Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd 250W OG Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 17

Moc díky ! Nóó jako nevím ještě...dávám tam ten SuperVit...Měl jsem za to, že to je něco, jako booster. Nic jiného Hesi do kokosu už nemá, a mně se tam moc nechce srát něco od jiné firmy...nvm, zda by se to spolu skamarádilo ale pokud máte někdo jiný názor, tak sem s ním

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 21-12-2014 v 22:06 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

35. den 12/12 Příspěvek č. 18






Opět krásný nedělní večer Všem

Po týdnu sem naházím zase pár fotek, aby bylo nač koukat Kytky konečně začínají nabírat hmotu! Paličky tvrdnou! Před dvěma dny jsem zalil a rubal 7,5ml/10l PKáčka a PH upravil tuším na 5,4 Už se nemůžu dočkat konce, až si konečně zapálím a hlavně, kolik toho bude. Můj tajný sen a cíl, je dostat se nad 200g. Tak uvidíme Jinak moc Všem děkuji za káčka a pochvaly! Moc potěší!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 21-12-2014 v 22:27 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 19

tech 200g by tam byt mohlo ale tipuju spis neco okolo170g... kazdopadne vypadaj krasne, jsem zvedavej na vynos a smokereport ))

Old Post 21-12-2014 v 23:53 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

47. den 12/12 Příspěvek č. 20






Zdravím Všechny v novém roce 2015!

Po sváteční odmlce jsem zde zase s updatem! Kytky smrdí jak sviňa. Naštěstí teda jen v bytě a ne všude jinde, ale je to náklep. PK 15ml/10l a PH 5,4. Našel jsem doma starý dětský mikroskop a snažil se zkoumat pryskyřici není to sice školní Carl-Zeiss, ale něco málo jsem snad vyzkoumal...pryskyřice je čirá...kupodivu ale stejně, neměl bych už teď pozorovat nějaký mléčný zákal? Troufám si říct, že tak 1/3 pestíku je už hnědá a pryskyřice furt čirá...tak nvm no. Ještě jednou zaliju, asi tak za 3 dny, mrsknu 20ml/10l PK a pak už asi budu lít jen upravenou vodu. Jinak nevíte, za jak dlouho začne pryskyřice hnědnout, po tom, co bude mléčná? Abych zhruba věděl za jak dlouho kosit po tom, co se zakalí. Jo a co listí? Ostřihat už teď, či počkat až na proplach a pak pořádně oholit? Předem díky za rady!

Zatím se mějte a ať to roste!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 02-01-2015 v 20:51 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 21

mas to pekny listi tam nech...

Old Post 02-01-2015 v 20:58 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 22

jednoznačně tam to listí nech, co získáš tim, že ustříhneš kytce listy za živa?

Old Post 02-01-2015 v 21:15 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 23

Hezký! Normálně přestaň hnojit a sleduj zakalení. Stačí jednou za dva tři dny. Mysli ale na to, že flush je taky důležitej. IMHO lepší trochu "vyzrálejší" trafka než něco s příšernou chutí způsobující záchvaty kašle

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 02-01-2015 v 21:16 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 24

Dobrá, budu sledovat, listy nechám! Díkec

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 02-01-2015 v 21:22 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

48. den 12/12 Příspěvek č. 25






Zdravím, dneska jsem si trochu hrál Tak co říkáte? Na některých fotkách to vypadá podivně a dle mého názoru čirá...

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 03-01-2015 v 17:03 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od goordon
Tak co říkáte? Na některých fotkách to vypadá podivně a dle mého názoru čirá...


Je to tak. Čekáš, až se většina zakalí do mléčna a některé mohou být jantarové. Můj odhad je něco mezi dny 55 a 60. (Případně můžeš setnout část palic dřív a zbytek o pár dní později. Podle všeho bys pak měl mít dva trochu různé modely co se týče účinku - čím později setneš, tím větší uklidňovák to bude)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 03-01-2015 v 17:30 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od koles


Je to tak. Čekáš, až se většina zakalí do mléčna a některé mohou být jantarové. Můj odhad je něco mezi dny 55 a 60. (Případně můžeš setnout část palic dřív a zbytek o pár dní později. Podle všeho bys pak měl mít dva trochu různé modely co se týče účinku - čím později setneš, tím větší uklidňovák to bude)


Radši bych měl trávu co nejméně stoned... Příjde mi totiž, že jsem snad ještě nikdy nic jineho, než trávu, po které jsem byl vykydlý, nehulil...možná snad jen v Amstru...ale to si už nepamatuju tam toho bylo moc takže přestanu hnojit... Jak to proschne, propláchnu pořádně vodou a kolem toho 55-60 dnu to seknu, když to teda bude mléčné Díkec

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 03-01-2015 v 20:32 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 28

Jo a jinak co s tou tmou před seknutím? Máte s tím nějaké zkušenosti? Někdo to dělá, někdo ne a tak nevím jestli to má cenu dělat. Díky!

Zatial a ať to roste!!!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 03-01-2015 v 20:33 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 29

ja naopak pred seknutim svitim 24h v kuse a sekam za svetla... prijde mi ze za svetla vyleze vic pryskyrice

Old Post 03-01-2015 v 20:44 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
ja naopak pred seknutim svitim 24h v kuse a sekam za svetla... prijde mi ze za svetla vyleze vic pryskyrice


Asi to vyzkouším...tu tmu kytky stejně zažijou, jak je seknu a pověsím, bo asi hned nepřestanou růst a usychat, takže mi to příjde, jako celkem dobrý nápad je takto na konec potrápit...

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 03-01-2015 v 21:28 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

52. den 12/12 Příspěvek č. 31





Příjemný podvečer Všem!

Dnes jsem začal proplachovat! Bylo mi líto jim lít jen upravenou vodu, tak jsem do zálivky přidal ještě 2 kapičky/5l SuperVitu ale SuperVit je jen nějaký výběr vitamínů, pro lepší růst a květ, tak snad to nebude na chuti potom poznat. PH jsem změnil na 5,9. Těch 5,3 co jsem po celou dobu měl bylo nejspíš příliš málo. Ke konci se objevovali na listech tečky...Nejspíš to bylo z nedostatku Fosforu, protože jsem kdesi viděl, že ten se při tak nízkém PH špatně vstřebává v hydroponických médiích... Ale tak jinak mi kytky připadají super. Začali trošku jinak páchnout. Stále je cítit citrusový ocásek ale nádech je takový, že ho nedokážu popsat... nejvíc mi to asociuje pavilon opic . Potom udělám pořádný smoke report. Ke konci vyhlásím tipovačku za káčka, tak kdo chce může si už teď tipnout Myslím, že do toho 60 dne seknu. Pryskyřice je zatím stále čirá, ale chtěl bych ji mít spíše mléčnou, než jantarovou, tak doufám, že se co nejdříve začne zakalovat. Dost keců! Zde něco na podívanou!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 07-01-2015 v 17:29 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

52. den 12/12 Příspěvek č. 32






detaily

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 07-01-2015 v 17:31 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2016 - 2) CFL 250W 4x OG Kush - 71 odpovědí
04-01-2016 - 3rd GROW OG KUSH - 0 odpovědí
23-11-2014 - 2nd 250W OG Kush - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8465070 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív