Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Klub Grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od Kokura


Takovýhle změny? Od doby, kdy ses zaregistroval se s úvodní stranou vůbec nic nezměnilo. Téměř žádné nové redakční informace ze světa growingu... Akorát se zpoplatnila registrace a inzerát v bazaru... A Hlava ti už neodpoví. Není tu.

To je pravda, že úvodní strana je furt stejná a všechno je vlastně stejný teda kromě toho placení za inzerát...............................23

Old Post 24-12-2014 v 08:00 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 210

Dle mého Grower.cz neexistuje dlouhou (já si ho jinak než je teď ani nepamatuju - s těma vašema aktualitama na přední straně ...) , funguje čistě jen grower.cz/forum a i to už ne, tak jak kdysi, ale to je zase jiná.
A zpoplatnění bazaru bych chápal, pokud by to platilo provoz a člověku čas, ale ještě se k tomu nikdo nevyjádřil. Nebo to jde PČR, aby nám to tady nechala ? (pokus o vánoční joke ...)
Mě osobně poplatek nevadí, chceš prodávat, plať daň. S výměnou atd. už to je na draka.

Pěkné vánéoce Všem

Old Post 24-12-2014 v 10:42 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 211

to ze uvodni strana neni aktualni se neni cemu divit, preci jen stoji to cas psat dlouhy clanky o ruznejch cannafestech a pod... nehlede na to ze vicemene moc novinek v posledni dobe neprichazi, takze by ty clanky ani moc lidi nezajimaly... urcite jsem pro mensi aktualizaci ale urcite ne novej vzhled webovek... kazdopadne najit cloveka kterej to udela ve volnym case a zadarmo je asi tezky...

Old Post 06-01-2015 v 21:11 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
to ze uvodni strana neni aktualni se neni cemu divit, preci jen stoji to cas psat dlouhy clanky o ruznejch cannafestech a pod... nehlede na to ze vicemene moc novinek v posledni dobe neprichazi, takze by ty clanky ani moc lidi nezajimaly... urcite jsem pro mensi aktualizaci ale urcite ne novej vzhled webovek... kazdopadne najit cloveka kterej to udela ve volnym case a zadarmo je asi tezky...


Tak samozřejmě, že to nějaký čas spolkne, ale na druhou stranu se tady vybíralo 80 Kč za nového člena a že těch nových členů bylo. Z toho by nějaká odměna mohla kápnout pro toho, kdo se bude angažovat.... Můj názor, ale nevidím do kuloárů.

Old Post 08-01-2015 v 09:13 AM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 213

Já k té "úvodní stránce".
Já osobně si myslím,že je to taková,první brzda,pro blbce.
Takovej si zadá do vyhledáváni na Seznamu.cz,adresu na Google.cz a tam napíše Grower.cz a dostane se na "červenou stránku"s krásnou blonckou a neví,tápe.lol

No a co se týče o "novej vzhled webovek"?
Za prvé,není proč,a za druhé,je to skoro neproveditelné.
Pro mně,je na fórum nejduležitější sekce Archív
http://grower.cz/pestovani/marihuana/
Hluboká to studnice vědění.lol

Old Post 08-01-2015 v 12:13 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 214

Změnu uvodní stránky jsem řešil s carlosem v roce 2012
Padl určitej návrh. Ale, v roce 2015 bych řekl, že z toho asi sešlo

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 01-02-2015 v 12:53 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DankoMikl
Nový Člen

Karma uživatele DankoMikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 215

Taky bych byl pro tu reklamu

Old Post 13-04-2017 v 11:53 AM
DankoMikl je offline   Profil uživatele DankoMikl   Find more posts by DankoMikl   Foto galerie člena DankoMikl   Click here to Send DankoMikl a Private Message   Add DankoMikl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5403810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív