Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w 9x bubbler NYCD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

600w 9x bubbler NYCD Příspěvek č. 1






Zdravím, tohle je můj první pěst a očividně sem si toho naložil až příliž ale k problémům až později, teď představím svůj box:

Box: Dark room 150x150x 200 cm
Klony: 9x NYCD ( řezy Floweryfields Vídeň )
Světlo: 600w Sunmaster (MH), 600w NTS (HPS)
Stínidlo: Adjust A wing medium
Systém: 9x bubbler 25 L + Hydroton
Hnojivo: Bcuzz hydro ( komplet ): A+B, Root, Hydro, ATA clean, Bloom , Bloombastic
Předřadník: Lumatek 600w + SL
Ventilace: Odtah: Ulita zaboxovaná 500m3/h + pacháč industry 500 m3/h
Přítah: Prima klima 220-360 m3/h + sonoflex
Cirkulace: BLT 45 cm průměr
Folie: ORCA grow film
CO2 ( nefunkční prozatím ): Bomba 6 kg, chybí trafo na ohřev plynu
Klimatizace: 12000 Btu, zatím nevyužita ( až na léto )
Zvlhčovačka: GIB 6 L vody
Měřák PH+ EC: Hanna combo
Lampu drží 4x Sun grip + zdrhovací pásky ( jsem strašnej paranoik )
Ventilaci drží provázky + řetezy ( ta zaboxovaná mrcha je docela těžká )

Old Post 11-01-2015 v 13:28 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 2






Teď k problémům, bohužel k nedostatku času a obavám z publikování jsem nezačal od začátku s focením, měl jsem problem s vlhkostí a hnojením ale vše vyřešeno. Bohužel jsou zde 2 problemy: nedokážu v 25 L bubbleru udržet Ph srovnám na 5,6 a druhý den 7,2 a takhle upravuju kazdý den a už me to štve, upravuju Ph - od AH. Druhý problém jsou skvrny na listech, jsem uplně vystresovanej jestli to není plíseň nebo nejaký škůdci ale nic jsem nenašel.

Old Post 11-01-2015 v 15:21 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 3

Čau. Síce sa hydropónii nevenujem, ale povedal by som, že znaky poškodenia na listoch sú spôsobené práve kolísavým (resp. nevhodným) pH. Tým pádom nemajú rastlinky vhodné podmienky pre vstrebávanie niektorých prvkov. Škodcov alebo pleseň môžeš vylúčiť. Odporúčam stabilizovať pH a použiť napr. FishMix od BioBizzu na postrek. Lampu by som dal nižšie a na CO2 by som v podstate kašľal úplne. Určite je to dobré, ale ani u najväčších masterov som ho nevidel používať. Každopádne NYCD je výborná voľba, pre mňa jeden z najlepších modelov.

Marihuana je dar.

Old Post 12-01-2015 v 21:16 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 4

Konečně jsem si udělal čas a připojím víc informací o mém prvním pěstu. Jak jsem zmiňoval, řezy jsou přivezené z Vídně. Super komunikace, všechno ok. Bohužel jsem při převozu omylem zlomil 1 kytku, ale chytla ( o tom že jsem ju potom ještě přehnojil raději ani nemluvim ). Ze začátku jsem udělal snad všechny chyby co se dají udělat. Pustil jsem klimatizaci abych si dokázal jak mam super vybavení a neuvědomil jsem si že jsem si z boxu vysál naprosto všechnu vhlkost. Nedostatečně jsem proléval rockwoolovou kostku do té doby než se objevili kořeny v bubbleru. Zástřih jsem chtěl FIM ale udělal jsem ho moc nahoře a tak jsem ušmykl jen listí. Topping proveden za týden a střihl jsem ho níž ale 4-6 výhonku se mi tam teda neudělalo ( snad příští pěst ).

Old Post 14-01-2015 v 22:13 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 5

Problém s pH reší poměrně dost lidi, bohužel často již počáteční nestabilita zanechá jasné pozůstatky, natož při přepnutí na květ, když se začnou na plno objevovat deficity...
Od bublerů jsem opustil právě pro tyto zkušenosti.

And I'm stoned!

Old Post 15-01-2015 v 00:35 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 6

Přemýšlel jsem jak provádět LST na bubbleru, nechtělo se mi dělat do něj díry tak jsem koupil takový cvočky a přilepil jsem je extra pevným lepidlem, pro přivazování jsem použil zahradnický drát, docela špatně se tvaruje ale lepší než provázek. Kytí jsou 28 dní ode dne zasázení klonů do bubbleru. Další problem je v okysličování vody. V kompletu u bubbleru byl vzduchovací motorek Marina 100, která má výkon 90 l/h což je pro můj 25 L bubbler sakra málo ( vody je ale jen 18 L ). Už jsem ale objednal Atman AT-A9500 s výkonem 2x270l/h. Vím že má mít každý bubbler motorek zvlášť ale na to ted nemám peníze, navíc hladina je všude stejná. Už druhým dnem nejdou vložit fotky, tak je doložím později.

Old Post 15-01-2015 v 07:50 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 7




Fotky

Naposledy upravil MatesMaty 15-01-2015 v 09:26 AM

Old Post 15-01-2015 v 07:53 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 8





Další upgrade,
jak sem kalibroval Ph+Ec metr tak se mi nějak záhadně rozdrbal měrak Ec, ukazuje strašně málo . Je to tou prováděnou kalibrací Ph ? No, kytky teď jestě nechám tak týden na růstu a pak přepnu. V plánu je metoda Scrog. Akorát jsem pak zvědavej jak budu vyměnovat vodu v bubbleru, koupil jsem si ruční pumpu na odsávání ale i tak to bude drbačka. Během prvního uvazování jsem zlomil bohužel 1 kytku, a jak to s mou šikovností bývá zlomil jsem ju pro jistotu dvakrát. Naštěstí přežila, svázal jsem ji izolepou a podepřel jí špejlí. Bohužel se na listech pořád projevuje kolísající Ph.

Old Post 15-01-2015 v 09:32 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 9




Kytky měli tak 50 cm ale ohýbáním jsem je zase zredukoval na těch 25-30 cm. Ph teď pro jistotu upravuju rano i večer aby ty výkyvy byly co nejmenší. Zvlhčovačku jsem už uplně vyndal z boxu, teď tam mam tak 45%. Teplota přes den 26 u vrcholků a přes noc 21 °C. Mívám pernamentně otevřenou ventilačku, abych měl přísun Co2 a abych ochlazoval místnost kde je box. Za chvilku pujdu kytky ještě trochu přivázat, mršky se zas přes noc vytáhli.

Old Post 15-01-2015 v 09:47 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

Cus... pises ze mas všude stejnou hladinu vody... ty mas ty bublery propojeny ? nikde na fotce jsem to nevidel, ale mozna to jen není videt.. pokud ne tak si myslim ze 9 samostatných bubleru nebyla uplne stastna volba..ted je to v pohodekytky jsou maly lehky lehce se s tim manipuluje ale az to bdue narostly a sisky budou velky tak prijde ta největší otrava ale nejhorsi je ze tim jak taháš pak furt kytky sem a tamtak omatis bily pestíky a to není to pravy idealni je vubec se nedotykat palic v kvetu...manipulace s kyktama při kazdym doplnovani vody při kontrole EC a Ph..oprava hodnot v kazdym bubleru zvlast...hrozny.. při vymyvani bubleru...aaa mel jsem jednou taky takhle vic kyblu a uz nikdy bych to znova tak neresil...idealni je mit v kazdym bubleru jednu hadičku na doplnovani roztoku a druhou hadičku jako prepad kdy ti prebytecnej roztok bude odtekat do nejakyho rezervoaru klidne mimo stan.. pak mas zaručenou všude stejnou hladinu vody všude stejny hodnoty EC a PH hlavne je to cely mnohem stabilnejsi (vic roztoku mensi kolisani) a taky to ze třeba pulka korenu nevysi ve vzduchu protože uz vychlastali zálivku...

jinak orca super volba...sam sem pouzival a muzu doporucit..zadny prepaleny mista.. lip prosviceny spodky..za ty peníze to stoji ikdyz je ta cena za roli pomalu jak za celej stan

bordel s PH dela hlavne nenapufrovanej hydroton... delal si s nim něco nez si ho nasypal do kosicku ?? idealni den dva namocit do vody a upravovat ph... tim ze do toho kazdej den lijes kyselinu na rovnani ph jim zrovna moc neprospejes...

vyfot koreny... napis sem hodnoty Ec pak se daj udelat lepsi zavery...ph je sice dulezity ale pokud je malo krmis je to ještě hjorsi nez nee uplne presny ph... tudíž za me zvýšit Ec...

Ani ta nejlepší technika nedela z člověka mistra řemesla...vždy jde hlavne o zkusenosti a zvladnuti zakladnich věci...technika uz je pak jen tresnicka na dortu...takhle si clovek rekne mam to nejlepší a stejne je to nahovno... naopka když mas všechno obyc pankovy a udelas peknej výsledek mzzes si rict ze technikou si ještě trosku polepsis...

jinak vyhod metlu a dej tam sodik uvidíš ze kytky budou vypadat lip..tozepod metlou jsou kytky kompaktnejsi a lip se vetvej je jenom fama...

Naposledy upravil FrYnK 16-01-2015 v 20:30 PM

Old Post 16-01-2015 v 20:09 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 11

Hladinu dolívám kazdý den aby byla cca stejně, propojený opravdu nejsou, na výměnu roztoku jsem si koupil takovou pumpu na odsavání vody, ted se mi posral EC měřič ( nevim proč ? od kalibrace ph se to podělalo ), kohoutková voda 1,2 Ec, hnijivama upravim na 1,6, Ph upravuju rano i večer, hydroton 2x nechaný v roztoku s upraveným ph, fotky doložim rano, holky teď spí

Old Post 17-01-2015 v 00:44 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 12

Jedu hydro taky, už jsem nejel spousty kol, a počátek mam podobný, PH padá dolu a časem se ustálí.Jednak tím, že se musí vyrovnat PH grodanu a taky tím jak kytky na malým EC rychle vyžírají potřebné prvky z roztoku, když si vezmou to co potřebují opět začne PH padat. Koukám, že to je přesně tvůj problém. Slabá koncentrace a PH. 1,2 EC jen vody? Tak to je masakr to bys jim teď měl mít společně s hnojivem 1,2-1,3...To by chtělo osmozu a vodu míchat, nebo to pořešit... tak velký EC vody není vhodný pro hydro časem v květu poznáš blokovaní některých prvků.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 17-01-2015 v 07:06 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 13

Zdravim, omlouvám se, fotky budou až v pondělí, posral se mi foťak na mobilu. Voda doplněna do bubbleru, hnojil jsem 6ml A,B, a trochu ata clean, Ph upraveno na 5,3. Listy se zotavují po špatném Ph. O víkendu za týden přepínám na HPS.

Old Post 17-01-2015 v 09:28 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 14




Zdravím, tak sem zpátky s upgradem, konečně budou i fotky. Nějakou záhadou se Ph ustálilo a nestoupá tak razantně. Holkám víc hnojiva očividně prospělo. O víkendu chystám kompletní výměnu roztoku a nainstalování sítě na metodu Scrog. S uvazováním jsem měl začít dříve ale chybami se člověk učí. Uvazováním jsem včera strávil snad 4 hodiny ale výsledek se vám vrátí. Krásně vyrostly postraní vrcholky a na kazdé kytce bude tak 10-15 paliček

Teplota: den: 25
noc: 20

Vlhkost:40 %

Old Post 20-01-2015 v 14:14 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 15




Jo ještě jsem zapoměl že mi dnes přišli vzduchovací motorky Atman 9500 ( 2x 270 L )

Old Post 20-01-2015 v 14:21 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 16




Nějaké foto ještě. Nějaké nápady co bych ještě mohl zlepšit ?

Old Post 20-01-2015 v 14:59 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2012 - 600W Blue Mystic - 55 odpovědí
02-06-2010 - 600w bublak Shaman NYCD - 19 odpovědí
23-11-2007 - 600watt HPS bubbler - 115 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4259120 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív