Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED 240W / 4x bubbler 10l / Mazar, White Rhino a Durban p.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Vegan
Stálý Člen

Karma uživatele Vegan - 3% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 97

a vieš prečo ti to začalo hnednúť?...skúšali si pridať peroxid?...


1st time Micro CFL [/color]

Old Post 25-11-2014 v 15:43 PM
Vegan je offline   Profil uživatele Vegan   Find more posts by Vegan   Foto galerie člena Vegan   Click here to Send Vegan a Private Message   Add Vegan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 98

Zdar jsem tu novej, blbej a nezkusenej.
Ale rad bych se zeptal, nikde jsem to tu nenasel. to zastineni korenu je nutny nebo je to jen proti rustu ras a ztrate svetla ? tedy pokud budu svitit do bubbleru a svetlo pujde na koreny, bude to problem??

Old Post 16-12-2014 v 00:53 AM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 99

jo svetlo na koreny je problem kvuli vzniku plisni a pod...

Old Post 25-12-2014 v 18:19 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 100

spíš bych se zamyslel nad tím na co se ptal VEGAN...
..také mi to hnědlo..kdybys hledal tak to tady najdeš..do bubláku (hydra) se očas přidává i preventivně peroxid vodíku...v tvém případě bych ho okamžitě přidal a pak to párkrát zopakoval ..mě to vždy pomohlo
..když už to bylo opravdu špatný,kořeny smrděli a už sem jim dával sbohem tak mi někdo poradil peroxidovou lázeň..do kbelíku s 5ti litrama vody dám 1-1,5deci(dával sem i 2,5) 33‰peroxidu no a při výměně roztoku v bubl.dáš víko i s kytí do lázně(jen na omezenou dobu!!!cca uplnej max je 5min)
..peroxid doslova vyžere zahnilý kořeny,sliz a jiný hnědý a zapáchající neduhy....mám to vyzkoušený nesčetněkrát a funguje to...vyndáš uplně čistý bílý kořeny..je to docela rachot šumí to pak jako blázen..
..takovej Soun of white noise...ale to už je zase Anthrax a jeho skvělý album..a to sem nepatrí
čus a at to roste
!nejdřív hledej,pak se ptej!

Old Post 10-11-2016 v 10:42 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od dmtart
spíš bych se zamyslel nad tím na co se ptal VEGAN...
..také mi to hnědlo..kdybys hledal tak to tady najdeš..do bubláku (hydra) se očas přidává i preventivně peroxid vodíku...v tvém případě bych ho okamžitě přidal a pak to párkrát zopakoval ..mě to vždy pomohlo
..když už to bylo opravdu špatný,kořeny smrděli a už sem jim dával sbohem tak mi někdo poradil peroxidovou lázeň..do kbelíku s 5ti litrama vody dám 1-1,5deci(dával sem i 2,5) 33‰peroxidu no a při výměně roztoku v bubl.dáš víko i s kytí do lázně(jen na omezenou dobu!!!cca uplnej max je 5min)
..peroxid doslova vyžere zahnilý kořeny,sliz a jiný hnědý a zapáchající neduhy....mám to vyzkoušený nesčetněkrát a funguje to...vyndáš uplně čistý bílý kořeny..je to docela rachot šumí to pak jako blázen..
..takovej Soun of white noise...ale to už je zase Anthrax a jeho skvělý album..a to sem nepatrí
čus a at to roste
!nejdřív hledej,pak se ptej!

všiml sis toho datumu posledního příspěvku?
a zase ten peroxid....

Legalize It!

Old Post 11-11-2016 v 19:21 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 102

Peroxid nikdy nemíchat s jungleindabox

Nesmysl

Old Post 29-01-2018 v 07:34 AM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 103

Moc pěkné.

Old Post 01-07-2018 v 10:00 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kartac
Nový Člen

Karma uživatele Kartac - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 104

moc krasny

Old Post 10-05-2019 v 13:13 PM
Kartac je offline   Profil uživatele Kartac   Find more posts by Kartac   Foto galerie člena Kartac   Click here to Send Kartac a Private Message   Add Kartac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6579560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív