Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » 2x600W aneb 10x PP na stereoidech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Obecné 2x600W aneb 10x PP na stereoidech Příspěvek č. 1




Zdravim, rad bych po nejake dobe ukazal co si predstavuji pod pojmem uspesny a efektivni grow.

System : box jsem postavil v dobre izolovane sklepni mistnosti (kamenne steny 70cm a 30 cm betonu na strope) ve ktere je i privod vody, odpad a pro zimni pocasi navic i radiatorem pro regulaci teploty pri tme.
Rozmery boxu jsou d240 h120cm vyska je limitovana 2m stropem sklepa.
Vytvorit box v tehle mistnosti bylo docela silene ) pokud nekdo nevrtal do kamene, tak mu muzu rict, ze vrtani do betonu je oproti tomu pro slecinky )
Postavena kostra z drevenych hranolu a olepena folii.
Svetlo 2x 600W Sylvania o odtah se stara ventilator Ruck 160L 740m/3 ktery je zapojen do odtahu z komina, coz je pro me super, jelikoz cisty vzduch beru primo z venku a kdyz zhasnu svetla, tak vypinam i ventilator a samotny komin se stara o nasavani cerstveho vzduchu zvenku a dalsi odvod ven.
Vyborne mi to reguluje teploty, ktere jsou pri sviceni 25 a tme nejdou pod 15.
Mohu si dovolit dat vybojku tesne nad vrcholy, coz se pozdeji ukaze jako velmi dulezite )))
Jako pestebni system se mi osvedcil Amazon, takze si vedle sebe hovi dva.

Osazenstvo jsem zvolil Power Plant, do kazdeho systemu po 5 kusech, coz je asi maximum co rozumny clovek da do jednoho systemu.
Hnojiva pouzivam Metrop MR1, MR2 a CallGreen jinak nic.

Pro rust pouzivam pouze jeden system, tedy rust ) - jednalo se o 6 dnu kdy kytky vzhledove nic moc nedelaji, teda nahore, ale roste jim korenovy system, jakmile maji koreny cca 10 cm, vetsinou tedy okolo 5-6 dne, rozhazuji je na urcene pozice v obou systemech. Tedy 18h svitim pouze jenou lampou, coz je kruta uspora energie oproti treba hline, kdy bych musel svitit cca 3 tydny obema lampami )

Po prepnuti na kvet jsem vsechny krome jedine zastipl a rozhodl se cekat ))

Druhy, treti den cekani zacal rust, ktery se neda nazvat jinak nez sprint )

Fotky jsou z 8 dne kvetu

Old Post 14-01-2015 v 15:45 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 2





Sprint se zmenil v neco cemu se neda rict jinak nez exploze.

Fotky jsou z 28 dne kvetu tj jenom o 20 dnu vice.
Celkove maji 34 dnu od zasazeni - v hline je neco takoveho nemozne )

Kytky maji ted i s Amazonem vysku +-170 cm, dve primo u vybojky dostavaji docela cocku, ale jinak nez tim ze dam vybojky co nejnize k vrcholkum nejsem schopny brzdit rust. Ted jsem v 28 dni kvetu, k 2m stropu mi zustava necelych 30 cm a 5 tydnu prede mnou, uaaaaa

Kdyz mi typek rikal (diky Barte ) ze se jedna o rustove silenou genetiku, tak jsem moc neveril. Jj 6 dnu na rustu byl zbytecny luxus, mel jsem je prepnout na kvet hned.
Ale co, nezbyva nez doufat, ze se rust uz prece jen musi zastavit.

PH udrzuji 5.6-6.0 EC 1.5

Kytky v kazdem systemu vychlastaji denne +- 10l vody

Naposledy upravil kcb 14-01-2015 v 16:30 PM

Old Post 14-01-2015 v 16:03 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 3

Tak toto bude zajímavé :-D , hlavně ať Tě nezradí závada na trysce atd...a když už, tak proč ta jedna kytka hází žluté listy? Občas se přes ten molitanový fitlr něco dostane dovniř a ucpávají se trysky a nebo se přestanou točit, no držím palce, máš dobře našlápnuto.

Grow Max 150W

Old Post 14-01-2015 v 16:35 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 4

tohle uz je barte myslim trochu preslapnuty :-D,opravdu sileny pheno!jinak krasnej sklipek,kolik stupnu tam mas normalne bez vytapeni?

Old Post 14-01-2015 v 16:59 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 5

S tryskou se mi to stalo vicekrat, ale jde to poznat rychle a pokud ji nahodis zpet tak se kytka rychle spravi. Casem se zacnou zadirat vsechny, ale nova stoji cca 100,- takze vetsinou po dvou pestech menim radeji vsechny a problemy uz nemam.
S tou zlutou kytkou nevim, zloutne jenom jeden vrchol ze 3, takze nic jineho nez premira svetla z blizkosti vybojky me nenapada.
Premistovat v tehle jungli neni mozne nic ) ale trosku se mi ji podarilo natahnou dal od vybojky.
Teplota s vypnutym topenim a bez kytek byla v prosinci +- 12 stupnu.
Ted s kytkama, zapnutym svetlem a s pustenym topenim je ve sklepe mimo box 20 stupnu. Ale do boxu taham vzduch primo z venku a regulaci odtahu se snazim nejit ve tme pod 15 stupnu. Protoze se mi v praxi ukazalo ze zrovna pri pouziti Amazonu, nebo jine vody to nedela dobrotu,kdyzto klesne pod 10, rust se zpomali docela brutalne a nepomuze ani vyhrivani roztoku akvarijnim topitkem.

Naposledy upravil kcb 14-01-2015 v 17:15 PM

Old Post 14-01-2015 v 17:05 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
tohle uz je barte myslim trochu preslapnuty :-D,

Jestli myslíš, že to je moc vysoké, tak ten PP jen na centrály umí pěkně s výnosem, pokud jsi narážel, že zase něco ode mě, tak soráč :-D , ale tento model do půl roku odstavím, tak pěsty s Power Plantem ustanou, ale budou novinky...

Grow Max 150W

Old Post 14-01-2015 v 17:12 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od kcb

Teplota s vypnutym topenim a bez kytek byla v prosinci +- 12 stupnu.
Ted s kytkama, zapnutym svetlem a s pustenym topenim je ve sklepe mimo box 20 stupnu. Ale do boxu taham vzduch primo z venku a regulaci odtahu se snazim nejit ve tme pod 15 stupnu.

Teplota by neměla jít pod 17, počítej s tím, že se protáhne doba květu, klidně o 7-10 dní, podle teploty, nebudou chtít zavadat pestíky. A na závěr dělá dost velké palice, ale potom to chytá hnilobu a v hydru to bude s vlhkostí horší.

Grow Max 150W

Old Post 14-01-2015 v 17:19 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 8

tak trochu sme narazel na oboje :-D je jasny ze centraly budou jak veze,ale co ten spodni skoro metr kam lampa nedosviti?vyplati se to osvihat u toho ppcka?no a to protazeni kvetu znam no,mival sem taky kol tech 15-16 nejmin a protahlo se to jak rika bart o tyden...at to zvladnes bejku takovou junglu,preju at se rust zastavi :-D

Old Post 14-01-2015 v 20:23 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9

Chlapi, nelijte to pivo z voken )
Psal jsem ze mohu teplotu jednoduse regulovat pasivnim privodem cerstveho vzduchu z venku. Ted mam flexohadici privedenou primo do boxu, kde je tim padem o 5 stupnu mene nez v samotnem sklepe. Neni nic jednodussiho, nez hadici vyustit misto do boxu do sklepa. Box si zacne nasavat o neco teplejsi vzduch ze sklepa, ktery ma rozmer 5,5 na 2,5 takze se tak rychle neochladi, navic pokud bude zima, si muzu ve sklepe jeste pomoct klasickym radiatorem.
Toz to prohodim a uvidime co se stane, spise me zajima o kolik se teplota v boxu zvedne pri sviceni, pokud se mi to nebude libit tak to supnu zpatky a sere pes )

Jeste k tomu prosviceni, kdyz se poradne mrknes na fotky a vidis kde dole zacinaji rust palice a jsou prozatim stejne velke jako to o 50 cisel vyse tak si nemyslim ze to s tim neprosvicenim bude tak horke, jiste, jsou to kraje, uprostred to bude rozhodne jine ) Ted maji aktualne 130-140cm, jelikoz samotny Amazon ma na vysku +-40
Prostrihat? nevim, necham to tak, nejsem zastancem nejakych vetsich zasahu do kytek, z nejakeho duvodu si ty listy vytvorila tak proc je smikat

Naposledy upravil kcb 14-01-2015 v 21:27 PM

Old Post 14-01-2015 v 20:52 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 10

Cus,proc to mas překryty tim alobalen,to prosvita nebo to je kvůli odrazu,o amazonu přemýšlím. Ted mam aeroflo 10,co myslis ze je lepsi?amazon ma výhodu 36 kytek což zkracuje dobu růstu oproti aeroflo,kde je to na 10 kytek a aby jsi vyplnil box,musíš si hrat,uvazuju o boxu 120*120 a chtel bych top systém,díky

🍀

Old Post 18-01-2015 v 08:44 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 11

Prekryte je to diamantovou folii kvuli odrazu. Vana s roztokem, vsecky kosicky s kytkama jsou zakryte taky, aby se nedostalo svetlo do styku s roztokem a netvorily se tam rasy a podobne svinstvo, ktere ti krome zhnednuti korenu i docela uspesne zasira trysky systemu. Trysky si sice muzes vymenit, ale jen za cenu zvednuti vrchniho deklu s kytkama, coz kdyz mas kytky vysoke 50 cisel nevadi, ale pri mem zpusobu pestovani jsem zrovna uz ted v situaci, kdy by to byl docela orisek, ne-li orech ) tezke je to jako prase a navic ted mam vany plne korenu, ktere manipulaci taky krute ztezuji. Co jsem se mrknul vcera, tak koreny vytvorily rohoz vysokou dobre 5 cm v celem prostoru vany )
Znovu opakuji ze max pocet kytek v jednom systemu je 5 kusu, overeno praxi )
Nikdy jsem nemel kytky mensi nez 80 cisel a takova kytka pokud ji dobre stipnes zabira dobrych 40-50 cm dokola na sirku, amazon ma plochu +- 60 na 60.
Opravdu nechapu jak muze nekdo na pestebni plochu metr ctverecni dat 20 kytek a pouzivat vodu, nebo aero )))
Plocha meho boxu je 240*120 a 10 kusu kytek ji vyplnuje docela hutne po 5 dnech rustu a a jednom stipnuti, vice jsem se s nimi nesral )
Mozna uz dnes udelam update fotek, aby bylo dobre videt o cem pisu )

Old Post 18-01-2015 v 09:39 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 12

no jo kcb,ale vsecky kytky ti nenarostou jak ty ppcka...

Old Post 18-01-2015 v 09:48 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 13

Jasne PP me prekvapil,je o 40 caku vetsi nez vse ostatni co jsem zatim jel, snad jen SAGE mu mohla sekundovat. Mrkni se treba na vlakna od XMalcolma v sini slavy, tam jasne vidis co system dokaze )) a ze je to let zpatky )
Navic tenhle PP tady jede nebo jelo vice lidi a podobny progres v rustu/objemu jsem s jinymi medii, nebo systemy v podobnem case nezaregistroval, to by taky mohlo byt voditko ) ted to ale nemyslim vychloubacne (a ted to do me perte ))), jen ukazuju ceho je tahle krabice ) schopna, kdyz ma dobre podminky a pheno
Hlavne, jak uz rikal Jara Cimrman - kdyz se nepochvalim sam, nikdo jiny to za me neudela )

Naposledy upravil kcb 18-01-2015 v 10:46 AM

Old Post 18-01-2015 v 10:06 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 14

jn,malcolmovy dredy sem brouzdal...ja prave premyslim o amazonu 16 do rustovyho boxu,chcu jet kontinual,tak bych si v nem tyden dycky nechal na rustu rezy...takze su rad ze mas tak pozitivni zkusenost,asi do toho pujdu...

Old Post 18-01-2015 v 10:17 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 15






Dalsi update. 33/12 prvni fotka - vlevo privod cerstveho vzduchu, mohu tim ted aspon trochu regulovat teplotu v boxu. Potrebuji snizit? vsunu do diry na boku a naopak

2. Poslednich 15 cm ke stropu, 3 kytky uz prerustaji a zvedat to ted nebudu, bo to dorostou rychleji, topy na urovni vybojky ) , nastesti se na prave strane nic nepali

3. Pohled celek

4. detail topu, maji mrsky 60 cisel )

5. Kytka vzadu, dalsi 3 sedesatky )

Naposledy upravil kcb 18-01-2015 v 16:24 PM

Old Post 18-01-2015 v 16:09 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 16






Nestipana Big Mamma )

Az se to spoji tak to bude hukot )))

Old Post 18-01-2015 v 16:12 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1501840 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív