo -->> to se furt zvysuje, od doby, co mam muj kapesni neeeheheheheee

little instane in the brain

Old Post 09-10-2014 v 06:18 AM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 615


70% jointy, 5% bong a plus minus 25% vapo -->> to se furt zvysuje, od doby, co mam muj kapesni neeeheheheheee .

little instane in the brain

Old Post 09-10-2014 v 06:21 AM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulenej stonek
Nový Člen

Karma uživatele zhulenej stonek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 616

Nejčastěji pálím ze skla - je to pro mě asi nejpohodlnější... Pak celkem často z bongu a sem tam joint, ale mě balení moc nejde, tak když to někdo smotne... ale hlavně čistý, nemám rád brka s tabákem. Poslední dobou ještě celkem jedu blunty, ty se mi kupodivu motaj líp než jointy

Tráva je životní styl. Tráva je můj
životní styl

Old Post 16-01-2015 v 12:00 PM
zhulenej stonek je offline   Profil uživatele zhulenej stonek   Find more posts by zhulenej stonek   Foto galerie člena zhulenej stonek   Click here to Send zhulenej stonek a Private Message   Add zhulenej stonek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 617

Tak od doby co sem tu psal naposledy se toho celkem dost změnilo.. Hulim převážně jenom skla, bong si dam maximálně 2x za měsíc, a i ty brka už nějak moc nemusím.. Skleněnky jedou!

Old Post 16-01-2015 v 16:13 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 618

Jsem jointař. Mám prostě rád tu klasiku. Ale papírový filtry už mi nedělají tak dobře jako zamlada. Žáha. Nechci dělat reklamu, ale na věci jako je tohle http://smart-smoking.de/ , jsem si už docela zvykl. Podle toho loga a podle zkušeností to nijak nemrví potenci a kouř je i docela zchlazenej.

Old Post 18-01-2015 v 19:32 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 619

spravne skaffe!!skla,pyrex,lzicky na hash,proste cokoliv ze skla je top!nabijes na par prdu,zadnej prepal,zadna pulka speka natahla shitem ze to uz ani nasat nejde jak je to hutny a silene chutna...taky nepalis zbytecnej papir,coz sem driv delal tez ve velkym,proste skaffe asi starnem,dostavame rozum a kourime jenom chutovy prdy,a to rekneme si narovinu dvacatej prd z jointa neni...

Old Post 20-01-2015 v 07:55 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 620


Jasně, sklo je nejlepší - inertní, čistý materiál,
osobně mám rád tento typ dýmek. Do kotlíku sítko a řekl bych taková "Těžká Berta", jak zmínil kámoš.
Dobré turbo. Lehce se čistí, nejlépe těsně po dopálení když je ještě teplá, shit jednoduše vytřu papír. ubrouskem. takže není problém s chutí/nechutí.
No a pak samo skla, takové osobáčky a ty je nejlepší zase čistit za tepla profouknutím. No když vezmu ty nápady co byly před 10 lety: vatové tyčinky do uší, šulky z papír. ubrousků - asi nej. a ty další... (vyvařování a já nevím jaké hovadiny)
Špeky lezou do peněz, hulím to jak cígo - ani mě to nezhulí jak dýmka/sklo.
Tak při nějaké akci pro více lidí ok, ale i ta chuť jde do háje po pár prdech.
To si raději to sklo, nebo dýmku nabiju méně a vícekrát. Ono stejně to natlačit, že si ani člověk nepotáhne je taky opruz.

STEJNĚ JE TEN 1. PRD NEJLEPČÍ NO NI.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 20-01-2015 v 20:54 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 621


citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
spravne skaffe!!skla,pyrex,lzicky na hash,proste cokoliv ze skla je top!nabijes na par prdu,zadnej prepal,zadna pulka speka natahla shitem ze to uz ani nasat nejde jak je to hutny a silene chutna...taky nepalis zbytecnej papir,coz sem driv delal tez ve velkym,proste skaffe asi starnem,dostavame rozum a kourime jenom chutovy prdy,a to rekneme si narovinu dvacatej prd z jointa neni...


Přesně! Ale když už mam chuť na jointa tak mam takovou vychytávku.. Skleněný filtry od Cypress Hill nazývané Phuncky feel tips. Dají se používat jak dlouho chcete a vyrábí je ROOR (takže záruka kvality).

Btw. Moje hračka, stála mě pouhých 85,-

Old Post 21-01-2015 v 12:33 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spoetnik
Nový Člen

Karma uživatele spoetnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 622

Jointy bez tabáku jsou T.O.P

Old Post 22-02-2015 v 13:30 PM
spoetnik je offline   Profil uživatele spoetnik   Find more posts by spoetnik   Foto galerie člena spoetnik   Click here to Send spoetnik a Private Message   Add spoetnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 623

Tak od doby co sem tupsal naposled jedu nepřetržitě jenom bonga mam novýho 25 cm krasavce a vyhovuje mi víc než ta starší 40ka.. asi stárnu

Old Post 10-04-2015 v 19:09 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 624

tence smotnutà rolàdka je best,a ty chillumy v horach na dohled Maroca.....uff....ufff :-B

Old Post 03-05-2015 v 22:36 PM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40 41  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4572880 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív